Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość Andrzej23-23
i kolejny dzien nie dajemy sobie znaku zycia i chyba jednak nie bede sie do niej wogole odzywal przez najblizsze dni . niby bylismy umowieni na piatek ale chyba wlasnie jesli sama nie zaproponuje spotkania to nic z tego. poczekam najwyzej dluzej az sie steskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej23-23
napisala do mnie smsa co tam slychac i ze pisze bo jej smutno. a ja po kilku godzinach odpisalem ale na pewno juz spala. i teraz narazie cicho ale czekam az odpisze dlaczego smutno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
czesc chłopacy :) zreaktywowałam sie. andrzeju, jesli kobieta mowi, ze chce przerwy to są tylko dwa powody takiego zachowania. 1. ma na oku kogos innego, ale nie jest pewna czy to wypali, wiec mowi o "przerwie" zamiast o zerwaniu. 2. chce Toba potrząsnąc wiec czeka na twoja reakcje. wiec jesli ja kochasz to idz do niej i popwiedz jej to, czego ona twoim zdaniem od Ciebie oczekuje, jelsi to nic nie da, daj sobie spokoj, facet- te NPLowskie pierdoly o kotawicach sa g...warte. uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Hans, nie jestem juz taka mloda widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
tak, wiem misiu, niestety. ale jest cien szansy, ze tym razem chodzi o wersje 2 :) sama ja czasem stosuje, jak mam ochote zabic swojego ksiecia z bajki. mowie mu wtedy - o! przerwa! odpocznijmy od siebie. a on mysli - ma kogos, franca.. i zaczyna sie starac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
Te metody działają. A ja wczoraj się zfrajerzyłem:D Napisałem do byłej że mi sie śniła i że ostatnio często mi się to zdarza. Ona zebym opowiadał. Ja po jakichś 3h napisałęm "Kocham Cię". Zero reakcji. Przed snem przeprosiłem i napisalem ze nie powinienem jej tego pisać. Ona że spoko, dobranoc, trzymaj się. Musiałem to zrobić żeby sie przekonac ze nie ma juz cienia szansy po tym wszystkim. Nie wiem co sobie ubzdurałm z tym smsem do niej. Trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieńki poziom [ziewa z nudów] oprocz ovcy i brata oczywiscie ;) "Ja po jakichś 3h napisałęm "Kocham Cię"." wiadomo powszechnie ze kto pierwszy powie "kocham cie" ten przegrał :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze to jest cos takiego: ja sms: to co widzimy sie dzis? ona: to przyjedziesz do mnie? ja: moze ty przyjedziesz? ona: przyjedź ty ja: nie przyjade i sie nie widzielismy przez weekend :P :P (tylko bez komentarzy prosze) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Kwiatku bardzo mi zaimponowales, naprawde... i co robiles z tym wolnym weekendem? grales sobie na playstation? jak dzieci.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca... nie pamietam juz, to bylo z 7 lat temu. (faktycznie wtedy gralem w rozne gierki, ach te gry z tamtych lat :) :) nie to co teraz te odmóżdżacze (ale bym ci pokazal w jakie strategie/RPG gralem to bys wymiękła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
serio?! pokaz, pokaz!! kiedys bylam od tego uzalezniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej23-23
o to pierwsze nie chodzi bo raczej nie miala szansy nikogo poznac i jakby kogos poznala to bym wiedzial o drugie tez raczej nie bo kolezance powiedziala ze potrzebuje troche odpoczynku ode mnie i troche wolnosci. dziwi mnie ten wczorajszy sms ze jest jej smutno. widac ze troche zaczyna sie przelamywac ale jeszcze nei chce tego pokazac. mialem zamiar zadzwonic do niej dzisiaj zapytac sie co u niej i powiedziec ze moze ten odpoczynek to dobra sprawa itp tak zeby pomyslala ze tez juz z nia nie chce by ale sam juz nie wiem co zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek (faktycznie wtedy gralem w rozne gierki, ach te gry z tamtych lat nie to co teraz te a pamietasz rive raid ,moon patrol i montezuma ..słynne gry z salonów atarii:P:) facet99 ---> faktycznie na frajera wyszedłes:( nie rób tego wiecej,bo tylko bedziesz w plecy finansowo przez te esy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyy brat :D :D wymieniles K L A S Y K Ę Atarynki :D powiem ci po znajmosci ze sciagnalem sobie Master of Orion 2 coby miec w rezerwie jakbym sie nudzil w przerwie światecznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rive raid:) ale to juz nie to samo co gry z kaset magnetofonowych :O pamietam jeszcze ze chodziło sie czasami np na 10 min do tych salonow bo na wiecej czasu kasy nie było.... stare dobre dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale to juz nie to samo co gry z kaset magnetofonowych \" brat, a TURBO zakładałeś? po tym nie dosc ze szybko sie ładowało to jeszcze nie trzeba bylo na palcach chodzic kolo magnetofonu zeby sie nie spsuło przy 243 zwoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale to juz nie to samo co gry z kaset magnetofonowych \" brat, a TURBO zakładałeś? po tym nie dosc ze szybko sie ładowało to jeszcze nie trzeba bylo na palcach chodzic kolo magnetofonu zeby sie nie spsuło przy 243 zwoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Czy mnie si wydaje chlopacy, czy wy wlasnie zasmiecacie topic? :) Andrzeju, Sa tylko dwie opcje, sorry, innych nie ma. Przyjrzyj si dobrze sytuacji i zastanow si, ktora cie dotyczy. To ci mowi jej przyjaciolka nie ma znaczenia. To jej przyjaciolka, nie twoja. Poza tym, zawsze jest mozliwe, |e ona nie mowi jej prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Si zgadza, choc ja bardziej muysta i gry ubisoftu lecialam. Ale nie o tym pani serwisowo, nie o tym. Kwiatek mnie dzi[ na innym topicu strofowal, |e my tu od pomagania a nie od wpsominkow, misiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaków trzeba troche odstresowac by zajeli sie czyms innym:P bo inaczej beda tylko w doły popadac :D ovca a co ty jakies takie dziwne te litery wstawiasz ? czyzby jakies alko stało koło klawiszy :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Alko by si przydalo, bom si z ksieciem z bajki na smierc dzi[ poklocila. Po raz kolejny ;) A dziwne znaczki sa bo pisze na takim malym gowienku blacberry, ktorego nienawidze, bo ma takie male klawiwszki i generalnie robi co chce. Co ono chce a nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Alko by si przydalo, bom si z ksieciem z bajki na smierc dzi[ poklocila. Po raz kolejny ;) A dziwne znaczki sa bo pisze na takim malym gowienku blacberry, ktorego nienawidze, bo ma takie male klawiwszki i generalnie robi co chce. Co ono chce a nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca, to blackberry to chyba niedobry telefon ma w sobie,zgadza sie? chlopaki mi mowili. bo tak to pisze sie OK,sam probowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet99
tak jak juz mowilem wczesniej kiedys tam. od czasu rozstania łapię w miesiącu około 3-4 jedno dniowe zamuły jak jakaś ciota. Poznałem wczoraj wieczorem 2 bardzo fajne laski. są ode mnie starsze o 5 lat, z racji mojego mlodego wieku to jest dla mnie dużę wyzwanie. Kolejne zajęcie na ten tydzień. Hmmm ATARi sie pocinało. Ale w przyszłym miesiącu dostaję X-box'a i laski mi nie będą potrzebne:D Gears of war 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
Kwiatek, teraz wiem czemu twój post bez pudla rozpoznali :) Robi te same znaczki nawet na pomarnczowo. Jak to ty, to cie zabije, wiesz o co chodzi :)) Misiu, Poszlo o to, |e ja si chcialam usunac dla wygody o on nawrzeszczal bo chcial miec ciastko i zjesc ciastko. Zwykla historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×