Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
zapraszamy tez na dużo nowości tureckie bluzeczki i topy w ponad 30 wzorach i kolorach, ekstra wzory nie spotykane ani u Nas ani na alegro Jeansy damskie, spódniczki, kurtki etc. BT Jeans, Crazy Age od 28 zł za sztukę super oryginalne okulary Calvin Klein i przy zakupie 5 pakietów oryginalny stojak gratis Outlet najbardziej znanych angielskich marek w ofercie ponad 300 modeli odzieży damskiej, w tym w rozmiarach plus Takie marki jak Monsoon ,Dorothy Perkins ,Marks & Spencer , Evans, George, Revolution, Cherokee, Definitions, Asos i wiele więcej. Sukienki, spódnice, topy, bluzki, bluzy , dżinsy etc. kontakt jak wyzej na e-mail biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Torebki damskie 100 torebek, 40 styli mix mieszany cena netto sztuki 18,84 od torebek wieczorowych po torby podróżne w mix zdjęcia na e-mail mix-y odzieży od 13 zł 'Basic Thinking' mix topów na ramiączkach 50-sztukowy pakiet zawiera: Mix rozmiarów (XS do L), kolorów i modeli "Emilio Corali" Damskie topy letnie 36 sztuk Ladies 'Million Dollar' Opakowanie zawiera: Krem, khaki i czarny 100 sztuk w pakiecie Krem: rozmiary S i L tylko - różne Khaki i czarny: S na duże rozmiary - różne 'Amplified' mix damskich topów na ramiączkach 25-sztukowy pakiet zawiera: Mix rozmiarów (XS do L) i kolorów, m.in. czerwony, fioletowy, niebieski i żółty'Amplified' mix damskich t-shirtów 25-sztukowy pakiet zawiera: Mix rozmiarów (XS do XL) i kolorów, m.in. zielony, różowy, niebieski i żółtyMix bluzek, topów Ex Principles , 50 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
20:16 [zgłoś do usunięcia] agajek moj adres betka-b@gazeta.pl......< br /> niestety nie udało mi sie wysłac na ten e-mail prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka85
Witam Was wszystkich serdecznie od dłuższego czasu sledze wasze wypowiedzi ,w następnym tygodniu wreszcie otwieram swój wymarzony sklep po długim czekaniu za dotacja aż w końcu we wtorek idę podpisać umowę i mogę działać bardzo bym prosiła Was abyście mi pomogli gdzie w ptaku mogę kupić ładna i nie droga odzież młodzieżowa tuniki bluzeczki spodnie rurki czarne dżinsowe itp bo nie mam zielonego pojęcia do jakich hal mam się udać jeżeli nie chcecie pisać na forum bardzo proszę pisać na adres stokroteczka85@op.pl Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkaaaaaaaa
Kobietki gdzie jeźdźcie po towar? Ja jestem z mazur i wszędzie mi na maksa daleko:/ Dopiero będę otwierała sklep ale już chciałam się zorientować. Ostatnio znalazłam stronę internetową Wólki kosowskiej i nie wiem , te ubrania trochę tandetne, w sumie nic ciekawego.Istnieje tam możliwość zakupu przez internet , ale za bardzo się boje. Co do cen to nie wiem czy są w porządku. Doradzi coś któraś z was?jeszcze jedno pytanko , ile potrzeba mniej więcej na zatowarowanie sklepu tak 25 m? Na razie mam ok 7 tys. to chyba bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Mega wyprzedaż okazja ilość ograniczona 500 sztuk okularów przeciwsłonecznych rózne wzory i fasony cena za sztukę 2 zł 100 sztuk pareo - cena za sztukę 5 zł Okulary dziecięce - 100 sztuk - 1 szt netto 3 zł Okulary sportowe - 100 sztuk - 1 szt netto 3,5 zł Czapki z daszkiem - 120 sztuk , 4 fasony Każdy fason pakowany po 30 sztuk w mixie kolorów. Czapki posiadają regulacje w zakresie od ok. 50 do 54 cm. Utwardzany daszek. Zdobione haftem bądź cekinami. Różne fasony i kolory. 1 sztuka 3,99 czapki z daszkiem rozmiar regulowany, uniwersalny - 100 sztuk - 1 szt 2 zł 100 sztuk biżuterii - 1 sztuka 2,99 Pierścionki 100 sztuk - 1 sztuka tylko 1,5 zł Gumki frotki do włosów 500 sztuk - 1 szt 1,15 zł Mix biustonoszy 120 sztuk - 1 sztuka 2,99 zł Ilośc ograniczona zdjęcia i kontakt e-mail biuro (at) eurolifestyle. pl ( po ustaleniu możliwość zamówienia także innych ilości ale tylko ilości hurtowe nie na sztuki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do sylkaaaaaaaa ) W zależności jakiego towaru szukasz w jakich cenach na powierzchnię 25 m.kw - ale wszystko wg.własnego uznania. Swoją drogą zapraszam do współpracy jeśli interesują cię ciekawe eleganckie sukienki z Szyfonu i nie tylko róznorodne modele , bogata kolorystyka : www.vera-fashion.pl Zapraszam do współpracy Więcej zdjęć nowości wysyłam na e-mail ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Proponujemy dzisiaj pakiety odzieży znanych marek Stradivarius, Puma, Nike, Adidas, Mexx Bershka. Oferta tylko hurtowa , ceny od 18,84 netto za sztukę. Stradivarius pakiety 100,200, 500, 1000 sztuk Bershka 100,200, 500, 1000 sztuk Mexx 40, 80, 320,640 Puma/ Nike/ Adidas 40,80, 160, 320 1-2% rzeczy może być z defektem. Towar nie podlega reklamacji. Wszystko w I gatunku, z oryginalnymi metkami. Prosto od producenta!!! Do tego darmowa dostawa kurierska zapraszam biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
witajcie kochane jak u was idzie interes? Ja musze powiedziec ze u mnie nie za bardzo .Przywiozlam towar wg wszytstko krotkie rekawki nagle robil sie upal i pytaja o wszhtsko co zwiewe takze w nast tyg jade bo wszytsko co jest na upaly... ogolnie jestem zawiedziona myslalam ze nadajda upaly i ludzie zaczna kupowac wczoraj mialam zaledwie 20zl od nie pamietnych czasow nie wiem co jest... w sklepie jest mi tak goraco ze mam ochote zamknac i isc do domu bo niechce sie az w taki upal tu siedziec jest poprostu tragedia... a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
Ja dopiero zaczynam swoja przygode z wlasnym biznesem. I mam 1 pytanie. Kupilam towar w UK od Polaka, ale jego firma jest zarejestrowana oczywiscie za granica, wystawil mi na niego fakture z vatem 0% - on ma nip eu , ja nie. Twierdzi, ze moze wystawic mi fakture bez vatu bo jest to handel w obrebie Uni Europesjkiej. Czy takie faktury sa w takim razie OK ? Skarbowka nie doczepi sie do mnie ? Dodam, ze ja nie jestem vatowcem, rozliczam sie na zasadzie ryczaltu od przychodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do missy08 Nie poddawaj się - pogoda miała na nas wszystkich duży wpływ - ale to się wyrówna w najbliższym czasie - sama mam 2 butiki i wiem że w detalu po dołku zawsze jest górka. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie powódż to upał ? ! To jest wiadome , że w taką pogodę zimne piwko smakuje lepiej :) @ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
17:01 [zgłoś do usunięcia] pytaniee o VAT Ja dopiero zaczynam swoja przygode z wlasnym biznesem. I mam 1 pytanie. Kupilam towar w UK od Polaka, ale jego firma jest zarejestrowana oczywiscie za granica, wystawil mi na niego fakture z vatem 0% - on ma nip eu , ja nie. Twierdzi, ze moze wystawic mi fakture bez vatu bo jest to handel w obrebie Uni Europesjkiej. Czy takie faktury sa w takim razie OK ? Skarbowka nie doczepi sie do mnie ? Dodam, ze ja nie jestem vatowcem, rozliczam sie na zasadzie ryczaltu od przychodu. nie mając nip eu nie możesz dostać faktury bez vat, to nie ma nic do rzeczy ze jestesmy w unii , jedyną rzecz a uprawniająca Cie do takich faktur jest nip UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
Brak NIP UE na fakturze powoduje utratę prawa do zastosowania stawki 0% w przypadku wewnątrzwspólnotowej dostawy. Brak na fakturze numeru identyfikacyjnego odbiorcy wyklucza możliwość zastosowania stawki 0% do wewnątrzwspólnotowej dostawy, również gdy dostawa jest dokonana na rzecz zarejestrowanego podatnika VAT UE. W przypadku jego braku należy naliczyć 22% VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
Ale dlaczego 22% Vat ? W kraju w ktorym kupowalam vat wynosi 17,5 , ale moze musze rozliczyc sie wg. polskiej stawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
każdy rozlicza vat w swoim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Dzis nie jest zle klietki czekaly przed butikiem zanim przyszlam;) takze poczatek dnia nie jest zly ..zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
A jaki wniosek nalezy wypelnic zeby miec ten NIP - UE , widze w internecie wniosek VAT-R, ale czy to nie jest dla watowcow ? Ja jestem na ryczalcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
Czy ja w ogole MOGE miec NIP UE jesli nie jestem vatowcem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale jesli nie jestes va
możesz ale jesli nie jestes vatovcem to nie możesz wystawiać faktur vat , na Ciebie moga być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
Zadzwonilam do US i powiedzieli mi ze NIP UE jest dla vatowcow... juz naprawde nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale jesli nie jestes va
no bo wtedy dostaneisz tylko faktury bez vat , miec se mozesz ale bez vatu do niczego ci sie nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale jesli nie jestes va
prosto wsytępujesz o vat, skłądasz o nip EU i z glowy i tak kazdy musi byc vat-owcem , ta ulga co przysługuje limit i tak ci wystarczy na miesiac,dwa ze nie musisza płacic vat wiec bez sensu lepiej zalatwic od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
Ja nie chce nikomu wystawiac faktur, kupuje ubrania od czlowieka ktory kupuje je w sklepie , do ich ceny dolicza sobie niewielka sume - bo wiadomo ze nikt nie bedzie pracowal za darmo, na te rzeczy wystawia mi faktury i wlasnie te faktury sa na vat 0%. "możesz ale jesli nie jestes va" - przyznam ze z Twoich dwoch ostatnich odpowiedzi niewiele rozumiem ;) . Mam wystapic o Vat ? Ale ja nie chce rezygnowac z ryczaltu, dopiero zaczynam i ta forma rozliczania najbardziej mi odpowiada. Skoro ten czlowiek od ktorego kupuje rzeczy wystawia mi faktury bez vatu to w ktorym momencie ja moge miec z tym problem ?? Skoro ja i tak z tego vatu sie nie rozliczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz wszystko
ryczalt i vat to są dwie rózne sprawy jest sie ryczałtowcem nie vatowcem albo vatowcem i ryczałtowcem, mylisz zupełnie pojęcia ryczał to podatek do dochodów, vat to podatek obrotowy , z takim rozeznaniem ja ci radze zatrudnienie księgowej , bo narobisz sobie nie złej biedy jak nie odrózniasz vatu od ryczałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
No byc moze, ale jak wspomnialam dopiero zaczynam i chce sie dowiedziec mozliwie jak najwiecej. Skoro mozna byc ryczaltowcem i nie byc vatowcem to co w takiej sytuacji ? Co mam zrobic z fakturami ktore dostalam od tego czlowieka zza granicy z vatem zero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee o VAT
W US podalam, ze nie jestem vatowcem, rozumiem ze limit roczny to 50tys zl i po przekroczeniu tej kwoty, automatycznie musze przejsc na vat. Co w sytuacji gdy wlasnie nie jestem vatowcem i tymi fakturami na zero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejestracja VAT-UE
Rejestracja VAT-UE - zmiany od 2010 r. Zgłoszenia VAT-UE dokonują dwa rodzaje podatników. Od początku obowiązywania nowej ustawy o VAT rejestracji VAT-UE dokonują podatnicy VAT, podlegający obowiązkowi zarejestrowania jako podatnicy VAT czynni, przed dniem dokonania pierwszej wewnątrzwspólnotowej dostawy lub pierwszego wewnątrzwspólnotowego nabycia. Zgłoszenia dokonują również podatnicy VAT i osoby prawne nie będące podatnikami VAT, u których wartość wartość wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów przekroczyła kwotę 50.000 zł w roku poprzednim, oraz jednostki, które pomimo nieprzekroczenia owego limitu wybierają opodatkowanie tych czynności VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejestracja VAT-UE
Podatnicy VAT-UE składają informacje podsumowujące, w których ujmują: * wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów; * wewnątrzwspólnotową dostawę towarów; * dostawy w procedurze uproszczonej (faktura VAT uproszczona); * świadczenie ww. usług (art.28b ustawy o VAT) na rzecz podatników VAT z UE, opodatkowanych u nabywcy (czyli tylko ww. usługi świadczone do UE i opodatkowane u nabywcy, a nie usługi nabywane z UE i opodatkowane w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×