Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Go艣膰 g艂ebia oceanu
馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 tamto nie tak mia艂o wygl膮dac. nie tak g艂upio

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj to si臋 porobi艂o. I strona jako艣 si臋 zepsu艂a. Jutro do psychologa. NIE B臉D臉 MIA艁A 呕ADNYCH LEK脫W :):):):) pozdrawiam :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ty m膮drali艅ska
..a juz nic..s艂贸w mi brak mi tez wydaje sie dziwne, ze autorka bierze tyle lek贸w, ale po co na ni膮 naje偶d偶asz. Ul偶y艂o Ci chocia偶?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Upitekkk
Jasne najlepiej to pou偶al膮膰 si臋 nad sob膮, ka偶dy kto zada艂 sobie trud przeczytania topiku i jest osob膮 my艣l膮ca ma obraz autorki. 呕yje ona tylko sob膮 swoimi problemami, obarczaj膮c rodzine o sw贸j stan. U偶ala si臋 nad sob膮 , opowiada o problemach z nosem i my艣lach samobojczych z tego powodu. Popada w skrajno艣ci, s膮czy tu opowiesci rodem z taniekj telenoweli. Szprycuje si臋 psychotropami i w zaleznosci od tego na czym jedzie wpada w skrajne nastroje. I wszystko by艂oby Ok, tylko ta wariatka ma pod opiek膮 dw贸jke dzieciak贸w. Jedno adotowane, c贸rk臋 jej narzeczonego i siostr臋. Przebywanie z tak膮 osob膮 napewno odbije si臋 na psychice dziewczynek Mo偶e waszym zdaniem jest ona odpowiedni膮 matka i opiekunk膮, ja mam inne zdanie i je wyrazam.Tak jak bym zareagowa艂a na tak膮 osobe w s膮siedztwie tak reaguje i tutaj. TA DZIEWCZYNA NIE POWINNA OPIEKOWAC SIE DZIECMI. Jest chora to fakt i sama wymaga pomocy. Nie b臋d臋 roztkliwiac si臋 nad ni膮 bo ona sama robi to znakomicie. Jest osob膮 doros艂a i pod opiek膮 lekarzy, ale dziewczynek mi zal. Przeciez ona traci kontak z rzeczywisto艣ci膮 , zzyje we w艂asnym stworzonym dla siebie i ludzi z kafeterii 艣wiecie.Opowiada co chce na zadane niewygodne pytania nie odpowiada, wrecz sie oburza. Moze wy powierzy艂yby艣cie jej pod opieke swoje dzieci, ja nie i krzycze ratunku dla tych mieszkaj膮cych z ni膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tragikomik
czy czlowiek bior膮cy tyle chemii jeszcze jest w stanie kontaktowa膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wenkaaaa
no ludzie normalni to w pewnym wieku zaprzestaj膮 tych kwiatkow malowac. dobre to w przedszkolu i poczatkach szkoly podstawoej. Dla osob starszych takie majenie no jest traktowane jako infantylne. Swiadczy o niedojrza艂osci, a tej miss ukrainie nie brakuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sdfghjkl
No, wyj膮tkowo egoistycznie nastawiona do ludzi. Zyje tylko w艂asnym cierpieniem i krzywd膮, dopalaj膮c si臋 prochami. Zal tylko jej dzieci, jeszcze cos im zrobi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewaawer
Tak jak we wczorajszym filmie, przeniesie je do lepszego 艣wiata, zeby tu si臋 nie m臋czy艂y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madrali艅skaa
wykluczy膰 tego nie mo偶na , jednego dnia sam miod drugiego , pobije bo o cos nie wpor臋 dzieciak zapyta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szpanerkkaaa
A jak to jest z tymi jej dzie膰mi , naprawd臋 adoptowa艂膮.?Przeciez nie pozwoili by osobie niezr贸wnowa偶onej psychicznie na adopcj臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bo to jest c贸rka jej faceta
Ze tez on si臋 nie boi zostawia膰 dzieciaka z ni膮.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Napisze, iz zwracam uwagi na negatywne komentarze i wulgarne posty, mozecie pisac, ile chcecie. Mam swoj wlasny swiat, i WASZYCH KOMENTARZY NIE WIDZE. Abciu, po rispolepcie zawsze czujesz sie \"jakos nie tak\" ale potem to mija i wszystko wraca do normy. To jest specyfika tego leku, ja go bralam rok temu przez 4 miesiace, potem lekarka dala mi recepte na depakine, depakine byl troszeczke lepszy, ale to juz jest sprawa indywidualna. Malenstwoooo, idz i zrob tomografie mozgu, tak, zeby byc spokojna, ja tez mam nadzieje, ze psychoterapii Ci wystarczy. Jestesmy tutaj dla Ciebie, zawsze mozesz nam napisac, podzielic sie, okejki? Wiosna przyjdzie, tylko sie spoznia !!!!! Ktos tutaj tak ladnie juz kwiatki nam narysowal !!! Zycze wszystkim tolerancji i cierpliwosci !!!! THINK POSITIVE !!!! CHEER UP, FOLKS, YOU\'RE STILL ALIVE, Wasza Wikusia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tragikomik ja biore i zyje a z tego co sie orientuje ona wcale nie bierze tego tak duzo dawki pol tabletki to nie jest duzo bardziej to ma dzialac na psychike pacjeta zeby wiedzial ze cos bierze i ze to ma mu pomoc niz pomaga takie jest mohje zdanie a co do adopcji ktorej sie tak uczepiliscie myslicie ze dzieci oddaja od tak? trzeba przejsc rozmnowe z psychologiem i inne takie i jezeli ludzie kompoetentni stwierdza ze sie nie nadaje to jej nie dostanie wiec naprawde nie rozumiem niepotrzebnego szumu wokol tej sprawy a tym bardziej ganienia jej za jej marzenia co do wyzalania sie jezeli ktos z was by wiedzial jakim pieklem jest depresja to by nie wygadaywal takich bzdur, ten temat jest zalozony przez nia i ma prawo pisac co chce i byc moze jest to jedyne miejsce w ktorym moze powiedziec ze zle sie czuje bo na zewnatrz sa tacy ludzie jak wy ktorzy nie rozumieja tej choroby. to chyba wszystko co chcialam napisac p.s. przepraszam za bledy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marakud
I jej siostea z ni膮 mieszka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marakud
Tak nie zwracasz uwagi na wulgarne posty, bardzo prosz臋 zacytuj chocia偶 jeden z nich. A ze nie zwracasz uwagi na rzeczy niewygodne dla siebie to zauwa偶yli艣mu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m膮dralili艅skaaa2
CZy nie uwarzasz , ze przebywaj膮c z tob膮 , osob膮 depresyjn膮 i naszpikowan膮 psychotropami, nieprzewidywaln膮 jak sam pisa艂a艣 w reakcjach, dziewczynki nie beda mia艂y koszmarnego dziecinstwa. Czy za lat 10 nie za艂o偶膮 topiku. " Jakim pi臋tnem od膰isn臋艂o sie w moim 偶yciu przebywanie pod opiek膮 osoby chorej psychicznie."

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bizon tunezyjski
Zepsu艂a艣 stron臋 , bo prawda boli.Nie znosisz krytyki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rypkaaa23
Nie dziwi mnie fakt agresywnego zachowania twojej siostry w szkole. Roz艂adowuje napi臋cie, kt贸re fundujeszjej w domu. Moze jeszcze troche proch贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szaplica
Zawsze taka skoncentrowana na sobie.A krytyki nie lubi, nie lubi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werkaaa
je偶eli uznajesz matke za winna stanu twojej psychiki to nie niszcz psychiki innym dzieciom.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kopciuszekkosmoluszek
powiedzia艂a艣 o poronieniu, co by by艂o z dzieckiem gdybys urodzi艂a.Co ty mo偶esz takiemu dziecku ofiarowa膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 typek jeden
Wiadro zimnej wody dobrze ci zrobi, dosyc tego pieszczenia i obwiniania innych o swoje niepowodzenia. Albo jeste艣 normalna i odpowiedzialna za swoje czyny, albo sie lecz i przesta艅 robic krzywde innym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rewizorr
Czy te co pisa艂y, 偶e b臋dziesz dobr膮 matk膮 chcia艂yby ci臋 za matk臋? Bo ja nigdy w zyciu!!!!!!!!!. A ona chyba do konca tego nie przemysla艂y. TO tragedia dla dziecka taka matka 偶yj膮ca we w艂asnym 艣wiecie i mysl膮ca o samobojstwie z powodu nosa!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 droga autorkooo
To nie twoja matka ty jestes dla siebie wrogiem. Przestan tak 偶yc soba i wejdz w realny 艣wiat, ten stworzony czas opu艣ci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 droga autorkooo
To nie twoja matka ty jestes dla siebie wrogiem. Przestan tak 偶yc soba i wejdz w realny 艣wiat, ten stworzony czas opu艣ci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolajnnn
Wiesz Ukraino, wulgaryzm贸w pod twoim k膮tem to ja tu nie zauwa偶y艂am. By艂y s艂owa krytyczne, ale nie wulgarne. Taki jest 艣wiat nie wszyscy b臋d膮 ci臋 dopieszczali, a nie odbieraj膮c negatywnych sygna艂ow nie dajesz sobie szansy na zmierzenie z rzeczywisto艣ci膮. Nie zawesze ci kadz膮cy, nawet w dobrej wierze robi膮 ci przys艂ug臋.Nie da rady przej艣c przez 偶ycie tylko z krem贸wkami, zemdli艂oby. Czy jeste艣 gotowa nawyj艣cie ze swiata wirtualnego i zmierzenie si臋 z rzeczywistoscia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ludzie,przesta艅cie wszyscy!! To zaczyna by膰 albo 艣mieszne,albo wr臋cz ju偶 irytuj膮ce!! Dajcie spok贸j!! Nie widzicie,偶e sami zaczynacie nienawidzi膰?? Za byle co,za to,偶e kto艣 co艣 napisze... Bez sensu. Wsz臋dzie potraficie krytykowa膰. Ale zero empatii,zero totalnie. Ju偶 mi si臋 tutaj nie podoba. Nie i koniec . Nie i ch** !!!!!! Zepsuli艣cie atmosfer臋,kt贸ra cho膰 minimalnie ( ale zawsze jednak ) degradowa艂a poczucie totalnej samotno艣ci z problemem.zadowoleni? No to prosz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ropikkkk
Aak膮z to atmosfere zepsuli tu ludzie? Jedna wyrwana z rzeczywisto艣ci nafaszerowana psychotropami dziewczyna , biseksualna, z poronieniem z destrukcyjnymi my艣lami o samob贸jstwie z powodo nie艂adnego nosa, niewidz膮ca 艣wiata poza w艂asnym problem i osoba , opiekuj膮caca sie dwoma dziewczynkami w tym jedna chce adoptowa膰, udziela tu porad, kiedy sama wymaga pomocy!!!!!I co jedyny temat,interesuj膮cy was ,toco kiedy ile tabletek po艂kne艂y艣cie. Je偶eli masz problemy to idz do lekarza, a nie korzystasz z porad osoby niezrownowazonej psychicznie,Wzajemnie tylko si臋 nakr臋cacie. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ulrikka
Zero empatii to ma miss Ukraina, ona tylko siebie widzi i o jednym tym co dla niej wygodne potrafi rozmawia膰. Sama przyzna艂a, i raz powiedzia艂a prawd臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×