Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Ciekawska145 ;)
To Ty się zacznij leczyć Pani eurolifestyle bo cierpisz nie tylko na zanik twarzy a także na zanik tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
masz niezłego pierdolca , tu nie można sprawdzać IP a nawet jeśli to masz jeszcze większego ze to sprawdzasz zenua :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
do xxxx123 bardzo ładne wzory sukienek! Też interesują mnie ich ceny, a także kiedy bądą czynne zakładki z innym asortymentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxx123
Mnie też się podobają, ale dopóki nie znam ceny nie mogę się zachwycać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanutka
do "mam w sprzedaży" mnie też możesz przesłać ofertę na maila anutka23@wp.pl do 'ciekawska: "A zresztą komu ja to odpisuje właśnie popatrzyłam na IP i widzę że znowu takie samo jak Pani z eurolifestyle hehehe..." To do mnie miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
kochane czy wy tez ledwo ciągniecie listopad? U mnie masakra na całego, o zarobku mogę zapomnieć, oby tylko starczyło na koszty. Jeszcze nie miałam takiego miesiąca. Zero ludzi. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
zależy z której strony, jeśli chodzi o branże dzieciecą nie, jeśli o reszte tak, suma sumarum uwielbiam listopad i grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Do mam w sprzedazy Towar bierzesz z RETOURWARE24? Baz Hurtowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w sprzedaży
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
Tak właśnie do Pani kanutka vel eurolifestyle I nie rób juz z siebie pośmiewiska na tym forum. Bez odbioru, bo już wiecej nie mam zamiaru z deklem ukrywającym się pod coraz to innym nickiem dyskutować, lecz się kobieto na nogi bo na głowę już zapóźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ceiakwska
ciekawska moze sama zacznij pisać pod jednym zaniim tępa idiotko zaczniesz kogoś wyzywać, nie masz prawa decydować kto pod jakim nikiem pisze każdy może mieć nawet milion piencset ników wolny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanutka
Ciekawska, jesteś za bardzo coś ciekawska, bo Ci to jakoś nie wychodzi, we wszystkich widzisz euro. Ja też jestem, ale z Europy:). Poczytaj sobie wcześniejsze wpisy, to będziesz wiedziała czym się ja zajmuję, pisałam już wcześniej na tym forum pod tym samym nickiem. Lepiej zacznij się sama leczyć!!! A nie wprowadzać zamęt. Zaraz tu wszyscy przestaną pisać jak tak dalej będzie. A tak już w temacie: Listopad u mnie też kiepski i to nie koniecznie prawda, że dzieciak teraz idzie dobrze, bo ja właśnie mam sklepik z odzieżą dziecinną, dziadkowie coś tam dzieciom na mikołaja kupują, ale to nie są tak dobre utargi jak np w zeszłym miesiącu. Mam nadzieję,że grudzień będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zakończenie sprawy z euro dziś po prawie dwóch miesiącach dotarła do mnie przesyłka kurtki niestety żadna rewelacja i nie wiem czy jeszcze je sprzedam , teraz ciężko opchnąć kurtki , bo wszędzie wyprzedaże najchętniej odesłałabym jej tę paczkę myślę , że udało mi się też rozgryźć sposób działania tej hurtowni ja zamówiłam w euro , ona zamawia gdzieś dalej i narzuca swoją marżę , a przesyłkę zamawia niby od siebie , ale w rzeczywistości wysyłana jest skądś tam na jej danych - znalazłam ten sposób działania opisywany przez Panią K. na goldenline mam nadzieję, że już nigdy mnie coś takiego spotka a listopad rzeczywiście fatalny ruch nijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kurtki są wysylane z Gdańska z mojje firmy, teraz może Pani odwoła oszczerstwa na mój temat podająć datę z paczki która figuruje na kwicie, są takie jak Pani sama wybrala sobie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a dropshiping to usługa stosowana na calym świecie, tak to się fachowo nazywam, tylko jakby Pani doczytała stosuje go do drewninaych zabawek na kwoty powyżej tysiąca wysyłanych do klientów bezpośrednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Aha sądziła Pani że ja markowe kurtki Pimke sama produkuje :D no świetnie no przecież to logiczne że hurtownia je sprowadza nie produkuje nie wpadła Pani na pomysl że hurtownie nie produkują towaru ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błyskawiczny kontakt, sprawna realizacja zamówień, bezpłatne dostawy to nasze niezaprzeczalne atuty - to Pani reklama ma się to nijak do mojego zamówienia nic nie będę odwoływać , bo nigdzie nic na Panią nie pisałam a Pani podała moje dane wszędzie i proszę oczekiwać ode mnie korespondencji i na tym koniec Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa gośka
Betina jeśli zamówiony towar nie odpowiada tobie to do 10 dni od odebrania go mozesz go zwrócić ządając zwrotu pieniędzy. Takie masz prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wies...jak pomysle ze o LIU JO piszalas ze to badziewie chinskie do ktorewgo ja sobbie poprzyczepialam metki-too mi ciebie zal-bo Pimke to zadna marka tylko sieciowka a z ciebie zaden sprzedawca tylko zwykla przekupa-kal pomysle co mapisalams o Betinie to by, na jej miejcu ci te MARKOWE KUTTKI osobiscie odwiozla do GDANSKA na to trzeciew pietro i wlozyla w odpowiednie misjsce co by sie niz zniszczyly-joko ze markowe a i maz by mi pomogkl jako ze jego nazwiskiem po necie szargasz- i mysle ze tobie tez by pomoglo na nastepnych pare lat z domu nie wychodzic i ze spoleczenstwem sie nie spotuykac-bo takie elemewnty jak ty-dobrze sie czukja same we wlasnym towarzystqwie-a swoja droga-Betina-ja bym zrobila zwrtot-i domagala sie gotowki i ulokowala ja w lepszym miejscu ,w lopszym towarze i w LEPSZYM KONTAKCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak właściwie macie rację jutro zamawiam kuriera i odsyłam ten towar moja firma kurierska dostarcza towar następnego dnia co Pani K, na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Paragraf 9 regulaminu na stronie hurtowni 9. Zwroty towaru i reklamacje przyjmujemy do 10 dni roboczych . Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu 14 dni , zwrotom nie podlega towar nowy i pełnowartościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
lagriffeoutlet ty sie moze nie wypowiadaj bo wszyscy twoje ciuchy super ekstra cudowne juz ostatnio widzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nikt nikogo nie zmusza do kupowania każdy wybietra towar w hurtowni sam i wie co wybiera bo marki są podane i widzi co bierze, towar nowy pelnowartościowy nie podlega zwrotowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do życzliwa przepis ten nie dotyczy firma osób prywatnych zamoienia na firmę obejmują inne przpeisy prawnje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
Czy ktoś sprzedawał bądź sprzedaje odzież takich marek jak: SusyMix, Coconuda, Rossodisera, Justor? Jeśli tak to może jakiś namiar;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
prawa a Pani euro posługuje się przecież prawem masz betina 10 dni na zwrot towaru i regulaminy sklepu nie obowiązują , bo to jest prawnie ustanowione ze 10 dni bez zająknięcia oddajesz towar nawet bez podania przyczyny a tu przyczyna jest nawet nie jedna, ja prowadzę sklepy online od paru lat tak więc wiem coś o tym , a Pani euro niech nie korzysta z czyiś maili , bo to jest łamanie prawa i są na to artykuły też, bo jak pisze o ofertę i podje maila to nie po to aby później wykorzystywała mój email do dodawania swojej opini na temat swojej firmy na kup tanio, nie pomyślała Pani że email przyjdzie do mnie abym potwierdziła co ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja nic takiego nie robiłam i nie życze sobie pomówień prosze mnie pomawiać , bo to jest do sprawdzenia, i jak wystąpie o sprawdzenie to za to jest pięć lat, sklepy może i tak , ale nie firmy, firmy mają inne prawa, i inne warunki, tylko osoby prywatne moga tak zwracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie wiem co Pani pije że używa Pani emaila do oczerniania mnie a potem sama nie wiem co robi, moze trzeba by tyle nie cpac i nei pic tylko myslec nie gadac bzdir bp ja chetnie wystapie o sprawdzenie IP i bedzie niezły wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×