Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej21...

SEKS kiedy ostatnio go uprawiales/as?

Polecane posty

Gość Maciej21...
Pewnie pracus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
ehh maciej niestety zycie jest brutalne. a miało byc tak pieknie.teraz tylko rozłaki, opłaty, praca i mase innych rzeczy na głowie.dlatego tymbardziej jest wazna bliskosc.wtedy choc na chwile ucieka sie od tego i jestem tylko ja i on .i nic nie jest juz wazne .My jestesmy wazni w ta krótka chwile liczymy sie tylko my :d ale ze mnie filozof :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Wydaje mi sie, ze nie wytrzymam bez niej ani dnia dluzej. Kiedy tak juz bywalo, to po prostu rzucalem tu wszystko i jechalem w srodku tygodnia do niej, opuszczajac zajecia przez np. tydzien. Teraz nie moge: SESJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
nie dziwie ci sie ze uwazasz ze to dawno temu. rozłake lub brak partnerta idzie zrozumiec, ale gdy on spi obok ...i nic :( przykre szkoda gadac - masz racje trzeba zerwac ze sterotypem . my tez lubimi i pottrzebujemy sexu !! my to znaczy kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa pantera
Tak tu masz racje. A takie miałam na dziś plany;-{ no nie stety plany dały w łeb.Już Nie pierwszy raz!Chyba sobie będe musiała kupić wibrator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
To ze potrzebujecie to normalne, ale chyba nie tak 'na gwalt' jak my, mezczyzni. Choc nigdy nie pytalem o to Mojej Misi wiec moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
dokladnie hahaha wciaz jeszcze musimy sie liczyc z tymi wszystkimi przestarzalymi pogladami...moze kiedys sie to zmieni i przestana przyszywac metke latwej kobietom ktore poprostu realizuja swoje potrzeby...czysta niesprawiedliwosc jednym slowem.. maciej21 dasz rade jakos :) pomysl jak milo jest pozniej kiedy widzicie sie po dluzszej nieobecnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
maciej przykro mi :( dla mnie te 9 godzin rozłaki gdy jest w pracy to juz jest koszmar, a czasem zdarza nam sie 16 godzin to juz wogóle nie daje rady........tym bardziej wiem ze dla was to juz wogóle jest straszne. drobne rozłaki sie przydaja.ale nie takie długie :( powodzenia na sesji, ja zaczynam w niedziele 1 egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa pantera
Oj niektóre z nas kobiet jest niedopoeszczone przez naszych partnerów! Nie stety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
bywa i na gwalt maciej21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
z tym na gwałt to jest tak ( tak sie wydaje) ze faceci byc moze czesciej na gwalt tego potrzebuja, ale nam równiez sie to zdarza, zwlaszcza jak zaplanujemy sobie i bardzo mamy ochote to wtedy brak sexu powoduje u nam( u mnie) wscieklosc , złosc i inne negatywne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
jak milo po rozlace? wiem, bo trenowalem to juz kilkadziesiat razy, wiec mozna powiedziec, ze juz przywyklem. Co do wibratora, to bym sobie go raczej nie zyczyl u mojej Misi. Jeszcze przestalbym jej wystarczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
ja mam czasem ochote rzucic sie na pierwszego lepszego faceta na ulicy ;) no moze nie pierwszego heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
rozowa pantero niestety tak jest :( nawet czasem jak mam seks dziennie tak sie czuje. my tu tak o tym seksie az ochoty takiej nabrałam ze hej :P jeszcze 5.5 godziny :) i wórci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie nie nie
żeby wam tak chuje i pizdy pozamarzały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
A poza tym po co od razu wibrator? Moze yhm dlon wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
rozumiem ze Twoja Misia sie jeszcze uczy i czekasz az tez pojdize na studia? czy moze studiuje w innym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
maciej wiesz....jak facet nie ma takiej potrzeby na seks, albo nie dopieszcza kobiety to sie nie dziwie ze mysli o wibratorze. My tez mamy swoje potrzeby i jakos musimy rozładowac napiecie.fakt ze na dzis dzien nie jest mi potrzebny, i nie uwazam ze całkowicie moglby komukolwiek zastopic faceta :P ale moze pomóc.Nie uwazam tego za cos złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa pantera
Ale bywa i tak, że jak męszczyżni mają ochtkę na małe bzykanko, to się do kobiet dobierają, potrafią powiedzieć jakie to one piękne nie są. I jak seksownie wyglądają. A jeżeli kobieta ma choet któryś raz z kolei na sex, to facet powie nie dziś skarbie, jestem wykońxczony może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Oboje studiujemy , 4 rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
szkoda gadac znam to uczucie , moze nie na pierwszego lepszego , ale były momenty w ktorych wrecz obsesyjnie o tym myslałam .:) i poprostu chciałam dłon :) hmm jakby to powiedziec, kto raz zasmakuje sexu temu juz dłon nie wystarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
No ale wlasnie chodzi o to, ze jak nie ma seksu z druga osoba, no to chociaz to polowiczne (ba, 1/10 wiczne rozwiazanie - dlon - moze choc troche 'ulzyc')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
rozowa pantero masz racje...coś w tym jest.ale mam na to sposób , jak narazie skuteczny.tak sie dobieram do niego , az zalapie ochote i zmeczenie jest mu obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
a ile mozna dłonia.to mozna raz za jakis czas, ale jak czesciej zdarzaja sie momenty bez seksu? to wtedy nie dziwota ze sie o wibratorze mysli. 4 rok, o to juz nie długo koniec.wtedy to juz non stop razem bedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
swieta prawda hahaha, az zaczynam sie zastanawiac cyz nei lepiej bylo zostac dziewica...czego oczy nie widzialy(w tym przypadku to akurat cialo nie cuzlo by pasowalo) tego sercu nie zal...no ale tak trzeba pomyslec o jakims rozwiazaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
swieta prawda hahaha, az zaczynam sie zastanawiac cyz nei lepiej bylo zostac dziewica...czego oczy nie widzialy(w tym przypadku to akurat cialo nie cuzlo by pasowalo) tego sercu nie zal...no ale tak trzeba pomyslec o jakims rozwiazaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
Moze jestem zaborczy, egoistyczny, ale sam u siebie onanizm akceptuje, a u partnerki wydalby mi sie wykroczeniem... Juz widze te zarzuty w moja strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
swieta prawda hahaha, az zaczynam sie zastanawiac cyz nei lepiej bylo zostac dziewica...czego oczy nie widzialy(w tym przypadku to akurat cialo nie cuzlo by pasowalo) tego sercu nie zal...no ale tak trzeba pomyslec o jakims rozwiazaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahaha
a ile mozna dłonia.to mozna raz za jakis czas, ale jak czesciej zdarzaja sie momenty bez seksu? to wtedy nie dziwota ze sie o wibratorze mysli. 4 rok, o to juz nie długo koniec.wtedy to juz non stop razem bedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21...
juz od pazdziernika, bo przenosi sie na uczelnie do mojego miasta, hurra!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×