Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ma ktos moze konto w mbanku
no właśnie zrobili nową stronkę i chała :S na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos moze konto w mbanku
no właśnie ostatnio też coś z kartami mają, bo już parę razy płacilam w sklepie i chała karty nie chcę czytać jednej już kilka razy tak było :S myślałam że to przypadek ale ile można mieć przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich sklepach
mialas ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Mi MBank działa normalnie. Widzę że wszystkie MBank mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos moze konto w mbanku
miałam problem w społem, w leclercu, i w knajpie, kurde stałam jak cep, a tu chała karta proszę Panią no nie działa, dobrze że mam dwie prywatną i firmową , ale i tak nie powiem nie cuzłam sie miło wiedząc że mam kartę a tu nic , zwłaszcza u mnie w społem nie działa, jak idę to z trzy czytniki obskoczę zanim zaskoczy, ale tu już mnie znają więc nie robią problemów , ale za dużo już tych przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tylko
osobiste w mbanku, firmowe mam w innym, nieco tanszym, mbank jest tani dla osobistego, dla firmowego juz wcale nie tak tani jakby sie wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYLI JEDNAK
PANI EURO MOZE MIEC KONTAK Z KLIENTAMI - O PROSZE SKLEPY, KNAJPY, I NIE PYTAJ SKAD WIEM, ZE TO TY :d PO PROSTU WIEM I INNI CO TO CZYTAJA NA PEWNO WYLAPALI W POSTACH TWOJ CHARAKTERYSTYCZNY TEKST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Kurde, nie mam historii w MBanku :'(((( I co teraz ?! Sklep wisi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
Dziwne że wszystkim mBank nie działa normalnie, a u ciebie działa normalnie. Sprawdź sobie historie to zobczysz. Ja dzisiaj z powodu mBank nie zrobiłam wysyłki bo nie można sprawdzić od kogo sie dostało wpłatę. Mają jakiś błąd piszą o tym w necie, ja po 13-tej dostałam wpłaty z jakimiś dziwnymi tytułami wpłat i od ludzi którzy nie są moimi klientami. Z tego powodu zablokowali historię konta żeby chronić dane osobowe tych przypadkowych osób które nam powpłacały pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu już chyba nie może byc norm
tu już chyba nie może byc normalnie same psychiczne, szukające tylko kłótni i burdel ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja też już mam tego dość, kto co nie napisze to detektywi wchodzą do akcji i węszą czy to aby nie Euro... Nawet jeśli ona no to co? No co? Ludzie, to jest męczące... A naprawdę to Wy wychodzicie na takie które 24h na dobę siedzą w necie i szpiegują cudze posty :( ... Dlatego ja nie lubię prywatnie z kimś rozmawiać na forum, od tego jest e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Co do MBanku- jeszcze w sobotę historia mi działała, ale dziś już nie... Ja po prostu wyślę wszystkie paczki, liczę na uczciwość ludzi, a w razie wu i tak dużo nie stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
historia w mbank działała dzisiaj do około 13.30 z tym że po 13-tej przyszły przelewy z dziwnymi tytułami wpłat i dane nadawcy tez nie były od moich klientów, a około 13.30 zablokowali wchodzenie na histoię podobno z powodu zeby chronić dane osobowe tych osób które były niby nadawcami przelewów a faktycznie to nie były przelewy od nich tylko od naszych klientów cos w mbank się pomieszało i wychodziły błędne dane nadawcy i tytuły wpłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos moze konto w mbanku
no właśnie też mnie to wkurza bo wpłynęła mi kasa a nie powinna i nie wiem skąd i nie wiem czy moge ją ruszyć czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie jak ktos robi z
ludzi kretynow i ciagle cos udaje i ciekawe jakim trzeba byc samotnym i smutnym czlowiekiem aby przesiadywac na forum gdzie nikt cie nie chce i w dodatku ciegle krecic i sciemniac potencjalnych klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest publiczne
idiotko i każdy może tu pisać do woli ile mu sie podoba więc się lecz chociaż już chyba za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbank dzisiejsze problemy
Utrudnienia w dostępie do historii operacji Zespół mBanku, Aktualności Informujemy, że w dniu dzisiejszym (29 listopada 2010 r.) z przyczyn technicznych nie będzie dostępny podgląd historii operacji na rachunkach Klientów. Ponadto informujemy, że część przelewów przychodzących zaksięgowanych w dniu dzisiejszym mogła zawierać nieprawidłowe dane. Kwoty zrealizowanych przelewów były prawidłowe. Pracujemy nad przywróceniem pełnej dostępności serwisu transakcyjnego. O zmianach będziemy informować na bieżąco. Za utrudnienia przepraszamy. http://www.mbank.pl/blog/artykul,813,utrudnienia-w-dostepie-do-historii-operacji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pania euro
co jej sloma z butow wystaje nie mozna powieziec zlego slowa bo juz jest sprawa w sadzie dziadek, sasiad, wujek, dzielnicowy poruszony, ale jej wolno wszystko, ale coz do czasu, nie znize sie do twojego poziomu i cie nie obraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
P R Z E S T A Ń C I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak macie za dużo negatywnej energii to zapraszam do odśnieżania do mnie, a jest co odśnieżać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos moze konto w mbanku
właśnie wróciłam uprzedzam w sklepie nie da się dziś płacić kartami mbank :/ porażka na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos moze konto w mbanku
czarodziejka ja chce odsnieżać straszyli zimnem a tu , nie ma śniegu tylko wieje, ja chce śniegu i odśnieżać gdzie masz ten śnieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w kujawski-pomorskim śniegu jest już po kostki,jężdżą pługi śnieżne,a u wulkanizatora kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
to mialam szczescie dzis z mBankiem bo ok.13ej moglam sobie sprawdzic bez problemu konto i historie i wszystko,widze zmiane strony logowania-nie podoba mi sie ,tamta byla lepsza.....a teraz nawet strona glowna banku nie chce sie otworzyc-tak chcialam sprawdzic czy dziala.... u nas zasypane sniegiem jak diabli,jezdnie i chodniki nie odsniezone , fatalnie sie chodzi sniegu po kostki...zima jak zwykle nas zaskoczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
sniegu po kolana mialo byc :P i znow sie jarmark tu zrobil,ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie pani euro....
Trafiłam na necie na taki artykuł 04.05.2010 09:46:29 Wiadomość:Witam. Zostałam uszukana przez Krystynę Kraskę, prowadzącą hurtownię internetową Anna Maria.Zamówiłam sukienkę dla mojej klientki, i nie ma ani towaru, ani zwrotu przedpłaty w wys. 400,00 zł. Trwa to już ponad miesiąc.Ta Pani prowadzi też sklepy na www.eurolifestylle.sklepna5.pl i www.annamaria-sklep.maxtrader.pl Ostrzegam wszystkich internautów - Pani Katarzyna Kraska wyłudza pieniądze i nie odbiera telefonów, nie odpowiada na e-maile i zachuwije się, jakby w jej firmie nikt nie pracował :( http://oszusci.pl.tl/Twoja-Historia/index-3.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
szkoda tylko że ta sukienka leży u mnie w domu poł roku, bo Pani ją wzieła i nie odesłala i nie odebrała , dobry żart :D btw nawet imie sie tam nie zgadza po zatym , a kiecka leży sobie , bo Pani była nie poważna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nawet jej teraz nie sprzedam bo szyta była pod wymiar, więc kasy za jej głupotę nie myślę zwracać bo co ja z tym zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos moze konto w mbanku
eheh weszłam w historię mbanku, przelewy są puste bez danych nie wiadomo od kogo widać tylko kwotę co to ma być , mam nadzieję że coś z tym zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×