Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czarodziejka_mała
Po 4 zł, a masz tam może numer telefonu do hurtowni, albo nazwę hurtowni? Może wysłaliby mi paczką takie sowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie w ptaku teraz sa
ja nie widzialam byc moze akurat wtedy nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWY sa w ptaku po 4zl sztuka
Niestety nie podaja na fakturze nr. telefonu. Hurtownia nazywa sie "for you" ma stoisko w hali G i A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja inwestuję wszystko w nieruchomości, niedawno wymyśliłam jak z 15 tyś zrobić 90 tyś za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiem gdzie u nich kupowalam
wczesniej, ale w zeszlym tygodniu nie mieli jak bylam takich sow, mieli inne ale brzydkie, takie nie schodza na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWY sa w ptaku po 4zl sztuka
Byc moze juz nie bylo tych wisiorkow z sowami, bo ja bylam w ubiegla sobote i wzielam kilka ostatnich sztuk, ale moze bedzie jakas dostawa, moge Wam napisac bo wybieram sie do Ptaka teraz w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nie ma ich numeru tel w internecie, albo ja nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś zobaczyła czy są i gdyby mogli podać numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowy
to ty mloda jeszcze jestes..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWY sa w ptaku po 4zl sztuka
Dam znac w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
faktycznie nic w telewizorni ciekawego nie bylo..zdrzemnelam sie troszke ,teraz mi zimno ,brrrr! widze ze sowy dzis furrore robia na forum ,no moze warto byloby nam nimi pomyslec .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj aż ,żal jak sie to czyta...
Do lagriffeoutlet zgadzam sie z Toba w 100% . Aż przykro czytać, ja mam 35 lat i jestem inaczej wychowana, w szacunku do ludzi itd. a to co przeczytałam to najzwyczajniej wiocha, mam nadzieję,że moja córka nigdy tak nie będzie podchodzić do ludzi w średnim wieku niewązny czy będą zamożni, ubodzy, nudi, brzydcy, niemili, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka_mała "Ja inwestuję wszystko w nieruchomości, niedawno wymyśliłam jak z 15 tyś zrobić 90 tyś za 10 lat. " Może nam zdradzisz ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly takie sowy
z piorkami, ale okropnie wykonane....i takie z dziurkami, ale te sa na allegro i nikt ich nie kupuje.... chyba ktos zrozumial ze to dobry towar, tylko ze wczesniej sowy nie kosztowaly na pewno 4 zl, moze mowisz o jakis innych albo mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważam...
uważam że każdy ma prawo handlować tym co uważa ja mieszkam w mieście około 50000 i do nie dawna właśnie były takie butiki gdzie królował towar tandetny a jak chciałam sobie kupić jakieś ciuchy to musiałam drałować 70 km do większego miasta i krew mnie zalewała że tylko takie ciuchy w moim mieście są, dodam iż nie jestem 50, bo xxyy zaraz powie że jestem nadętym botoksem po 50+ :-), teraz są 3 sklepy gdzie jest towar naprawdę fajny i żyją jakoś te sklepy a tam za sweter płaci się właśnie około 200zł itd, oczywiście nie chodzie mi tu o cenę a o rzeczy oryginalne o dobrej jakości , a nie klony miastowe, gdzie pół miasta lata tak samo ubrane, ja od jakiegoś czasu tez handluje w necie odzieżą , bo do tej pory prowadziłam w necie inne interesy ( prowadzę oczywiście dalej) , a to postanowiłam iż będzie dodatek, i sprzedaje np kurtki od 400-1000 zł, i nie narzekam na brak klientów. Dlatego uważam iż sprzeczanie się iż tylko tanie rzeczy schodzą jest błędem są klientki które poszukują czegoś oryginalnego, i nie patrzą na cenę, i nie muszą być na emeryturze , ja jestem trzydziestką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWY sa w ptaku po 4zl sztuka
Z piorami byly u nich po 5,50zl , to sa identyczne sowy jak te na allegro, ten sam rozmiar, niczym sie nie roznia - wiem czym handluje ;) . Niestety dostepne sa tylko te w kolorze starego zlota, srebrnych nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagriffe
brawo! popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jak samej mi się uda w przyszłym roku to zrobić to napiszę. Proste pomysły są najlepsze, koleżanka mi mówiła że nigdy by na to nie wpadła. Kupujesz coś taniego i musisz podciągnąć wartość tego do granicy, którą sobie zaznaczysz, a tutaj są schody trzeba wiedzieć co zrobić żeby zwiększyć wartość działki. Powinnam pracować też w nieruchomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej zarabia sie
na dzialakch kupowanych za bezcen np. od gminy, po czym po 2 latach np jak masz szczescie przylaczaja ci media i dzialka kosztuje juz 4 x tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWY sa w ptaku po 4zl sztuka
To moje sowy sa jeszcze inne - maja po 8 cm , wlasnie zmierzylam -nie sprzedaje ich na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej zarabia sie
a potem jak ktos sie pierwszy obok pobuduje to cena ciagle rosnie :) a jak juz sie zrobi osiedle domkow to hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Właśnie my kupujemy tanio :-) ale nie od gminy. Tylko, że z taką działką trzeba coś zrobić aby miała odpowiednią wartość i aby się sprzedała. Za prawo do wizerunku naszego domu sprzedaliśmy za 12 tyś zł... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowy
na dzialakch kupowanych za bezcen np. od gminy, po czym po 2 latach np jak masz szczescie przylaczaja ci media i dzialka kosztuje juz 4 x tyle no Ameryki to nie odkrylas ale racja ze trzeba umiec takie dzialki wynalezc ...i pozniej znalezc kupca za te nowa wyzsza cene ,ciekawa jestem czy teraz sie sprzedaja dzialki w dobie kryzysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A nikt ze znajmoych nie wierzył w moje teorie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za prawo do wizerunku naszego domu sprzedaliśmy za 12 tyś zł... " A kto tyle zapłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na niektóre nieruchomości nie ma kryzysu. Po prostu są takie które się zawsze sprzedadzą i są takie które będę w ogłoszeniach przez 10 lat. Jak z odzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sowy
tylko zwroc uwage ze jeszcze musisz wiedziec gdzie taka dzialke kupic :> sa dzialki ktore nigdy nie beda mialy dostepow do przylaczy i nie musisz byc uszczypliwa, skoro to nie taka ameryka to czemu sie sama tym nie zajmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
jedna z firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×