Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość papillonne
Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę kopić ubrania następujących marek: Papillonne, Vila, Hippocampe, Vero Moda. Interesują mnie przede wszystkim ubrania dla indywidualistek, ciekawe, oryginalne, modne wzory. Rzeczy skierowane głownie do 20-35latek. Z góry dziękuję za pomoc. majka_marta@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz majka
liżesz jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH PAŃSTWA NA FORUM ZEBRANYCH! Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową odzieży i dodatków typu stock. Posiadamy najnowsze kolekcje wiodących włoskich marek tzw.perełek*: Armani, Cavalli, Ecco, GF Ferre, Diesel, Calvin Klein Versac, Coconuda , Rossodisera ,Anthony Morato, Artigli, Spago Donna Milano, Spago Uomo,Koe, Primo Emporio, Emporio Junior. Długoletnia współpraca z producentami włoskimi umożliwia nam przygotowanie dla Państwa najlepszej oferty na rynku. TERAZ WYPRZEDAŻ -35% KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2010. Zainteresowanym wysyłam ofertę sprzedaży wraz ze zdjęciami na e-mail. Kontakt: Gdynia. e-mail: handlowy@mohafashion.com.pl kom. 725-250-936 Pozdrawiam! Przedstawiciel handlowy M.Olszonowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
BLUEBERRY BARON bardzo ci dziękuję:-) powoli zaczynam realizować właśnie taki plan, od lutego zmieniam lokal na większy i tańszy(!) własnie robię wyprzedaż i część kasy przeznaczę na taki towar o jakim mówisz, damy radę, muszę bo nie mam wyjścia. Zmiana wystroju, zmiana towaru i uszy do góry:-) w lutym dam znać jak idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
jak wygląda taka współpraca na zasadzie partnerstwa? ktoś wie? napiszcie z czym to się je... ;-) może wejść w coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_małaa
Generalnie każda firma ma swoje własne zasady, jedni chcą abyś brała co miesiąc na określoną kwotę, określoną ilość inni dostosują się mniej więcej do Ciebie. Niektóre firmy przyjmują zwroty niesprzedanego towaru, wymianę, przedłużony termin płatności, dają/sprzedają reklamówki, plakaty itp. Kilka sklepów odzieżowych u mnie w mieście zakończyło działalność od stycznia. Obuwnicze jak były tak są. Sporo jest lokali do wynajęcia. Zastanawia mnie czemu właściciele takich lokali nie obniżą czynszu, w większości miejsc jest duża rotacja i co kilkanaście mc lokal stoi przeważnie daną ilość czasu pusty... Później znowu remont, następny sklep, i tak ciągle... Czy tylko ja mam takie szczęście na allegro? Wpłacono za towar w ubiegłą środę, paczki nadałam w czwartek rano. W piątek sylwester, sobota 01.01, niedziela, we wtorek poczta dostarczyła część z paczek, a ja znowu otrzymuję mało gwiazdek w ocenie sprzedaży: dostawa opóźniła sie z winy dostarczającego. Tylko, że to odbija się ogólnie na ocenie sprzedaży. Wiem, że te wtorkowe oceny to paczki wysłane w czwartek. Szkoda, że to jest anonimowe i nie mogę się odwdzięczyć. Strasznie denerwują mnie kupujący na allegro, czasami mam ochotę to rzucić. Teraz też meil: zrobiłam przelew, proszę natychmiast wysłać towar... tak na pewno. Wysyłam wszystko tak do 30 godzin od daty wpłaty, a i tak później w komentarzach, ocenie widzę sporo anonimowej, nieuzasadnionej złoścliwości. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba masz pecha
pech pocztowy i tyle a ludzi olej wiadomo że jak anonimowo to ci wystawią samo co najgorsze norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się z wami dzieje
napiszcie jaki ruch u was , bo u mnie tak sobie ,raczej nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się tyle o ile studniówki jeszcze są .... :) Taki czas to dobry okres na narty biegowe oraz poszukiwanie i kontaktów ( producentó , sklepów ,hurtowników - szykowanie się na wiosnę ) Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego handlu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
u mnie w sklepie ruszyłam z przecenami zimy na oknie wielki napis przecena wiec sie kręcą... Ja akurat nie czuje tych studniówek, u mnie czas torebek portfeli. Ludzie takze interesują sie nowo przywieziona kolekcją, ostatnio byłam w wólce i dostałam kilka nowych ciekawych fasonow. Wreszcie kolorki wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
a u mnie torebki stanęły jak zaklęte:(...Jagna napisz co fajnego przywiozłaś, ja wczoraj byłam w Ptaku, trochę sukienek weselnych przywiozłam, tunik "włoskich", sukienek innych też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineskaaaa25
A może ktoś z Was posiada namiary na tureckich producentów odziezy damskiej /młodziezowej/? zefirek.m@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jest tu ktoś???? Piszę tutaj bo już nie mogę wytrzymać, a nikt o tym jeszcze nie wie. Muszę na razie sama uporać się z tą wiadomością. Nawet nie przypuszczałam, że można od tylu godzin tak intensywnie płakać. Jestem w ciąży. Koniec z giełdą, ze zleceniami, z pracą przy komputerze po 15 godzin, ze spaniem po 5 godzin w nocy... z kupowaniem nieruchomośc. Nawet nie wiem co ja teraz zrobię, jeszcze w grudniu kupiliśmy tą działkę na raty.... Pierwszy raz nie wiem co dalej. W pewnym sensie cieszę się, ale finansowo to nie wiem jak to będzie. Nowy rok i nowe wyzwania. Kupiłam tyle towaru na giełdę i będę musiała to odsprzedać. Któraś z Was ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
Czerodziejko ja takze jestem w ciąży na czerwiec rozwiązanie, też sie nie spodziewałam w pazdzierniku rozpoczełam działalność i w pazdzierniku wpadłam na poczatku też miałam obawy ale w sumie się ciesze jakoś bedzie a dziecko to dar... napewno sobie poradzisz ostatnie miesiące podnies składkę zdrowotna do maximum i otrzymasz bardzo ładne pieniądze z zusu. do butik byłam w wólce i przywiozłam tuniki i sukienki ale takie na codzień z TATU bardzo dobrze mi sie sprzedaja, Jest fajna hurtownia z bizuterią w Wólce i też fajnie mi sie sprzedają... tylko trzeba sie troche nawybierać. No i tak jak wspomniałam Torebki, jest tylko jeden sklepik mały w wólce w którym sie zaopatruje. I jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
co do tureckich producentow najlepiej lecieć do Istambulu bo tu jedynie hurtownicy sa którzy nakladaja swoją marzę... Ale zeby taki wyjazd sie oplacał towaru potrzeba za 10-20 tyś bo sam bilet z noclegiem kosztuje tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodziejka
nie przesadzaj ludzie żyją za tysiąc złoty miesięczne z dwójką dzieci albo mniej i dają radę zejdź na ziemię i nie jęcz , masz męża , wielki dom, a jęczysz jakbyś mieszkała na ulicy, albo w wynajmowanym mieszkaniu za grosze, wielka paniusia się znalazła , ty chyba normalnego życia i świata nie widziałaś, ciąża to nie choroba, normalne kobiety pracują do końca, i po 3 miesiącach wracają do pracy boże co za hrabianka się znalazła :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Witam serdecznie Przeczytałam dopiero kilka stron tego topiku i widzę, że macie spore doświadczenie w prowadzeniu własnego sklepu z ubraniami. Ja zastanawiam się nad otwarciem butiku z odzieżą dla dzieci od lat 3 w małej miejscowości.(ok 6tys mieszkańców). Nie ma tutaj takiego sklepu.Znaczy są w sumie 3 (i targ raz w tyg) ale jest tam wszystko i nic - od zabawek po jakieś ubranka do dzieci po łóżeczka,chodziki itp.Ciężko w tym gąszczu wybrać jakieś ubranie dla dziecka. Zastanawiałam się nad angielską odzieżą w średniej cenie. Lokal może nie było by mi trudno znaleźć ale czynsz ok 1000zł... Ale jak znaleźć dobrych dostawców ? Nie wiem czy to się opłaca w ogóle? Co o tym myślicie ? Bardzo proszę o jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reffvre
Czarodziejko chyba przesadzasz, rozumiem ze moglabys dramatyzowac gdybys dowiedziala sie o jakies chorobie, tragedii czyms przykrym, ale ciaza i dziecko to chyba nie taki dramat... No i jak sie sypia z facetem to zawsze jest "ryzyko" , wiec poniekad zawsze trzeba byc na to gotowa. A biznesy , kasa i siedzenie przy kompie przez 15h to chyba nie jest ten wlasciwy sens zycia , nie uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indigo111
do jagna841: a masz jakies konkretne adresy z istambulu? Co do PTAKA itp. jeżeli chodzi o turecką odzież to tam w hurcie naliczają sobie ponad 100% marży I TO BEZ FAKTURY !!!!!- wiem bo rozmawiałem właśnie z kobieta, która ma tam stoisko i bez jakiegokolwiek zawstydzenia powiedziała mi to prosto w oczy..... skandal i hańba ale cóż. Ja w sklepie detalicznym ledwo narzucam 100% czasem mniej a tu hurtowo ludzie widze jadą na maży 100%.... więc doszłam do wniosku, że chyba zbyt skromna jestem ale ludzie i tak narzekają na ceny :( Dlatego interesują mnie konkretne adresy w turcji... to co się dzieje w ptaku to jest jakaś kpina do kwadratu. Nie wiem jak detaliści maja zarabiać w takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
HURTOWNICY 100 PROCC narzucają ta jasne :O już w to uwierzę :O ja mam narzutu na hurcie przy nowym vat 11-12 złoty na sztuce, gdybym dała 100 proc. to niewiem czy detalista był by tym zainteresowany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
czyli jakieś 10 proc. na sztuce :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
a z Turcji jest tanio tylko trzeba brać całymi kontenerami bezpośrednio od Turka to potem można za grosze jak ci na alegro sprzedawać , bo jak na sztuki małe zamówienia to wiadomo że policzą ceny z komosu tam jest normalny hurt bierzesz kontener dostajesz posie ceny, chcesz detalik płacisz jak za zboże , normalny świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
Ludzie co wy za bzdury opowiadacie ... jakie kontenery ??? Masz racje indygo hurtownicy narzutu mają 100 % ale to z powodu takiego ze potrzebny jest lot i to z Berlina do tego koszty tam noclegu wiadomo przesyłka do tego istambuł wiadomo zaden luksus smród-brud wiec po towar za 3000-4 tyś wiadomo ze nie warto ale jak planujecie 10-20 tys zakupy to napewno warto tylko troche z tym zachodu. W istambule nie potrzebujesz zadnych adresów idziesz do dzielnicy handlowej i poprostu kupujesz firmy kurierskie na kazdym rogu jedynie co jest niezbedne napewno jezyk ... bo po polsku napewno sie nie dogadasz... bez problemowo mozna sie dogadac angielski rosyjski niemiecki ... I co to za palant dostał sie na to forum i pisze zgryźliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
a co byłaś w Istambule że wiesz ? przecież to oczywiste popatrz na aukcje na alegro tureckich ciuchów, sprzedają w setkach tysiącach sztuk na każdej aukcji , to sa właśnie kontenery i dlatego mają takie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
po 100-500 sztuk na jednej aukcji i po 10 złoty za sztukę jadą , to są oczywiste kontenery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
po twoich wypowiedziach widać ze ty napewno byłes ... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ale chyba mijamy sie z tematem bo ja o takich rzeczach za 10zł szt to nie mówie chodzi mi tu o waggona sogo itd które w hurcie kosztuja kolo 150 zł za szt a gdzie tu kontener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
odzież nie ma przyszłości , ludzie nie mają na chleb , kto by kupował w dzisiejszych czasach, tylko rzeczy użytkowe, bez których się nie da przeżyć , odzież już mnie nie interesuje , jak sie samo sprzeda to sprzeda ,nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNICY 100 PROCC
niemniej tureckie ciuchy mają przyszłość, jak się komuś chce sprzedawać żadne sklep nie pobije tych na alegro co mają za grosze, albo tych z japan styl po złotówce co sprzedają, wykończą normalny handel , oni mają tysiące sprzedaży już na miesiąc, i dobrze że ludzie nie muszą kupować drożyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×