Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość blanta
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc..
Stylista09 -- a mnie mozesz poradzic? mam tluste u nasady i suche koncowki, cienkie + z tendencją do plątania. Kiedy przebywam na zewnatrz wlosy plączą się, kiedy wracam do domu wlosy sa splatane, ze ciezko je rozczesac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febienn
Często włosy tak reaguję na zbyt długie i zbyt intensywne używanie kosmetyków do układania włosów, prostownic i suszarek. Przede wszystkim, powinnaś znaleźć sobie jakąś fajną odżywkę (koniecznie do spłukiwania). Oprócz tego, ogranicz - jeśli oczywiście używasz - częstotliwość suszenia włosów suszarką (niech wysychają same). Możesz też, zacząć zażywać jakiś suplement diety na wzmocnienie włosów, np. hair okey (skrzyp, pokrzywa, drożdże, laktoferyna)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcja
spróbuj maski do włosów Dove, takiej granatowej, której opakowanie wygląda bardziej jak balsam. ja kiedyś dostałam super szampon od fryzjera- nazywał się Eudermiche, co prawda nie najtańszy, bo 500ml 30zł, ale jeest świetny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus_princes
więc ja mam ten sam problem jak wy tez stosuje odżywki , ale to nie działa chodze regularnie do fryzjera i tez zadnej poprawy ale chyba wiem jaki jest powód tego prostowanie codziennie włosów , wysuszanie tapirowanie itd. trzeba przestac i zobaczyc co bedzie sie działo albo możecie wybróbować domowego sposbu namoczyc sobie włosy olejem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
Tylko nie biosilk! Po dłuższym stosowaniu strasznie wysusza włosy. Polecam odżywkę Kallos Latte (allegro), z proteinami mlecznymi. Świetnie nawilża. Do tego na końcówki odżywkę Ziaja Witamina i jakiś delikatny szampon bez silikonów, który dobrze oczyści włosy. Dzięki temu odżywka wniknie głęboko we włosy. I przede wszystkim oleje na noc- rycynowy, KOKOSOWY, migdałowy, oliwe z oliwek. Oleje są naprawdę rewelacyjne. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka*
Moje włosy to jest poprostu moja poraszka zyciowa. Już żadna fryzjerka mnie nie chce czesać , a jak pójde do jakiejs nowej to jest przerazona i mówi że jeszcze nigdy nie widziałaq takich włosow... Nie używam suszarki , jeżeli chodzi o prostownice to zdarza mi sie czasami prostować , bo jak to kobieta chce czasami zabłysnąć swoja urodą ... A moje wlosy są tylko piękne kiedy sa wyprostowane ... Inaczej szopa , puch i wogóle wygladam jak bajkowa kruella deMON :) .... Mój szampon jakiego urzywam to Dove (ten w niebieskim opakowanku do suchych i zniszczonych włosow). Stosuje go od jakichś dwóch tygodni i poprawa jest minimalna... Jestem przerażna tym co mam na głowie ... Stan moich włosów dawno nie był aż tak tragiczny. Bardzo prosze o jakieś naprawde skuteczne wskazówki , które nie doprawia moich włosów.... Z góry dziekuje Moniczka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka19946
Pomocy moje wlosy sa suche zniszczone wygladaja okropnie rok temu zaczelam prostowac wlosy !!! miesiac temu przestalam uzywam maseczek i podcielam koncowki co jeszzce mam zrobic by szybko odzyskacz zdrowy wygląd !!! POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carravana
Już ktoś napisał, że struktura włosa sama z siebie się nie zmieni. Najlepiej je od środka odżywiać i pomóc im się odbudowywać. Spróbuj sobie Onozisu. Ja właśnie kończę kurację i efekty są super. Włosy mi odżyły, są gęste i gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WenusSx3
Ja od dobrych kilku lat rozjaśniam włosy i regularnie prostuję. Możecie sobie je wyobrazić... Najlepsze na takie włosy jest seria dove (granatowa albo biała) naprawdę włosy są super ale jedna odzywka która kosztuje ok 10zl wystarcza mi na 3 umycia (szampon na dłużej) bo bardzo dużo jej nadkładam i zostawiam na ok 15/20min potem spłukuje. Polecam również krem do włosów loreal studio hot liss (do stosowania z suszarka i prostownica do włosów ok 17zł) Naprawdę super rzecz...posiada termoochronne i podobno włosy się nie niszczą ale cudnie się prostują;) nawet moja fryzjerka zauważyłam ze używa tego odkąd jej poleciłam i mówi ze ten krem jest lepszy niż nie jeden kosmetyk fryzjerski;) mogę jeszcze polecić z Avonu kosmetyki jeśli ktoś ma dostęp maseczka do włosów SPA z oliwa z oliwek oraz serum na zniszczone końcówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_18
Witam, Znam jeden, ale skuteczny sposób na suche i zniszczone włosy. JA używałam kolagenu. Kuracja trwała jakiś miesiąc i nie ma śladu po zniszczonych włosach, że tak powiem wyglądają jak nowe. Co prawda nie jest to tanie, ale za to działa w 100%. Tu jest link do w miarę taniego kolagenu, nawet chyba najtańszego na allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12190765 Polecam sprzedającego bo właśnie od niego zamawiałam kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz zaginionej arki
Wiecej farbuj i uzywaj prostownicy, będą zajebiscie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz teraz szczególnie zadbać o włosy, zainwestuj w dobre kosmetyki pielęgnacyjne, ale też użyj starych, domowych sposobów odżywiania włosów http://www.zaradni.pl/porada/342,jak_przygotowac_doskonala_maseczke_na_wlosy Sposoby naszych prababek dalej się sprawdzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusia
ja przerażona stanem moich włosów przekopałam dużo różnego rodzaju fora odnośnie regeneracji włosów. moje włosy były zniszczone od farb, suche od prostownicy, łamliwe, końcówki rozdwojone, puszyste, z tendencją do kręcenia. Kurację zaczęłam od ziół: * najpierw maseczka nagietkowo-mleczna do włosów suchych: 1/2 filiżanki mleka, żółtko 1/2 filiżanki naparu z nagietka wszystko wymieszane nakładłam na suche włosy i pod folię, owijałam ręcznikiem i tak 10-15 min * następnie myłam normalnie szamponem * później płukanka z pokrzywy, regenerująca i na wypadanie łyżeczka suszonych liści pokrzywy (nie stosować świeżych, bo podobno farbują włosy na zielono :D ) albo ekspresowa herbata, zalać wrzątkiem, po naciągnięciu i wystudzeniu przepłukać włosy. * i normalna odżywka * po tym na włosy kręcone stosowałam szałwię, napar nakładamy na włosy i rozczesujemy grzebieniem, lekko rozprostowuje tak stosowałam jakieś dwa tygodnie, teraz zakupiłam sobie odżywkę Wax, ale nie stosuje już nagietkowa- mlecznej. Reszta jak wyżej, ale po kilku użyciach Odżywki henna WAX widzę różnicę, moje włosy może jeszcze nie są szczytem moich marzeń, ale ja widziałam różnice, były takie jakby bardziej mocne i bardziej błyszczące, nabrały takiego zdrowego blasku. Aktualnie siedzę z głową owiniętą ręcznikiem po którym mam okejej rycynowy. zobaczymy jakie będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florianna23
polecam odżywke KLORANE BALSAM NA BAZIE OLEJKU Z NOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ona jest jak
JEDWAB - to moj sposob na zniszczone wlosy, w sumie to sposob na nie doprowadzenie wlosow do takiego stanu, jak Ty masz, ja po kazdym myciu wcieram jedwab , normalnie wlosy susze suszarka, potem prostuje prostownica , po tym wszystkim odrobina jedwabiu na wlosy i mimo ze nie dabm o nie jakos szczegolnie to wlosy mam naprawde zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ona jest jak
chcialam jeszcze dodac ze jak wlosy sa mocno zniszczone to nie pomoze nic innego jak obciecie wlosow , chociaz tej najbardziej poniszczonej czesci i dbanie o te zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaaaaa
ja nie używam żadnych maseczek tylko poprostu od dłuższego czasu nie używam prostownicy. Włosy są o niebo ładniejsze, staram sie używać odżywki po myciu ale nie zawsze jest czas :) miałam problem jak w temacie strasznie zniszczone włosy popalone i suche. Podcięłam końcówki i nie prostuje naprawde paniom które mają z natury kręcone włosy proponuje zostawić takie jakie są i zadbać o nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnewłosy. pomocy!
ja mam okropny problem. Moje włosy są bardzo niszczone, suche, cienkie i okropnie mi wypadają. Dzieje się tak odkąd pomalowałam je SZAMPONETKĄ. Byłam przekonana, że to nie zaszkodzi moim włosom.. Co powinnam teraz zrobić? POMOCY ;( jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inerdy
polecam odżywkę bursztynową, która dodaje włosom witalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eśka
Czytałam,ze jedwab tylko daje efekt zdrowych włosów, ale tak na prawde się zniszczone i im nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.........
unikajcie silikonów... a przynajmniej częściowo je wyeliminujcie. Polecam stosowanie olejów - rycynowego, kokosowego itd. (o tym jest sporo na wizażu czy innych stronach, więc nie będę więcej mówiła) w każdym bądź razie trzeba odstawić prostownicę i dbać:) i stosować odżywki bez oblepiaczy (czyt. silikonów)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie...........
Ja rowniez mialam ten problem . Ze swojej strony moge polecic odzywke ziaja zdrowe az po konce, szampon garnier(ja aktualnie uzywam wersji do wlosow blond z rumiankiem), odstawienie wszelkich prostownic,suszarek,farb do wlosow i tabletki merz special-ja stosowalam ponad 3 miesiace i wlosy, paznokcie,skora byly naprawde w lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leguminaaaaa
a czy ktoras z was moze cos polecic na swiezo wyprostowane wlosy zeby nie byly takie sianowate, chodzi mi o to ze jak je wyprostuje to sa takie no ...suche, a ja bym chciala zeby byly takie sliskie lejace i blyszczace, widze jak dziewczyny maja porozjasniane wlosy a mimo tego maja takie ladniutkie wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leguminaaaaa
może spróbuj sprayu nabłyszczającego Toni&Guy, pachnie trochę hmm... męsko? ale jest dobry, niewielka ilość wystarcza by nabłyszczyć włosy i sprawić by nie były "sianowate". Kosztuje ok. 50 zł, ale jest naprawdę bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leguminaaaaa....
może spróbuj sprayu nabłyszczającego Toni&Guy, pachnie trochę hmm... męsko? ale jest dobry, niewielka ilość wystarcza by nabłyszczyć włosy i sprawić by nie były "sianowate". Kosztuje ok. 50 zł, ale jest naprawdę bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiii
No więc tak ! po pierwsze, to trzeba sciać zniszone włosy...bo co wam po tych całych olejkach na takie strasznie zniszczone włosy.. bo siano to juz są bardzo zniszone włosy... podetnij i je.. ! odłóż prostownice, a jesli musisz uzuwac zuszarki to tylko z zimnym powietrzem.. Nie kupuj najtańszego szamponu ani odzywki.. wydaj troche kaay i kup coś porzadnego.. ! ;D jesli juz podetniesz włosy, zaczniesz stosować swoje nowe zdobycze - szampon i odzywke to stosuj je tez odpowiednio.. Jesli umyjesz włosy nałóz odzywke na całe włosy.. I potrzymaj z 10 - 15 minut. spłócz..Nastepnie susz je suszarką z zimnym powietrzem wyłącznie.. To narazie pozwinno pomóc.. i nie zapomnij ! powinno sie raz w miesiącu chodzic na podcięcie końcówek.. ale mozna tez co 2miesiace.. To napewno pomoze.. musisz je najpierw odbudowac.. Zadne szapony przeznaczone do sniszczonych włosów nie pomoga... to tylko strata kasy.. Mogłabys tez brac tabletki na piękne włosy i paznokcie.. Są w aptece.. Mysle ze jesli sie odwazyasz i je zetniesz, nawet jesli by to było czymś strasznym..trzeba sie poswiecić.. zeby je odbudowac.. bo wkońcu sama je zniszczyłaś... ;d ;) powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o Urt-oil z nafta oczyszczona, podobno bardzo dobrze działa, szczególnie na zniszczone włosy. Poza tym, że regeneruje, to również wpływa bardzo pozytywnie na skórę głowy, zapobiega powstawaniu łupieżu i przetłuszczaniu się. Można go dostać w aptekach, ale chyba w drogeriach co poniektórych również. Nie jest drogi, więc myślę, że nawet na próbę można by go było kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arhe
o włosy trzeba dbać także od wewnątrz tzn. odpowiednia dieta i witaminki w kapsułkach i przy każdym myciu je dobrze nawilżać , nie suszyć suszarką , nie prostować i nie lakierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×