Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

a to sie chlopakow spytam teraz - myslicie ze da sie lubic kobiete _calkowicie_ oprocz kochania jej? chyba nigdy tak nie ma ze ktos w 100% nam odpowiada, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam, ze trzeba sie strasznie narobic, zeby stracic kobiete, ktora Was kochała. jesli doprowadziliscie do tego, ze odeszla, dlaczego chcecie ja potem odzyskac? bo niektorzy "faceci" zyja wspominkowym zyciem... (nie bede wskazywał palcem ktorzy to bo to nie ładnie) i stad sie to bierze:O smutne to ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek w moje obecnej kobiecie tez wiele cech mi nie odpowiada...ale z tego powodu akurat jej nie zostawie ... Posiada takze takie cechy i zalety ze tamte nieodpowiadajace mi gasna gdzies w zakamarkach mojego umysłu niczym 5 cm swieczka na urodzinowym torcie... ale odpowiem ci ze 100% odpowidajacych naszym pragnieniom kobiet niestety nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat...chyba zeby miec 100% odpowiadajaca to trzeba by zaczac jej wychowanie w wieku najpozniej 10 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
oj kwiatek, teraz to przegiales. wychowywac! jesli chcesz bezwarunowej milosci od kogos kto spelni wszystkie twoje zachcianki - kup sobie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca - psa mam. zreszta na forum pisalem ze jak chcesz miec prawdziwa milosc to sobie psa kup :P zreszta nigdy nie ma bezwarunkowej milosci - pies cie kocha bo jest od czlowieka tak zalezny ze by nie przezyl odejscia czlowieka. to sie nazywa uzaleznienie ;) ale powiedz... nie fajnie by bylo jakbys mial taka dziewczyne ktora wiernie bedzie zawsze przy tobie jak ten pies wlasnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
ja akurat to bym jednak chlopca wolała ;) i raczej nie tak wiernego jak pies. moj pies znika co jakis czas na pare dni, zapladnia wszyskie suki w okolicy, a potem wraca, patrzy mi gleboko w oczy i wie, ze mu wybacze. podobnie robi moj ksiaze z bajki, choc dotad nie jest mi wiadome, zeby ktoras zaplodnil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fajnie by bylo jakbys mial taka dziewczyne ktora wiernie bedzie zawsze przy tobie jak ten pies wlasnie? kwiatek nie za bardzo....nudno by było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek nie za bardzo....nudno by było" e czy ja wiem... bylbys Panem Sytuacji zawsze ;) nie zakiełkowała by ci myśl ze ona moze chciec innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet99
idę po precelki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek moja panna nie musi wcale przobrazac sie w psa by wiedziec ze jej nic nie kiełkuje w głowie..:P:P:P wole stan obecny:D bo tak to musiał bym wyprowadzac,szczepic i w blache na szyje zainwestowac kase:P facet99 od precli sa lepsze biszkopty:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet99
Kurwa ale ze mnie frajer jest. J nie moge no to mknie tak wkurwia ze szok. Juz mysalalem ze wszystko ok, ze jej ni ema, ze wyjebane, ze mam swoje zycie. a Tu chuj. Menda jedna mi sie snijuz 3 noc z rzedu. 3 noc z rzedu budze się co 40 minut i spać nie mogę. i mam zjebany humor. MAMY KURWA SENSACJE!!! chyba bede pierwszym facetem który zaszedł w ciążę. Co ja mam kuzwa zrobic?? Sport=zapierdalam co drugi dzien praca= fakt mam za duzop czasu na myslenie ale tam raczej mysle o innycgh sprawach. Nie chcę pic, chce normalnie zyc. ja nie wiem. ale powiedzcie mi ze to minie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet99
pod koniec miesiaca perkusja do mnie przyleci i sie zajme nauka. male pocieszenie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo tak to musiał bym wyprowadzac,szczepic i w blache na szyje zainwestowac kase" brat... wchodzisz tu w BDSM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99... to nie mija z dnia na dzien.... najwazniejsze zebyc sie ogarnał we własnej głowie i tak jak pisałem wczesniej to ze idziesz na impre i lizesz sie z 3 panienkami...to za bardzo nic ci nie da chwila zapomnienia na chwile jedynie co masz zrobic to niemyslec o pannie wiem ze ciezko sie gada ale zobaczysz co czas ci przyniesie jestem młodym kolesiem wiec sie nie dołuj bo masz full kobiet jeszcze przed soba:D Kwiatek nie kumam tego skrótu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
misiu, a gdzie ja napisalam, ze przy mojej aprobacie lata? lata, bo go nie chciałam i nie moglam uwiązac. na zlosc mnie lata. cierpie, ale co mam zrobic?! beeeeeeeee a Wy chlopacy, jak tak traktujecie kobiety, to nic dziwnego ze pouciekaly :P facet 99 - to przejdzie. wiem co mowie. boli strasznie, ale potem zostaje tylko puste miejsce. wtedy przestaje bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
nie kumasz misiu? behehehe to sie jeszcze musisz duuuuuuuuuzo nauczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies znika co jakis czas na pare dni,...... podobnie robi moj ksiazke z bajki... zasugerowałem sie twoimi słowami...:P:P:P dokładnie jak mowisz ,czas pomoze...z tym ze na takie efekty czasami trzeba długo czekac,ale mysle ze warto lepsze to niz tkwienie w toksycznych czy tez spapranych juz zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet99
minęło 9 tygodni, dopiero 9 tygodniu kurwa mać. Wiem z ejestem młody i dużo lasek jeszcze będzie. ale ja chcę juz teraz jakąś fajną co nie zrozumie, co zadba i wiesz o cho chodzi. Tyle że takiej nei znajdę za szybko. fuck. Nie lubię byc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca5 co mam sciemniac ze wiem...? jak nie wiem:P mam pare propozycji na ten skrót...ale pewnie kogos obraze i co wtedy:P:P:P przetłumacz mi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
facet daj sobie czas na "załobe" po zwiazku. teraz i tak niczego sensownegi bys nie zbudował. to sie musi wypalic do konca. wtedy bedziesz gotowy na nastepna kobiete. 9 tygodni to jest male miki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet99
wiem wiem. nie chce wchodzic na to forum bo mnie to niszczy. Napiszę w przyszlym miesiącu. 3mcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet99 zycie było by zaproste jak bys miał wszystko na pstryk.. własnie to jest piekne w naszej egzystencji ze nie wiadomo co zdarzy sie jutro za miesiac za rok... czasami trzeba cos poswiecic w zyciu by cos innego osiagnac najwazniejsze zebys nie robił z siebie cierpietnika jak co poniektórzy na tym topiku..to jest podstawa masz szanowac własna osobe,kształcic swoj wizerunek i podniesc głowe jak kto ci wmawia ze jestes nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
zreaktywowalam sie. jak twoja edukacja seksualna misiu? ;) mam dzis refelasyjny nastroj na temat - jak cos kochasz to pusc wolno. zwlaszcza jak puszcza sie samo, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×