Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość h3.
o markecie Lidl to moje! ale bardzo stare...z jesieni jeszcze albo nawet z lata :-) ps. myję odbyt płynem hamulcowym, bo mam potem takie maslane oczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2.
barwię swoje popękane pięty roztworem nadmanganianu potasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchachacha
fragment topiku "ginekolog podryw": żona ginekologa ginekolodzy są zazwyczaj mili i uprzejmi zwracają sie do pacjentek po imieniu, tych młodych żartuja prawiąkomlementy, żeby trochę rozładowac atmosferę, kiedy pacjentka jest bardzo spięta no i zazwyczaj zerkają ukradkiem na bieliznę 14:31 białowkoło apropos kichy to właśnie ten zdecydowany ruch nadejszedł gdy pan ginekolog wcisnął mi w kiszkę stolcową swojego cienkiego jak sznurówka pytonka i dołożył jeszcze wziernik z nierdzewnej stali 14:38 białowkoło strzelam z dzyndzla niczym Billy Kid 14:55 białowkoło ten kto się podszywa, to musi być niezły p 19:01 myszka mala nie chcialabym aby moja druga polowka byla ginekologiem, ewentualnie moglaby byc dentysta 08:07 żona ginekologa a dlaczego nie chciałabyś, żeby Twój mąż był ginekologiem ? zawód jak każdy inny 08:21 meloddy do białowkoło jesteś jeszcze? napisz coś więcej o zachowaniu twojego gina. Mój zdaje się ma podobny sposób bycia - dotykanie itp plus dziwne komentarze - na początku się tak nie zachowywał. Facet jest przystojny i chyba wykorzystuje swoją "przewagę" w ten dziwny sposób. Co do podrywania - nie dawaj się wciągnąć w te jego gierki - napisałabym więcej, ale może priv, bo tutaj pełno małolatów szukających wrażeń z językami do ziemi. 08:39 małolat z jęzorem do gleby napisz! napisz więcej! już mi stoi jak nie spuszcze z kija to będe miał złe samopoczucie przez cały dzień! plisss! 08:53 meloddy no dobra opowiem zawsze jak siadałam na fotelu i rozchylałam nogi to lekarz penetrował moją pochwę palcami w gumowych rękawiczkach. nie byłoby w tym nic dziwnego ale on penetrował również moją odbytnicę pomrukując przy tym i śliniąc się jak dziki drapieżny kot. czasem zapuszczał też swój zwinny i długi język w moją czeluść delikatnie liżąc szyjkę macicy. to chyba nie jest normalne zachowanie lekarza. nie to żebym narzekała ale wydaje mi się to dziwne 08:56 małolat z jęzorem do gleby WOOOOOOOOW!!!! strzeliłem potężnym ładunkiem który stłukł podwójną szybę w moim pokoiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchachacha
i dalej z tegoż tematu: białowkoło no właśnie nie wiem, mieliscie mi pomóc, dlatego poruszyłam ten temat ale jak dotąd nikt z was nic nie wymyslił 12:56 białowkoło mojego gina podnieca moja bujne owłosienie łonowe które ścieli się między moimi grubymi udami niczym grzywa Simby 13:16 białowkoło Podszywaczu jesteś bardzo elokwentny 13:36 białowkoło jestem bardzo elokwentna, mądra i miła w konwersacji a poza tym cechują mnie ogromne umiejętności manualne. Ostatnio jedną ręką wyszyłam flagę byłego Związku Radzieckiego z bujnych kłaków porastających okolice mojej piczy (h2) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki straznik haremu
jakis chuj zarezerwował mój nick, zawsze bee pisał na pomaranczu z domiszka turka :D Nie zauważam błędów, ponieważ mam wzrok zamglony ekstazą jakiej doznałam po penetracji drzewcem sztandaru czternastej drużyny zuchowej "Leśne ludki" z Bydgoszczy "lesne ludki" mnie rozkłądaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki straznik haremu
Dodam, że narażam się na ostracyzm społeczny, przemykając ulicami Olsztynka z piłką lekarską w kieszeni i okrzykiem "Kubuś gęsty, Kubuś zdrowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki straznik haremu
Używam natartych margaryną Kasia kolb amerykańskiej kukurydzy do zaspokajania swoich chuci oglądając przy tym napisy końcowe ostatniego odcinka Na Wspólnej i zaciskając zwieracze odbytu w rytm hymnu białoruskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie obciągam z połykiem.Zestarzałam się.No i nikt juz nie chce moich pelnych ust. :o Dostałam posadę.Teraz piore zażólcone moczem majty penjonariuszy domu późnej starości \"Lubeizny emeryt\" z Kczorowki Malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki straznik haremu
Co wieczór nurzam si e w rozpuście.Czochram bobra pod lysinke T.Zubilewicza i strzelam martwymi plemnikami w zdjecie ubranej w lycrę tygrysicy SLD J.Senyszyn. masturbuję się łopatką prehistorycznego mamuta znalezioną na wykopach Swążycach Wielkich pod zdjęcie pani Halinki z urzędu paszportowego która śmierdzi szprotem poławianym w ramach kontyngentu połowewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:52 pan c.c. jestem Cipkus Cipkowski - kanibal cipek. Ogólnie najpierw cipkę maceruję i nawilżam, potem nadziewam na rożen i wreszcie szprycuję śmietanką. Taką właśnie lubie najbardziej ! 09:54 wytrwały drwal a ja walę, rżnę i piłuję raczej i nie jest to bynajmniej maskara piłą mechaniczną a przyrodzeniem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
10:15 mysle sobie załatwiam swói interesik masturbując się przed maską samochodu, tryskając spermą wprost na wypolerowaną różową karoserię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:28 Dyzio3 Możesz opisać jak to naprawdę wygląda czy robiłaś to z przyjemnością czy tylko dla kasy lub innych celów 11:30 Dyzio3 Codziennie z rańca zakładam na swą mosznę 6 do 10 żabek karniszowych po czym ubrany w maskę spidermana straszę starsze panie na moim osiedlu 11:46 Dyzio3 codziennie rano podszywacze tropią swoja szansę tylko jesteście bez szans 11:49 Dyzio3 Barwię swoje popękane pięty roztworem nadmanganianu potasu 11:54 Dyzio3 Podoba ci się temat dupku ale jestes za cienki żeby ze mną konkurować a twój podszyw szyty jest grubymi nićmi 11:59 Dyzio3 Wszystkie są porządne na tym forum nie ma takiej pani która przeżyła powyższą przygodę 11:59 Dyzio3 Dodam jeszcze, że kolekcjonuję słowniki Doroszewskiego i po tym jak zdobędę 11 tom pobiję rekord świata w ilości wydawnict encyklopedycznych utrzymywanych w końcowym fragmencie odbytnicy przez jeden zwieracz. 12:05 Dyzio3 Rozumiem że nie ma takiej pani zamykam więc temat zostawiam ci podszywaczu wolna rękę pisz sam ze sobą bo na więcej cię nie stać. 12:19 Anastazja25 buhahahahahah umarłam ze śmiech po raz kolejny!! chyba ci topic nie wyszedł hihihihi uwielbiam te teksty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2.
Wieczorami często czytuję "Kubusia Puchatka i Skarb Piratów" grzebiąc jednocześnie w swojej wedlowskiej dziurze i wywlekając na światło dzienne różne dziwne beżowe znaleziska. Owe znaleziska ze stoickim spokojem i pełną koncentracją wycieram w chropawe kolana mojego ojczyma wujka Zdzisława, który wychowuje mnie seksualnie od 6 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kot palacowy
Dodam jeszcze,że starannie segreguję serwetki wyłowione z narażeniem życia z wagonu WARS pociągy relacji Świnoujście - Zamość, w celu ułożenia z nich repliki Panoramy Racławickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki misjonarz
Wlasnie zjadlem sniadanie.A teraz w bezbrzeznym skupieniu podciagam nogi pod brode, rozmazujac na posladkach dzem sliwkowy z Biedronki za 1,29, czekajac az moj ogier wceluje we mnie swym miekkim zwisem, marzac przy tym o lewatywie z szarego mydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki misjonarz
Nie pamietam czy to juz było ;) Jestem notorycznie szykanowany za potajemne wyjadanie suchej karmy Chappi z misek rotweilerów pilnujących zakładów przemysłu betonowego "Beton". Także mój zwyczaj wyskakiwania zza krzaków i wykrzykiwania "Huhu, Bonanza" w Parku Rozrywki w w Pcimiu Dolnym spotyka się z ostracyzmem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki
==== >gorraca fajna laska jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki misjonarz
Nie znam sie na ortografii,bo cały czas ucze sie wypinać mój śliczny tyłeczek tchórzofretce mojegp dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki ambasador
najduję niewypowiedzianą wręcz przyjemność w wydłubywaniu sobie tej takiej czarniawej mazi spomiędzy palców u nóg i potajemnym wsadzaniu jej do kanapek koleżankom z narzędziowni ZNTK w Pruszkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki ambasador
uwielbiam również smarować swą piczę pasztetem podlaskim z Biedronki i dawać ją do lizania mojemu jamnnikowi, tylko że biedak ma później straszne gazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki ambasador
Ze zużytych sznurowadeł od obuwia sportowego mojego wuja, tworzę wielką mandalę miłości, którą zamierzam przesłać do UNICEF w charakterze prezentu. wróżę z rybich odchodów wącham klej biurowy nacieram swe suty zgniłym pomidorem z Biedronki recytując szeptem "ode do mlodosci" wciągam nosem szczurze bobki myśląc że to feta podnieca mnie jak moja sąsiadka z parteru pani Leokadia zmysłowo marszczy brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki walenty
Muszę teź wspomnieć, iż regularnie masturbuję się przed plakatem niewolnicy Isaury, po czym udaję się na pobliskie bagno w celu skonsumowania spleśniałej kiełbasy toruńskiej, mającej zbawienny wpływ na moją potencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki walenty
Lubię przejechać sobie między udami szmatą, którą wcześniej robotnicy rolni ocierali spocone torsy w czasie młócki przed dożynkami w Spale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kobziarz
Wypada mi również nadmienić, iż kolekcjonuję włosy łonowe swego kochanka, Łysego Romana, z których zrobiłem już trzy zmiotki do kurzu. rano w Biedronce jak kupuje prezerwatywy z Constaru (kiszka bydleca)! W pelni ekologiczne i wielorazowe! Sasiedzi sie troche denerwuja bo suszymy je na balkonie, ale nie moge sie oprzec przyjemnosci patrzenia z namaszczeniem jak sie kolysza na wiaterku wiajacym od Huty Czestochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kobziarz
Wieczorami podbieram dzikom żołędzie w lesie i kradnę kostki z sola pozostawione dla saren w pasnikach....to mi podnosi adrenalinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zapiskow
turecki, no jesteś moim idolem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kebab
mogę zdradzić jedynie tyle, że w każdą środę po odcinku Teletubisiów zakradam się na tyły nielegalnej wytwórni serów topionych w Baranowie Sandomierskim i wygrzebawszy z pojemnika na odpady opakowanie po wzmacniaczu smaku E330 (rozmiar przemysłowy) onanizuję się nim analnie, wyobrażajac sobie że jestem zaginioną siostrą - bliźniaczką Hanki Mostowiak z serialu TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł joł joł
a ja nadal nie wyrosłem z trzepania fredka na widok Pani z Miesnego w Biedronce. Opanowałem tę sztukę do perfekcji. niewinnie stoje w kolejce do kasy i trzepię do kieszeni klienta przede mną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×