Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna18

Nadpotliwość dłoni...

Polecane posty

Gość LadyNikt
Ja polecam botox fakt ze przy ostrzykiwaniu dłoni boli ale jak sie dobrze schłodzi lodem to idzie wytrzymac azaraz po wyjsciu z gabinetu nic sie nie czuje Minus terapia dośc droga i na dodatek trzeba powtarzać co kilka miesięcy.. Kochani nic mi tak nie pomogło jak jonoforeza kupiłam na allegro ten poradnik i prawde mówiąc nie wierzyłam ze mi to pomoże Dosłownie za parę groszy można sobie pomóc, działa tez na stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się kiedyś męczyłam z nadpotliwością dłoni :-/. To było okropne bo cały czas musiałam używać chusteczek co w pewnym momencie mnie przerosło i prawie nawet wylądowałam u psychologa. Widziałam że niektórzy czują do mnie przez to obrzydzenie i zresztą sama je do siebie czułam. A najgorszej to było wtedy kiedy musiałam podać rękę nowo poznanej osobie i widziałam jej reakcję. W końcu stwierdziłam że nie ma co się tak dłużej nad sobą użalać. Wybrałam klinikę która wydała mi się najbardziej w porządku jeżeli chodzi o leczenie nadpotliwości (jak coś to Klinika Zawodny w Szczecinie) i tam wstrzyknięto mi botoks. Zupełnie inne życie nie wiem czemu nie zrobiłam tego wcześniej …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktoś diagnozować nadmierną potliwość w sytuacjach stresowych jako nerwicę. Może należałoby udać się do psychologa / lekarza psychiatry. Ma ktoś doświadczenia w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Miałam ten sam problem, nic nie pomagało, zdecydowałam się na zabieg botoxem. Zrobiłam na razie dłonie i jestem bardzo zadowolona. Co prawda trochę bolało, ale do zniesienia. Warto było zacisnąć zęby. Każdego kto dotknął ten problem wie o czym mówię. Zbieram teraz kasę na zabieg na stopy. Sandały to moje odwieczne marzenie.. :) Dla zainteresowanych, zabieg miałam robiony w Warszawie w NYLC www.nylasercenter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jonoforeza! Domowej roboty o czym dalej... Z nadpotliwością dłoni jak i stóp a także pach zmagałam się od okresu dojrzewania, zatem kilkanaście lat w przypadku dłoni i stóp (15 lat temu na pachy pomógł mi etiaxil-wyleczył-od wielu lat go już nie stosuję ponieważ nie ma potrzeby). Nadpotliwość dłoni i stóp również leczyłam na wiele sposobów, na własną rękę jak i z pomocą dermatologów. Stosowałam wszystko co się pokazało na rynku i wszelkie wszelakości domowej roboty, korzystałam z wielu rad na forach. Nic nie pomogło i przestałam wierzyć, ze cokolwiek pomoże. Nie zastosowałam botuliny ze względu na wysokie koszty choć byłam bliska temu, więc nie wiem czy zadziałałaby na mnie. Jonoforeza wykonana w gabinetach była również dla mnie za droga, tym bardziej, ze problem dotyczył dwóch partii. Jeżeli ktoś może sobie na to pozwolić to myślę, że również będzie zadowolony a zabiegi będą wykonane komfortowo. Zdecydowałam się na zakup domowego zestawu do jonoforezy na allegro. Kosztuje 99 zł plus koszty przesyłki- trzeba wpisać jonoforeza na allegro i powinno wyskoczyć. Dodana jest do tego dokładna instrukcja. Na 8 dzień przestały pocić mi się dłonie. Miałam takie uczucie jakby chciały się spocić ale nie mogły. 10 dnia przestały pocić mi się stopy. Wyjechałam z rodziną nad morze i ten urlop był inny niż pozostałe! Suche dłonie , stopy! W końcu mogę kupić sobie zwykłe klapki bez wyściółki i chodzenie w nich nie jest sportem ekstremalnym. To oczywiscie tylko jeden z przykladów, nie będę opisywać całej masy sytuacji ponieważ każdy kto zmaga się z problemem nadpotliwości to zna. Nie opiszę jak wygląda ten zestaw przez szacunek dla sprzedającego. Zestaw jest moim zdaniem w przystępnej cenie, sprzedający nie liczy sobie za dużo ponad materiały do wykonania i należy docenić, że coś takiego obmyślił, sprawdził na sobie i podzielił sie tym, za co osobiscie ogomnie dziękuję. Profesjonalne urzadzenie to koszt około 1500 i wiecej, seria zabiegów na jedną partię ciała to tez kilkaset złotych, jak policzy się te wszystkie masci, kremy, pigułki itd to cena za ten domowy zestaw jest doprawdy w porządku. Zabiegi nie były specjalnie przyjemne, ale do zniesienia, wykonanie na jedną partię ciała zajmuje około 20-25 minut. Nie będę pisać o samej jonoforezie i o tym jak działa poniewaz można o tym poczytać na internecie. Dodam, ze po tym jak nadpotliwość ustanie należy wykonywac zabiegi przypominające. U mnie po 10 dniach przerwy w stosowaniu poczułam, że pocenie delikatnie powraca, ale po wykonaniu kolejnego zabiegu problem minął. Ponieważ doskonale wiem jakim problemem jest nadpotliwość, jak trudna to walka, dlatego z całego serca polecam wypróbowanie jonoforezy i ten zestaw, który sama zakupiłam ze względu na jego cenę i przede wszystkim skuteczność. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z nadpotliwością i życzę sukcesów w walce i takiej skuteczności jak w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mimi
Ja z problemem nadpotliwości dłoniowej walczyłam kilkanaście lat. Ręce pociły się tak że strach było podać dłoń drugiej osobie. 2 miesiące temu wykonałam sympatektomię w Sanitasie w Gdańsku u doc. Tomasza Stefaniaka. Zabieg tani nie był ale efekty rewelacyjne! Od razu po zabiegu ręce suche i jak na razie efekt się utrzymuje, mam nadzieje, że tak będzie dalej, ale z tego co piszą to efekt jest stały :) Sympatektomia zmieniła moje życie i gorąco ją polecam dla każdego z problemem nadpotliwości. I polecam doc. Stefaniaka, świetny specjalista znający się na temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, jakby ktoś sobie nie radził z tym tak jak ja przed zastosowaniem antidralu to polecam ten lek, tylko zeby zadziałał musicie tego nałożyć bardzo grubo na ręce przed spaniem i musicie dać ręce tak aby nie wytrzeć tego w cos mi to pomogło choc na dłuższa metę to nie wypali i zastanawiam sie nad tym electro antyperspirantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz lepiej zakupić electro perspirant, poczytaj sobie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Przed zabiegiem z botoksem albo co gorsza sympatektomi (co juz rowniez rozwazalem) wyprobujcie zabieg DOMOWEJ JONOFOREZY!!! Bedziecie zaskoczeni efektami. Nie wiem dlaczego wszyscy promuja botoks pewnie ladny biznes, tyle kasy na pol roku efektow... Ja kupilem 4x baterie 4,5V podlaczylem je szeregowo. Baterie spiolem razem w "kostke" 2 opaskami do kabli wtedy wszystko stabilnie stoi. 0,5m kabla 2 zylowego np taki jak do glosnikow i na koncach trzeba zalozyc 4 krokdylki najlepiej z oslonka izolacyjna do tego 2 tacki metalowe i 2 szmatki. Do misek nalac cieplej wody z kranu i wlozyc szmatki tak by rece nie dotykaly bezposrednio dna tak samo tacki nie moga sie stykac. Do baterii podpiac kabel "+" i "-" drugi koniec kabla "+" do jednej tacki "-" do drugiej. Wlozyc rece i czekac 8min (kazdy dopasuje do siebie) potem zamienic "+" z "-" na tackach i kolejne 8min kuracji ;) Na wysokosci lustra wody moze powstac zaczerwienienie na skorze ktore u mnie znika po paru min. Po tygodniu mysle ze bd :) Cena ok 40zl To samo mozna robic z nogami tyle ze trzeba glebsza mise. W zabiegu z nogami przy zmianie "+" i "-" lepiej wyciagnac przynajmniej jedna noge z wody;) Jak cos zle napisalem to prosze mnie poprawic i dajcie znac czy Wam pomoglo. PS. Laczenie baterii szeregowo jak i krokodylkow najlepiej lutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerok ą ofertę z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz w klinice Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ). Leczyłam w niej nadmierną potliwość systemem MiraDry i zabieg naprawdę pomógł mi pozbyć się problemu (inne metody nie były skuteczne). Zabieg robiłam w Warszawie, ale widziałam, że w Galerii Słonecznej otworzyli swój oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt13
Jonoforeza i tylko jonoforeza! Ja i moja siostra miałyśmy wiecznie mokre i zimne (bleh!) stopy i dłonie. Do tego stopnia, że nie mogłyśmy wykonywać poprawnie swojej pracy. Plus częste obrzęki. Nachodziło to nas falami. Zostawiałyśmy ślady po stopach na panelach, ześlizgiwałyśmy się latem z sandałów na obcasie, stopy wiecznie były obtarte, z pęcherzami...po prostu fuj. I to skrępowanie, kiedy czujesz w towarzystwie, że coś tu zalatuje spoconymi syrami... :( Nie pomagało nic absolutnie. Na botox nie było nas stać i byłyśmy dość sceptycznie nastawione po przeczytaniu dużej ilości negatywnych opinii. Dłonie ciągle "pływały" jakby oblane wodą. Nie można było nawet otworzyć drzwi, gdzie zamiast klamki była gałka (jaki wstyd...), prowadzenie samochodu było wyzwaniem, kiedy dłonie ślizgały się po kierownicy. Szukając rozpaczliwie sposobu na tę dolegliwość natrafiłam na słowo "jonoforeza", "elektryczny antyperspirant". Zamówiłam z allegro domowej roboty urządzenie do jonoforezy (ok. 120 zł z przesyłką). Kiedy otworzyłam przesyłkę, zaśmiałam się sama z siebie, że niby jak dwie aluminiowe blaszki, dwie baterie i trzy kabelki mają mnie wybawić z tego koszmaru. Siostra śmiała się ze mnie wniebogłosy, że jestem naiwna i wydałam w błoto 120 zł. Sceptycznie podchodząc do tego "cuda" zaczęłam codzienne zabiegi zgodnie z dołączoną instrukcją. Przez pierwszy tydzień nic się nie zmieniało, ale pan, który to sprzedaje uprzedził, że potrzeba 2 tygodni do zakończenia pełnej kuracji. Mniej więcej po 10 zabiegach (jednocześnie wykonywałam codziennie zabieg na dłonie i na stopy, 40 minut w sumie) pocenie CAŁKOWICIE USTAŁO!!! Moja siostra nie mogła się nadziwić efektom i od razu zaczęła stosować jonoforezę na swoje dłonie i stopy. U mniej wystarczył tydzień, żeby pocenie ustało. Mamy teraz suche jak pieprz kończyny haha :D Nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Jesteśmy pewniejsze siebie, nie musimy się ograniczać w doborze odpowiedniego obuwia na lato, bez skrępowania podajemy ręce, żeby się przywitać, nie mamy już problemu z otarciami stóp, zniknęło obrzmienie, które pojawiało się przy tych atakach potliwości. Jest po prostu wspaniale! Każdemu, kto boryka się z problemem nadpotiwości bez mrugnięcia okiem polecam zabiegi jonoforezą, bo to NAPRAWDĘ DZIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam kontakt z dotorem Boćko, który zna się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiperhydroza to rzeczywiście spory problem. Dlatego polecam kontakt z lekarzem. Mi osobiście pomógł doktor Kosmowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam kontakt z doktorem Sokołowskim. Powinien wam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miałem ten sam problem co wy mokre dłonie,stopy odczucie dyskomfort ciągły stres,nerwy wiele rzeczy nie robiłem z powodu tego chodziłem po różnych specjalistach dawali mi różne zwalczające do ustne jak i miejscowe antypespiraty nic nie pomagało a jak pomogło to na krótko,od pewnego czasu zacząłem czytać różne wiadomośći na temat tego aż na zagranicznych stronach znalazłem jeden z artykułów o jonofrazie stosowanej również w polsce ale zlekceważyłem to było nie na moja kieszeń, dużo myślałem na ten temat i zdobytej przez ze mnie z wiedzy postanowiłem sam zrobić takie urządzenie nie przykładałem zbyt wielekiej wagi do wyglądu pierszą kuracje przeprowadziłem w domu 15minut po pierwszym dniu odczułem znaczną poprawę i odczucie suchości postanowiłem posmarować dłonie kremem po 10 kuracji zauważyłem całkowite zanikniecie odrobinek potu na moich dłoniach już minęło pół roku kiedy cieszę się szczęściem na dzień dzisiejszy pomogłem już 20 osobą które mają skłonność do nadpotliwośći początkowo zajmowałem się sprzedawaniem i robieniem urządzeń na dłonie i stopy teraz już mogę śmiało powiedzieć że stosuje to na całym ciele w raz miejscach intymnych.pytania dotyczące kuracji proszę o kierowanie na drogę email jak i odpowiedziach w celu dużego zainteresowania czas odpisania uległ wydłużony proszę o cierpliwość cena zakupu przedmiotu 150zł Pozdrawiam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama100
Polecam jonoforezę. Jest to zabieg nieskomplikowany który wykonuję się samemu w domu, pod warunkiem posiadania aparatu do terapii nadpotliwości jonoforezą. Jeśli borykasz się z nadpotliwością dłoni, stóp w aparat naprawdę warto zainwestować. Terapia jonoforezą jest skuteczna, a zakup aparatu to jednorazowy wydatek, a nie jak w przypadku botoksu wielorazowy. Nie wiem jak w przypadku pach i twarzy, niestety nie przetestowałam, gdyż nie mam problemów z tymi obszarami. Chętnie odpowiem na pytania związane z jonoforezą. Mogę również wypożyczyć aparat, aby przed zakupem można było przetestować czy jest wart wydania pieniędzy. Kontakt: kamaglik@gmail.com telefon: 782490163.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEST NADZIEJA! W skrócie- nadpotliwość dłoni, stóp i pach odkąd pamiętam. Żadne antyperspiranty z drogrii ani apteki nie działały, płyn Potockiego działał praktycznie jednorazowo, po kolejnej aplikacji efekt był już marny. W desperacji próbowałam też domowej jonoforezy. U mnie efekt dopiero po 14 dniach, ale problematyczne było podtrzymanie efektu- dłonie zaczynały się pocić, ponowne sesje, sesje przypominające, coraz mniejsza skuteczność. Po ok. roku ciągłych eksperymentów ze zmianą wody, czasu i baterii praktycznie przestała działać i już myślałam, że albo skoczyć z mostu, albo to zaakceptować. Po zaprzestaniu jono zauważyłam też, że pocenie wydaje się jeszcze gorsze, ale to może efekt psychologiczny, więc z rąk mi się lało jak zwykle, a może nawet bardziej. Załamka. Przez przypadek zobaczyłam w aptece KREM URO, o którym czytałam , ale pomyślałam, że jak inne mazidła też mi nie pomoże, bo jestem przypadkiem hardcorowym i skoro nawet jono przestała działać. O dziwo zauważyłam efekt juz po pierszym użyciu- nie spektakularny, ale zawsze. Smarowałam codziennie na noc przez 4 dni i dłonie i stopy nadal lekko spocone, ale postanowiłam się nnie poddać. Po tygodniu codziennego stosowania- CUD, ręce przestały się pocić. Są suche i popękane ale wolę to niż Niagarę na dłoniach. SPRÓBUJCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny środek apteczny,który mi pomógł to "Stoppot duo"! Jest rewelacyjny :) Dłonie są suche. Jedynym minusem jest silne wysuszenie skóry i jej lekkie zżółknięcie,które znika powoli po 2 tygodniach od użycia środka wraz z jego skutecznością i zabieg należy powtórzyć. Trzy noce pod rząd zasypuję dłonie proszkiem,wcześniej je lekko mocząc w wodzie,żeby się puder do nich przykleił i nakładam bawełniane rękawiczki...a na te skarpetki żeby proszek nie wysypywał...jak śpię ;) Dłonie,stopy i pachy pocą mi się odkąd pamiętam...pierwsze wspomnienia to przedszkole,kiedy dzieci nie chciały w trakcie zabaw trzymać mnie za rękę...bo z dłoni mi się wprost lało...inaczej nie można tego nazwać. Każdy kto się boryka z nadpotliwością dłoni wie o czym mówię...potem doszedł problem pisania w szkole kiedy kartki można było wyrzucić bo były rozmoczone...a o tańcu w parze już nie wspomnę,bo ze wstydu chciałam się zawsze pod ziemię zapść... Ale w wieku 16 lat odkryłam "Stoppot duo". Dzisiaj mam 24 lata i stosuję go nadal i w końcu mogę funkcjonować jak każdy człowiek...nie obmyślając planu jak tu podać komuś rękę jak z niej kapie ;) A co do stóp zauważyłem taką śmieszną tendencję,iż jak nie pocą mi się dłonie to ze stopami mam spokój, a jeżeli są czasem spocone to stosuję zawsze rano zapachowy dezodorant do stóp,kt.niweluje brzydki zapach i nawet jak nóżki się spocą to nie pachną brzydko. Szczerze polecam "Stopot duo"- naprawdę warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Kremu Uro,to wiem,że ma ten sam skład co opisany przeze mnie wyżej Stoppot duo, ewentualnie inne proporcje ;) Także skuteczne są oba środki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu sie pozbylam najgorszej rzoeczy jaka mnie spotkala !! - NADPOTLIWOSCI RĄK!! W koncu znalazlam gabinet, który oferuje ( w rewelacyjnej cenie - 40zł) zabieg jonoforezy. Po 5 zabiegu pozbylam się tego uciązliwego problemu<3 Polecam serdecznie Panią Magde z Be Natural Kosmetologia & Podoogia w Szczecinie. Podaje numer jeżeli ktoś boryka się z tym problemem- 792171092:) Wiem, ze zabieg równiez wykonuje się na pachy i stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jerrry , jak ja długo walczyłam z nadpotliwością dłoni.. nic nie pomagało, no kompletnie nic, ale kiedyś ktoś polecił mi toksynę botulinową w OME Kuźniczki w Gdańsku i się zdecydowałam, to był strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ankabezdzbanka.Ja też uważam,że 90% osób nadmiernie się pocących w tym ja mamy to z powodu stresu.Pociłem się trochę bardziej niż inni szczególnie na twarzy i głowie ale wśród znajomych było to znośne.W środowisku obcych pot zalewał mnie dokumentnie,że musiałem opuszczać towarzystwo.Problem się powtarzał podczas zakupów czy załatwiania spraw urzędowych.Po prostu koszmar.Kilkanaście miesięcy temu ktoś pisał o płynie Potockiego i ja go zamówiłem.Kilka posmarowań twarzy sprawiło,że pocenie mocno się ograniczyło.Teraz nabrałem pewności siebie i bardzo rzadko używam tego płynu a pocę się jak inni.Płyn Potockiego bardzo mi pomógł więc postanowiłem napisać ten post.Widzę,że opanowanie stresu to rzecz najważniejsza.Adres do pana Potockiego jest znany ale powtórzę potocki12334@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pplliz
Wypróbuj Mani Spa, taką rękawicę od Efektima. Cudownie leczy skórę i sprawia, że dłonie są jak u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoing
Bardzo dobrze działa jeszcze seria Hand Care z Floslek. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może nie wszystkie mamy tyle samozaparcia,ale jesli tak to podziwiam.Ja moge z wasnego doswiadczenia jednak polecic bardziej sprawdzony sposób http://www.aestheticmed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×