Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Blueberrya
hurtownie prowadzisz sama w domu wiec nie placisz za lokal ani wyplaty z tego co kiedys pisalas faktur tez nie wystawiasz ,wiec jak chcesz miec te same ceny co w swojej hurtowni i na tym zarobic jezeli dojdzie ci wyplata czynsz podatki ktore bedziesz placic z kasy i inne koszty ???? to po 1 a już po 2 to przemilcze bo nie chce zaśmiecać tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...eurolifestyle
dziwnie rozumujesz,może powinnaś założyć jakąś fundację i działać charytatywnie . myslisz podobnie jak większość tych ,którzy są biedni,mają długi. właśnie brak kreatywności i motywacji prowadzi do biedy,bylejakości. moim zdaniem ,jeżeli zakłada się firmę,czy chociażby idzie się do pracy na etat,to robi się to dla pieniędzy i takich by można zapewnić sobie i rodzinie bezpieczeństwo finansowe,godne życie itp. ty mi wyglądasz na zagubioną w problemach egzystencjalnych, być może zdrowotnych,rodzinnych. musisz się pozbierać,znaleźć cel, ułożyć plan naprawczy i podejść do jego realizacji. póki co zmień nastawienie do siebie i innych ludzi. jeżeli postawiłaś sobie za cel pomaganie ludziom biednym to pomyśl,że sama skromnie zarabiając nie będziesz w stanie nikomu znacząco pomóc. najważniejsze w życiu człowieka jest zdrowie ,szczęście i wolność ,która jest zależna przede wszystkim od posiadania środków płatniczych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...eurolifestyle
zdarza się,że milioner znudzony dobrobytem chce odmiany i oddając swój majątek dla biednych staje się biedakiem. jednak ludzie ,którzy nigdy nie zaznali bardzo dostatniego życia ,marzą o bogactwie . myslę,że twoja niechęć do zarabiania dużych pieniędzy jest nieszczera. po prostu straciłaś nadzieję na szybkie wzbogacenie się działając dalej w hurcie.stąd pomysł na założenie sklepu detalicznego ze sprzedażą po cenach hurtowych. masz nadzieję ,że klientom detalicznym sprzedasz więcej niż hurtowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...eurolifestyle
to znaczy ,że należysz do ludzi ,którzy może wstydzą się przyznać do marzeń o dostatnim i godnym życiu dzięki własnej przedsiębiorczości ,rozumowi,pracowitości itp. ja mam odwagę głosić opinię ,że bieda utrudnia życie ,że biedni ludzie są ciężarem dla reszty społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...eurolifestyle
po trupach to bandyci ,przestępcy dla mnie zdrowie ,rodzina,szczęście ,pasja , dobry relaks i podobne elementy są ważne , pieniądze po prostu muszą być . dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianooos
kolezanka troche mija sie z prawda, bo po jednym kliknieciu otwiera nam sie jakze przecudna strona internetowa super hurtowni: http://eurolifestyle.otwarte24.pl/ gdzie w regulaminie czytamyn np: 6. Na towar wystawiamy faktury VAT do tego polecam opinie o hurtowni pani Eurolifestyle: http://www.kuptanio.pl/sklep/hurtownia-eurolifestyle/ na koniec pytanie: czy jest tu jakis moderator ktory zablokuje pania agresywna? wiekszosc postow jest bez sensu i nie wiaze sie z tematem dyskusji. pani przejawia syndrom Jaroslawa K. - dopieprzyc kazdemu bez wzgledu na powod. pozdrowienia z centrum kraju Pani Katarzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ powiało tu psychoanalizą :P LAe przynajmniej nie było zbytnich wyzwisk i obrażania, mam nadzieje, ze zaraz sie nie zacznie piekielko... Moze mi ktos wyjasnic to: sprzedajac komus towar w hurcie mozna mu nie dac faktury? - to na jakiej podstawie ten ktos ma sie potem rozliczac z tego, co kupil??? Niech mnie ktoś oświeci, bo juz sie gubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
Faktura to obowiązek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do p. Katarzyny z hurtowni
znam wiele osob które prowadzą butik i to nie oni sa złodziejeami tylko opłaty, zus,podatek, czynsz za lokal itp i łatwo mozna sobie obliczyc czy przy marzy 100% spokojnie na to wystarczy i na zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani eurolifestyle
Uczciwość w biznesie to podstawa powodzenia zwłaszcza dla sprzedającego . Powyższe linki psują pani opinię . Klienta trudno zdobyć ,ale odzyskać jeszcze trudniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do p. Katarzyny z hurtowni
no i sama widzisz ze ciezko jest bo jak bys dobrze zarabia to bys tym jadem nie waliła -niestety to jest oznaka zawisci ze ktos moze miec lepiej a sama ledwo dajesz rade i wiem ze sie teraz bedziesz wypierac i wmawiac ze jest u ciebie dobrze finansowo i wogole super... ale niestety jestes typowym polakiem biednym i zazdrosnym wiec zamiast pomoc wolisz krytykowac i niszczyc. p.s super hurtownia sporo ludzi sie wypowiada))) wiec nie dziwne ze masz tyle jadu...w handlu nie tędy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest identyczny jak przy ubrankach Cartera,ponieważ nasz producent szyje min in dla Walmart na rynek amerykański. Zainetesowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryczałt też wystawia rachunki dla' podmiotowo zwolnionych z Vatu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna Kasia
"gdyby te opinie były prawdziwe to bym się jeszcze przejęła, ale to stek kłamstw, dlatego mam je głęboko gdzieś i robię swoje , niech sobie piszą zawistni kłamcy" Biedna Kasia, wszyscy zmówili się przeciwko tej dobrej i uczciwej kobiecie. Wszyscy jej zazdroszczą, jaki to ma super biznes i wystawiają kłamliwe opinie, żeby jej dokuczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie,mam takie pytanie-wybieram sie w przyszlym tygodniu do Firmy Max Mara po stok odziezy damskiej. Co mozecie doradzic,jaki asortyment tej odziezy waszym zdaniem cieszylby sie w Polsce najwieksza popularnoscia? Mam wiele watpliwoasci poniewqaz Max Mara stokuje bez wszywek,ale im dluzej mysle,tym bardziej mnie interesuje ten temat-nawet bez metek. Czy jest jakis typ odziezy tej firmy,ktory cieszy sie najwiekszym powodzeniem wsrod klientek? Moze podpowiecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
do lagriffeoutlet koszule z żabotami ,i sukienki wpisz w allegro maxs mara daj wedlug ofert i zobacz czego idzie najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie pytanie
cytuje do ero.... nawet oglądałam już wczoraj lokal pod sklep, ale ceny będą dla detalistów takie jak w hurtowni , tylko musze znaleźć kogoś do sprzedawania, bo ja oczywiście nie będę mogła bo by nikt nie wszedł i nie kupił a dlaczego nikt by nie wszedl i nie kupil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Max Mara to mam mozliwosc wejsc bezposrednio do magazynu,ale Max Mara rygorystycznie wycina wszelkie metki-taka jest ich polityka. Przestudiuje wszystko wieczorem-dziekuje za wszelkie podpowiedzi i wskazowki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Ja tak trochę z innej beczki. Jedna z osób podała linki do aukcji allegro, podobno rzeczy m.in. marki Max Mara http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15326117 Weszłam z ciekawości i za głowę sie złapałam jak ludzie moga być tak naiwni. Najpierw kupują u danego sprzedawcy np. koszulę podobno marki Max Mara za niecałe 40 zł a później są bardzo zaskoczeni, że dostają podróbki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dla klienta liczy sie
bo dla klienta liczy sie cena , a dla alegro zysk ze sprzedaży a ci od podróbek mają mnóstwo transakcji, dlatego choćby miał milion negatywów funkcjonuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigielpoz
oferty dotyczące kolekcji wiosennej Francja-Włochy wyślę dopiero jak towar będzie na miejscu wiec fotki będą zgodne ze stanem faktycznym, zamówienie do producentów (szwalni) złożone ale różnie to z nimi bywa wiec nie czaruje na razie niczym bo nie chcielibyśmy nikogo sztucznie w błąd wprowadzać i reklamować czegoś czego jeszcze nie ma :-) ogólnie roześlę wszystkim zainteresowanym ofertę na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma nawet ame negatywy
ma nawet same negatywy że podróby wystawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze wiele jeszcze przede mna....coz...slyszalam o podrabianiu wielu firm...ale ,ze podrabiaja ZARA trego nie wiedzialam ;-) Max mara stokuje bez metek i to jest fakt-czy ktos to podrabia...coz tego nie wiem-napewno rzecz rzeczy nie rowna i nawet taka marka jak Max Mara czy Zara moga miec cos zle uszytego . Nie powiem wam jeszcze jak to naprawde wyglada bo musze poprostu zobaczyc-do tej pory widywalam stocki Maxc Mara-bez metek z mozliowscia wyboru towaru i ...tyle,ze dla mnie towar bez metki jest oszpecony i ciezko jest go sprzedac klientowi chocby znal marke i wiedzial,ze odziez jest oryginalna-bo szczerze nie wiem jak sie sprzedaje w sklepie odziez z powycinanymi metkami....ale na wszystko sa sposoby. Jesli uda mi sie wejsc i zobaczyc to wam napisze blizej jak to wyglada "od srodka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ja miałam w sklepie tą markę http://www.axara.com/ podobno to jakas odnoga maxs mary tak jak zara i masimo lub pull and bear i tez ladne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
lagriffe mogę Ci poradzić, żebyś jednak najpierw wśród klientów dopytała czy kupiliby taki towar, bo wiem, że klienci niestety właśnie na "metkę" zwracają największą uwagę. U nas zdarzało się, że odzież nie miała tylko metki papierowej i wielu klientów właśnie z powodu braku metki tego nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×