Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość wielka woda
Witam wszystkich w tym wątku:) Szukałam w Waszych wypowiedziach wskazówek, rad... nie udało mi się jednak przebrnąć przez cały wątek - trochę tego jest:) Zastanawiam się nad podjęciem działalności z dofinansowaniem z UP. Robię kurs w PARP, szukam w internecie wiadomości na temat obrotu międzywspólnotowego i ewentualnych dostawców. Zrobilam wstepne rozeznanie wsrod potencjalnych klientow jak odbieraja moja oferte. Chce otworzyc maly sklepik z dziecieca odzieza angielska. MAm jednak obawy, czy podolam zwozic sobie sama towar - jakby nie patrzec generowalaby duze koszty jezdzac samochodem po towar, a i czasu duzo by mi to zabieralo (czasu przy dwojce maluchow ciagle mam niedosyt). W necie nie udalo mi sie znalezc namiarow na hurtownie angielskie, na outlet angielski, ktory zapewnil by mi ciaglasc dostaw i sezonowa zmiennosc asortymentu . Dlatego ciagle sie zastanawiam, obawiam, ze moge nie zaspokoic oczekiwan klienta, ze nie bede w stanie zagwarantowac mu, ze za tydzien czapeczke dostanie. Sklep chce otworzyc w malej miejscowosci ok. 6tys. mieszkancow, ale reklama chcialabym przyciagnac klientow z wiekszej sasiedniej miejscowosci. Jesli ktos dziala w tym temacie.... prosze o pomoc w namierzeniu jakiegos angielskiego outletu, hurtowni, gdzie nie sprzedaja nowej odziezy na kg, lecz w pakietach . Z góry dzięki. Dodam tylko, że nie idę na łatwiznę, szukam w necie od kilku miesięcy, w każdej wolnej chwili. W przyszlym tygodniu termin skladania wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielka woda
do wielka woda wycofałam sie z angielskich na razie, ale jak podasz e-maila i mnie wiecej przedział asortymentowow cenowy i wielkosc zakupow kwotowo , moge ci przygotowac ofke , mam dostęp do angielskich typu minotti, babuluno, adams, georgus etc. tylko teraz zdjęłam z ofert bo vat się zmienił , mam też całoroczny mix Disneya ale to duży pakiet 1000 sztuk od ręki trzeba wziaść, tyle że po 10 złoty ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest identyczny jest najwyższej jakośći, ponieważ producent szyje je dla Cartersa na rynek amerykański. Zainetesowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : odzież turecka - proszę o przesłąnie oferty na adres sylwia0207@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do odzież turecka - proszę o przesłanie oferty na adres privat00@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odzież tureka
proszę o przesłanie oferty na adres pusiaasia20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leasing samochodowy
Czy ktoś z obecnych osób ma samochód w leasing? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o dokładne wytłumaczenie leasingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odizeż turecka - również poproszę o ofertę na la_chatton@wp.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachp
odzież turecka poproszę o ofertę na fightforpride@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Witam wszystkich, Moje styczniowo - lutowe doświadczenia w handlowaniu i co za tym idzie utargi doprowadziły do tego, że będę chciała rozpocząć też sprzedaż przez internet. No i w związku z tym pytanie do doświadczonych :) Nie wiem co jest lepsze czy sklep internetowy czy sprzedaż na Ebay ( sprzedaję w Irlandii) - czy macie orientację ile kosztuje utworzenie takiej strony sklepu i czy można to np zlecić w Polsce a używać za granicą ( bo domena musi być IE) być może ktoś z Was wystawia tez na Ebay i chciałby się ze mną podzielić doświadczeniami będę ogromnie wdzięczna za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nittkaaa
Do odzież turecka proszę o przesłanie oferty na adres: cathalina0@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odzież turecka Proszę przesłanie oferty na maila 2.bb@gazeta.pl Dzięuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
do nitkaaa: ja kupuję bezpośrednio we Włoszech, pytaj o co chcesz, jadę teraz w drugiej połowie lutego, u mnie już tylko pytają o wiosnę... Jeśli jedziesz pierwszy raz, będziesz trochę zdezorientowana, aby jednak wybrać dobrą ofertę proponuję zarezerwować min 2 dni na miejscu. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odzież turecka Ja również poproszę o ofertę na: magnoliasklep@o2.pl do Leasing samochodowy Może nie będzie to dokładne wytłumaczenie, ale główna zasada polega na tym, że samochód nie jest Twoją własnością, aż do momentu wykupu. Płacisz co miesiąc raty leasingowe - wynajmujesz samochód. Na początku wpłacasz wstępną ratę leasingową (można ustalić jej wysokość w zależności od posiadanych środków). Raty zależą od czasu trwania leasingu, kwoty wykupu i wysokości wstępnej raty leasingowej. Całą kwotę netto raty leasingowej można wrzucić w koszty, inaczej niż w przypadku zakupu samochodu na raty, gdzie można odpisać tylko odsetki od kredytu. do aniamania Ja również myślę nad takimi wyjazdami, ale nie wiem na ile są opłacane? Czy możesz zdradzić, jak duże są różnice w cenach w Polsce i Włoszech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Oferta obuwie damskie wiosna-lato LUSSILE (www.lussile.com) Damskie obuwie wiosna-lato, wykonane ze skóry, model w dwóch kolorach: białym i czarnym, rozm. 37, 38, 39, 40 Cena za sztukę 45 zł/netto https://picasaweb.google.com/OutletArena/ObuwieLUSSILE#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka woda
do wielka woda wycofałam sie z angielskich na razie, ale jak podasz e-maila i mnie wiecej przedział asortymentowow cenowy i wielkosc zakupow kwotowo , moge ci przygotowac ofke , mam dostęp do angielskich typu minotti, babuluno, adams, georgus etc. tylko teraz zdjęłam z ofert bo vat się zmienił , mam też całoroczny mix Disneya ale to duży pakiet 1000 sztuk od ręki trzeba wziaść, tyle że po 10 złoty , Witam, dzięki za odzew.... nie bardzo wiem co to jest ofka. Oferta? Wielkosc zamowienia uzalezniam od cen towarow oraz zapotrzebowania na dany asortyment. Do tej pory mialam przygody z odzieza z primark, george. Czy istnieje jakas minimalna kwota zamowienia? JAk na poczatek mysle o wydaniu do 5000zł, może więcej.... Na całoroczny mix się nie piszę, nie na początek działalności. moj nr gg:1410669

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kwoty minimalnej nie ma
nie kwoty minimalnej nie ma , minimum są jedynie ilości , z reguły pełne rozmiarówki, tak ofka to oferta sory za skróty ale to ze zmęczenia już , gg sobie zapisałam, odezwe się za chwilę, tylko założe sobie nowy numer, bo po formacie systemu nie mogę się zalogowąc coś na stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
do aleksa m: podam ci na przykładzie, tunika, za którą płacisz od importera 45 zł, możesz kupić za 7 euro, ceny netto, sweter 60 zł importer, ja kupiłam a 10 euro. Nie wiem czy to są duże różnice czy małe, ja głównie robię sama zakupy dlatego, że to co mają hurtownie w polsce w swojej ofercie - mnie nie zachwyca, wybieram raczej inne rzeczy. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniamania Dzięki za szybką odpowiedź, to rzeczywiście jest różnica :) A możesz zdradzić ile kosztuje Cię taki wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolicz koszty dojazdu
I wszystko przestanie byc takie piekne z tymi wyjazdami, no chyba ,ze kupujesz za min. 5-6 tyś euro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kwoty minimalnej nie ma
no i vat EU musisz mieć , i dojazd, pobyt dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie-mysle,ze na tym caly zart polega-jesli robisz duzy zakup to moze ci sie oplacac bo rozloza ci sie koszty i jeszcze cos zaoszczedzic-ale przy malych zakupach nie wiem jakie masz z tego oszczednosci. Wyjazd jednorazowo do Wloch autem liczac ok 1500-1700 km srednio-z oplatami za przejazdy przez ausrie,czechy i Wlochy i oczywiscie za rope tto minimalnie teraz bedzie jakies 400-500 euro....nocleg w jakims rozsadnym hotelu to nastepne 50-70 euro....do tego musisz cos zjesc a we Wloszech nie jest najtaniej-ale powiedzmy nie szalejac-koszt ok 800 euro. teraz z tego co piszesz srednio importerzy narzut robia ok 5 euro\szt-rachunrek jest wiec prosty-jesli kupisz ok 160 szt odziezy to wyjdziesz na to samo co kupilabys u importera tyle,ze sama wybierzesz-jesli kupisz wiecej-to juz masz zarobek-tyle,ze...ile wiecej-jesli jedziesz autem ile sztuk zmiesci ci sie w aucie?I na ile pozwola ci finanse? Przemysl zanim wyjedziesz czy naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam hurtowni z odzieza włoska tania jak ktos ma jakies namiary prosze podac na meila dzeti@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nittkaaa
do aniamania: interesuje mnie głównie jak to tam wygląda, czy to jest jakoś rozproszone po całym miasteczku, czy może wygląda jak, no nie wiem, ptak czy wólka, czyli że są jakieś hale itd (a jeśli tak to są jakieś godziny kiedy to jest czynne) ? Czy dogadam się tam po angielsku ? Wystawiają bez problemu faktury ? Będąc na miejscu znajdę tam w rozsądnej cenie nocleg, czy lepiej rezerwować wcześniej ? Jeśli chodzi o podróż, to troszkę mnie przeraża ta trasa, mam tam ok. 1400 km czyli jakieś 16 h jazdy pewnie, ale jedzie ze mną małż, więc będziemy sobie śpiewać i jakoś nam zleci hahah ;) Planujemy wyjazd na cały tydzień, w tym 2 pełne dni w prato (reszta to będą nasze mini wakacje, w okolicy jest tyle pięknych miejsc, które chciałam zobaczyć więc ten pierwszy wyjazd potraktujemy jak wycieczkowicze ;)) Do wydania mam jakieś 40 tys zł, chętnie kupowałabym towar u importerów ale niestety ich oferta cenowa oraz wybór jest dla mnie nieatrakcyjny (prowadzę sprzedaż tylko w internecie, więc muszę być konkurencyjna zarówno z ofertą jak i cenami) Co prawda mam jedno miejsce bliżej, z którego do tej pory brałam towar, ale chciałam spróbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takich cenach jak psizesz
16:24 [zgłoś do usunięcia] aniamania do aleksa m: podam ci na przykładzie, tunika, za którą płacisz od importera 45 zł, możesz kupić za 7 euro, ceny netto, sweter 60 zł importer, ja kupiłam a 10 euro. Nie wiem czy to są duże różnice czy małe, ja głównie robię sama zakupy dlatego, że to co mają hurtownie w polsce w swojej ofercie - mnie nie zachwyca, wybieram raczej inne rzeczy. po takich cenach jak psizesz to nie trzeba jechać do Włoch wystarczy wejść na zagraniczną stronkę hurtowni włoskich i takie są ceny to żadna atrakcja doliczająć dojazd, i wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do notkaa ja mieszkam ok 100 km od Prato-tam masz miejsce ktore nazywa sie MACROLOTTO jest to okreg z hangarami gdzie sa tylko hurtownie chinskie-wlosi sie juz dawno wyniesli....niestety.Potem we Florencji masz OSMANORO tam tez masz jakies 20-30 hurtowni. Jesli interesuje ci towar firmowy z wyzszej polki zapraszam do mnie do Livorno ;-) z taka kasa to nawet dywanik rozwiniemy czewrwony ....zartuje-ale miejsca masz.jesli potrzebujesz tlumacza to no problem-dogadamy sie-;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nittkaaa
do lagriffeoutlet: dzięki wielkie za te informacje :) Co do firmowych ubrań, to obecnie się na nie nie nastawiam ale nie wykluczam, że kiedyś się to nie zmieni :) A jeszcze co do języka, czy dogadam się tam po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kwoty minimalnej nie ma
jak pelna rozmiarowka - to super! Vat EU, czy nip EU? Nad vatem sie zastanawiam, bo lokalu odliczyc nie bede mogla.... W pierwszej opcji chcialam, bo koszty spore i nie trzeba pilnowac progow. Myslalam, ze obejdzie sie bez pobytu. Ale nadal jestem otwarta na propozycje. Daleko trzeba jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalam ci na gg
napisalam ci na gg , wszystko przez internet załatwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalam ci na gg
a tamto o pobycie to było do Włoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×