Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystynka

Dieta Atkinsa

Polecane posty

Gość krystynka
I jeszcze gdzie mozna znalezc jakąś liste zawartości weglwodanów w różnych produktach i potrawach? moze ktos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampeczka
A ja mam dziwne objawy przy stosowaniu diety Atkinsa, czy tam wysokobiałkowej, wsio ryba. W każdym razie, kiedy odstawiam pieczywo, makarony, ziemniaki, kasze, ryż i takie tam, to mam nudności i nie czuję się najlepiej.... i na dokładkę w ogóle nie chudnę!!! A im więcej mięsa, wędlin, białka - tym gorzej się czuję. Stosowałam z kolei kiedyś dietę pseudo - wegetariańską, tzw. nie jadłam mięs tylko ryby, a poza tym wszystko, i czułam się doskonale.... może ktoś jeszcze ma podobne objawy przy diecie białkowej??? A może coś źle robię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
Widocznie lampeczko atkins ci nie służy, ja natomiast czuje się bardzo dobrze tylko ciekawe czy efekty wagowe będa równie interesujące, poczekam jeszcze pare dni i wejde na wagę. ważne że nie ciągna mnie słodycze bez których nie mogłam sie obejsc i nie myślę o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykant
dieta atkinsa jest ok,musisz popelniac jakies bledy zywieniowe,skoro mdli cie,trzymaj sie jadlospisu z ksiazki,moze po prostu wcinasz sam tluszcz,popijasz zimnymi napojami-a to juz nie nalezy do diety atkinsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampeczka
Heh, no właśnie że nie.... nie wcinam samego tłuszczu, bo nie lubię tłustego. Ale przeanalizuję jeszcze raz ten mój jadłospis, może rzeczywiście coś jest w nim nie tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
hejka wszyskim:) dalej trzymam dietkę ,ale mam dola, ponieważ eszłam rano na wagęipoza tymi rzema kg z zeszłogo tygodnia to nic-waga nie drgnie-czemu?czy może mi ktoś odpowiedziećjest jużpołowa 2-giego tygodnia to chociażte 0,5kg powinno ruszyć :( dobrze byłoby napisać co jemy to każdy też coś skorztsta rano kawa z 3 ma łyżeczkami śmietany 30%, 100g szynki cieniutkiplasterek żółtego sera pora obiadowa filet z kurczaka z 4 plasterkami boczku sałata jeśli ktoś widzi jakieś niezgodności słucham uważnie:) :):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
oj coś te moje literki nie takie komputerek waryjuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
A może za mało jesz? Podobno w tej diecie trzeba jeść dosyć dużo ale tylko tego co jest dozwolone. Kolacji w ogóle nie jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodytaaaaaa vel Toksyna
moj jadlospis wyglada tak: sniad przewaznie jajecznica na boczku obiad kurczak do tego salata albo ogorek podwieczorek ubijam na sztywno smietanke 30 proc kolacja albo tunczyk w sosie wlasnym +gotowane zoltka + 2 lyzeczki majonezu kieleckiego albo jakas ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodytaaaaaa vel Toksyna
no i w przerwach kawka ze slodzikiem z 2 lyzeczkami ubitej smietanki pamietajcie ze serow mozna tylko do 100gram a najlepiej ok 60gram,to wazne bo jak jadlam wiecej to waga spadala wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
może to jest ten ser żółty zjadam go ze 4 plastry dzienne czy na tej diecie pprodukty trzeba ważyć , bo na Kwaśniewskim jest ważne , atu nigdzie nie doczytałam? najczęściej jadam 3 x i co ważne jest jeszcze moja ketoza cały czas jest uruchomiona , bo codziennie sprawdzam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodytaaaaaa vel Toksyna
no ja tez sobie pozwalalam na zbyt duzo sera zoltego,bo go po prostu uwielbiam,teraz zmniejszylam ilosc,wiem tez ze margaryn nie wolno,tylko maslo,muisz doczytac w ksiazce,albo moze odezwie sie ekspert XXYYZZ i cos doradzi,nie nalezy sie tez objadac ale tez glodnym chodzic nie wolno,moze jadasz jednak cos co zawiera ukryte weglowodany? podaj swoj jadlospis ,moze XXYYZZ cos zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
6 -ty post w góre to mó jadłospis nie mogę jadazć za dużo ukrytych węgli po jestem w ketozie mierzysz sobie stan ketozy? Mój pasek na tą chwilę jest mocno czerwony codziennie o tej porze to robię i jestem wtym stanie wksiążce pisze,że jest to oznaka spalania tłuszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
XXYYZZ co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
oznaką ketozy jest ogrome pragnienie :):) pić pić pić:) to moje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
jeszcze jedną moją zakała jest lenistwo nie ćwiczę ale to jest silniejsze od odchudzania w ciągu tygodnia nie daje rady wychodzę o 5 rano wracam o 17 a sobota niedziela zaległości z całego tygodnia ja wiem zaraz urośni tu stek topików "to jest wymówka " ale tego nie mogę przezwyciężyć nigdy nie lubiłam sportu od zarania czasu:( wiem wiem to pomaga w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
tak paski nazywająsię KETODIASTIX jest tam 50 szt , ale można je przeciąć wzdłuż i jest 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
te paseczki na receptę kosztuje grosiki (tylko musi być recepta, tak to ok 18-20 zł zależy od apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
w książce jest mowa o suplementacji ja tylko pupiła i pije magnez+witB6i koenzym q10 wogóle czytałaś książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mateusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mateusza
czemu pytasz mnie o paski ,a jakie mają być? jeżeli wiesz dużo więcej to czekam na radę na wcześniejsze moje topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie tu swoje dzienne menu i wspolnie doszukamy sie bledow,w kupie sila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to czy sprawdzalas juz na tych pakach czy jestes w ketozi - z ciekawosci i po ile dniach jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
A ja nie sprawdzałam czy jestem w ketozie, czy to takie wazne? Nie sądziłam,że te paski sa takie drogie, szkoda mi kasy... Czy wy tez na szczęście nie macie ochoty na słodycze w tej diecie?bo ja tak i jest super, ale jak czytam wasze jadłospisy to ja jem więcej, podjadam ale np kawalek kiełbaski wcinam samej, czy tak może być. Ile schudłyscie bo ja na razie sie nie wazyłam, dzisiaj mija szósty dzień, boje się, ze cos robie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA ja tez podjadam i to sporo,natomiast moja kolezanka trzyma sie scislo diety juz 8 dzien-efekt-zero zgubionych kg-jaka moze byc tego przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
witam:) dzisiaj rano kawa ze śmietana30%- to mój nałóg bo kofeina niwskazana- silniejsze ode mnie obiado sniadanie-jajka na twardo wy mieszane z puszką fileta makreli w oleju+2 łyżeczki majonezu kielce herboata czerwona popracy tj.17,30 3 plastry boczku zesmażone na patelni i filet mintaja , sałata,ogórek , grzybek marnowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
doMAteusza w ketozę powinnosięwejść po 48 godzinach je zeli przestrzegasz dety:) Frytka może ty nie masz z czego się odchudzać to jedno ,apodrugie można nie spadac z wagi wpierwszych dniach a ciuch jest rroche luzniejszy iciało bardziej sklęsłe, nie ma wzdęć,bo pirsza faza to może organizm się odwadnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
nit tu nie gada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×