Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czaro_ma
http://www.eliz.pl Bardzo fajna firma powyżej 30 roku to Gracja, tylko nie pamiętam gdzie mieli swoją siedzibę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_ma
Dobra rada: jeśli zainteresuje Was konkretna firma, i przez jakiś czas zauważycie, że mają interesujące modele warto wtedy osobiście wybrać się do producenta. Na pewno można jeszcze "utargować" cenę danej rzeczy, a przede wszystkim obejrzeć co będzie mniej więcej szyte za kila tygodni czy miesiecy i sobie to zamówić. Niektóre bardzo chodliwe modele sprzedają się bezpośrednio od producenta i nawet nie trafiają do hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
wracam do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Kobitki mam pytanie do tych które kupują ciuchy w wolce. Ja mam outlet ale myślę też nad ciuchami z wólki. Jakie mniej więcej są tam ceny, np. swetrów, tunik, spódnic i czy trezba brac po ileś sztuk czy jak?? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasypało śniegiem
Zasypała śniegiem do Wólki KOsowskiej i do Ptaka mam bardzo daleko.Boje sie wyruszać w tamte tereny po towar.Może któraś z Was zna producentów bluzek sukienek w okolicach POZNANIA .Do MEEJA ja tez sprzedawałam odzież outlet ale od miesiąca przywiozłam towar turecki z Wólki kosowskiej.A więc kupujesz przeważnie pakiety ale mozna wybierac kolory.W Sabrze sukienki były na wieszakach po 2 sztuki pakowane,różnie jest zależy od sprzedawców.Pakiety swetrów są róznie pakowane.Spróbuj pojechać trzeba próbować ja nie załuje ze wprowadziłam zmiany.Chciałam mieć inny towar ale nie wyszło handluje tym jak wszędzie ale nie żałuję a chciałam swój biznes zamknąć.Ale szukam dalej więc jest ta prośba o której napisałam na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Zasypało śniegiem ) Jakie sukienki cię interesują ? wieczorowe, dzianinowe ? Podaj e-mail wyślę ci ofertę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muflon nie dobijaj
muflon nie dobijaj zasypało śniegiem jak zobaczy te twoje wzory z PRL to wogole się załamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasypało śniegiem
DO MUFLONA znam twoje sukienki- drogie .Ja prosiłam o jakies kontakty z okolic Poznania a Twoja firma z tych okolic nie jest.Ale dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
do zaypało śniegiem, dziękuję za odpowiedź. Ja też chciałąm mieć inny towar i jest naprawdę fajny, ale niestety z tego co widzę zapotrzebowanie jest na coś innego więc trzeba iść za klientem:) do wólki mam rzut beretem więc muszę tam wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
A wiecie moze gdzie przez internet można zamówić chustki/szale wzór góralski, ludowy, folk? Oczywiście w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna zamowic
w necie to nie wiem, ale koszt netto to okolo 2,8 -3,3 (takie male poliestrowe) - w ptaku i tuszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejko
spróbuj tutaj www.szaliczki.pl , mają stoisko w Tuszynie, ale chyba tez wysyłają paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
na zewnątrz mróz a tutaj też spokojnie.Pogoda długo terminowa nie zapowiada się dobrze duże mrozy i snieg.W handlu to nie pomoże a nawt zaszkodzi.STRACH SIĘ BAĆ ale aby do WIOSNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dzisiejszy wyjazd do Łodzi przełożyłam na jutro tzn. wyjeżdżam dziś o 2 nad ranem da się obejść wszystkie hale w ciągu jednego dnia? jadę tam pierwszy raz a jak byłam w Wólce to robiłam pod koniec dnia zakupy na szybko a i tak nie zdążyłam wszystkiego obejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszałam
a ja słyszałam ze od poniedziałku juz ma byc po śniegach i mrozach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
do SkLEPOWA na Wólke to zabraknie Ci całego dnia aby to obejśc.Ja za pierszym razem 5000 wydałam w ciągu 2 h a więcej czasu zajęło wypisywanie faktur.Podziel się z wyprawy z pod Łodzi.Ja sobie będę smacznie spała a TY będziesz nocke spędzała w aucie......NADAL PROSZĘ O NAMIARY NA TOWAR Z OKOLIC POZNANIA Z WYJĄTKIM WGO BO TAM JEST BA>>>>>>>>>>>>>>>>RDZO DROGO> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
Kochane dla swoich klijente na jutro k mam prezent jesli coś zakupi powyżej np.20 zł to otrzyma z czekolady Mikołajka takiego malutkigo ale zawsze coś.JA UWIELBIAM DAWAĆ>ale proszę bez zbędnych komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdecydowanie
wolę brać :) wyobrazcie sobie, ze jak np daje gratis do większego zamowienia to np. klientka jeszcze wybrzydza i mowi np ja wole to albo tamto eh....a przeciez wiadomym jest ze na gratis daje to co mi sie oplaca dac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
Na duże gratisy się wybrzydza a z tych malutkich sie cieszy ja więc wolę dawć bez komentarzy złośliwych na temat dawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja byłam dziś w Gwarku w TG , ale nic specjalnie mnie nie powaliło na kolana ceny wysokie, a najbardziej mnie zadziwiła na niektórych stoiskach mała różnica między hurtem i detalem , czasem parę złotych a jak coś mi się spodobało to okazało się , że nie ma hurtu tylko detal , a to przecież centrum hurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie....
zeby to byly jeszcze duze, pani jedna kupila 3 pary kolczykow po 6 zl, poniewaz zostala mi ostania para z innego wzoru to chcialam dac jej gratis zeby nie wystawiac aukcji ponownie, to nie, chciala zupelnie cos innego lub o zgrozo darmowa wysylke...z darmowa wysylka to by mi sie praktycznie nie oplaca w ogole tego zamowienia realizowac, ale coz nie latwo jest dogodzic, sa rozne klientki, jedne kupuja duzo i placa bez mrugniecia bez negocjacji i rabatow, a inne kupia 2 marne rzeczy po kilka zlotych i chca upust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
DZISZIEJSZY DZIEŃ spędziłam na necie w poszukiwaniu firm z okolic Poznania jutro będe telefonować bo w niedziele nie wypada(NIE WSZYSCY TO ZNAJĄ)Zalazłam firme SALKO....CANTAERT z Gniezna .A i K z poznania oraz firma wibs tez jest tych okolic ale pisze to tylko dzięki WAM Bo wcześniej to WY o tym tutaj pisalyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz Kaskadę - może oferta tej firmy cię zainteresuje masz ją pod nosem. :) @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam z Poznania firmę Wize, choć nie współpracuję z nimi bezpośrednio, ale kupuję w hurtowni w Rzgowie. Ostatnio kupiłam świetną sukienkę tej firmy, ale mają też bluzki, spódnice. Na ich stronie nie ma nic ciekawego, ale warto się do nich przejechać, tym bardziej jak masz blisko. http://www.wize.pl/kontakt.html Czy naprawdę nikt nie handluje srebrem? Ponawiam pytanie o dobrą hurtownię z biżuterią srebrną, najlepiej taką, gdzie przedstawiciel dojeżdża do sklepu (oprócz Kare i Diament). do botox Jeśli masz jakieś konkretne pytania dotyczące otwierania sklepu, pisz na pw, postaram się pomóc w miarę możliwości. magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już wejdż na www.przylski.kalisz.pl - Pan Janusz dostarczy towar firmy wize i nie tylko ponieważ ma inne firmy :) @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu cisza nastała
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jakby
zamknęli forum , może cisza przed burzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
A moż\e wszyscy przed świętami ciężko pracują u mnie w sklepie dzis było bardzo kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bo zaraz sie
zleza znow jakies euro czy inne xxx i yyyy :P..cicho sza.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na allegro
dziś kiepsko, wczoraj było bardzo dobrze, a dziś posucha raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×