Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ...lucja7
musisz sama sobie przekalkulować . ja w tym roku nie będę w vacie ,bo ten podatek rujnuje każdą małą firmę. ja to już wolę kupować od tych co ściągają taki towar z Unii . Przekalkulowałam pod kazdym względem i wyszło,że podjęłam dobrą decyzję . są hurt stacjonarne i netowe ,które mają ,albo ci sprowadzą co chcesz. suma sumarum wyjdzie ciut taniej i bez ryzyka . musisz sobie tylko poszukać uczciwych i tanich hurt. takich które mają niskie swoje marże. radzę ci mieć kilku dobrych dostawców ,bo na jednym nie pojedziesz jak chcesz mieć wybór w asortymencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o vat
próg w tym roku wzrusł na 150000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna63
do Daniela....uważam że to fajny pomysl z krawcową,ale czy będziecie w stanie ją utrzymać....ja korzystam z usług pogotowia krawieckiego, wszyscy są zadowoleni...chyba że zatrudnisz osobę która oprócz zajmowania się sprzedażą będzie miała pojęcie o szyciu czy przeróbkach...jeszcze można dogadać się z krawcową do której będziesz nosił /lub ona będzie przychodzić/po rzeczy do poprawek -np na telefon....jedno jest pewne ktoś od przeróbek jest potrzebny skrócenie spodni czy rękawów przy garniturze to konieczność.... /również do tego pogotowia przywożą ciuchy pracownice z salonu męskiego/...masz trochę czasu do zastanowienia....jeżeli interesują Cie ubrania sportowe męskie w dużych rozmiarach z Holandi to mam namiary na przedstawicielke tyle tylko to są drogie rzeczy...i placi sie w euro...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
a propos cipoandbax - żenada. Sprzedają chińskie szmaty (a niby że z polski są) za krocie, ta firma to jakaś bańka mydlana a apropos fajnych hurtowni - ponieważ obecnie nie leży w kregu moich zainteresowań niszowych podzielę się nazwą: ciuchland24 miałam kiedyś tuniki kanevy - szły jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej sie oplaca same
bardziej sie oplaca samemu ściągać z zagranicy bo wtedy możesz w detalu dać taką ceną jak tamci dają w hurcie, dużo bardziej opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Daniela Zgadzam się z normalna63 odnośnie krawcowej. Każdy kto prowadzi sklep odzieżowy ma kogoś takiego jak krawcowa pod ręką, klienci robią sporo szkód przeważnie wciskają coś na siłę i potem pęka w szwach. z tego co piszesz masz małą konkurencje myślę, że Ci się uda. Na początku tniemy wszystkie koszty ile się da jak nam idzie dobrze myślimy o zatrudnianiu :) dodatkowych osób. Aha pomyśl o dodatkach jakiś paskach, apaszkach, spinek do mankietów i takich tam dodatki cieszą się powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do bardziej sie oplaca same... Nie rozumie Twojego toku myslenia jak mozesz dac w detalu tak samo jak kupisz u nich w hurcie?? I mam pytanko,jezdzi ktos z Was do Gluchowa,oplaca sie w przyszlym tygodniu pojechac po towar bo przydalo by mi sie cos nowego na sklepie a ze mam pierwszy rok sklep to nie wiem kiedy sie najlepiej wybrac pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej sie oplaca same
przecież to logiczne, jeśli kupujesz u hurtowników tu to drożej, a jeśli ściągasz sama możesz dać takie ceny w detalu jak polski hurtownik w hurtowni proste i oczywiste co tu jest do rozumienia , a zapomniałam że trzeba miec marże milion pińcset sto dziewiencset wg was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa364
WITAM PROSZE O PODANIE MI DOKŁADNIE GDZIE NA PTAKACH MOŻNA KUPIĆ CIUCHY Waggon Sogo I INNE TEGO TYPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopla13
ja rowniez dolaczam sie do pytania gdzie na ptaku mozna hurtowo kupic w dobrej enie do sklepu odziez lasagrada waggon hilfiger armani dolce gabbana -hopla13@wp.pl l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka też bez kasy
cofnijcie się trochę do tyłu w którejś wypowiedzi były podane stoiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to jakjest z tymi kasami, jak ktoś jest na ryczałcie to nie musi mieć kasy?? Bo ja już nie rozumiem.Ja wybrałam ryczałt ,ale kase też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssy
Podatnik korzystać będzie ze zwolnienia z tytułu obrotów, jeśli w roku poprzedzającym dany rok nie osiągnął już limitu obrotów 40 tys. zł. Jeśli limit został już przekroczony, w danym roku ma on obowiązek przeprowadzać ewidencję na kasie fiskalnej. Jeśli obrót roku poprzedniego był niższy niż 40 tys. zł i wcześniej nie powstał obowiązek ewidencjonowania na kasie obowiązek stosowania kasy fiskalnej wystąpi dopiero w chwili przekroczenia w roku podatkowym obrotu 40 tys. zł (do tego momentu podatnik korzysta ze zwolnienia z tytułu wielkości obrotów). Obowiązek rozpoczęcia ewidencji poprzez kasę nie następuje od razu, z chwilą przekroczenia tego limitu, lecz traci moc dopiero po upływie dwóch miesięcy, licząc od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło w ciągu roku podatkowego przekroczenie kwoty obrotów w wysokości 40.000 z Do dnia 30 kwietnia 2011 r. zwalnia się z obowiązku ewidencjonowania na kasie fiskalnych a) czynności objęte do dnia 31 grudnia 2010 r. zwolnieniem od ewidencjonowania wymienione w załączniku do rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 23 grudnia 2009 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. Nr 224, poz. 1797), niewymienione w załączniku do niniejszego rozporządzenia, b) podatników dokonujących sprzedaży towarów i usług wymienionych w poz. 1-33 załącznika do rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 23 grudnia 2009 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, jeżeli w 2010 r. udział obrotów z tytułu tej sprzedaży w obrotach ogółem podatnika z działalności określonej w art. 111 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, zwanej dalej "ustawą", był wyższy niż 70 %, c) podatników opłacających zryczałtowany podatek dochodowy w formie karty podatkowej, jeżeli wcześniej nie powstał wobec nich obowiązek ewidencjonowania w zakresie działalności wymienionej: w części I w lp. 1, 10, 12, 26, 31-34, 40-45, 47-50, 54, 58, 65, 74, 77, 78, 84 i 92-95, w części V w lp. 3 i 4 - usługi w zakresie transportu osób na rzece Dunajec przez flisaków pienińskich, w części VII w lp. 1 i 2, w części X i XI załącznika nr 3 do ustawy z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. Nr 144, poz. 930, z późn. zm.3)), wykonywanej bez zatrudniania pracowników, z wyjątkiem małżonka, w części I w lp. 2, 7, 28, 35-39, 60-64, 79 i w części VIII załącznika nr 3 do ustawy, o której mowa w tiret pierwszym. 2. Podatnicy, o których mowa w ust. 1 pkt 2 lit. c, w przypadku: 1) zrzeczenia się zastosowania opodatkowania zryczałtowanym podatkiem dochodowym w formie karty podatkowej albo utraty prawa do rozliczania podatku dochodowego w tej formie lub 2) niedotrzymania warunku zwolnienia - tracą prawo do zwolnienia z obowiązku ewidencjonowania po upływie dwóch miesięcy, licząc od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiły te zdarzenia, nie wcześniej jednak niż z chwilą przekroczenia w 2011 r. kwoty obrotów w wysokości 40.000 zł z działalności, o której mowa w art. 111 ust. 1 ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa364
WITAM PROSZE O PODANIE MI DOKŁADNIE GDZIE NA PTAKACH MOŻNA KUPIĆ CIUCHY Waggon Sogo I INNE TEGO TYPU jaa364@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAZAJCIE UWAZAJCIE
Nie polecam i przestrzegam Firma Ewa Ewa Krysiak Pułtusk Ponieważ Pani ma dużo ogłoszeń na necie, i tu też ją widziałam, przestrzegam bierze towar w komis i znika jak kamfora, 10 grudnia skończyła się umowa komisowa , pieniędzy do dziś dnia ani śladu nie zobaczyłam, nie reaguje na wezwanie do zapłaty, wezwania przed sądowe nic zero reakcji, a na alegro sprzedaż kwitnie, pewnie z kradzionych towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Pani Kasia oszukiwała i miała w dupie nie doręczone paczki i nagle Panią Kasię też oszukali . Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nikogo nie oszukiwałam, działam zgodnie z prawem, a prawo pozwala mieć w dupie paczki , miej pretensje do władzy nie do mnie niech zmienią ustawy :D nie oszukała mnie , mnie nikt nie oszuka , windykatorzy już pukają do drzwi i załatwią sprawę w minutę , mnie się nie oszukuje bo się nie mio kończy no chyba że ktoś lubiu płacić więćej niż ukadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta dalej swoje
matko czy ty kobieto nie masz wstydu ??? Przeciez juz i tak nikt ci nie zaufa na tym forum jestes skreślona... po twoich wypowiedziach widać ze przydal by ci sie psychiatra Widać z góry w jakich wypowiedziach sie podszywasz... Twoje tłumaczenia sa juz nudne. Stałaś sie zakałą tego forum. Jak Bóg ma serce pozbawi cie internetu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwu
Boga w to nie mieszaj,jak ma ja pozbawic internetu w obecnych czasach? chyba jedynie zsylka na bezludna wyspe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja przynajmniej podpisuje się swpoimi nickiem tchórzu zapchlony, miej odwagę napisać sowim nickierm, sama jesteś zakałą, i nie masz prawa decydować kto przebywa na publicznym forum , chce bywac to bywam i bede bywac bo zawsze robie to co ja chce i mnie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wiec zaloz sobie swoje prywatne forum i won z publicznego forum , a nie bedziesz mowic kto moze bywac a kto nie , tutaj nie masz żadnych praw ani nic do gadania kto pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta dalej swoje
a jakie to uczucie jak nikt ciebie nie chce ??? Pewnie niezbyt mile ??? ty mi tu nie pisz o ukrywaniu bo sama sie wciąz podszywasz ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a co mnie obchdozą czyjeś chęći jestem na publicznym forum i w dupie mam fochy tchórzy niepiszących na swoich nickach, zwisasz mi i powiewasz jak zeszloroczny śnieg, wchodzę tu żeby się pośmiać z tepych strzał co mają wielkie butki a we nich po jednej sztuce z rozmiarówki i myślą że mają wielkie sklepy dla mnie to jest miejsce do pośmiania jedynie nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka też bez kasy
hej,ja prowadzę sklep z odzieżą ciążową i dużymi rozmiarami od 3lat w mieście około40000 tyś mieszkańców i muszę ci odradzić bo na samej ciążówce daleko nie ujedziesz.Dziewczyny kupują dużo na allegro a w sklepie zaopatrują się tylko w spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
to może my też się trochę pośmiejemy jeżeli Ty nas ośmieszasz że wchodzisz tutaj na forum żeby się trochę pośmiać z naszych butików ,osoba prowadząca hurtownie raczej żyje inaczej wiem bo Mój tata ma hurtownie od 1989 roku i nigdy z ołówkiem w ręku nie siedział a raczej 300 zł to nie była dla niego ogromna kasa bez której nie umiał by przeżyć Katarzyna K.KLOCKI LEGO 18,29 NETTO , CANON EOS MARK II+ OBIEKTYW : " mam umowę komisową podpisaną na piśmie, do 10 grudnia, towar dotarł w październiku , czekałam ponad miesiąc, ale szlak mnie trafił jak widzę jak się codziennie loguje na alegro i ma mnóstwo sprzedaży a głupich 372 złotych dokładnie nie chce oddać, pewnie dzienną sprzedaż na alegro ma większą , a ja żyje od złotówki do złotówki z ołówkiem w ręku wszystko planując i dla mnie jest to kupa kasy i niestety rzeczywistość jest taka że zawsze mam rację, w każdym przypadku , a do policji nic nie mam , żadnych koszulek nie noszę bojkotujących, ale nie mają kasy żeby się duperelami takimi małymi zajmować, i ich skuteczność , możliwości i środki są nic nie warte i nie skuteczne" nic nie warte hmm wujek policjant nic nie wskórał a przy betinie tyle zdziałał hehhehe a po 2 nie mów że piszesz pod swoim nickiem bo czyhasz piszesz pod innymi a później wystarczy coś nadmienić i po 5 min wychodzisz z ukrycia i widzę że nie tylko na tym forum ciebie nie chcą i mają polewkę z twoich wypowiedzi Temat: Nie polecam i przestrzegam Firma Ewa Ewa Krysiak Pułtusk Aaaaaaaaaa, zaczyna się! Będzie znowu śmiesznie :):):)... i strasznie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
A teraz juz na temat foorum odzież ciążowa moja znajoma prowadzi sklep z odzieza ciazowa ale polaczyla ja z outletem oraz z bielizna dziecieca i kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×