Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość mag__
wg mojej wiedzy i ty i sprzedający musicie mieć nip europejski czyli z literkami. kupujesz z zerowym vatem a potem musisz sam naliczyć ten vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi mieć nip tez
bo inaczej nie wystawi ci faktury bez vatu i nie rolziczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co by sie stalo jezeli bym zakupila towar od osoby ktora niema tego europ.nr.podat.(zakladajac ze ja mam).Niewiem za bardzo co wtedy by sie stalo,czy:niemoglabym handlowac tym towarem,czy moglabym sie rozliczyc jakos na podstawie faktury,czy co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogłabyś rozliczyć tego
z urzędem skarbowym , musiałabyś zapłacic vat od sprzedazy, co sadze ze by ci sie nie oplaciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co masz na mysli piszac vat od sprzedazy? Np jezeli cos kupilam za 0.5E i sprzedajacy nie ma europejskiego numery vat i w kraju bym to chciala sprzedac po 10 zl to znaczy ze musialabym zaplacic vat od tych 10zl? czy od roznicy miedzy tym 0.5E a 10zl? Bo przeciez faktura zakupu bedzie istniala a jak nie faktura to napewno paragony zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villi
Witam. Dzięki za radę w związku z odzieżą na komunie :-) Mam teraz inny dylemat: nie wiem czy po towar jeździć do Łodzi do Ptaka czy do Nadarzyna do Maximusa? Do Warszawy mam bliżej, ale nie wiem czy i tu i tu jest taki sam towar, oraz czy to prawda, że w Nadarzynie jest drożej niż na Ptaku? Proszę o pomoc bardziej doświadczone osoby.Pozdrwaiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli sprzedający nie ma nipa
nipa europejskeigo to policzy Ci z vatem na moje oko , nie bez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
na terenie ue posługujemy się nipem ue. jezeli sprzedający go nie ma to nie sprzeda ci bez vatu, a oprócz samej faktury dostajesz i inne dokumenty, jak potwierdzenie wywozu z kraju - skąd dokąd, jakim transportem, specyfikację towaru. musisz to wszystko mieć, to głównie zabezpiecza sprzedającego ale zasada jest taka, że jedna i druga strona musi każdą taką transakcję wykazywać w deklaracji vat ue składanej kwartalnie do us. jeśli towar kupujesz bez vatu, to ustalasz po kursie bodajże z dn.wystawienia faktury (albo z dnia przed wystawieniem-musisz dokładnie sprawdzić) i do ceny sprzedaży naliczasz odpowiednią stawkę vat, którą potem odprowadzasz do us. to tyle co wiem, o szczegóły lepiej zapytaj swojej księgowej. bo jak nie posiadasz odpowiedniej wiedzy to lepiej sama się w to nie baw. urzędy są bardzo wyczulone na punkcie wdt i sprawdzają to dokładnie. jest nawet strona w necie, gdzie sprawdzisz czy dany nip jest zarejestrowany do vat ue. lepiej sprawdzić, potwierdzić i nawet wydrukować na podkładkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
do missy08 W Poznaniu naprawdę jest drozej i to sporo.Kupiłam tam sukienki z LASAGRADA za 340zł a w Łodzi na ptaku wczoraj te same za 299 dla mnie to bardzo duża różnica leginsy w Poznaniu widziałam po 40-50zł a za takie same w Łodzi płace 30-35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziele angielskie
plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Dziekuje ci kochana zatem zbieram pieniazki i udezam do lodzi hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion
Witam wszystkich i proszę o pomoc. Jeśli ten post czytają osoby, które zostały oszukane przez hurtownię OUTLET BABILON z siedzibą w Elblągu proszę o PILNY kontakt e-mailowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj, to forum nie służy do robienia konkurencji czarnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DONIA G
DO DONIA G BJEZELI MOGE PANIA PROSIC TO NA JAKIM STOISKU PANI KUPILA TE SUKIENKI LASAGRADA LODZI W PTAKU BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ POZDRAWIAM niczka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
Voga przecież ten ktoś,napisał,że prosi o kontakt osoby oszukane i więcej się nie rozpisywał!!!!! To forum nie służy też do reklamy a Ty to robisz i ciesz się,że jeszcze Cię nikt nie objechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do voga
do voga , po twoim poscie teraz to wszyscy sie powini zastanowic czy kupować u Ciebie jak tak jedziesz po kim kto wystawił negatywna opinie innemu sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.saysay.pl
Witam wszystkich Gorąco zapraszam do współpracy (odziez damska i młodzieżowa - import Francja,Włochy),więcej informacji na www.saysay.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
LASAGRADA jest na hali G ale nie pamietam nr. stoiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DONIA G
dziekuje bardzo za odpowiedz jakby sie jednak pani przypomnialo nr stoiska to bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz ze ktos ci tak za darm
myslisz ze ktos ci tak za darmo podpowie zastanow sie rpzeciez widac jak unika odpowiedzi a ty nic dalej naciskasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
DO Niczka Naprawde to nawet nie wiem jaki tam jest numer stoiska po prostu wchodze na tą hale i wiem gdzie sie udać a Ty gdzie handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
do www.saysay.pl wyślij ofertę cenowa na maila tomash35@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DONIA G
ja w wojewodztwie opolskim ale zakupy robie tez w lodzi jednak mam sklep dopiero 3 miesiace i nie z nam ptaka napewno tak dobrze jak pani :) dlatego pytalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post na który odpowiedziałam to nie jest negatywna opinia tylko jawne zarzucenie komuś oszustwa - tak nie wolno postępować ani w życiu ani w biznesie. Ja na forum pisałam o swojej firmie - nie wypisuję bzdur o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam sklep stacjonarny, a chciałabym rozszerzyć działalność o sprzedaż w sieci. znalazłam firmy, które oferują oprogramowanie sklepu za darmo i takie za 29zł/mc. Czy ktoś z Was prowadzi taki sklep? Nie wiem od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
jeżeli nie ma jeszcze wyroku to nie możesz nazywać kogoś oszustem bo to jest przestępstwo.... A Ty Voga nie czepiaj się. Co ona napisała w pierwszym poście oczerniającego? Szukała tylko innych oszukanych ludzi I dajcie już spokój z tymi reklamami, co drugi post to wasze reklamy.... już nie chce się tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś będzie ak miły i odpowie na moje pytanie dotyczące sklepu internetowego? Proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe oprogramowanie
darmowe oprogramowanie albo tanie nci ci nie da sukces sklepu zalezy od jego wypozycjonowania i znajdywania w wyszukiwarkach, ze ktos wpisuajc dane slowo pierwsze co zobaczy to twoj sklep, zalozyc mozesz ale ruch bedzie zerowy dopoki nie zrobisz wypozycjonowaniu wlascicwego a to jest kilka tysiecy lekko liczac rocznie, i trwa kilka miesiecy zanim taki sklep znajdzie sie wysoko na pozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Również myślałam kilka mc temu o sklepie internetowym, ale brat szybko wybił mi ten pomysł z głowy. Chciałam taki na początek za który się płaci 36 zł/mc. Problem w tym, że niewiele osób odwiedzi taki sklep z tego względu, że nie wyświetli się on po wpisaniu w googlach na pierwszych stronach itp. Podobno właśnie trzeba zainwestować kilka tysięcy zł aby to działało właściwie. To podobnie jak z allegro jak się wykupi "promowanie" za 12 zł to przedmiot będzie widoczny na pierwszych stronach, wtedy towar ogląda najwięcej osób, a tak to jest gdzieś "rzecz" na 80 stronie gdzie nikt nawet nie dochodzi aby to obejrzeć. Ja na razie jestem zadowolona z giełdy, klienci dopisują tylko pogoda nie. Wczoraj nie byliśmy, deszcz nie przestaje u nas praktycznie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe oprogramowanie
dlatego lepiej wykupić sklep za tysiąc i z obsługą która to zrobi , przynajmniej troche bedzie wypozycjonowany i ustawiony i mniejsze koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×