Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość siemie lniane na wlosy
Od wielu lat mialam siano na glowie. Mam krecone wlosy. Przez przypadek trafilam na necie o nakladaniu kislu z siemienia na wlosy. Wystarczy wpisac w wyszukiwarce: zel z siemienia lnianego. Mam teraz piekne, niepuszace i blyszczace wlosy. Pije tez siemie lniane. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
A mnie wszelakie odżywki bardzo bardzo obciążają włosy więc szukałam innego sposobu na moje ziszczone włosy i na wizazu przeczytałam o zastosowaniu pianki panthenol spray na końcówki włosów. Spróbowałam i teraz tylko to stosuję. Nakładam pianke na włosy, czekam az wchłonie się i potem myję włosy. Pianka ma w swym składzie same dobroczynne substancje, bo prowitaminy z grupy B, dodatkowo wiadomo, ze głównym składnikiem jest panthenol, który tak naprawde jest w składzie każdego szamponu, odzywki, czy kremu. Polecam mój sposób, a zobaczycie, ze nie wrócicie do odzywek do włosów. Piankę oczywiście mozna zakupić w aptece. Bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattttttttttttttt
Ma ten sam problem.Skusiłam sie na szampon Klorane z cedratem.Miał przywrócić blask :O.Jedna wielka tragedia jak dla mnie.Kosztuje ok.25 zł.Włosy po umyciu są suche ,sianowate i jeszcze bardziej matowe.Zdecydowanie odradzam zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci Elseve, kiedyś do jakiejś gazetki dołączone były dwie próbki odżywek właśnie tej firmy - jedna była do włosów farbowanych a druga bodajże miodowa. Włosy były gładkie i miękkie ;) Gliss kura z własnego doświadczenia odradzam - kupiłam szampon i odżywkę z jedwabiem, do suchych i zniszczonych włosów.Po pierwsze trudno się spłukuje, a po drugie włosy są ciężkie, jakby przetłuszczone. Teraz używam Fructis, ale bez rewelacji. Z szamponów mogę polecić Ci także Pantene do włosów suchych i zniszczonych. Stosowałam dłuuugo dłuuugo i jest bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmony
Spróbuj stosować regualrnie pokrzywowy szampon eva natura. Jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze kosmetyki do włosów jakie do tej pory miałam to Osmo, kupione u fryzjerki (można też w sklepie internetowym). Na suche i zniszczone włosy polecam maskę intensywnie nawilżającą z olejkiem z jojoby i proteinami sojowymi albo taką z ekstraktem z alg morskich i szampon do włosów ziszczonych właśnie tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemisielogowac
olej kokosowy oleej kokosowy codzien nanoc nagrzewam suszarka i ratuje moje wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam Wam dziewczyny
odzywke Powitanie z Afryka, takie błotko, jest bardzo dobra do moich wlosow a mialam suche, przyklapniete i zero blasku, jestem ciemna blondynka i po niej mam super wlosy, slicznie sie mienia, sa miekkie i lekkie koszt niewielki bo ok 12zł/ 200g;) tez szukalam czegos fajnego i wreszcie znalazlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziałam gdzieś w sklepie produkty z tej serii, mają ciekawe opakowania:) Ja zwykle nakładam na włoski piankę pantehnol- są po niej super odżywione, ale sklepowymi też nie pogardzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zniszczone włosy, ale ostatnio podcięłam je (chociaż to za mało powiedziane - bo obcięłam je aż o połowę) i rzeczywiście - trochę życia w nie wstąpiło :) Ale wiem, że i tak nigdy nie wrócą one do formy, w której były kiedy nie farbowałam ich jeszcze i nie prostowałam. Ale teraz już nie wyobrażam sobie życia bez tego - tak więc pozostają witaminki, mleczka i inne kosmetyki wzmacniające i regenerujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej zainwestować w jakiś porządny zabieg fryzjerski? Poszukaj sobie salonu fryzjerskiego z naprawdę dobrymi zabiegami regenerującymi. Myślę, że taka profesjonalna kuracja najlepiej zadziała na bardzo zniszczone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radecka
Nie eksperymentowałabym juz wiecej z takimi rzeczami jak szampony czy tabletki,ale moze poszłabym w cos skuteczniejszego ,jaknp.zabieg haircare.W sumie jak sobie tak porównasz ile juz wydałas na te wszystkie szampony to zobaczysz ze wyjdzie na to samo co byś miała zrobić ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zniszczone włosy np. farbowaniem czy prostowaniem nie ma żadnej metody poniewaz łodyga włosa jest martwa i zadne witaminki tam nie dotrą można tylko poprawić ich wygląd dobrym szamponem i odżywką a najlepsze sa profesjonalne najlepiej z hurtowni fryzjerskich czy stron wysyłkowych moga wydać sie troche droższe ale za to są bardziej wydajne i znacznie lepsze wiec wychodzi na to samo. Najlepiej przed zakupem skonsultować sie z fryzjerem jaki rodzaj szamponu wybrać i najlepiej od razu szampon z odzywką żeby kosmetyki sie uzupełniały a jak to za dużo pieniażków to najlepiej odzywke daje włosą dużo wiecej niż szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobietakaja
KOCHANA WOSK WAX Z APTEKI + PIANKA I JEDWAB PO MYCIU NIE ROZCZESUJ JEDYNIE JAK SĄ MOKRE BĘDZIESZ MIEĆ LOKI JAK NA OKŁADCE..........błyszczące i zwarte nie sianowate...........PIERDOLIC PROSTOWNICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka 22
dziewczyny żadne odzywki ze sklepow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko produkty fryzjerskie odbuduja poważnie zniszczone wlosy!!!!! -umyjcie głowe szamponem -nalozcie odzywke -zagotujcie litr wody -siedzcie pod para okolo 15,20min -spluczcie letnią wodą stopniowo chłodniejsza włosy po tym jak po zabiegu sauny w salonie fryzjerskim!!!!!!!! odżywka: KALLOS LATTE CREME (znjadziecie na allegro taniooo 1000ml od 10do 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka M.
Zależy z jakich sklepów te kosmetyki i odżywki,aj w życiu nie zdecydowałabym się na takie sieciowe. raz że są marnej jakości,a dwa ze niszczą włosy. Od jakiegoś czasu używam tych http://www.selective.com.pl/ i mogę każdemu polecić,nie drogie a naprawdę bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka 22
jakich sieciowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupuje z hurtowni fryzjerskiej ktora zaopatruje wiele fryzjerow!!! z suchych sianowatych wlosow zrobily sie miekkie lsniące i błyszczace!!!! od pojedynczej osoby bym nie kupiła to fakt ale to autentyczna hurtownia wiec mam zaufanie SZCZERZE POLECAM KALLOSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayme
ja polecam olejek rycynowy. Nakładasz na mokre włosy zostawiasz na 30 min. a potem spłukujesz. Gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie sianowate włosy polecam serdecznie odżywkę firmy FM Group do suchych i zniszczonych włosów. Przetestowałam ja i mogę śmiało powiedzieć, że u mnie sprawdza się genialnie, nie obciąża, sprawia, że włosy są mięciutkie, pachnące, dobrze nawilżone, świetnie się rozczesują. Znalazłam jej opis na tym blogu: http://pieknaty.net.pl/82/rewelacyjna-odzywka-do-zniszczonych-wlosow/ Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proeko
tu ktos na poczatku dobrze napisał, że siemie lniane pomaga na sianowate włosy. Kosmetyki z drogerii czy sklepów fryzjerskich to głownie chemia, która w pewien sposób może troche poprawi nasz wygląd, ale także zaszkodzi zdrowiu. Dziewczyny zastanówcie się co jest ważniejsze, a poza tym naturalne domowe kosmetyki, takie jak maska z siemia lnianego czy olejku rycynowego z cytryna i jajkiem, są naprawdę skuteczne. A osoby, które tu tak zachwalają zabiegi fryzjerskie i różnego rodzaju kosmetyki, zazwyczaj robia to tylko dlatego, że maja w tym jakis interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudo
Witam! Na suche włosy polecam zrobić maseczkę:) aby to wykonać należy na włosy nałożyć odżywkę(najlepiej z gliss kur taka w czarnym opakowaniu) tą odżywkę wymieszać z jedwabiem do włosów(obojętnie jaki) dobrze tą miksturkę wetrzeć we włosy nałożyć czepek następnie na czepek nałożyć ręcznik aby to wygrzać i tak potrzymać z godzinkę a później spłukać obficie letnią wodą. Ja ta maseczkę wykonuje raz w tyg i jestem zadowolona z rezultatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia532
Ja tez musze Wam polecic mezoterapie skory głowy. To tak naprawde jeden skuteczny sposób na to zeby widocznie i dobrze wzmocnić włosy, odzywi je, i bedzie stymulować ich wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmiksawa
cudo, o pielęgnacji włosów to ty niestety mało wiesz. To, że je obkleisz silikonami i będą "wyglądać" zdrowo nie znaczy, że takie będą. 100 razy lepszą rzeczą są maski olejowe i pielęgnacja bez silikonów, bo to NAPRAWDĘ naprawia i nawilża włosy, a nie maskuje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pantene szampon i serum na wlosy z tej samej firmy,wlosy sa gestniejsze i wygladaja na zdrowe i slniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warne23
Mam geste włosy i niestety suche. Musze spinac je w kok zeby nie było widąć, szkoda... Pzrez jakis okres stosowałam domowe odżywki składajacych sie z Oliwy, jajek i miodu. Ostatnio kupiłam odżywkę DERMENA - do włosów (http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlosow ... 00-ml.html) Ich stan jest lepszy, ale nie wiem czy to dzieki mojej diecie - dużo owoców i bialka, czy dzieki odżywkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyyyvftggtgghfvftg
Sianowate haha. Kto cie oglada, zebys sobie wlosy "odzywiala"? Frajer jakis? Niech sobie poszuka 'ksiezniczke' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suche włosy polecam Wam olejek Vatika kokos. Świetnie regeneruje całą strukturę włosa. Sprawia, że się nie puszą, a końcówki są idealnie gładkie. Ten olejek kupiłam w sklepie Marokogust. Dla mnie okazał się wybawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZŁOTE RADY: -w miarę możliwości zrezygnuj z suszarek itp. staraj się układać włosy w inny sposób, np. wilgotne związuj w koczki, w warkocze -kup jantar odżywkę na skórę głowy, urośnie sporo nowych włosków, a reszta stanie się mięciutka -polecam maskę alterry z granatem, stosuj ją jak odżywkę, po każdym umyciu -podetnij końcówki na prosto, bez cieniowania, jeśli masz kręcone to zapytaj o cięcie 'long layer cut' -używaj odżywki w sprayu na suche włosy lub jakiegoś olejku np. arganowego -raz na półtora tygodnia idź spać w mieszance maski do włosów i olejku Maska alterry uratowała moje dekoloryzowane włosy od obcięcia. Efekty były od razu i utrzymują się po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla każdego coś innego
silikon - to nie samo zło. Niektórym włosom jest potrzebny olej kokosowy - nie dla każdych włosów jest dobry alterra - cała seria kosmetyków dla moich włosów najgorsza z najgorszych - a wiele kobiet sobie chwali Najlepiej dobrać metodą prób i błędów najskuteczniejszy sposób dbania o włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×