Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaa18

Prosze o pomoc !!!! czy ktos mial podobna sytuacje proszeee

Polecane posty

Zrobilam wkoncu test i jedna kreska byla widoczna a druga ehh na poczatku jej nie widzilam ale chyba dluzej nic po 5 min zrobila sie taka jasna... ale bardzoo malo widoczona jutro robie znowu test i ide do gin bo jesli to ciaza to to jest 5 tydzien bosheee i oczywiscie zabije sie jak to prawada tak sie zastanawiam bo kochlam sie w gumce ktora cala byla a tu jednek okres trwal 3-4 dni tylko przez 2 dni byl obfity w miare a od 5 dni boli mnie cale podbrzusze i mam calee dnie mdlosci tzn cos mnie uciska w zaoladku chlopak mowi ze to nie mozliwe ze jestem z nim w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkahmm20
czesc, ja kiedys mialam podobną sytuacje i okazalo sie ze bedzie dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu. Nie panikuj.Zaczekaj kilka dni i zrób test jeszcze raz. A tak na marginesie,jak to możliwe,że kochałaś się w gumce i jesteś w ciąży? Pękła? Zsunęła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak....................
był okres, tyle że tylko dwa dni obfity i to na pewno ciąża :-) Dziewczyny wy juz całkiem zwariowałyście z tym okresem w ciąży... Pewnie masz po prostu zapalenie przydatków albo złapałaś grype żołądkową i tyle. A do lekarza możesz iść dla świętego spokoju, tyle że na ogół brak miesiączki jest pierwszym objawem ciąży a nie mdłości i jakiekolwiek bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wlasnie :( gumka na bank caaala byla :( to czemu ten test pokazuje 2 kreske ale mi sie zdaje ze to troszke po czasie pokazal dlatego jutro robie 2 i ide do gin !! mam 18 lat a glupia jestem ale to byl moj 1 raz :( tabletki mialam zaczasc brac dopiero ale chba juz nie bede musiala :( tak sie boje juz 5 noc nie spie :( a ten okres to 1 dzien obfity a brzuch na poczatku tak mnie bola starsznie i przed okresem 1 dzien tez :( potem cala noc tez obfity i juz pozniej maly :( ale kobiety w ciazy tez taki maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szdtjjjjjjjjjj
Kasiu wynik testu jest wiarygodny tylko wtedy gdy sie go odczytuje w czasie wskazanym na ulotce, czyli jak po trzech minutach to po trzech a nie wiecejzrób test jutro rano, z porannego moczu, odczytaj wynik takjak trzeba, jeśli faktycznie jest to 5 tydzień ciąży to nie ma bata, test wyjdzie pozytywny a nie wątpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak....................
ciekawa jestem czy znasz osobiście kobietę, która miała okres w czasie ciąży. Bo ja mimo, że mam już sporo lat i mnóstwo znajomych - żadnej takiej nie spotkałam. No przepraszam - jedna znajoma w ciąży zaczęła krwawic, ale to skończyło się poronieniem. Bo krwawienia w ciąży właśnie na cos takiego wskazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaem
Spokojnie dziewczyno! Jest sposób na to bys dowiedziała się wcześniej niz jutro czy jesteś w ciąży czy nie(jeśli tak bardzo tego chcesz pomimo tej miesiączki).Zrób sobie badanie z krwi w prywatnym labolatorium.W kazdym miescie jakies jest i czynne są do wieczora,a przynajmniej do 18.Na wynik czeka się godzinkę,poza tym jest bardziej wiarygodny niż test z apteki.I kosztuje tyle samo ok 13-14 zł.Więc spokojnie.Dowiedz się najlepiej telefonicznie gdzie masz takie labolatorium najbliżej i idź tam jeszcze dziś zdążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek21
Witajcie! Ja ostatnio tez przeżyłam niezły horror. Chociaż mam 21 lat i potencjalnie mogłabym być mamą jakoś niespieszy mi się do tego. Kochałam się ze swoim chłopakiem, wydawało mi się że wszystko było dobrze. Trzy tygodnie później normalnie dostałam okres, trwał tak jak zawsze 6 dni. Po miesiącu od stosunku zaczeły pojawiać się dziwne mdłości, podwyższona temperatura, zawroty głowy, ból brzucha. Obawiałam się, że jestem w ciąży. Wczoraj zrobiłam test, pokazała się jedna kreseczka :), niesamowicie mi ulżyło. teraz mam kolejny problem bo nie wiem czym to jest spowodowane. Musze wybrać się do lekarza i zrobic badania. Pozdrawiam wszystkie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miramax
na każdym opakowaniu jest napiesane by "nie oglądać" wyniku po upływie 5 min. - bo zwyczajnie może być fałszywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes to raczej nie mozliwe kiedys tez sie tak matrwiłam jak Ty szalałam z rozpaczy wykazało 2 kreski ........ chyba........ a potem dostałam krociutki okres i dalej szalałam bo dlaczego taki krótki !!! ale to oczywiscie były moje zwidy wiec sie nie przejmuj NIE JESTEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×