Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość mati174
Bracie, uwierz mi ze jesli nawet bysmy sie zeszli z moja ex to napewno nie popelnie znowu tego samego bledu uwierz mam taki uraz. Ale gdybysmy znowu byli razem bylo by zupelnie inaczej zupelnie napewno juz niedalbym sie zsibie zrobic wala!!! napewno nie. nie ja juz jej nic nie mowie moze kiedys:P ale ja nie pokazuje jej w zaden sposob ze przezywam nie jedynie tylko wy widzicie moj wewnetrzny bol rozterke ale takto ona nic o tym niewie i sie niedowie bo niedam poznac po sobie . Ja tutaj wylewam to z siebie wszytko, juz jej dalem troche poznac ze frajerem nie jestem jak rozmawailsmy wczesniej i nwet na tym ostatnim spotkaniu.Nieukrywam i jak sami tutaj zauwazyliscie mam problem i to duzo co zrobic: ''Czy jest jakis sposob ,zeby odzyskac dziewczyne ktora kocham'' :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi everybody :) 🖐️ Dzis nieco pozniej, bo po imprezie Andrzejkowej jestem ;) .... Na poczatku dla Andrieu wszystkiego naj z okazji imienin 🌼 o ile to Twoje prawdziwe imie a nie na potrzeby forum :) Oczywiscie napisz co u Ciebie? :) Nie chce tu uchodzic za jakiegos eksperta, bo nie jestem, po prostu wiem, ze ta sama sprawa ze strony dwoch roznych plci wyglada inaczej choc patrzymy na to SAMO....dlatego moge jedynie w tej kwestii pomoc, zeby napisac jak to wyglada z drugiej strony i to robie :) mati - to, ze wyszlo Twoje \"szpiegostwo\" na NK, to nie tragedia, to mozna wziac to za atut - ze Ci na niej zalezy, ze chcesz zobaczysz czy pojawily sie nowe fotki etc..Ona wyraznie focha strzela a na pewno imponuje jej to, ze nie mozesz bez niej wytrzymac, ze ciagle myslisz, ze po prostu tesknisz...Wydaje mi sie, ze bierze Cie troche na \"przetrzymanie\", chce zebys troche pocierpial, zobaczyl jak to jest bez niej, chce Cie tez sprawdzic czy powalczysz o Wasz zwiazek? to sa takie gierki w kotka i myszke, ale wbrew wszystkiemu daja zawsza jakas odpowiedz.... Do czasu Waszego spotkania niewiele juz mozna gdybac, sadze jedynie, ze jak wroci do domu, \"odswiezy\" jej sie pamiec, jakie mile chwile spedzila z Toba a o pozytywne skojarzenia to juz TY musisz sie postarac ;) Na spotkaniu odwoluj sie do milych wspolnych chwil, wtedy, kiedy byla radosna, pokaz siebie z tamtego okresu, takiego w jakim sie zakochala, przypomnij jakis wspolny wypad jak bylo swietnie itd....czasem poklady pamieci sa uspione i wlasnie dlatego trzeba im pomoc - Twoja w tym glowa jak to zrobisz :) Przed spotkaniem przygotuj sie na nie starannie, miej przygotowane co chcesz powiedziec, bo w odbudowywaniu relacji spontanicznosc czasem moze byc przeszkoda, bo mozna cos palnac bez zastanowienia....tak czy siak trzymam kciuki :) bedzie dobrze - czuje to ;) Miro - nie katuj sam siebie, po prostu zapytaj ja kto jest dla niej na pierwszym miejscu bo chcesz wiedziec na czym stoisz, rozumiem, ze znajomi tez sa wazni dla kazdego, ale sa jakies priorytety.... tracz - wroci! ale nie daj o sobie zapomniec, od czasu do czasu daj sygnal, ze czekasz i kochasz... mlodzian - ewidentnie widac,ze Twoja dziewczyna czuje sie niedoceniana w tym zwiazku :o daje Ci w ten sposob do zrozumienia, ze mozesz ja stracic, jesli sie nie zmienisz :o Ona Cie kocha, przeprowadza tylko probe czy cos do niej glebszego czujesz, czy zrozumiesz wlasne bledy na ktorych czegos sie nauczysz i czy poczujesz pustke, gdy nie ma jej obok Ciebie.... To, ze sie nie chce teraz sie z Toba widywac, to kolejny krok jej planu - jak zmienic i jeszcze bardziej rozkochac faceta, ktorego tak bardzo kocham?! Na Twoim miejscu nie czekalabym ze spotkaniem, kladlabym nacisk na to, bo bez rozmowy ciezko bedzie. Kochacie sie, ale na skutek roznych sytuacji odsunales ja od siebie, choc pewnie nie zdawales sobie z tego sprawy. Wiesz, wiele rzeczy mozna wytrzymac dla ukochanej osoby, ALE do czasu...nie mozna byc w zwiazku egoista, trzeba pojsc czasem na kompromis... MUSISZ jej jasno i wyraznie powiedziec, ze Ci na niej bardzo, ale to bardzo zalezy, nacisk poloz na to, ze ZROZUMIALES SWOJ BLAD, ze wiesz co tracisz nie bedac z nia, ze jest ta jedyna, po prostu MUSISZ wziac za wszystko wine na siebie, bo widac, ze ona czuje sie urazona i stwierdzila, ze najlepszym wyjsciem bedzie odsuniecie sie od Ciebie mimo iz Cie kocha :o Ty MUSISZ walczyc i jeszcze raz walczyc, do upadlego a sadze, ze odzyskasz ja, MUSISZ sprawic by poczula sie wyjatkowa a nie tylko ktos obok Ciebie...Ona udaje, ze jest jej lepiej bez CIebie - a co ona biedna moze teraz Tobie innego powiedziec, jak ja zraniles swoim zachowaniem ? chce wyjsc z twarza z tego zwiazku, wiec wybrala wariant kroku do tylu, choc jej z tym zle....WALCZ!!!!! Bede po 21 to zajrze moze cos dopisaliscie :) Echhh faceci, zebyscie tak czasem o nas pomysleli co my czujemy a tak to potem musimy posuwac sie do gierek i roznych wybiegow zebyscie nas troche zrozumieli....Mam nadzieje, ze choc odrobinke bylam pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze cos dopisac - najpiekniejsze rzeczy od ex uslyszalam dopiero jak mnie stracil, Boze, jak on wtedy potrafil mowic o milosci, o nas, o mnie, w zyciu czegos takiego juz nie uslyszalam...wniosek z tego taki, ze dopiero doceniamy kogos jak go stracimy, tylko ZAWSZE szkoda, ze tak pozno....:o Kochac - to nie znaczy tylko "mowic" to trzeba "udowadniac" i "okazywac" Panowie wezcie sobie to do serca :) buzka, do wieczora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzian19
A może być tak że naprawdę wygasło Jej uczucie do mnie ?? Bo może nie kłamie że chce być sama i że już za mną nie tęskni. A jak zaprosiłem Ją żeby jechała ze mną do mojej kuzynki na weekend to powiedziała że nie chce bo nie chce wracać do przeszłości i nie chce rozmawiać o Nas... Nie wiem co myśleć...a może to już naprawde w Niej wygasło ?! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
No hej. Tak wyszlo jak widac za bledy sie placi,popelnilem go na poczatku ale uwierz mi ja tylko pytalem sie postronnej osoby czy ona kogos ma i o nic wiecej aha i ze przez to chce ocenic swoje szanse. No tak tlumaczylem jej ze chyba zrobilem to bo walcze o nia i chce walczyc bo chce ja odzyskac, a ona nic tylko swoje ze ja szpieguje:/ no prosze Cie mowilem jej ze chce walczyc ocenic szanse nic wiecej ale i tak sowje :/ no i wtedy mi powiedzila ze jestem przegrany abym sie odwalil itp itd ze chialem szanse i teraz juz jej niebdzie ale po kilku godzinach zmienial zdanie hehe:/ ale ona inaczej tego niebrala do siebie jak tylko to ze ja szpieguje:/ niewiem moze juz sobie przemyslal sprawe ze to o czyms innym swiadczy ze walcze a nie szpieguje mam nadzieje ze tak zrobila.Moze masz racje co do tej gierki hmmm wiesz wszytko mozliwe naprawde ale widze ze ona teraz chce z tego wszytkiego wyjsc z twarza ze niejest taka tylko teraz moze zagra dobra osobke ze nieujest tak zla a ciekaw jestem czy mowi ze niejestesmy razem czy ze ona zerwala heheh ciekawe jak odpowiada na tekie pytanie hmmm?? Ale ja bede walczyl bede mimo wszytko ale jak mowisz zobacze po spotkaniu zobacze co czas przyniesie narazie jestem przekoanny o swoim uczuciu do nieje i ze chce walczyc .Musi sie jej odswiezyc pamiec po poworcie do domu musi i ciekawe czy pochowa nasze zdjecia upominki kwaity wszytkie ciekawe czy beda stac przypominac. Tak ja bede sie staral wzbudzic wspomnienia bardzo bardzo.Na spotkaniu owszem zagram takiego jakiego mnie pokochala tylko troche w innej skorze bo szczerze to zrobilem duzo by uderzyc w jej gust typ faceta jestem napewno blizej ale teraz osobowosc podejscie napewno zmienie ale nie az na takiego oschlogeo :p . To jest moja praca domowa aby sie przygotowac i wypelnie je na 6+ :P heheh. Kurde powiem Ci Droga Kolezanko ze tez mam takie glupie uczucie ze bedziemy razem bedziemy :/ kurwa moze sie sam oklamuje :p hehe wszytko wyjdzie w praniu:p ale jesli Ty juz tak mowisz ze tak przeczuwasz no to mam nadzieje ze to szczescie sie znow do mnie usmiechnie :) i wkoncu Moje Sloneczko wyjdzie za chmur:) ja tez tak bede po 21 wiec sobie pogadamy:) ale prosze o komentarz mojego postu :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
aa jeszcze cos Kolezanko:p hehe , wiesz ja mowilem zawsze ile ona dla mnie znaczy jak bardzo ja kocham ze zrobi dla niej wszytko wszytko!!! a wiesz jak podczas tej klotni jej to powtorzylem to ona na to ze jak to znowu slysz to jej sie zygac chce:D kumasz laske ja chce ja uswiadomoic ile dla mnie znaczy doceniam ja wpelni KOcham ja taka jak jest a ona mi z takim tekstem hjeheh:/ skrzydelka podciete:P ale wiem teraz sam patrzac na to wszytko z boku ze zaduzo tego bylo moze zaduzo sie powtarzalem :/ wiec teraz wyszlo, choc sama mi kiedys strzelila focha ze jej niepowiedzialem w jednym dniu ze ja kocham i o to sie do mnie obrazila i bylko jej smutno a ja wszytko bralem sobie do serca a teraz mam :D przesyt zabraknie jej tego hmmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morph
Moja historia jest podobna do reszty wiec postaram sie krotko . Bylem z dziewczyna ponad 11 miesięcy i wszytko było naprawdę wspaniale . aż do momentu kiedy wróciła po weekendzie do siebie na studia. Nie odzywała sie przez kilka dni , wiec postanowiłem zadzwonić i zapytać sie jej co jest grane. Powiedziała, mi ze przez te kilka dni zmieniło sie u niej bardzo wiele i ktoś ja tak zauroczył, ze to chyba koniec. Po kilku dniach spotkaliśmy sie i powiedziała, że chce sprobować z tamtym. Nie wiem co robić w takiej sytuacji - czekać czy walczyć do końca..... Dzięki za szczera odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Morph. Niewiem czy czytales moja hisotrie ale powiem Ci szczerze fakt podoban sytuacja i ja walcze walcz bo niema nic do stracenia a noz mi sie uda .... ale niestety ja Cie niepomoge posluchja sie starszych oni wiedza o co kaman , ale niepopelnij tego bledu co ja hehehe glupi madry sie odezwal ale ja zrobilem blad ze blagalem prosilem i co mam z tego damski huj wiec nieorb tego wszysyc Ci to powiedza ja nieposluchalaem niewiedzlame z poczatku jak sie zachowac naprawde i popelnilem kilka bledow ale coz bywa. Ale ja wlacze walcz niewiem jak dlugo ale powalcze o nia . Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morph
Dzieki Mati :] wiesz, gdybym tylko wiedział jak mam to zrobić to byłoby naprawdę super..Wiem, że to moja duma została urażona ale po prostu nie chce aby to sie tak skończyło, bo ona za wiele dla mnie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
hehe spoko. ja mam to samo i Moja Ex rowniez dla mnie duzo znaczy a ja niewiem ile dlla niej znacze hheheh wiesz gadane ze zawsze w jej serduszku itp itd hmmm niewiem .. wiec juz jest nas coraz wiecej :P taki facetow co zostali na lodzie ale napewno dostaniesz tutaj duzo wskazowek :p ja Ci az tak nie pomoge bo sam jestem poraz 1 w takiej sytuacji i jak widzisz szukam rowniez tutaj pomocy :) i za to wam dziekuje:) zawrocila mi w glowie bez pamieci i tez niechce aby to wszytko tak sie skonczylo:( ja podjolem walke i zobaczymy co z tego co z nami bedzie bitwe moze przegram ale wojne wygram hehhehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
sam sobie troche wlewam ale coz bywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - to jej \"szpieguje\" to taki pretekst, zeby sie czegos uczepic, miec powod do \"niby\" rozstania... Wasze zdjecia, pamiatki od Ciebie moga byc schowane, tez tak zrobilam, jak chcialam bylego wkurzyc ;) Widzialam jaki byl zdziwony a ja mialam dzika satysfakcje widzac jego mine, ALE ...jak wyszedl ode mnie, wsio poukladalam z powrotem na miejsce, czytalam milion razy jego smsy, maile itd.....jednak on o tym nie wiedzial... Udawalam oziebla, obojetna, tajemnicza chociaz w glebi duszy mnie rozrywalo...Gdyby powodem nie byla zdrada, pomimo tych wszystkich zabiegow jakie wykonywalam a on blagal non stop to wrocilabym do niego, oczywiscie wtedy, dzis moje zycie inaczej sie poukladalo, ale on bedzie na zawsze w moim sercu. Takze jak widzisz, usuwanie pamiatek, granie niedostepnej jest wkalkulowane w proces godzenia sie ;) Tylko ten proces wymaga troche czasu i cierpliwosci z Twojej strony, bo to zalezy od dziewczyny jak dlugo bedzie trzymala CIe w niepewnosci .... Pamietaj: badz na dystans, ale kochajacy badz ten sam co kiedys ale jednoczesnie odmieniony (poprawe masz pokazac) :P badz dla niej i spraw, zeby poczula sie przy Tobie MAGICZNIE - kazda wtedy wymieka ;) hehe Morph - nie wydaje mi sie zebys mial czas by na cos czekac :o Jak nie bedziesz dzialal to dziewczyna Ci zwieje...Przede wszystkim rozmowa i jeszcze raz rozmowa, zapytaj DLACZEGO tak sie zachowala? co ja zrazilo w Twoim zachowaniu? gdzie masz sie podciagnac by wykazac poprawe? nie czekaj, bo w Twoim wypadku czas plynie na korzysc tego DRUGIEGO :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morph
Wiesz... ona mi powiedziała, ze wszytko robiłem dobrze i zmieniłem sie na lepsze a mimo to czegoś zabrakło i narazie możemy zostać tylko przyjaciółmi itp... Co mi po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Na dystans jestem qale jak dlugo mam byc , widze ze ona szuka czegos kogos nowego i co wtedy jak jej niewyjdzie poczuje ze to ja za miesiac za 2 ,3 miesiace:/ a znajdzie kogos nowego nieywjdzie jej i wtedy ja :/ to juz bedzie trudniejsze o wiele aby cos naprawic probuje sie sam nie zrazac ale ...:( wiesz ona sama mi podkreslila ze moze kiedys da nam szanse:( a bardzo bym chcial jej pokazac to ze sie zmienilem ze jestem taki jak sie zemna rozstawal ale to jest trudne wiem ze musze poczekac poczekac przynjemniej ten tydzien kiedy bedzie w domu :/ aby magicznie sie poczula to juz msuze poswiecic jedna dluga noc na rozmyslenie jak to zrobic by sie nie zblaznic ale z dobrym korzystnym skutkiem :)no mozliwe ja wszytko pochowalem szczerze ale mysle o tym wszytkim co od niej dostalem z jajkiej okazji kazde jej slowo kiedy mi to dawala i mowila:/ jesli teraz nie schowa bo ja napewno u niej niebede przez dlugi czas to cos cos bedzie :p hehe z nami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morph = widocznie ten drugi ja zauroczyl skoro nie ma zadnej winy w Tobie i nic Ci ona nie sugeruje, ze jest gdzies cos nie tak...hmmm w tym wypadku roznie moze sie potoczyc, przyjacielski uklad odpada, tez bym nie chciala kochac kogos i udawac kolezanke, mogla sie w niej wypalic milosc, ale mnie sie wydaje, ze tamten ja pociaga :o Moze byles zbyt leniwy by dostrzec, ze czegos brakuje w Waszym zwiazku np. spontanicznosci, rozrywki, poczucia humoru, czulosci, powodow moze byc wiele....a teraz ona majac to w tym drugim widzi roznice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
ja tez jej wiele dalem czy to pamietaki prezenty to tak, sms emaila list wszytko kartki :/ dawno tego nierobilem od kad zerwala ze mna wiec moze czas by znowu cos wyslac?? na jej adress gdzie jest na studiach ?? jak wroci tam spowrotem niespodzianka czy raczej sie niewychylac wogule narazie? Co Ty na to abym teraz siedzial cihco jak myszka:p a wyslac jej list no moze nie list ale kartke na adress gdzie studiuje jak wroci tam i zobaczy ?? czy siedziec narazie cihco po tej burzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morph
Na to niestety wygląda ... cały czas probuje sobie tłumaczyć, ze będzie dobrze i wszytko sie na nowo ułoży ale tak chyba się nie stanie... no cóż, walka chyba nie przyniesie rezultatów więc pozostaje tylko czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mati :) "wiesz ona sama mi podkreslila ze moze kiedys da nam szanse" o nie, nie, nie, tak nie ma ! Masz najlepszy dowod na to, co pisalam pare postow wczesniej, ze trzyma Cie w rezerwie, bo wie, ze jestes JEJ....w tym wypadku jasno daj jej do zrozumienia, ze CZEKASZ bo KOCHASZ, ale nie wiecznosc, niech tez poczuje troche niepewnosc, bo inaczej moze tak Cie trzymac dluzszy czas na zapas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
No hej:) Okrucienstwo no tak masz racje :/ ale wiesz wszytko okej tylko jak to zrobic :/hehe szczerze powiem ze dzisja to juz niemoglem wytrzymac tak bardzo chcialme sie do niej odezwac ale sstop naszczescie nic powstrzymalem sie ... na to wychodzi ze tak rezerwa a ja jestm czolowym napastnikiem kurwa niema tak albo woz albo przewoz!!:/ ale jak ja mam to jej uswiadomic , mysle ze na spotknaiu bedzie to najlepsze wyjscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - Ty narwancu :) jakie karteczki teraz ?! MAGICZNIE to ona ma sie poczuc podczas chwili spedzonej z Toba by miala co wspominac i wracac do tych chwil w myslach a kartka to taki troche suchy "upominek" ... morph-napisze jeszcze raz CZEKANIE DZIALA NA KORZYSC TEGO DRUGIEGO ! Ty juz nie masz na to czasu, wez sie w garsc i do ataku. Widze, ze poczules sie niepewnie, ale bez przyslowiowych jaj o ktorych ciagle pisze brat niedzwiedz na tym topiku nic nie osiagniesz... A apropos na co chcesz czekac, nie rozumiem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - na spotkaniu zadnych barier w rozmowie, musisz wykorzystac ten czas i pytac, mowic, dawac dowody ile sie da, od tego spotkania zalezy czy bedzie nastepne, dlatego przygotuj sie odpowiednio, w myslach uloz o co chcesz zapytac,co chcesz powiedziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morph
Daj mi tylko rade jak to zrobić żeby nie spiepszyc tego bardziej..? Nie wyobrażam sobie ze będę dzwonił i błagał o spotkanie i o to, żeby przemyślała wszytko jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hehe Droga Kolezanko nieznasz mnie osobiscie tzn nieznamy sie a juz wiem ze znasz sie na nas mezczyznach i na tym o czym piszesz jak postepowac.. Tak wszysyc mi mowia ze jestem narwany w goracej wodzie kompany:/ troche powsciagliwosci musze nabrac:) wiem o tym :p okej wiec kumam spotkanie jak z bajki :) moze nawet jakos zakrece jak bylo na naszym 1 spotkniu i nasz 1 spacer ta sama droga hmmm :p wyobraznia juz mi pracuje :) mowisz suchy upominek, odpada nie bedzie kartki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Rozumiem. Ale teraz mi powiedz czy to spotkanie zorganizowac zainspirowac jak najszybciej tzn nie odrazu czy troche jeszcze dac czasu jej i sobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - po jej przyjezdzie atak i umawiasz sie na spotkanie, cala reszte, ktora opisales jak zrobisz BRAWO, spraw by bylo BOSKO :) - glownie chodzi o atmosfere, dbaj o to by ona czula sie wspaniale, Twoje odczucia w chwili spotkania schodza na drugi plan, wracasz do milych wspomnien, chwili poznania, wspolnych znajomych, wspolnych wypadow, szalenstw etc....:) morph- dzwonisz do niej i mowisz stanowczym glosem, ze chcesz sie z nia zobaczyc,zeby Ci wyjasnila obecna sytuacje nawet jesli to mialoby byc ostatnie Wasze spotkanie, po prostu chcesz wiedziec na czym stoisz, bo rola zawodnika rezerwowego Cie nie interesuje a w chwili obecnej ja kochasz, wiec jestes w stanie wszystko wybaczyc, jednak chcesz od niej uslyszec jak to widzi... PS. Chlopaki nie nadazam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Aha. Odrazu atak :/ juz jestem skolowany :p ale trudno ten kto nie ryzykuje nie zyska , wiesz ona mi powiedzial ze dopoki ja sobie wszytkiego nie poukladma to ze sie nie zobaczymy :/ ale mam na to sposob aby jej powiedziec ze skad ona moze to wiedziec skoro niewidzi mnie nieprzebywa ze mna itp wiec to moze byc argument ale wiesz zrobie to chyba w piatek no moze w czwartek:p musze to zrobic musze !!! piekne spotkanie ta sama droga poprostu obudzic w niej wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morph
Dzięki za rade. Obawiam sie, ze na tym spotkaniu powie mi co ostatnie wiec nie wiem czy jest sens ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hehe no dobra to juz cos jest jak dzialac:):p Dziekuje:*:) a teraz powiedz mi Moja Droga Kolezanko czy naprawde bedzie to dobry pomysl jak odrazu przyjedzie to tylko minely 5 dni czy poczekac z tym do konca tygodnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - jak odswiezenie wspomnien i milych chwil nie pomoze to pozostaja serenady pod balkonem, wiersze itp...:P hehe Ale widze w Tobie duzy potencjal , taki czarujacy chlopak nie moze byc odrzucony na zawsze, to chwilowa niedyspozycja Twojej dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×