Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość nyana
Witam. moze ktos mi przeslac walc z "noce i dnie"? prosze!! nyana_19@o2.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliee
Ja również poproszę o przesłanie Walca "Noce i Dnie". Mój adres natszym@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaZonka
Absolutnie nie \"Windą do nieba\" i nie KOMBI! Najlepiej coś ponadczasowego!! My tanczylismy .... fokstrota !... do \"Singing in the rain\" Franka Sinatry. I wcale nie jestesmy zawodowymi tancerzami. Ćwiczyliśmy miesiąc, dołożyliśmy do tego trochę serca i fantazji i wyszło naprawdę fajnie. Nawet jak się ktoś pomyli, to przecież nie jest konkurs. Naprawdę polecam szybsze piosenki i jakieś figury, żeby urozmaicić ten taniec. Goście są zachwyceni :) A Anita, Twój pomysł jest bardzo dobry. Zamerykanizować? Bez przesady. Jeżeli jest coś fajnego za oceanem to korzystaj. Nie ma bata - polskie wesele będzie polskie. Jeżeli jednak można pozbyć się trochę kiczu, to zrób tak. Ja miałam u siebie bańki mydlane w pojemniczkach w kształcie torcików. Też z USA. Polecam. Podobnie: strony internetowe. W UK i US to norma, u nas dopiero raczkują. Widziałam ostatnio calkiem niezle strony na www.fajnewesele.pl. Powodzenia w tańcu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza11
Ja też poproszę o kilka propozycji utworów na pierwszy taniec. nie mam koncepcji. szukam czegoś niepowtarzalnego i piękego. A może ma ktoś piosenkę Joanny Zagdańskiej "Rękawiczki"? Słyszałam, że jest ładna a nie mmogę jej znaleść. Z góry dziękuję. e_jar@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
szukam piosenki, nie znam tytułu niestety, ale moze ktoś ją słyszał i zna więc mi pomoże. Słowa brzmią tak: ref Los wypełnił słowa w jedno proste tak to właśnie ciebie pokochałem swoje serce ci dam jestes tylko moja całe życie już pamiętaj, że ci zaufałem będziemy dzielić życia trud coś takiego, może mi ktoś pomóc, jest przepiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrisz
czesc czy ktos moglby mi wyslac piosenke anny jantar" przetanczyc z toba chce......bo nigdzie nie moge jej znalezc, a jest sliczna moj adres: patrisz@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naftalinka
Dziewuszki kochane! Prześlijcie mi proszę utworek Forever Tonight,bo mam dyllemata, a skoro mówicie, że taki piękniusi... Z góry serdecznie dziękuję :D skok.ok@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CastoreK
krzysztof krawczyk - weselne preludium u mnie ty było, fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda16
Hej!ja tez prosze o podeslanie kilku utworow...szczegolnie zalezy mi na walcu z nocy i dni i na rekawiczkach zagdanskiej...ale wysylajcie co macie:)) anda16@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmamba
czesc! jakbyscie mogly to prosze o wyslanie mi na maila tych utworow: PS.moze smoczyca24 masz je? :) dzieki z gory i pozdr 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4) oczarowanie 5) z tobą chcę oglądać świat 6)ślubowanie 7)przetańczyć z tobą chcę całą noc 8) Kochać Piotr Szczepanik 9) Zabiorę Cię Kancelaria 10) Niech mówi serce Robert Gawliński 11)Niebieska piosenka- Tomczak 12)Wezme cie ze sobą- Czerwone Gitary 13) Senny szept - Czerwone Gitary 14) Niebo z moich stron 15)Ziyo: Magiczne słowa 16)Farba: Chcę tu zostać 17)Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj 18)Kancelaria - Zabiore Cię Właśnie Tam 19)Magma - Wszystko To Co Mam Tylko Tobie Dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elais81
Słuchajcei bardzo mi sie podoba forever Tonight. Czy można tą piosenkę zatańczyć do walca angielskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussin
witam poczytałam troszkę wasze wpisy i zastanawiam sie czy ktoś słyszał kiedyś piosenkę Krzysztofa krawczyka - O Tobie, to był nasz pierwszy taniec, super sie tańczy i nie jest ani za szybka ani za wolna, a słowa...to już w ogóle poezja- Takie jest moje zdanie. Posiadam ją na mp3 wiec jak coś to służe;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Ira - Ona i On świetna piosenka!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak jest u was z tą pierwszą piosenką? Zespół gra to co sobie zażyczycie, czy po prostu daje jakieś propozycje, a wy sobie jakieś wybieracie? Powiem wam, że nasz zespół zaczął się coś ostatnio rządzić:( Ślub za 1,5 miesiąca i wybieramy właśnie piosenkę na 1szy taniec. Chcieliśmy pewien wolny kawałek z jednego staremu filmu o Bondzie - nie, tego nie zagrają (a piosenka trudna nie jest). Chcieliśmy "Zakochanych" Natalii Kukulskiej - to też im nie pasuje. Przesłali nam kilka tytułów i chcą żebyśmy sobie wybrali coś spośród nich - same banały, jakieś krawczyki, piaski i inne takie, nic nam się nie podoba. Aha, i jeszcze powiedzieli że "moje jedyne marzenie" Anny Jantar i "sen o wiktorii" też nam nie zagrają, bo przy tym źle się tańczy (!). Nie wspominając, że daliśmy im wolną rękę, co do tego co będą grać w dalszej części imprezy. Albo ja się pogubiłam, albo zespół próbuje mną rządzić:( A jak jest u was??? Proszę odpiszcie, bo mój facet już łapie za telefon żeby ich zwymyślać. A na zmianę zespołu już za późno:( Na weselu u koleżanki - pewien zwykły wiejski zespolik będzie grał kawałek Mike'a Oldfielda, i to z angielskim tekstem, i jakoś dadzą radę:( Nasz zespół HIT: www.hit.org.pl Robią wokół siebie otoczkę profesjonalistów i fachowców, a tak naprawdę to podejrzewam że g...o o muzyce wiedzą:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussin
laura diaz dziwna sprawa z tym waszym zespołem delikatnie mówiąc to oni strasznie chamscy skoro wam narzucają nawet pierwszy taniec, uważam że powinniście z nim porozmawiac na ten temat skoro tak się reklamuja jako profesjonaliści to niech zagrają to co chcecie profesjonalnie oczywiście, a argumenty, że czegoś nie zagrają bo to źle się tańczy to już w ogóle dziwne przecież to wasza sprawa jak coś zatańczycie prawda?? może jeszcze powiedzą wam, gdzie macie siedziec i ustalą za was menu??? podejrzana sprawa!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy_mummy
A co myslicie o piosence E. Gorniak- "dziekuje Ci". Mozna na youtube ja posluchac. Chcielibysmy z mezem ja na pierwszy taniec, ale na innym forum zostalam za nia zjechana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussin
yummy_mummy odsłuchałam tę piosenkę na youtube i powiem ci że jest bardzo ładna! więc jeżeli chcesz znać moje zdanie to jeśli wam sie podoba zatańczcie ja!! przecież to będzie wasz dzień!!! wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aniśka_
proszę, przeslijcie mi jakieś propozycje na pierwszy taniec... czas ucieka, a z narzeczonym nie mamy żadnych pomysłów :) awyszkow@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyczpoń
Widziałam, że już ktoś prosił o tą piosenke "Filozofia małżeństwa" najlepiej w wykonaniu Hanny Banaszak. Będę bardzo wdzięczna. Mój mail: katarzyna_nycz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta8619
Ja tez tak jak kolezanka wyzej zamierzam zatanczyc do utworu E.Gorniak- Dziekuje Ci jest sliczna i oddaje wszystkie uczucia ktore czuje polecam goraco (wokalistki osobiscie nie lubie ale ten kawalek jej sie udal)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idabela22
A ja będę mieć piosenkę "Chę tu zostać " FARBA, też jest cudna polecam! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka26
bardzo prosze o przesłanie utworow ktore nadają sie na piwewszy taniec weselny.za 2 miesiace biorę ślub i nie mam pojecia co wybrać.dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×