Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej21...

SEKS kiedy ostatnio go uprawiales/as?

Polecane posty

Gość Maciej21...
Aniulcia: 3 razy? No to dzidzius mial callanetics ;) PS. Aby nie zajsc w ciaze nalezy sie kochac bedac w ciazy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
:( anulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulcia no jak zaczniemy pracować, to napewno spadnie częstotliwość, ale 2 razy w tygodniu napewno będziemy się starali kochać, zresztą to nigdy nie wiadomo jak się człowiekowi zachce. Raz kochałby się 3 razy dziennie ,a raz 1 raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Zapraszam wszystkich do wypowiadania sie. Xpress yourself. Stworzmy pewne kalendarium, pamietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
no raz w tygodniu to mi sie niezdarzyło ze miałam ochote.ale za to 3 razy dziennie dosyc czesto,.my oboje pracujemy, do tego na zmiany i to w innym systemie.wiec nie widujemy sie czesto.ale seks rekompensuje nam ta rozłąke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co oznacza ta skrzywiona gebulka na gorze ... Czyzby ktos uwazal ze podczas ciazy seks powinnien byc zabroniony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że seks w ciąży jest zabroniony?? :) Tylko w pewnym momencie pewne pozycje odpoadają bo kobiecie niewygodnie jest. Poza tym ten kto zrobił skrzywioną minkę, chyba konserwatywny w poglądach jest :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
anulcia, moja znajoma mowila, ze dopiero w ciazy w pelni cieszyla sie seksem, bo 'czulam sie taka kobieca i nie balam sie... zajscia w ciaze'. Swiete slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
anulcia oznacza : szkoda ze teraz masz tak rzadko . nie uwazam zeby w trakcie ciazy był zabroniony,.to prywatna spraewa kazdej pary, a prywatnie to kazda para potrzebuje czułosci i jezeli nie ma przeciwskazan zdrowotnych do czemu nie :) z drugiej strony cekawi mnie :) czy jest tak samo niz jak bez ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
anulcia: A czy spadek zainteresowania seksem jest spowodowany wykanczaniem was przez dziecko (placz, nocne wstawanie, karmienie, pieluchy itp.), praca, czy dlugim stazem? A moze czyms innym? Bo nie wiem, jak to u mnie bedzie za pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ...bo juz myslalam ....tak to prawda ...seks w ciazy jest bezstresowy ....nalezy uwazac tylko w ostatnim miesiacu ...pamietajcie panowie ... ale mi i seks nie zaszkodzil w ostatnim tygodniu ...myslalam nawet ze pomoze mi przyspieszyc porod - sperma zawiera substancje przyspieszajace skurcze macicy .... ale i tak mialam cc nawet jest z tego korzysc ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Jak szybko po cc mozna znow sobie pozwolic na seks, od kiedy kobieta ma na niego ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ludzie kochają to zawsze chcą seksu!! Czy to trwa 1,2,10 ,30 a praca i dziecko zawsze zajmuje trochę czasu i niezawsze człowiek ma siłę. Kiedyś zrozumiesz. A jak ludzie się kochają , a facet uważa swoją żonę za tąjedyną i naj,naj,naj, to zawsze będzie chciał się kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
:) jak bede w ciazy to wypróbuje napewno :) teraz nie moge wyrazic swojej opini na ten temat , ale troszke na nia poczekacie bo dziecka nie planuje na razie.... chociaz jakby było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staz ???? po slubie jestesmy niecale 2 lata ....ale zycie w malzenstwie stresuje troche .... i tu wlasnie z mezem sie roznimy ...ja jak mam jakis problem kochalabym sie ...mnie to rozluznia ... moj maz juz w takich sytuacjach niestety o seksie nie mysli ...mamy troche inne tez temperamenty ...ja lubie troche ostrzejszy seks ...on nie zawsze .... ale jest w sumie ok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
a mi sie wydaje ze jak obydwoje dbaja o to by w zwiazku była czułosc i bliskosc, to zawsze sie chca kochac, przynajmniej staraja do tego doprowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
to ja mam odwrotnie po kłótni nie czuje bliskosci wiec seksu niechce (szybko mi to przechodzi) a on owszem bardzo, po to by czuc ta bliskosc na nowo. krótko po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cc kochalam sie jakies dwa tygodnie ...maz byl ostrozny ...bo bylam jeszcze obolala....w okolicach brzucha ....ale po ciazy jakie piersi sa wrazliwe ...rozkosz ....ja nie karmilam piersia ...wiec z gory nie posadzajcie mojego meza o jakies niestosowne praktyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Ile razy najwiecej udalo wam sie w ciagu dnia. Nam liczac cala dobre ok. 5 razy. Bylo to jakies 1,5 roku temu. Wystarczal jej jeden kompement dla mej meskosci, abym znow byl gotowy... to byly czasy. Teraz stawiamy na jakosc... mmmmm.... I to jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wy naprawdę
wiece o sexie, ja mam go ciągle w sobie, jak nie w realu to w w "głowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Linda seksualny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zdarza się ,że kochamy się 7-8 razy w tygodniu, zdarza się tak co 2 miesiące. Poza tym 1-2 razy w miesiącu kochamy się bez prezerwatyw :) Na \"żywca\", ale to przed samym okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
My zawsze to robimy bez prezerwatywy. Moze 2 razy w zyciu jej uzylismy, ale prawie nic nie czulem. Lateks jest beznadziejny!!! Obecnie kalendarzyk, sluz + przerywany w srodku cyklu. Jest bosko, tylko czasem sie boimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa haha
my cały czas z prezerwatywa (choc raz pekła) kochamy sie hmm miedzy 6 -10 razy w tygodniu.najwiecej 2 razy ...... długi ten seks .od razu na jakosc poszlismy, chociaz przyznam ze czasem chciałabym szybciej ale czesciej w ciagu dnia :P najdłuzszy odstep bez seksu to 4 dni byłam chora, wtedy to nawet o seksie myslec mi sie nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
hahaha, czyli przez caly cykl masz taka ochote? Moja mala to najchetniej miedzy 10-16 dniem, ale wtedy przerywany. Jaka kobieta wtedy jest kuszaca, boska i te doznania, mmmm... natura potrafi skusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa haha
ooo matko maciej nigdy bym sie niezgodziła az na takie szalenstwo .Nam raz pekła wiec wiem co to za strach, czasem przez chwile jest bez prezerwatywy, krótko przed załozeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa haha
najgorsze jest u mnie to ze .najbardziej jak zbliza mi sie okres lub jak go mam :( , ale szczerze to zawsze mam ochote .Jak jednak zdarzy sie ze nie, to szybko sprawia ze go zdobywam checi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu waszych postow nie moge sie nadziwic ze zyjecie prawie w celibacie ani ja ani moja zona nie wytrzymaja dnia bez sexu Jak mozna sie tak umartwiac i seksic sie raz na m-c Przceiez to sama przyjemnosc dla obu stron Jezeli czasem zdarzy sie ze nie mamy okazji zrobic tego wieczorem (np.zbyt pijani sa trudnosci z orgazmem i z moim wzwodem) to budze sie lub moja budzi mnie w srodku nocy na ruchanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×