Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
OutletArena- super ubrania! Można brać na sztuki ? Czy pakietami sprzedajesz? Jakie są ceny bo tam nie podałaś? No i czy masz próg zamówień? Jestem zainteresowana kupnem. Odezwij się do mnie na maila jeśli możesz: tuttifruttistyle@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam dzis w for you
potwierdzam nie ma sow za 4 zl, sa tylko jakies inne ale to nie takie, bylam na obu stoiskach i nic, ale jesli ktos chce to moze jeszcze zadzwonic na glowny magazyn (to nie jest w ptaku, ale przy drodze do ptaka) Droga do ptaka przejezdna w 100%, ja wole jezdzic w soboty jak wiem po co jade bo ludzi jest mniej, w niedziele jest zatrzesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do outletarena
mnie interesuja sweterki h&m bardzo prosze o podanie ceny i czy mozna kupic tylko te sweterki w wiekszej ilosci czy musze brac jakis mix odziezy? ja.nadia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do OutletArena
Ponawiam pytanie xxyy, tez mnie interesują ceny, ilość logistyczna i czy to idzie w pakietach czy na sztuki, email: rajeden@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
do arenaoutlet poproszę rónież cennik i jakie ilości? marziz@interia.pl nie tylko h&m ale wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Mój mail coś się żle wkleja... tuttifruttistyle@o2.pl Na razie nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nic
pewnie zabraknie tych sweterkow dla nas albo nie bedzie mozna kupic ich samych tylko pakiet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja mogę i pakiet kupić bo mi się wszystko podoba. Zależy oczywiście jakie są ceny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A o które swetry Wam chodzi? Te z h&m z bufkami, te z naszywkami na pagonach czy te z nadrukiem? Powiem Wam że mam ten sweter z h&m z bufkami, to jest jakaś starsza kolekcja bo kupiłam go w ciuchlandzie za 4zł :D Ale jest cudowny, wygodny i miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie bedzie
starsza wazne ze teraz schodza takie sweterki do suskienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Do sukienek? Ale on nie pasuje do sukienek... Może na zdjęciach, ale na żywo wygląda dobrze tylko z czarną, bawełnianą spódnicą, cygaretkami i jeansami. Dodam, że mój ma kolor wrzosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Do wszystkich co chcieli dostać cennik, postaram się wysłać jutro, nie dałam rady go już dzisiaj zrobić. Można wybierać na sztuki, nie trzeba brać pakietów. Pozdrawiam i wszystkich, spisałam maila jutro wieczorem powinniście dostać maila z cennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze te sweterki
pasuja do prostych sukienek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Mówię Wam że ten nie pasuje, ale same się przekonacie. OutletArena- no to czekamy na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Czego się nie robi dla klientów;) cennik został wysłany do wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OutletaArena
ja też poproszę cennik maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do outletarena
pasują te sweterki do prostych sukienek? macie je na zywo wiec latwo ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłapannamłoda89
Powiem Ci że wg mnie drogo, ale kilka rzeczy jest wartych tej ceny- ale nie do dalszej odsprzedaży raczej. Zależy co.. Bądz co badz cieszę się że ja ten sweter kupiłam za 4zł a Ty go masz za 45zł :D Zobaczymy, może na kilka rzeczy się zdecyduję, muszę się rozejrzeć czy coś na tym zarobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy znowu zmienilas
nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Nie, to niechcący bo piszę też w temacie dot. ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dostalam
info, ale 45 w outlecie za te sweterki to powaznie drogo :) ja bym w detalu za nie wiecej niz 50 zl kupila (nie mowie o firmowym sklepie h&m, ale w jakims butik z outletem) takze juz mnie nie interesuje czy pasuja do sukienek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No drogo, drogo... A szkoda, bo pewnie wielu klientów by tutaj znalezli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, przebrnęłam przez kilka stron :) Nie wiem co z Wami się dzieje, ale jesteście bardzo złośliwe i drażliwe, czepiacie się, naprawdę strach coś powiedzieć, bo zaraz znajdze się obosa, która wie lepiej. Nawet sprawa z jakimś swetrekiem - omg, gusta są różne, jedna babka założy go do sukienki, a inna nie, ale macie śmieszne problemy :) Na moje pytania, czy jakąś zachętę do rozmowy nie było odpowiedzi, chyba wolicie po ciężkim dniu wejść sobie na forum i się powyżywać. Tyle zawiści jeśli komuś idzie trochę lepiej, omg... Chciałabym znaleźć na tym forum kogoś, kto umie normalnie, bezinteresownie pogadać, doradzić, czy odradzić. Ale chyba się (jeszcze?) tu nie liczę, bo dopiero remontuję lokal, moze ktoś zaczanie zauważać moje posty, gdy będę się już mogła pochwalić dobrym utargiem - wtedy na pewno grono zawistnych babeczek z rozkoszą napisze, że ściemniam itd. Aha, i jeszcze może dodam: mój nick nie świadczy o tym, że jestem napompowaną bogaczką, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksa.m, betina110, czarodziejka_mała, lagriffeoutlet - bardzo mi się podobają Wasze wypowiedzi, bez złośliwości i jadu :) Szkoda, że żadna osoba z forum nie jestem obecnie przed otwarciem sklepu, chciałabym z kimś i na tematy związane z początowym etapem bizneu pogadać, ale trudno :) I tak co jakiś czas Was podczytuję... jakby się ktoś znalazł: botox3 @ wp.pl (bez spacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak właściwie cały czas rozkręcam handluję od września( mam boks na hali targowej) , ale jak pisałam już wcześniej przenoszę się do małego sklepiku mam nadzieję , że w przyszłym tygodniu już uda mi się tam urządzić o biznesie wiem tyle ile na własnej skórze wtopiłam w nie trafiony towar szukam różnych ciuszków i czasem niekoniecznie bardzo ekskluzywnych bo klientki są różne ( i chyba tak ma być, żeby każdy coś tam dla siebie wybrał) i chętnie posłucham rad bardziej doświadczonych w handlu ( oczywiście bez jadu i złośliwości) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
drogo w outletarena i to bardzo drogo. raczej w detalu takie ceny trzeba dac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_ma
Te koszule z DUET WOMAN są w tym sklepie po 159 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×