Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ifajka
A gdzie jest Wólka???? Nie potrafię dać namiarów na konkretnych producentów ( latam na oślep na nie z listą zakupów ) , ale będac ostatnio w Tuszynie nie było problemu ( ku mojemu zdziwieniu ) z wiekszymi rozmiarami i fasonem na czasie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ifajka To pytanie o Wólkę to na poważnie? Jeśli tak to odpowiadam: Wólka Kosowska pod Warszawą. Jadąc od Katowic w Jankach skręcasz w prawo :) Mam jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie dużych rozmiarów, nie chodzi już mi o numery boxów, ale podaj chociaż nazwy producentów (i jak możesz miasto), to jakoś sobie poradzę (od czego jest internet), bo do Tuszyna z racji bardzo wczesnej pory nie jeżdżę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepowa "Dziewczyny co robicie, jak złapiecie złodzieja na gorącym uczynku?Dzwonicie po policję czy zabieracie towar i tyle?" Ja w odzieży na razie nie miałam takiego przypadku, mam monitoring, więc może to trochę odstrasza, ale mamy jeszcze sklep z innym asortymentem i tam już kradzieże się zdarzają. Na początku wzywaliśmy policję, ale policja niewiele może zrobić, jak ktoś ukradnie za małą kwotę - niska szkodliwość czynu. Przez lata wypracowaliśmy sobie taki system, że bierzemy delikwenta na zaplecze i płaci "karę" np.50zł - przy czym nie jest to zapłata za ukradziony towar, albo dzwonimy na policję. Ludzie najczęściej korzystają z pierwszej możliwości, bo wiadomo, że jak policja będzie ich wyprowadzać ze sklepu, to wstyd przed znajomymi. W ten sposób odzyskujemy też pieniądze za ukradziony towar (wiadomo, że nie wszystkich się wyłapie). Co najdziwniejsze kradną najczęściej starsi ludzi, albo zorganizowane grupy złodziei. Można też ustalić sobie "karę" dla złodzieja w wielokrotności ukradzionej kwoty, np.x5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
faktycznie miedzy C i D przepraszam moja pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tutaj nowa. Od kilku tygodni przymierzam się otworzyć sklep z odzieżą dla kobiet. Taki mały, przytulny butik. Mam już na oku lokal, jutro jadę dogadać szczegóły wynajmu. Mam do was pytanie czy ktoś z was zajmował się odzieżą typu Japan Style? Czy miał ktoś do czynienia z tymi ciuchami? Bo na zdjęciach wyglądają super, ceny też są ok, ale nie ma hurtowni stacjonarnej w Polsce więc nie można tego tego ani dotknąć, ani sprawdzić jakości. Dlatego pytam was o opinie, może ktoś z was może się jakoś odnieść do tych ciuchów. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dzięki za odpowiedź Aleksa, ale czy takie wymierzanie kary jest legalne????? Myślę, że te "Panie" z dzisiejszej akcji nie mają za grosz wstydu i przyjazd policji nie byłby dla nich jakimkolwiek upokorzeniem... A szczerze mówiąc z takimi 3 elementami chyba bała bym się zamknąć w sklepie do czasu przyjazdu policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksa.m bardzo dobry system! A możecie mi powiedzieć, jak wygląda sprawa z policją? Jaka jest kara dla takiego złodziejaszka? Bo chyba jakaś musi być? ;/ Jakie zabezpieczenia można mieć w małym butiku? Wiadomo, że najważniejsze to własne oczy i uwaga, ale jak się zrobi tłum (nawet sztuczny by coś zwinąć), to już nie takie proste wszystkich upilnować ;/ Monitoring chyba sprawdza się w większych sklepach...Bramki tak samo Może takie ochronne lustra w rogach by trochę odstraszyły zlodziei, no nie wiem, a muszę coś zrobić, bo u mnie jest plaga ;/ i to prawda, najbardziej kradna babki w srednim wieku, ladnie ubrane, kompletnie nie wygladajace na pierwszy rzut oka na kogos takiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KASIULINDA: ta odzież jest słabej jakości, zdjęcia piękne, ale na żywo już tak fajnie nie wyglądają, materiały kiepskie, pozaciagane nitki, niedoszycia itd, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam moje pytanie o hurtownię eurolifestyle od dwóch dni nie odpowiadają na maile , telefonu też nie odbierają jestem zaniepokojona , że kasa przepadła czy ktoś robił tam zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepowa "czy takie wymierzanie kary jest legalne?????" Kary użyłam w cudzysłowiu, bo ja to traktuję jako zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę (kradzież), a że jest to przy okazji kara dla złodzieja to tym lepiej. Zresztą nikt i tak nie pójdzie się poskarżyć na Policję, że musiał zapłacić "karę", za to że coś ukradł, tym bardziej, że zrobił to dobrowolnie. do botox Kara za kradzież wygląda w ten sposób, że Policja spisuje złodzieja i przy małej kwocie (u nas się tak często zdarzało) kończy się na upomnieniu, a więc żadna kara:( Kradzież do 250 zł traktowana jest jako wykroczenie, więc w najgorszym przypadku kończy się mandatem lub grzywną. Trzeba jeszcze pamiętać, że aby Policja mogła ukarać sprawcę, trzeba mieć jakiś dowód, np.nagranie z monitoringu lub świadka zdarzenia. Złodziej może się wszystkiego wyprzeć! Jeśli chodzi o ochronę przed kradzieżą, monitoring na pewno działa odstraszająco. W przypadku małego sklepiku można zamontować kamery atrapy za parę złotych i nakleić na drzwiach napis "Uwaga! Obiekt monitorowany", na pewno wielu potencjalnych złodziei nie podejmie ryzyka. Lustra to też dobry pomysł, sprawdzają się zwłaszcza, gdy w sklepie są zakamarki lub niewidoczne dla sprzedawcy pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera, to faktycznie w takich wypadkach "pomoc" policji jest zbędna ;/ Dzięki za odpowiedź, będę mniej wiecej wiedziała jak postąpić (chociaż oby takich zlodziei bylo jak najmniej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna841 hurtowni w Bydgoszczy jest kilka, duzy wybór; nie wiem dlaczego piszesz, że jest jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 63
do aleksa.m wysłałam Ci wiadomość ale nie odzywasz się???????????? jeżeli chodzi o duże rozmiary mogę trochę pomóc..... ale nie chcę się narzucać.... W Wólce można kupić np golfy w większych rozmiarach ale ta XXXL to może w porywach46-48,znalazłam parę dni temu firmę w Częstochowie z sukienkami,bluzkami z dzianiny/ale pełny asortyment będą mieli w przyszłym tygodniu/ ,mogę też podać firmę elis ale oni też sprzedają chyba w Tuszynie ich spodnie dosyć dobrze się sprzedają cena w detalu 60zł.... Czasami w Wólce mozna trafić na rózne tuniki w "większych" rozmiarach ale niestety jeżeli chodzi o numery boxów nie jestem w stanie ich podać,zakupy tam to dla mnie nadal duże wyzwanie wolę Łódz ale niestety tam jest trochę drożej od 1zł do 7zł na sztuce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do normalna 63 Niestety nie dostałam żadnego maila od Ciebie. Nie wiem, jak wpisałaś adres, bo jak wpisuję na forum, to ciągle wyskakuje mi spacja na końcu w "com": magnoliasklep@gmail.com "com" powinno być oczywiście bez spacji, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje? Jeśli możesz napisz jeszcze raz, jeśli jeszcze ktoś do mnie pisał i nie otrzymał odpowiedzi, to proszę o powtórne przesłanie, może to wina tej spacji. Ja w zasadzie jeżdżę tylko do Ptaka i na takich namiarach najbardziej by mi zależało, mogą być też hurtownie internetowe i również Tuszyn, bo wielu producentów na boxy zarówno w Tuszynie, jak i w Ptaku. A ta firma Elis szyje tylko spodnie, czy bluzki też? I jakieś ciekawe wzory, czy tylko klasyczne? Dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
do hania2 hurtowni jest wiele ale chodzi o madna odzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa m.
Mogłabym prosić o namiary na tego producenta dużych rozmiarów o którym wspomniałaś ? zyga56@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jutro spodziewamy się nowej dostawy. Płaszcze równiez w rozmiarach lL, Xl i XXL. Zapraszam na stronę: www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Betka b i betina 110 ) a także ifajka i innych Z tego co wiem o eurolifestyle - miałem z koleżanką kontakt i miała sporo długów - nie wiem czy to prawda ponieważ wydawała się być kompetentną osobą ! więc nie wiem czy kupowanie tam ciuszków to dobry pomysł swego czasu miałem z nią kontakt przez skypa ale od jakiegoś czasu jest cisza ! Tak ku przestrodze dla innych ! ! ! Mam dziś info od moich klientów - sklepów w jeden dzień potrafili sprzedać pół nakładu który dostali - model Sukienka Sara więcej na www.vera-fashion.pl Chętnych zapraszam od wpsółpracy Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do aleksa.m ) A jakiego typu odzież cię interesuje ? W ofercie mam sukienki z satyno-bawełny do 46 z szyfonu do 48 satyny - także ciekawy model na okres wizytowy - sprawdzony od lat ! Rożne rozmiary w zależności od modelu natomiast z dzianiny do 44 - atrakcyjny model ! - sukienka ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Muflona
MUFLON a jakie są ceny w hurcie i jaki jest zakup minimalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik lejdis
sklep to tu jest dokladnie w pasazu wschodnim na przeciwko top trendy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Muflona ) Preferowany zakup ( tak jak klienci u mnie kupują ) wynosi 10 szt odzieży - choć generalnie nie ma jakiś wymagań co do min.ilości ! Więcej informacji wysyłam na e-mail Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
no to eurolife mozna wykreslic spokojnie z listy polecanych hurtowni :o ..piszcie kobitki opinie o hurtowniach ktore znacie betina bardzo mi przykro ze sie nadzialas chyba musisz isc na policje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
mialo byc eurolifestyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z hurtowniami bywa różnie słyszałem o hurtowni outlet w Elblągu - nie wiem jak dokładnie się nzaywa ale to oszuści i żłodzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKstock
Witam, Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą hurtową i detaliczną odzieży damskiej i męskiej- są to końcówki kolekcji, nadwyżki produkcji, czesto bieżąca kolekcja i edycje limitowane włoskich marek min. Primo Emporio, COCONUDA, Tommy Hilfiger i wielu innych. Zapraszam do zapoznania sie z nasza oferta na stronie, jestesmy w trakcie uzupelniania zdjeć aktualnego asortmentu, w przyszlym tygodniu także będziemy mieć nową dostawę. Odzież jest w 100% oryginalna, z kompletem metek, w pierwszym gatunku. W razie zainteresowania zachęcam do kontaktu! www.lkstock.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×