Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość jagna841
hurtownia coco fashion bydgoszcz ul szajnochy 9A i znow mijamy sie z celem .... Niestety włoskie francuskie tak jak pisałałam wczesniej nazawane jest dla rozpoznawalności stylu i naprawde mnie nie interesuje czy materiały pochodzą chocby z afryki ... U producentow z polski nie ma szans na takie nowoczesne fasony ... wiec chodzi tu dosłownie o modny krój tych ubran czy modny kolor a nie "pomaranczowy blezer z tuszyna od pana Kazia" . A co do ceny ubran napewno są poprzebijane a co mnie to obchodzi ja narzucam swoją marże i klientka nie ma pojecia ile naprawde jest warta dana rzecz.wyceniam odziez na jaka wygląda ... Ja mowie klientkom ze odziez sprowadzam z turcji i naprawde osoba która chce wygladać modnie i inaczej niz 90% ulicy i tak do mnie przyjdzie... Moje klientki nie zwracają uwagi na to gdzie sukienka byla szyta .... doceniają fakt ze sprowadzam cos innego a tak naprawde o to powinno nam chodzić . A co do jakości ubieram sie w te rzeczy piore w pralce i wszystko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiknr1
Oj drogie panie, dlaczego dostaje tyle goryczy i nienawisci pod swoim adresem? :) Trafilem na to forum przez przypadek, poczytalem o waszych troskach i problemach i napisalem swoje zdanie. Nie przesiaduje zwykle tyle na necie z powodu braku czasu, ktory posiwecam swojej firmie, wiec nie bede sie juz udzielal i dyskutowal. Życze udanych utargow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ale jak czytam posty tak naprawde nikt ciebie nie atakuje kazdy wyraza swoje zdanie i ma do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe przedszkole
czarodziejka_mała dzięki za odpowiedź, też właśnie się biję z myślami co robić,bo chciałabym coś na własną rękę,a jakoś pomysłów brak bo pełno wszystkiego dookoła a na jakieś wielkie biznesy porywać się nie chcę bo aż takimi środkami nie dysponuję niestety pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas znów nowa dostawa :) płaszcze i bluzki w rewelacyjnych cenach zapraszam do naszej hurtowni internetowej : www.vogahurt.pl Szczególnie polecam płaszcz numer 11, bardzo orginalny i super modny wzór, sprzedaje się świetnie! http://www.vogahurt.pl/plaszcze.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanutka
Ja mam malutki sklepik,bo ma 15m2 i handluję w nim tylko odzieżą i to głównie dla mniejszych dzieci,ale tak do 122,czasami mam coś większego. Mam za małą powierzchnię żeby sprzedawać kosmetyki, łózeczka itd. Za to ubrać u mnie można dziecko od stóp do głów, i spineczki, gumeczki jeszcze mam. I sobie na razie bardzo chwalę ten biznes. A Ty skąd jesteś jeśli można wiedzieć? Jak będę mogła to chętnie Ci pomogę,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kanutki
kanutka, ja z Krakowa, ale jak tu czytam co dziewczyny piszą,że teraz się z odzieżą nie opłaca to się zastanawiam:( Wiadomo,że też tak hop siup się nie da,bo i lokal trzeba i wyposażyć,ale się właśnie zastanawiam,bo chyba interes z odzieżą dla dzieci w miarę mi się wydaje dobry,bo sama jestem mamą i widzę ile rzeczy dla mojego dziecka potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreletrele
sprzedam swój sklep za min 100000zł .zamortyzuje się po min pół roku,zależy od zdolności nabywcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna841
Mam do Ciebie pytanko, jak cenowo wyglada w tej hurtowni w Bydgoszczy?np sweterki, czy tuniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
do domowe przedszkole ja osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach jedynym wyjściem na udany biznes jest otwarcie go w małym miasteczku gdzie nie ma jeszcze takiego asortymentu albo jego wybór jest bardzo ograniczony, bo nie oszukujmy się, ze w dużych miastach obecnie ilość sklepów z każdej branży jest tak ogromna, że szkoda gadać. A przecież w małych miastach też są ludzie, którzy szukają ciekawych ubrań a do galerii mają np. 20/30km (przykładem jest Jagna) Z doświadczenia wiem, że ze sklepem dla bobasów to jest tak, że mamy lubią iść do jednego sklepu i wiedzieć, ze kupią tam wszystko co w danym momencie potrzebują dla dziecka tj, od kurtki, po buty, śpiworek, termosik, smoczek i opaskę do włosów. Także jeśli chodzi o same ubrania to myślę, ze lepszym pomysłem są ubranka dla troszkę starszych pociech tj. np. od 3-go roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka32
witam, czy możecie mi doradzić gdzie dać ogłoszenie.... mam sporą nadwyżkę ubranek dla dzieci z Anglii, zamawiałam do sklepu i ku mojej rozpaczy przyszło po 8-9 sztuk każdego modelu, z przyjemnością odsprzedałabym to po cenie zakupu do jakiegoś sklepiku - rzeczy fajne, z metkami, część na oryginalnych wieszakach, tuniki, sweterki, bolerka, bluzy towar jesienno - zimowy. Na to wszystko rachunek wystawię. Może ktoś ma jakiś pomysł, dodam że na allegro nie mam bardzo czasu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka32
a może ktoś kto ma sklep z takimi ciuszkami zechce się wymienić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam ! Wróciłam wczoraj z nocnego rynku w Tuszynie. Dobrze robilo sie zakupy bo nie było detalistów.Resztę w drodze powrotej ok godz 6 dokupiłam na Ptaku (juz był otwarty). Z zakupów ogólnie a jestem zadowolona a czy klientki - to się okarze -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
do Ifajka - ja jutro jadę do Głuchowa, napisz proszę, co fajnego przywiozłaś i czy utrafiłaś w gust klientek, potrzebuję golfy i tuniczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitka 32
może bym była zainteresowana, pisz do mnie na maila aga113@poczta.onet.pl noemi.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
jagna użyłam Tobiego - działa :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
cena tunik sweterków to 40-50-60 zl dlatego ze jest to ta droższa turcja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
do butik1 Nie wiem czy w Głuchowie będzie to samo . Przywiozłam super golfiki z dlugim i krotkim rekawkiem od koloru do wzboru dobrze sie sprzedaja bo pasuja pod marynarki, tuniki ,prenceski, cieniutkie sweterki na topiki.Tuniki rozne ,bluzki koszulowe w rozmiarach raczej wiekszych tzn 48-54 i naprawde ladne bo czasami duze rozmiary nie wygladaja ladnie nie oszukujmy sie. Napewno teraz bede jezdzic na rynek nocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna841
Mam do Ciebie pytanko, czy w pobliżu tej Hurtowni w Bydgoszczy są jeszcze jakieś ciekawe hurtownie?, może wybrałabym się do Bydgoszczy zamiast do Wólki, btyłoby znacznie bliżej.Możesz odpisać na maria24@o2.pl będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limanova
W sprawie Tobiego mam pytanie, czy paruje tkanine na tyle, aby rozprostowac sukienki lub satynowe bluzki. Czy bedzie nadawac sie tez do grubszej odziezy? Bylabym wdzieczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik lejdis
do osoby nie podpisanej czytalam uwaznie bylo sporo porad tak w hali a pomiedzy pazsazami chodzilo mi o nr boxow lub nazwy sklepow wiesz chyba ile w hali A jest stoisk i nikt nie podal konkretow wiec raczej trudno trafic niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter
betina dość często pytaja pytania o hurtownie, które reklamuja się na tym forum to ryzykowne pytania. Bo jak Ci odpowiem, że tragedia i nie polecam to zaraz będzie atak, że pewnie nieuczciwa konkurencja albo coś. Jesli napiszę, że super to zaraz będzie zarzut że pewnie to ktoś z hurtowni. Takie pytania i odpowiedzi nic nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie boję się napisać zakupiłam kurtki i rękawiczki w tej hurtowni, a tak właściwie to chciałam zakupić bo od dwóch tygodni czekam i czekam podobno paczka idzie ale nie ma numeru jej nadania co jest ciekawe robiłam już mnóstwo zakupów przez internet u różnych sprzedawców , sama też wysyłam i jakoś paczki dochodzą lub można je zlokalizować po numerze nadania kasę wpłaciłam i nic jestem wkurzona , bo mogłam zakupić coś innego i zarobić z zyskiem myślę że to forum też po to jest ,żeby wymieniać się takimi doświadczeniami a może to tylko ja miałam takiego pecha................? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy handlujecie też dużymi rozmiarami? U mnie jest duże zapotrzebowanie na rozmiary 42-48, ale te większe kobietki chcą się ubierać modnie i nowocześnie (bardzo podobają się im ciuszki włoskie, ale to wszystko jest w standardzie). W związku z tym szukam kontaktów do producentów, importerów i hurtowni z takimi ubraniami. W chwili obecnej potrzebuję najbardziej sweterków, tunik sweterkowych, ale inny asortyment też mile widziany. Najmniej zależy mi na eleganckich sukienkach, bo to najłatwiej kupić w dużych rozmiarach. Chętnie wymienię się z wami swoimi kontaktami. Znalazłam ostatnio producenta dzianinowych sukienek i tunik od 42 wzwyż - świetne, nowoczesne modele. Piszcie tutaj lub na maila: magnoliasklep@gmail.com Pozdrawiam i życzę wysokich utargów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
betina i bardzo dobrze ze napisalas to o tej hurtowni,moze mialas pecha ale ich zachowanie w twojej sprawie jest niewlasciwe..skoro tu zagladaja to moze niech sie wytlumacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
polecam zamiast kawy z rana mieć 3 złodziejki w sklepie tak jak ja dzisiaj pobudka gwarantowana! Dziewczyny co robicie, jak złapiecie złodzieja na gorącym uczynku?Dzwonicie po policję czy zabieracie towar i tyle? Ludzie na prawdę są bezwstydni, 2 kobiety po 40-ce z córką około 16 lat chodzą i bez skrupułów wsadzają ubrania z wieszakami do torebek i siatek! A złapane się szarpią i awanturują, czasami aż strach zareagować jak jest się samej w sklepie bo wiadomo co takim do głowy przyjdzie.... NA chłodno można wiele kalkulować, ale jak sytuacja dzieje się już to robi się gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
jedyna taka hurtownia w bydgoszczy ale jeżeli planujesz wiekszą dostawe towaru to proponuje do wólki bo ceny znacznie sie róznia ale też jakosć lepsza... do limanova tobi powinien dac rade z sukienkami i z satyną do aleksa.m sklep to-tu w ptaku miedzy halą b i c ostatnio proponowali mi wieksze modne ciuszki nawet fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna841 "sklep to-tu w ptaku miedzy halą b i c ostatnio proponowali mi wieksze modne ciuszki nawet fajne... " Jagna, a nie między halą C i D na samym początku Pasażu? Kiedyś u nich trochę kupowałam, ale dawno tam nie byłam, muszę zajrzeć. Dzięki:) A czy ktoś zna stoiska, producentów specjalizujące się w dużych rozmiarach lub posiadających duży wybór? Ja mogę jeszcze zaproponować Hurtownię Dradrach, która znajduje się w Polrosie (Rzgów) na samym końcu hali. Mają tam cichy tylko polskich producentów, bardzo duży wybór i duże rozmiary też są. I jako jedni z bardzo nielicznego grona mają ceny BRUTTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×