Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Gość nakopać Tobie to za mało
oj, Wiki Wiki, wiesz - tak poradzę Tobie Słoneczko, zamiast łykać te świństwa i wątrobę sobie psuć i szukać porad u pseudo - specjalistów , to może wskocz do pociągu , kiedy już mrozy miną i przyjedź do Wawy, znasz miasto doskonale , więc nie zgubisz się i odwiedź warszawską starówkę , a może pozwolisz się zaprosić do kawiarni pod nazwą 'SAME FUSY' ? Pozwól, że przytulę się do Ciebie i Ty do mnie się zbliż , porozmawiamy i posłuchamy razem kapeli ABBA , wymienimy poglądy. Szkoda, że wyjechałaś na tą Ukrainę ale każdy jest kowalem własnego losu, skoro nie chciałaś mieszkać w Szwecji to teraz masz za swoje ale swoje masz. Mam prośbę , zostaw swój nosek , jest bardzo ładny i Ty jesteś bardzo piękną kobietą , pozwól siebie zaakceptować , niech Ciebie inni oceniają i pozwól się innym pokazać aby Ciebie ocenili. Bardzo piękną jesteś dziewczyną i nosek do góry proszę. Szkoda, że Ciebie tu nie ma. Trzymaj się i pozdrawiam , Arek z Wawy. p.s. Zrób wszystko co możliwe aby się z mamą nie kłócić, zaciśnij czasem kły i o to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Areczku, miales szanse, ale zerwales ze mna kontakt... Jak ja moge wsiasc do samolotu i przyleciec do Wawki do faceta, ktorego nie znam? Znam SAME FUSY ale nie jest to moja ulubiona herbaciarnia... Dziekuje za zaproszenie, musze to przemyslec, Depresja nie jest zabawa, to sa skomplikowane zaklocenia biochemii mozgu... Co mi ta herbata pomoze? Herbate ja i w domu mam... Moje zycie nie moze skladac sie tylko i wylacznie z rozczarowan. Wtedy zerwales kontakt, a teraz chcesz mi pomoc? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Arkadiusza Ta Twoja Szwecja nie ma nic wspolnego z teraznejszoscia... I tam tez leczylam sie na depre, kumpel ojca mnie podrzucal do Szpitala, tam byl taki St. Goran\'s Hospital (Sjukhus), fajni tam sa faceci-pielegniarze, mmmm.... A co robie z nosem, to jest tylko i wylacznie moja sprawa... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Ukraina
Uwaga, cytuje ::::::: nakopać Tobie to za mało oj, Wiki Wiki, wiesz - tak poradzę Tobie Słoneczko, zamiast łykać te świństwa i wątrobę sobie psuć i szukać porad u pseudo - specjalistów , to może wskocz do pociągu , kiedy już mrozy miną i przyjedź do Wawy, znasz miasto doskonale , więc nie zgubisz się i odwiedź warszawską starówkę , a może pozwolisz się zaprosić do kawiarni pod nazwą 'SAME FUSY' ? Pozwól, że przytulę się do Ciebie i Ty do mnie się zbliż , porozmawiamy i posłuchamy razem kapeli ABBA , wymienimy poglądy. Szkoda, że wyjechałaś na tą Ukrainę ale każdy jest kowalem własnego losu, skoro nie chciałaś mieszkać w Szwecji to teraz masz za swoje ale swoje masz. Mam prośbę , zostaw swój nosek , jest bardzo ładny i Ty jesteś bardzo piękną kobietą , pozwól siebie zaakceptować , niech Ciebie inni oceniają i pozwól się innym pokazać aby Ciebie ocenili. Bardzo piękną jesteś dziewczyną i nosek do góry proszę. Szkoda, że Ciebie tu nie ma.""""" ::::::::::::::::: A tutaj juz prawdziwa Wiki podszyje sie sama pod siebie i poprawi sobie humor z pozwolenia Panstwa... :::::::::::::::: "to może wskocz do pociągu , kiedy już mrozy miną i przyjedź do Wawy, znasz miasto doskonale , więc nie zgubisz się i odwiedź warszawską starówkę , a może pozwolisz się zaprosić do kawiarni pod nazwą 'SAME FUSY' ?"" Oczywiscie, ze wskocze do pociagu, bardzo lubie przebierac sie w stroj Batmana, kupiony w Biedronce i dziurawe rajstopy babci, w sam raz dla przemytu tanich papierosow z Ukrainy prosciutko na Stadion x-lecia w Wawce, gdzie oczywiscie sa swoje SAME FUSY z Rosji, Nigerii i Wietnamu... :::::::::::::::::::::::::::: """Pozwól, że przytulę się do Ciebie i Ty do mnie się zbliż , porozmawiamy i posłuchamy razem kapeli ABBA , wymienimy poglądy. Szkoda, że wyjechałaś na tą Ukrainę ale każdy jest kowalem własnego losu,"""" Pozwole, ze przytulisz sie do mnie, a potem zaczniesz lapac moje cycki i cala reszte, jesli jeszcze na Dworcu Centralnym nie podejdzie do mnie napakowany facio, nie wyciagnie na sile mi Paszport i nie odwiezie mnie do najblizszej Agencji Towarzyskiej, gdzie pod piosenki ABBA bede musiala wykonywac tance go-go, a rowniez rozne inne swinstwa, w tym s..t... Wymienimy podlady, Ty im Ukrainke, oni Ci- stowke zeta !!! :::::::::::::::::::::::::::::::: """"zostaw swój nosek , jest bardzo ładny i Ty jesteś bardzo piękną kobietą , pozwól siebie zaakceptować , niech Ciebie inni oceniają i pozwól się innym pokazać aby Ciebie ocenili. """" Gdzie mam nosek zostawic? Na lawce w parku? Niech mnie inni ocenia? UAAAAAAAAAAUUUUUUU.... Nie pozwole sie innym pokazac !!!! Sama siebie ocenie... :::::::::::::::::::: "nakopać Tobie to za mało" UAAAAAAAAAAUUUUUUUUU Niczym wyglodnialy lampart.... A CO W OGOLE ROBI FACET NA BABSKIM FORUM O 3-EJ W NOCY??? Ja to powaznie pisze, a tu... Musze sama siebie bronic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc_87
jedno pytanko..chodzisz do psychiatry czy do terapeuty? i skad masz recepty na te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie już poddaje
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Odpowiadam na pytanie ! Chodze i do psychiatry (ktory jest moim fajnym kumplem, ma 5-letnia coreczke, ma superpiekna zone-modelke, blondynke po chyba 15-tu operacjach plastycznych, bo dziewczyna chciala miec ladne cialo po porodzie i wrocic do formy. Moja mama kiedyz robila tej dziewczynie galowa fryzure i makijaz slubny, o ile moja mama pracowala jako stylistka fryzur ponad 30 lat, as teraz, niestety, nie moze juz chodzic do pracy. Psychiatra daje mi recepty i czasami wpada na herbate do mnie, jak pozycza OD zony blekitna furgonetke Nissana. Swoja droga, psychoterapeuta to taki sobie facet po 50-tce, gadamy z nim o zyciu, on zna wszystkie moje tajemnice, np. o tym, ze kiedys poronilam, i takie tam. Radze chodzic i do psychiatry, i do terapeuty. Tak leczenie jest o wiele bardziej skuteczne !!! Nie placzcie, jestem z Wami w chwili smutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zna rosyjski? Chociazbym na poziomie LO? Nazwy sa miedzynarodowe, wiec problemow nie bedzie, ale opisy lekarstw sa po rusku. Niech Wam ktos pomoze przetlumaczyc, wiem ze sa tu studenci od ruskiego... Wklejam lineczka, znalazlam !!!! YESSSSSSSSSSSSS !!! http://www.medcatalog.net/rus/cabinet/depression.html Bralam Zoloft i Risperidon !!! Godne i warte polecenia ! Trzymajmy sie razem, Abcusiu 🌻, nie zamarzlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ;) trzymam sie jeszcze jakos :D -25 co to dla mnie :) w piatek chyba dostane skierowanie do szpitala psychiatrycznego :( ja mam psychologa, psychiatre ktory tez prowadzi moja terapie :) ale mi sie kaszana robi w glowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcusiu, napisz do mnie, maila masz w profilu. Do jakiego Szpitala idziesz, na jakiej podstawie wydano Ci skierowanie (mnie kiedys bylo przywieziono do Szpitala karetka, wiec nie wiem)? Co to wlasnie jest ta kaszana u Ciebie w glowie? Chetnie Ci cos moze podpowiem... Pamietaj, nie jestes sama... Kiedys bedziemy zdrowe ! Mamy kogos, kto nas potrzebuje, kogos, kto nas kocha i tez przezywa nasza depresje... Napisz do mnie, okej? Pozdrowionka z Winnicy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seronil
czy ktoś może powiedzieć coś więcej o seronilu ,czy podłuższym braniu nie występuje nadmierne tycie lub jakieś inne uboczne objawy prosz napiszcie a może też to jak długo brać takie leki aby pomogły zgadzam się z wami trudno o dobrgo psychologa byłam u kilku i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam seronil przez pare miesiecy nawet niezly malo skutkow ubocznych nie tyje sie po nim a wrecz chudnie czesto stosowany przy bulimi chamuje wymioty :) a pierwszy efekt czuc po paru tygodniach 2-3 wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc co do flupksetyny w piatek dostane recepte na prozac albo afobam ale to juz inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, przeciez kiedys wszyscy wyleczymy sie z depresji, damy rade, jestesmy razem, przynajmniej, tutaj na forum!!!! Zycze wszystkim cierpliwosci, teraz u mnie leci piosenka Guillermo Davila \"Barco a la Deriva\", kiedys bardzo mi pomogla na zajeciach z muzykoterapii... Kiedys w latach 90-tych, najgorszych w moim zyciu, byl taki popularny serial Morena Clara, oto wlasnie stamtad ta piosenka... Opowiem wam jeszcze cos... Wlasnie w latach 93-94 bylam w ogole kawalem idiotki, do tego dziadowki, bylam bardzo biedna, nie stac mnie bylo na szkolne sniadanie, lub nawet na zeszyty... Mama przrz caly rok byla w Szpitalu, po operacji usuniecia 60% zoladka, a ja bylam sama-samiusienka, babcie i dziadka nie stac bylo na nowe ciuchy z Turcji, kurteczke puchowa z Chin, sprzedawane na ryneczku, porzadne buciki dla mnie, wiec mialam tylko jedna pare spodni, jeden sweterek, podarowany przez Chrzestna, buty ze skaju z cholewkami z dzianiny:(, i juz... Sasiadka straszyla mnie Osrodkiem Wychowawczym... Nosilam tez... Straszne okulary... I kucyk... Najbiedniejsza, ale z taka checia do nauki, do zycia... Ciagle mnie wysmiewano i wyzywano od dziadowek, monstrow, zebraczek, biednych debilek, bekartow i maszkar... Nigdy tego ne zapomne... To boli... Dlatego teraz tak wyje w nocy, gdy ukochany nie slyszy... Mieszkamy z nim osobno, juz mowilam, on ma swoje mieszkanie, zawalone ciuchami, rysunkami i roznym badziewiem do kompa, a ja nie chce sie w to wtracac, bo nigdy nie dam rady posprzatac... Kocham jego corke Jadzie i swoja siostre Karoline !!!! Lubie patrzec, jak razem wymieniaja sie ciuchami i plytami, ogladaja Harry\'ego Pottera, ale te anioleczki nigdy nie beda wiedzieli, co tak naprawde dzieje sie u mnie w srodku... Moj wyrok - choroba cykliczna dwubiegunowa, bipolarna depresja + MYSLI SAMOBOJCZE I ZABURZENIA ADAPTACYJNE... Osobowosc, chwiejna emocjonalnie, jako dodatek uzupelniajacy;) Znam to i wiem,z czym zyje... Dziekuje bardzo, za to ze piszecie, jeszcze raz powtorze pytanko, co lubicie w zyciu, co jest w stanie przyniesc wam radosc, MYSLE, ZE JUZ NADSZEDL CZAS POROZMAWIAC O CZYMS PRZYJEMNYM.... Trzymamy kciuki !!! Wyleczymy sie... Lece do pracy, zycze wszystkim milego dzionka, jeszcze napisze !!! czekam na list od Abcusi 🌻, wiesz, ja przytylam ogolnie 15 kg, ale jak sie TAK tyje po antydepresantach, przyczyna moze byc atak autoimunny tarczycy, wiec zrob sobie tez i to badanko, i morfologie krwi... Trzymam kciuki za Ciebie ! Pozdrawiamm-amm-amm !!! PS KTO SLYSZAL CO TO JEST \"ZYPREKSA\", DLACZEGO ONA JEST TAKA DROGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
o czyms przyjemnym? hmmmmmmmmm sen, jak juz spie, to jest przyjemne. teraz nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u naz juz slonce i tylko -5 stopni mrozu, wiec zima kiedys sie konczy... Pamietacie moje pytanko o marzeniach? O tym, jak bedziemy zyc po tym, jak pokonamy depresji (osiagniemy remisji klinicznej). Nasze marzenia, z pozwolenia Panstwa, zaczne - marze o duzym wiaderku lodow truskawkowych, najlepiej z bita smietanka i dzemem; kawie z cynamonem, duza iloscia mleka i wanilii kiedy tylko chce, marze o dziecku (malym synku) swoim lub adoptowanym maluszku z Domu Dziecka marze o nowym materacu ortopedycznym, nowym telefonie komorkowym, tym z odtwarzaczem plikow mp3, bo moja stara cegla Mitsubishi z antenka, wysuwana od strony reki, zrobiona, bodajze w roku 1998 juz stala sie rarytasem, a raczej antykiem. --------------------- marze o tym, zeby miec mozliwosc pojsc do Hipermarketu, wrzucac do wozka wszystko czego mi sie chce, zywnosc, kosmetyki, czasopisma, zabawki, proszki do prania, a potem miec mozliwosc za to wszystko zaplacic... --------------------- marze o tym zeby MATKA MNIE NIEGDY W ZYCIU NIE BILA I NIE WYZYWALA OD ZGNILYCH KROW, WARIATEK, SZIZOW, CHORYCH, DEBILEK, nie przeklinala i nie rozdrapywala mi rece w krew i miesiwo... --------------------- marze o tym, zeby miec wieksze powodzenie w pracy, i w wyniku tego wieksza popularnosc i pensje,:) :) ... --------------------- MARZE O TYM, ZEBY SIE WYLECZYC !!!! SIE WYLECZYC !!!! SIE WYLECZYC !!! BYC, JAK INNI Drodzy Panstwo, ktorzy sa chorzy na depresje, jestem z wami, lacze sie z Wami i w bolu, i w radosci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
marze o tym zeby wyzdrowiec, dac sobie rade w zyciu, miec perspektywy na przyszłość, miec pieniądze, duzo pieniędzy, byc szczesliwa, kochana, nie byc samotna, wiedziec ze dla kogos żyje, ze kogoś obchodze, nie zamartwiac sie głupotami, nie przezywac tak wszytskiego, byc wiekszą egoistką, myślec wiecej o sobie,nie dac sie ranić, zawsze miec rodzine, nauczyc sie języków (a nie idzie mi to zabardzo),zrozumiec siebie i sobie pomóc, zbey ktos mi pomgógl, w jaki kolwiek sposób,chociażby za pomoca czarodziejskiej różdżki, wyjechac gdzies,dalekooo, zacząc od nowa,zeby czas szybciej(o wiele szybciej) mijał, miec inne zycie.... narazie tyle mi do głowy przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
marze o tym zeby wyzdrowiec, dac sobie rade w zyciu, miec perspektywy na przyszłość, miec pieniądze, duzo pieniędzy, byc szczesliwa, kochana, nie byc samotna, wiedziec ze dla kogos żyje, ze kogoś obchodze, nie zamartwiac sie głupotami, nie przezywac tak wszytskiego, byc wiekszą egoistką, myślec wiecej o sobie,nie dac sie ranić, zawsze miec rodzine, nauczyc sie języków (a nie idzie mi to zabardzo),zrozumiec siebie i sobie pomóc, zbey ktos mi pomgógl, w jaki kolwiek sposób,chociażby za pomoca czarodziejskiej różdżki, wyjechac gdzies,dalekooo, zacząc od nowa,zeby czas szybciej(o wiele szybciej) mijał, miec inne zycie.... narazie tyle mi do głowy przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceanuszko, co tak naprawde Ci nie idzie w nauce jezykow obcych? Moze, lepej zacznij od nauki rosyjskiego? Rosyjski jest bardzo podobny do polskiego, ja zdawalam mature z rosyjskiego. Powodzenia !!!! Masz piekne marzenia !!!! Obowiazkowo spelnia sie.... Nie napisalabym o swoich marzeniach lepiej, niz Ty !!! Masz talent !!!! Trzymajmy sie razem !!!! Udanego weekendu zycze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MissUkraina
jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana
ja obecnie biore cital-czy któras z was zna te prochy?Jest lepiej wyciszyłam sie bardzo!Ale boje sie ze moj organizm sie przyzwyczai i wróce do tego bałaganu w głowie który miałam wczesniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
tak bym chciała zeby sie spełniły. nie wiem do końca co mi nie idzie.moze ejstem w gorącej wodzie kąpana i za duzo chce naraz, szybko,juz? a moze umiem tyle ile powinnam na dzień dzisiejszy umiec ale moje "cos" nie pozwala mi tego zobaczyć? a może jestem za bardzo leniwa? dawniej miałam motywacje, sile i wielkie chęci. teraz mam gorszy okres i juz nic mi sie nie chce.nawet ubierac.... och zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
fajnie Wam bo ja jakoś szczególnie nie odczuwam na sobie działania lekastw.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo-bardzo cieplo w ten zimowy dzionek, zaczynamy od kawy i Kafeterii, up, up, up, wstawajcie !!!! Hihihihi!!!! Mam dobre wiadomosci. Dostane recepte na Zoloft i Paxil. W nastepnym tygodniu juz zaczne ich brac wedlug zalecen psychiatry. On ustali dla mnie schemat. Wczoraj dowiedzialam sie, ze te leki sa dostepne na Ukrainie !!!! Yuppie !!!! Oceanuszko, prosze Cie, zrob badanie tarczycy, USG i badanie krwi na hormony tarczycy, lekarz Ci powie dokladnie jakie same. Czasami to moze byc powodem takich dolegliwosci, jak u Ciebie, kaszanki w glowie, i roznych innych buuuu. A marzenia czekaja, zeby sie spelnic, kochana. Dzisiaj ide do psychoterapeuty, wieczorkiem opowiem, jak bylo, okejki? Zycze wszystkim sniegu po pachy i udanego piatku, Wasza W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
miłam juz robione najrózniejsze badania,wiec to chyba tylko nerwy. wczoraj jak zasypiałam to przyszlo mi go głowy kolejne marzenie. marze o takiej huśwawce wysoko zawieszonej na swiezym powietrzu,na jakiej łące, gdzies gdzie jest zielono i pieknie. podoba hustwaka była raz w reklamie LOT-u. hustając sie czułabym sie poza wszystkim. wolna i szczęsliwa. jak sobie to wyobrazam to az mi sie tak lżej robi,tylko wiem ze to sie równiez nie spełni bo nie mam gdzie zawieśic takiej huśtawki.takie najprawde duzej,wysokiej huśtawki. tez Ci i Wam zycze miłego dnia. w ogóle miłego weekendu. cieszę sie ze będziesz brac tamte lekarstwa. zoloft brałam tylko nie pamietam jak mi z nim było. mozliwe ze nijak. :) będę czekac na opowieści od psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziewczynki nie zapomnialam o was odpisze na wszystko jak wroce teraz mam angielski a potem ide do fryzjera i pofarbowac wloski chyba na kasztanowo :) jak wroce to bede a tym czasem caluje mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
o abciuś, no to piękna będziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moje drogie Oceanuszko i Abcusiu !!!! I wszystkie depresiki !!! Abcusiu, I am a professional public service interpreter and I also run a translations agency in the Ukraine, so, let me know, if I can be of help !!!! Abcie, tez farbuje wlosy farba garnier, wychodza piekne, ciemno-kasztanowe... Jak u Catherine Zeta Jones, moge fotke pokazac... Dzisiejsza wizyta u psychoterapeuty trwala ponad 3 godziny. Pan Doktor mi wytlumaczyl, ze ja juz nie jestem ta mala pobita 9-cioletnia dziewczynka,pokrzywdzona i pobita przez mame i nauczycieli w gimnazjum, wyrzucona na ulice w zimie, w srodku nocy, a dorosla kobieta, w dodatku bardzo mila i inteligentna. Czasami ta mala dziewczynka, czyli moje drugie JA w wieku 9ciu lat przychodzi do mnie i chce sie wyzalec, chce ciepla i milosci, chce po prostu tam byc, dotyka moja reke, i placze, i wtedy ja musze pozwolic jej na te lzy, bo to jest symbol oczyszczenia duszy, i juz nigdy w zyciu nie bedzie tak kiepsko, jak bylo wtedy... To co jest teraz, jest prawdziwym skarbem i nasza szansa... W wolnym czasie poczytacie sobie ksiazke Suzan Rose Blauner \"How I stayed alive when my brain was trying to kill me?\" i cos Berta Hellingera Pan Doktor poradzil mi kupic nowy ciuch, nalozyc maseczke na wlosy, wziac kapiel na dzisiaj, poogladac cos na DVD. A na przyszlosc kupic zwierzatko, najlepiej malego pieska, yorczka czy jamniczka, pracowac wiecej, i zrobic sobie piekne zdjecie twarzy w studio fotograficznym, zeby uwierzyc w to, ze to jestem JA... A nie male pobite osierocone dziecko chorej mamy, biedne, glodne, z tlustymi wlosami i w okularach, w gumowych bucikach, bez sniadania w szkole... To nie jest moja wina, ze moja mama jest chora... To nie jest moja wina, ze czasami ludzie smieja sie z mojego nosa.... Zalecil muzykoterapie, grac wiecej na keyboardzie, naprawde niezle mi wychodzi, lubie spiewac Gospel, i kiedys nagram plyte... Teraz jestem baaaaaaaaaaaaaaaaardzo zmeczona, jutro napisze wiecej.... PS zrobilam na drutach sobie taka czapke z uszami... Fajna jest, smieszna !!! Viva Jamaica !!! http://img232.imageshack.us/my.php?image=december28jamaicapresent5mb.jpg Everything\'s gonna be all right, Everything\'s gonna be OK, Everything\'s gonna be all right now, YO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss Ukraina
dziewczyna z takimi umiejętnościami ma depresję? Viki, Tobie dobrego bzykanka, fajnego faceta, modnego ciucha i maseczki na włosy potrzeba a nie Prozaku. Języki zna, gra na keyboardzie i wpada w leki. :o Malo kto tyle umie co Ty. Trzymaj się. nie traktuję tego topiku jako prowokację, bo zycie zna wiele dziwnych przypadków, ale moje zdziwienie nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss Ukraina
sorry , ale to jest niewiarygodne, że szprycujesz się tymi wszystkimi lekami. To jest głupota i świetnie sobie poradzisz bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
a mnie jest jeszcze przykro bo straciła przyjaciółke i bardzo bliskiego kolege. jestem praktycznie sama.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×