Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaaawy

czy dziewczyny patrza facetowi na spodnie?

Polecane posty

Gość bez kompleksów
Nie mówie że jest to coś warte ale samowolnie przyciąga wzrok przeciwnej płci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie jarają faceci w sztruksach (tylko nie za luznych :P )normalnie uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie lubię, jak faceci noszą obcisłe spodnie, chociaż czasem zerkam na nie ;) - to nie chodzi o jakiś tam dokładny widok, o to, czy tam jest dużo, czy mało ... - chodzi ogólnie o męską \"sylwetkę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiona
mi obojetnie czy sztruksy cz jeansy wazne ze ladnie uwydatniaja ksztalty dobrze leza, a byle by nie dresy fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak patrza
i oceniaja wielkosc po tym co jest w stanie spoczynku to sa chore. Mi sie moj spoooro powieksza, takze mozna sie niezle przejechac na takiej eliminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiona
o fuj co za bez guscie ...ty jestes z caritasu a nie z marsa ten pasek i kolor spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo jak bylo
Jutro wejde ostatnimi drzwiami w autobusie, przejde przez caly az znajde miesjsc enaprzeciwko kolesia który bedzie mi sie podobał i bede mu sie patrzec na spodnie ciekawa jestem, pewnie robie to czesto ale tak oduchow ze nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupa u faceta jest dla mnie calkowicie aseksualna, natomiast sylwetka z przodu....biodra,ruchy...Jeszcze jak spodnie sa dopasowane i widac zarys...mmmmm. No ale fakt trzeba to dyskretnie obserowac.Gdy sie zwraca uwage na pupe to facet tego nie widzi, gdy na przod spodni,mozna zaliczyc niezle wtope:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×