Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Pierwszy remanent
Czy od remanentu płaci się jakiś podatek , znalazłam w internecie takie pojęcie jak " podatek od zapasów " , na czym on podlega? Nie jestem vatowcem, rozliczam się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, kilka razy już czytałam ustawę dotyczącą właśnie tej formy opodatkowania i nie ma w niej żadnych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy remanent...
ryczałtowiec nie płaci podatku od dodatniej różnicy inwentaryzacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy remanent
Dziekuję, tak tez myslalam, bo nic w ustawie nie bylo na ten temat, jednak wole sie upewnic, bo to pierwsze miesiace mojej dzialalnosci. Jeszcze raz dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
czy w związku z vatem podwyższacie od poniedziałku ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam!Mam pytanie czy od razu zamknąc sklep czy jest jakas opcja na przeczekanie i jak zminimalizowac koszty np zus. będę bardzo wdzięczna za podpowiedz>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli już
jeżeli już podjęłaś decyzję o zamknięciu działalności to zrób to z dniem 31 gdudnia 10r, wtedy nie ponosisz kosztów zusowskich za styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odzież w KOMIS!!!
Czy mogę przyjąć od jednej z firm odzież w komis jeśli prowadzę sklep odzieżowy? Jeśli tak to jaką umowę spisać i czy nie poniosę żadnych konsekwencji jeśli nie mam takiego PKD jak komis i czy w ogóle jest taki numer PKD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkfgh
musisz mieć zezwolenie na komis...musisz mieć dokument czyli fakturę na towar ,może być z odroczonym terminem płatności,warto byłoby uzyskać pisemne zobowiązanie od właściciela towaru na odebranie nie sprzedanego towaru też na podstawie faktury. możecie też wykorzystać umowę składu ,tyle że wtedy musicie się rozliczać fakturowo co max 7 dni ze sprzedanego przez ciebie towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZ System Wyposażenie Sklepów
Witam, Oferuję doradztwo i pomoc przy zagospodarowaniu przestrzeni sklepowych. Posiadam bogate i długoletnie doświadczenie przy wyposażaniu powierzchni handlowych. Udzielam konsultacji począwszy od etapu wyboru odpowiedniego systemu wyposażenia, poprzez odpowiednie rozmieszczenie systemu meblowego, po transport i montaż zakupionych elementów. Zapraszam do odwiedzenia strony www.az-system.pl oraz zadawania pytań krzysztof.szaflik@az-system.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy lecz forum czytam od kilku miesięcy, posiadam sklep od ok 9 lat mały 20m2, nie będę się rozpisywał że nic się nie sprzedaje chociaż niestety taka jest rzeczywistość, jestem zdecydowany na zamkniecie działalności lecz postanowiłem jeszcze wykonać ruch ostatniej szansy we wtorek jadę do znajomego który prowadzi od kilku lat hurtownie, ma rzeczy mieszane z sporym naciskiem na markowe, chce od niego zakupić dużą ilość towaru z roku 2010 przez co będę miał u niego zagwarantowaną bardzo dobrą cenę zakupu, są to rzeczy męskie i damskie grupy wiekowej od 20-35 lat, znanych marek jak roxy, only, zara, nie są to absolutnie żadne śmieci z worów sprzed 5 lat albo defekty, jestem zmuszony do zakupu ilości dla mnie za dużej jesli ktoś byłby zainteresowany to odsprzedam część tego towaru po cenie jaką zakupiłem, zainteresowanemu mogę obiecać że towaru jest na kilka miesięcy handlowania, jeśli ktoś jest zainteresowany koło czwartku mogę podesłać cenę oraz zdjęcia jestem zdania że w tym trudnym okresie cena jest najważniejszym kryterium przy zakupie towaru wiec trzeba szukać tanich rozwiązań, pozdrawiam masz pytania pisz jak mogę to pomogę oke0@wp.pl masz pytania pisz jak mogę to pomogę oke0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zara ,ktorej jest wszedzie pelno nawet nowa jest wyjsciem z sytuacji...nie wiem...osobiscie radzilabym cos bardziej orygunalnego,czego nikt nie ma-cos czym mozna klienta zaskoczyc,jesli juz chce pan probowac ostatniego Asa z rekawa-ale -kazdy ma prawo wykonac wlasny krok-chocby....samobojczy ....bo dodatkowo niby u znajomwgo zatowarowujac sie na wiele miesiecy-zastanowilabym sie nad takim krokiem-w dzisiejszych czasach majac 20 metrowy sklep gdzie jak Pan pisze nic sie nie sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mnie Pani zrozumiała, miałem na myśli to że nie jest to jedna partia towaru tylko spora ilość którą mogę dokupować przez pewien czas zależnie od potrzeb, świetnie to brzmi żeby zaskoczyć czymś klienta czego nie ma, wszystko już gdzieś jest takie są czasy, a mieć coś fajnego modnego i w dobrej cenie jest po prostu niewykonalne, wymieniłem firmę Zara gdyż taką ostatnio widziałem w ww. hurtowni a wcale nie mam pewności że ta marka się pojawi, próbowałem już kilka razy różnych opcji, dałem sobie ostatnią szanse jak się nie uda odpuszczam nie ma zysków nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INWENTARYZACJA!!
Pytanie w sprawie inwentaryzacji: W miejscu rodzaj i forma remanentu piszemy roczna? A w metodzie przeprowadzenia z natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INWENTARYZACJA!!
Jeszcze pytanie w sprawie inwentaryzacji, co z odzieżą którą mam w komis i mam ja na zasadzie umowy składowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t wtakim razie i ja
w sprawie remanentu, jeśli kupiłam ciuchy w grudniu (faktura i bez faktur)a sklep otworzę dopiero w tym tyg to też powinnam je zliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ifajka Można zawiesić działalność. Nie sprzedajesz, nie płacisz podatków , zusu i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do t wtakim razie i ja co znaczy otworzyć teraz sklep? masz na myśli wejście do lokalu chyba a nie rozpoczęcie działalności gospodarczej. We wpisie do ewidencji masz date rozpoczęcia działalności. od tej chwili kupujesz. Jeśli w grudniu założyłaś działalność to za sam grudzień robisz inwentaryzację biorąc pod uwagę wszystkie faktury z grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Hej Dziewczyny przede wszystkim Najlepsze Życzenia Noworoczne w tym wysokich obrotów w 2011 :) Czy wiecie gdzie mogę znaleźć w sieci legginsy imitacja skóry matowe - właśnie chciałam je kupić w jednej z hurtowni i już ich nie ma :( ...peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Tak apropo leginsow,macie jakis dostep numer telefonu itp do kogos kto handluje leginasami bo narazie sie nie wybieram na gielde a skonczyly mi sie wszystkie w sklepie i chcialam zamowic na allegro ale oni strasznie tam wymyslaja z przesylkami(chodzi o koszt) wiec wolalabym bezposrednio z jakiejs zaufanej hurtowni,sklepu itp...z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do green-dworcowa te strony które podałaś mają bardzo ciekawą ofertę. Chciałabym cię spytać co możesz mi powiedzieć o ich ciuszkach, czy są takie jak na zdjęciu? I jak gatunkowo to się przedstawia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ost kupiłam ciuszki firmy blueshadow i powiem że jestem bardzo zadowolona przedstawiaja sie tak samo jak na zdjeciu i sa z porzadnych materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w sprzedaży bluzki z tej firmy bardzo dobrze uszyte , klientkom się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrzegam przed
przestrzegam przed firmą Ewa z Pułtuska, Pani Krysiak Ewy bierze towar w komis i nie płaci , minął miesiąc od zakończenia umowy komisowej , do dziś dnia zero kontaktu i wpłaty , sprawa przekazana do firmy windykacyjnej bo ile można czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodziłam przez wszystkie firmy tak jak wyżej polecam blueshadow jednak przed zamówieniem zadzwoń i upewni się,że dostaniesz towar jak najszybciej. Tu w większości jest odzieży polskiej. Wreszcie zajęli się strona towar zmieniają. Głupie menu dla hurtowników. przez tel jest milsza obsługa niż w sklepie :). No i pozwalają wymienić odzież ma się na to 2 tyg całość zakupu lub jego część. kesi typowe bluzeczki sprzedawane od turków czyli szycia dość dobre ale zdarzają się braki. yournewstyle no do tej firmy mam mieszane uczucia zamawiałam od nich sukienki na lato. Znalazły swoich odbiorców niska cena co do materiału duża poprawka na to co prezentują na stronie jeśli jest tam sukienka za 30 zł i wygląda na modelce śliczne to jest to jednak sukienka za 30 zł materiał będzie tani no i do szycia tez mam zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na naszą stronę www.vogahurt.pl - zdjęcia wraz z cenami!!! 7-8 styczeń - nowa dostawa pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica328
jokerblack1@wp.pl witam serdecznie poszukuje hurtowni która posiada na sprzedaż odzięż takiej marki jak H&M z najnowszej kolekcji najbardziej interesuję mnie ubranka dla dzieci bede bardzo wdzieczna za pomoc jesli jakas oferta mnie zainteresuje i bedzzzzzie pewna zapłace za nią 200zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!badz z jakiegos sklepu internetowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oczywiście z hurtowymi cenami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika0606
No to ktoś powyżej zabłysnął;/ A ja mam do was pytanko dziewczyny-czy teraz w styczniu opłaca się jechać po towar? Chodzi mi konkretnie o sukienki na studniówki i karnawał i troszkę bluzeczek, sweterków-przed świętami tak u mnie wywiało, że mam zamknięte i w piątek się wybieram, bo mam puste wieszaki... Wiem, że teraz już nie będzie tak kolorowo, a prowadzę swój sklepik od miesiąca i nie wiem kiedy teraz jechać-bo podobno po nowym roku wiele hurtowni się wysprzedaje z zimówek. Nie wiecie jak to jest w Głuchowie i na Ptaku? Będę wdzięczna za pomoc-jak zawsze zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
nie rozumiem na co czekasz? ja już po świętach byłam w ptaku i jutro jadę na Głuchów i do Ptaka:) jak można zamknąć sklep, jeśli klienci dopisywali...dla mnie niepojęte...jedź, zawsze coś ładnego można znaleźć, tylko trzeba pochodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×