Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość turecki kolarz
----> turecki czytelnik, pochwałę przyjmuję z pokorą godna tybetańskiego mnicha nucącego "Jesienny wiatr...spie@@@@ majstra z dachu" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki czytelnik
kret poszedł do domu i usiadła na sofie na nogach miał łapcie z mąki a na głowie czapkę z hermetycznej opowiesci dla manierycznych malkontentów. Wyjął z kapuzy małpę a z prawej kieszeni futerka frgment Eposu o Gilgameszu w wydaniu dla początkujących zapieraczy portek. Narzucił na małpe sieć na ryby, ryby sie wysypały. Kret pokiwał smutno głową i wybrawszy numer: zero kierunkowy kret jestem jeden osiem cztery pięć dwa dziewięć; wymruczał do sluchawki: można już podrażnić słonia Kleofasa, tak włóżcie mu Lenina do paśnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki czytelnik
noooooooooo boooooooo warto było w zasadzie za klozetowym humorem nie przepadam ale ta wysoka doza abstrakcji skrzyżowana z powagą tonu sprawia że mam duuuuuużo zabawy! dzieki jezyk mnie powala to jest tak CHORE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki czytelnik
codzień rano kucam nad smacznie śpiącym młodszym bratem i napinam mięśnie odbytnicy prąc mocno po czym w ogromnym wysiłku stawiam swojemu bratu piękny balans na klatę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
ale jazda! co wziąłeś czytelnik? przyznaj się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
czasłem łapie sie na tym, ze do szytowania doprowadza mnie wyjadanie żołedzi odłożnych na zime dzikom w ogrodzie zoologicznym w chorzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
część tych żołędzi skrzętnie upycham w swoją szeroką niczym wiadro pizdę przeżywając podwójny megaorgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki czytelnik
to z młodszym bratem to nie moje ale kreciczka antosia zawsze gdy usiąde po zajęciach w parku za budynkiem szkoły robi tuż pod moimi zwieraczami mały kopczyk. Ja zsuwam dyskretnie spodenki i majteczki. Antosia łapkami rozpala moje analne pragnienie i szczekając ząbkami wprawia zwierazcze w roskoszną wibrację. Potem jezyczkiem rozlużnia zwieracze łapkami napiera i chyc do srodeczka. Ja wciągam majteczki i spodenki, wstaje i razem raźnym krokiem idziemy do domu na zupę mleczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy turecki do wyboru
panowie to jest w pyte:D bije pokłony:D jezyk był dobry:D i z tym kretem to poezja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
czasem doprowadzam się do szczytowania oglądając prognozę pogody na beduińskim kanale Al-Arabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
fajrant na dziś :classic_cool: smigam do domu na resztki zupy ogórkowej zebranej z misek bezdomnych w jadłodajni "pyszny gnat" na rynku głównym w Wymiocicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
zbieram odchody emerytów z domu seniora "Pogodna Jesień" po czym gotuję z nich mus czekoladowy dla mojego kota Łachudry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
oddaję pałczke nastepcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki czytelnik prawdziwy
aaaaaaaaaa dziękuje kłaniam sie i pozdrowienia od antosi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki czytelnik prawdziwy
a ja masturbuję swojego okonia Manuela zwieraczmi, gdy manuel wykrzywia pyszczek w kształt literki E zrywam ze ściany kilim inkaski i zkrywam nim jego oczy tak by mnie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez było fajne:D LEON KOMBEL NIUNIA WRACAJ!!! TAK STRASZNIE TESKNIE...NIE MA CIE JUZ GODZINE...SLUCHAM PLYTY KTORA JUZ ZYGASZ...I JEST MI SMUTNO....21 DNI BEZ CIEBIE!!!!JOLKA ODPOCZNIJ PROSZE!KOCHAM CIE,WIESZ O TYM!!!I WRACAJ WYPOCZETA DO BALAGANIARY...BO BEZ CIEBIE \"MOJ ZAJAC ZASMUCONY WYSTAWI SIE DO WIATRU\" HAHAHAHA. KOCHAM CIE!TWOJA CORCIA-BARA LEON KOMBEL zobaczysz,ze na moich bicepsach beda spali marcelek i kacperek....a gdzie jest Ola ,ola,olalala....hahahaha LEON KOMBEL naprawde cie kocham mamusiu... musimy isc jak najszybciej do Kellysa,bo dawno nas tam nie widzieli a szczegolnie naszych wyrafinowanych zartow nie slyszeli i smiechu.....boze jeszcze zapomna o nas i co wtedy???ale trzeba sie z hukiem przyponiec nie???napsocimy Niuniu!!!chociaz nie wiem co mozna jeszcze....ale cos wymysle,wiesz,ze jestem bardzo pomyslowa...kocham Cie!!!corcia irlandzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEON KOMBEL blondyn z krzywymi zębami, brzydal, jezdzi rowerem ... patrz zając to ma takie wielkie uszy, gdyby mu je tak ciachnąć... lolek ty wiesz, że ja jestem z kongo? nie wiesz co to? nie zmieniaj nicka jak chesz wiedzieć zapytaj wprost nie gniewaj sie niunia że takie rzeczy pisze, ale jestes zbyt daleko zeby mmnie ciachnac zebami jak zawsze...hehehehe pióra z rozprutej zębami poduszki wolno opadaja na podłogęheheheheh LEON KOMBEL może by ciachnąć ten gzymsik na górze dla ciebie ?? nadal byś mi nie wybaczyła? wiesz nie kazde dziecko z zebami sie rodzi heheheh a teraz leże napięty z zaciśniętymi zębami, śledze te twoje taneczne ruchy, przy których ... niunia zrób cos z tym LEON KOMBEL niunia zgódź się Ohhhhh jak miło by było...wreszcie nie słuchałbym setek hmphi baka\" nie musiałbym zgrzytać zębami na \"twardziel style\" i wyłączać monitora, niunia nikt nie zobaczy, nikt nc ie widzi, ciachnij mnie parę zary, zobacz jakie ten zając ma wielkie uszy, pozdrów piotrusia bo ja dzisiaj nie moge wyjsc z szatni..niniua keiy wreszcie wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leon kombele kto sie podemnie podszywa szepcie nocy letniej czy to ty?JESTEM Z KONGO I JESTEM MURZYNKA DOPUKI MI NIE PRZEJDZIE.NIUNIA TO TY? to chyba ty zaba powiedz konfitiuuuuuuury marmelada hahahah kochanie moje tak to ja, leon tak tęskniłam, miły mój nie zostawiaj swojej niuni na zakręcie drogi, bo nie dość że żadnej wiadmosci Leon Leon od KieDy Cie Poznałam KOCHAM CIE PONAD ŻYCIE I NIGDY WIECEJ MNIE NIE ZOSTAWIAJ zostawiaj palce zaplątane w moich włosach, nawet gdy cię nie ma, to mi szeptem mów marmelada to chyba ty nie wiedziałam Leon tak dobrze tańczysz...fajnie jakby motyl ... nie zostawiaj mnie samej, powiedz mi parę słów, głosek, zdań umieram z tęsknoty taki juz moj los oka to ja juz koncze i wpadaj do mnie od czasu do czasu i zostawiaj komenty oka?! dokładnie tak jak leon Zawodowiec nie no może nie tak, ale mi mów marmelada to chyba ty wszystko mnie boli, wszystko leon tak cię proszę leon kochany, nie zostawiaj mnie napisz chodź raz, nadal świeci piękne słońce, ale mnie nie jest już tak lekko na duszy. ...nie zostawiaj mnie samej ze sobą w kataklizmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEON Kombele - Do cholery, spadaj Meggi , z TEGO topiku, wstyd mi , przynosisz, klocac sie z ludzmi, bez podstaw do dyskusjii, pogryza Cie Kalko osrana , jak wroce, lepiej mi tlumacz tekst do Jessy i pisz do mnie ma e-maila! I NIE UZYWAJ prawdziwego IMIENIA I NAZWISKA- KRETYNIE!!!!TU JEST POLSKA, a NIE USA, KANADA , czy COS podobnego... Spadaj stad! I tak Cie KROWO koham!!!!Zjadlam \"c\" , z nerwow! No jak Cie dorwe , to zagryze!!!Pozdrow Tommgo i Thomasa!I POWAZNIE, CORCIA, spadaj stad!PROSZE!I zabiez Leona, piszecie z mojego kompa, podpadne MODERATOROM, choc siedze w LItwie, ale komp jest MOJ! Zrozum TO, fo cholery! Nie badz ciagle BUSSY! to chyba ty leon ja ciebie proszę, nie zostawiaj mnie, wszystko mnie boli i jeszcze dlatego, że ścięgno w lewej nodze mnie boli (trochę kuleję) i że gołąbki są na obiad. ... przyjedź z końmi, chciałabym spędzić z tobą całe lato, leon czuję się tak źle, boli mnie serce a nie mam ani na lekarza, ani na lekarstwa, proszę przyjedź prędko to chyba ty czekam z niecierpliwością na odpowiedź, zwszę będę czekać t woja niunia black.. tak ma wyglądać całe lato ?bez dyskusji !alesandra ma wielki dar, podzieli się z tobą i pomoże ci w twoich troskach ... to naprawdę niewiele kosztuje , a może pomóc ci na całe życie leon nie zostawiaj mnie wszystko boli a najbardziej kolano po wczrajszym upadku, kto był autorem tejpropozycji? sprawca mojego pierwszego pocałunku... ... ciachnij, teraz bo już nie moge po kilku godzinach przed kompem jak se patrzę w srodek zdjęcia to mi wzrok odpoczywa, no i nogi dla mnie ciachniete w zlym miejscu - albo cale albo ciachnij tuz za lokciem , pasek precz i bedzie super, leon odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maaalutkiej
to co wkleilas to prawdziwe gowno! zwymitowalem jak przeczytalem te kretynizmy na poziomie wsioka walacego owieczki! chyba nie zajarzylas ze to mialy byc smieszne wpisy podszywaczy, a nie durnizmy z gimnazjum! do ksiazek durna smarkulo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwymitowales jak przeczytaleś :D ufffff ulżyło Ci?:D można rzygać jeszcze dlugo po tym jak się skończyło, zapewniam Cię:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki rozjebywacz
można malutka mnie od tego parującego gówna jeszcze kurwa rwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytus
Pani gorrrąca 25, chyba powinna pani zmienić nick bo pojawienie się tego nicku wzbudza w wielu niezdrowe emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki rozjebywacz
to Wam się spodoba wytarzałbym się w pracującym gównie powydupiał się z norką albo jakimś pałolizem, z takim ryjem do unii nie wejdę:( chuj mi głęboko w ciemny odbyt, jestem kałożerny frajer co ogląda teletubisie,jestem gównogębnym, najaranym bezchujkiem ładowanym pałą przez izraelskich śmieciarzy, kałowatym czopem co się lubi tarzać w gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maaalutkiej
o tak:D to się mnie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicku nie zmienię , ten mam od zawsze i tak pozostanie:) zmiana nicków za każdym razem jak ktoś się przyczepi to zwykłe tchórzostwo, a ja z złośliwców lubię szydzić i ich tępić , a nie chować się przed nimi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusik
"ten mam od zawsze i tak pozostanie" he he biolog i nie umie liczyc, nie zawsze bedziesz miala cipeczko 25 lat. podobno juz masz 26. nie wprowadzaj kafeterniakow w blad a i tobie zostanie to oszczedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytusik - gówno cię obchodzi ile ma lat. nick to nick - gra fair - występuje pod swoim czarnym, podaje meila, nie ma nic do ukrycia w przeciwieństwie do takich smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Ty gorrraca zrobisz z taka radosną twórczością szanownych podszywaczy? :D będziesz z nią szleć na cafee? czy tyklo skrzętnie tulić do snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×