Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość frogs wife
botox no właśnie...ja też uważam że to, że częśc schludnych i wyprasowanych ciuchów różnego rodzaju, która wisi na jednym wieszaku - wcale nie sprawia złego wrażenia. Ale mój mąż jest innego zdania. On chce przecenioną odzież włożyc pomiędzy resztę ubrań posegregowanych według asortymentu, a ja uważam, ze jak coś wisi już pół roku to jest tak opatrzone, że nikt już na to nie spojrzy po raz pięcdziesiąty pierwszy, żeby przypadkowo dostrzec na metce niższą cenę. A bez sensu jest tłumaczyc dlaczego ta akurat bluzka jest przeceniona a ta za nią już nie, choc ma taki sam fason itp. nie wiem...może nie mam racji, ale narazie upieram się przy swoim... Pozdrawiam wszystkich i uciekam na imprezę andrzejkową. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogs wife - chyba można zrobić i tak i tak, jak nie będzie zainteresowania osobnym wieszaczkiem z przecenami, to wtedy wmieszajcie rzeczy w resztę i sprawdzicie, o u Was się lepiej sprawdza :) Są klientki, które polują na wyprzedaże, ale i takie, które wstydzą się podejść do osobnej półki/wieszaka z przeceną, także zaobserwujcie z mężem, jakie u Was osoby kupują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimoza
to jest sklep z detalem a nie hurtem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lus
Do heli 33 .Proszę o podpowiedź w związku z odzieżą z Włoch.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KUPUJCIE NIC OD PANI EUROLIFESTYL WPŁACIŁEM PIENIĄDZE ZA KLOCKI LEGO A TERAZ ANI KONTAKTU NIE MA ANI TOWARU. CZUJE SIĘ OKRADZIONY!!!! ODRADZAM INTERESY Z TA PANIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniawex
Ja kupowałam od eurolifestyle 3 razy. Raz przesyłka szła 2,5 tygodnia, raz 6 dni a potem 8 dni... Także sądzę, że zależy jak się tej Pani układa. Nie wiem czy ściąga skądś towar czy ma swój... Ale w sumie każdy hurtownik ściąga od kogoś więc może czasem po drodze się jej nie udaje. Ja byłam dość cierpliwa choć na początku miałam trochę nerwy. Nie wiem ile Państwo czekają. Wiem, że ta Pani na razie mnie nie okradła po 3 razach i ma ceny lepsze niż barline czy trendykids więc wolę poczekać a płacić o wiele mniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczka miała być wysłana w poniedziałek kurierem a jest już piątek. mieszkamy w tym samym mieście czyli paczka powinna być na drogi dzień. ok może być jakiś problem ale chce o nim wiedzieć. zarazie nie mam żadnego kontaktu z panią to sprawia największe nerwy no i wydana kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeceniony towar powinien być umieszczony w widocznym miejscu. Polecam tez przewieszanie co jakiś czas odzieży gdyż przy dłużej ilości ubrań często wiele z nich nie jest zauważana przez klienta. Mój mąż też marudzi by asortyment taki sam miał oddzielny wieszak, z natury panowie lubią gdy po wejściu do sklepu widać gdzie co jest, oni nie lubią szperać. Trzeba znaleźć sposób na klienta i dostosować wieszanie odzieży do jego wymagań. Trzeba obserwować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Kolego coś tu ściemniasz- mieszkasz w tym samym mieście i paczki kurierem ci wysyłają? Dobre sobie... Gdybyś mieszkał w tym samym miejscu to sam byś towar odebrał a nie płacił za kuriera aby ci to kilka ulic dalej przyniósł... No bez jaj. No chyba że taka owca z ciebie że kartona nie masz siły do auta zapakować czy do autobusu- ale tym się lepiej nie chwal, bo wstyd trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Taaa... W tym samym mieście mieszkasz i kurier ci paczki przywozi? :D :D Dobre... Trochę wstyd chłopu przyznawać się na forum dla kobiet że nie ma siły kartonu zanieść czy zawieść kilka ulic dalej samemu :D ... Jak dla mnie to bajka. Nikogo nie bronię, po prostu logicznie myślę- jeśli się mieszka w tym samym mieście to towar się odbiera osobiście, a nie płaci za kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Sorry, myślałam że poprzedni post się nie wkleił i się powtórzyłam :( Ale sens ten sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w eurolifetsyle
ale w eurolifestyle nie ma odbiorów osobistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tutaj o karton. kupiłem cala paletę klocków lego. ciężko było by pojechać z takim towarem autobusem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradziony
jednak nie jestem sam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradziony
wojtek daj email do Ciebie bo ja jestem w podobnej sytacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
ze tak wtrace u euro nie ma odbiorow osobistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No jak nie ma to inna sprawa. A Eurolifestyle potwierdzi tutaj że jesteście jej klientami ? Jeśli paczki nadała u kuriera i ma potwierdzenia nadania to nie burzcie się na nią tylko wezcie numer nadania i możecie sprawdzić gdzie jest Wasza paczka. Wszystko zawsze da się wyjaśnić przecież. To, że paczka idzie do Ciebie 3 dni a nie jeden dzień bo np kurier nawalił to nie musisz już bluzgać na sprzedawcę że Cię okradł... I nie odbierajcie tego jako próbę bronienia kogokolwiek z mojej strony, ja po prostu myślę logicznie i przyglądam się sytuacji z boku. Ja jestem zadowolona z współpracy z tą firmą i myślę że wszystko da się jakoś wyjaśnić. Euro jesteś tutaj? Czy to faktycznie są Twoi klienci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradziony
do xy jestem klientem euro.... numer nadania paczki , wg pani euro; nie musze go podawac. kazdy z okradzionych nie dostal numeru nadania bo pani euro nie chce go dac. tu juz chyba jest problem i podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradziony
xy napisz prosze czy nie odbieranie telefonow, brak kontaktu email jest fair? o numerze paczki to mozemy zapomniec. jak tu sie nie denerwowac? Tobie sie udalo, troche zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro i xxyyy kółko
wzajemnej adoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Jakie kółko, darujcie sobie. Jestem obserwatorem z boku, staram się logicznie spojrzeć na całą sytuację i tyle. Nie wiem czemu Euro nie chce Wam dać numeru paczek, to już nie do mnie jest pytanie bo skąd ja to mogę wiedzieć? A telefony i maile owszem, trzeba odbierać. Wiecie co Wam powiem... Od rana wystawiam aukcje na Allegro i zaraz palce mi odpadną :( A jutro muszę wstać o 6 rano bo jadę na giełdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
odechciewa sie czytać tego forum przez te kłótnie mam wręcz dośc wyławiania postów nie dotyczących waszych przepychanek A juz zaczynało być tu ciekawie... Ludzie zaczeli wreszcie pisac sensowne i pomocne informacje które mogły innym osobom naprawdę pomóc... A wy to zrujnowaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synagoczek
Ja kupuje w eurolifestyle i troche dlugo trwa dostarczenie przesylek, ale place o wiele mniej niz placilem u innych u ktorych przesylki byly szybkie, ale towar kure**** drogi takze ja wole czekac. Jak wy nie to zapraszam do mnie :D sprzedam wam szybko ze swoja prowizja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagny
jak masz problem to nie czytaj,ja uwazam ze sprawa euro jest tu bardzo wazna bo ostrzega.....jak komus nie pasuje to pa,pa! ta pani ma problem z okazaniem dowodu nadania paczki klientowi ktory czeka zbyt dlugo na kuriera i pytam sie -dlaczego ona tak postepuje,czy moze ktos to logicznie wytlumaczyc????? pokazalaby dowod nadania i klient mialby jasnosc a tak co sobie mozna pomyslec???? moim zdaniem przesylka idzie tak dlugo poniewa on atez to zamawia skads tam bo nie ma tego na stanie w domu ...i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synagoczek
jakbys czekal 2 miesiace na ciuchy jesienne a przyszly by ci dopiero zima to tez nie bylbys zadowolony bo ciezko by ci to bylo sprzedac i co z tego ze niby taniej? po to do diaska sa przesylki kurierskie zeby dochodzily w 1 czy 2 dni bo jak wiadomo dlugo to szlo poczta .....wiec jaki stad wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do synagoczek
to mialo byc do synagoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synagoczek
jak można wybierać samemu towar i mieć pretensje do dostawcy? widziałam jak Pani tu pisała żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do synagoczek
nie bede z toba dyskutowac bo juz mi "pachnie" pania auro..,.wiec to sie mija z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synagoczek
niestety nie , ale o Pani czytałam na necie , wszędzie piszą już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×