Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
Ale to jest taki jad z przymrużeniem oka, dla mnie takie historie to bardziej dowcip :D Przecież osobiście nic nie mam do takich kobiet. Więcej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
Trochę inaczej to zabrzmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. Ja też kiedyś będę stara i pewnie zbotoxowana, i też pewnie będę myśleć że jestem młoda i piękna a mój mąż będzie się gapił na małolaty ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
no kochana ale pojechalas troszke nieladnie po starszych paniach :o ..no ale jak sie ma tyle lat co ty to 30tka to stare pudlo :P ja mysle ze te panie z luksusowych butikow ktorym dzienny utarg powstaje po sprzedazy 2-3 drogich ciuchow nie tylko na neta maja czas ale i na pilowanie pazurkow i gadulcow przez telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No może zabrzmiało, takie mam poczucie humoru. Irytowały mnie te baby, traktowały mnie jak kogoś gorszego a ja jeszcze musiałam się do nich uśmiechać i im kwiatki dawać. Nie darzę ich sympatią i nabijam się z tych ich usilnych prób utrzymania młodości, ale to jest takie nabijanie się z przymrużeniem oka, nikt osobiście mi aż tak nie zalazł za skórę żebym nienawiścią do nich pałała :D Po prostu mnie śmieszą i irytują swoją postawą. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekDe
xxyyy,powinnaś się wstydzić za tą żenującą wypowiedź. Myślę ,ze wiele kobiet po 50-tce prowadzi butiki i tu zagląda . Powinnas przeprosić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. A pojechałam nie tak za darmo, pare lat z nimi miałam do czynienia i naprawdę miło nie wspominam ! Bardzo rzadko się jakaś miła zdarzyła. Większość nosa zadzierała i w ogóle brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
no coz takie sa uroki bycia hostessa-szczerzyc sie do klientow i wciskac kit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Nie będę nikogo przepraszać, jest wiele normalnych kobiet po 50tce i one na pewno nie poczują się dotknięte moją wypowiedzią- ona jest kierowana do takich bab z jakimi ja pracowałam- czyli ma kasę to myśli że inni ludzie to śmiecie a ona jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
nie kasa swiadczy o kulturze czlowieka :o albo sie ma kulture albo nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
One były bardzo kulturalne, ale tylko do osób 'swojego pokroju', czyli równie zamożnych. Wiecie, ja byłam nastolatką która musiała dorabiać i szlak mnie trafiał jak mnie popychały udając że 'nie widziały', nawet przepraszam nie powiedziały nigdy, zero dzień dobry, ani me ani be, tylko głowa do góry i chodziły takie napuszone, niemiłe... Jeśli jakaś kobieta jest normalna to na pewno nie poczuje się urażona, a skoro się poczuje, to znaczy że taka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie kasa swiadczy o kulturze czlowieka albo sie ma kulture albo nie." Zgadzam się w 100%, ale o kulturze świadczy też sposób traktowania innych, sposób wypowiedzi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
wychodzi na to ze jak ktos wiecej zarabia i stac go na lepsze ciuchy to mod razu jest to stara baba wybotoksowana i udajaca 20latke,nie moze byc przeciez normalna :o...no ale takie myslenie w wieku 20 lat jest chyba norma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Absolutnie nie! Przeinaczasz moje słowa :/ Oczywiście może być zadbana, bogata, dojrzała kobieta! Czemu nie? Ja mówię o tych dojrzałych, zadbanych, które traktują innych ludzi jak śmieci a myślą że same są takie boskie bo stać ich na drogie ubrania. Nie mylcie pojęć! Nie mam nic do zamożnych, starszych pań- tych normalnych tj nie zapatrzonych w siebie jak w obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
mnie nic takiego nie urazi ,za duzo przezylam w zyciu zeby sie czyms takim przejac,raczej wywoluje tylko usmiech na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. I ogólnie do zamożnych ludzi też nic nie mam, zazdroszczę im sukcesu bo sama bym tak chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No to w takim razie o co chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
mi o nic.... :D tak se pogadalam ....a teraz ide popatrzec w telepatrzydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ton jak ton, już nie bądzcie takie sztywne bo się rozsypiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Gdybyśmy rozmawiały na żywo na pewno inaczej by to wyglądało, nie tak źle, nie tak złośliwie ... Albo na żywo nigdy byśmy ze sobą nie chciały porozmawiać na temat sklepu z odzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
W tv nic nie ma :( Przyszły mi dzisiaj wreszcie moje kosmetyki zamówione w Yves Rocher i mogę Wam polecić, bardzo dobre ceny mają a kosmetyki mmm... A w prezencie dostałam krem, tusz do rzęs, próbki kremów i dwie kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Na żywo wszystko jest inaczej- tutaj nie widać emocji i mimiki twarzy. Ja pisząc to brechtałam się sama do siebie przypominając sobie stare dzieje a Wy to odebrałyście baaaardzo poważnie :D Za poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja nie odebrałam tego na poważnie :-) domyślam się co chciałaś powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No, chociaż jedna wyluzowana :D Dobra, spadam, jadę na miasto ;) Trzymajcie się, do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"już sowy na allegro na wiosnę, świetnie się sprzedały, teraz już nie mam bo zabraklo w hurtyowni" A ja dzisiaj robiłam zamówienie na sowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj aż ,żal jak sie to czyta...
Do xxyyy . One juz maja 50 lat ,a Ty będziesz miała więc nie pisz dziewczyno głupot i nie udzielaj się jeśli nie masz pojęcia. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja śmigam jutro
do hurtowni może też uda mi się kupić chociaż wątpię bo długo już ich nie było sprzedały się w mgnieniu oka ;) a ja wzięłam tylko 20 wtedy ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Czy mówicie o tych naszyjnkiach "sowach"? Ile takie coś w hurcie kosztuje? Ja to dzisiaj dopiero pierwszy raz zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×