Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość goniu1976
biustonosze to ryzyko by w komis dawac, uszyte z delikatnych tkanin,mierzone bezpośrednio na ciało ,mogłyby nie nadawać się do zwrotu. żadna szanujaca sie firma w komis nie daje ,zwłaszcza towaru chodliwego może handluj odzieżą ,butami ,albo innym towarem ,który zalega w magazynach i mogą go dać w komis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majty i biusty
A jakie marki bielizny najlepiej się opłaca sprzedawać , jakie poszukuja klientki .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz tutaj
http://www.oferteo.pl , i daj swoje ogloszenie tu jest dużo o komisach przyj,me , dam etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki za odpowiedzi.pytałam o komis ponieważ kilkanaście stron wcześniej ktoś oferował taką bieliznę ale nie dawał namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle,,,
a dlaczgto nie zabezpieczyłas umowy wekslem albo zastawem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wruuu
no to trafil swoj na swojego...to w kwestii dawania w komis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADAL nie znalazłem importera ciekawych butów letnich, jak ktoś ma namiary na stroje kąpielowe to byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scandal-mam stock kostiumow kapielowych w rozmiarach od 44 do 50 wloskie czxyli od 40 do 46 polskie -stock z boutique wloskiego -134 szt + 21 sukienek plazowych Firmy Phard,Elenia,Unimar,Favolosa,Naory,Stile Pi i M.L Giugli-Calosc rygorystycznie z poprzedniego roku.Sprzedam w calosci-za 1600 euro.Jakosc gwarantowana-moge przeslac fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę chociaż o kilka zdjeć , szkoda ze chociaż od 38 rozmiarówka nie jest ale pomyślę dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wruuu
euro costam zupelnie nie rozumiem dlaczego wzielas te uwage do siebie,hmmm..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKANDAL-zdjecia przesle ci wieczorem jak bede przy moim kompie. Dodatrkowo moje Panie stock ORIGINAL MARINES 3,50\szt-3600 szt. Jest ktos zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu był by zainetersowany
a kto tu był by zainteresowany jak one kupują p 1 sztuce towaru o cały ich wielki hurt a Ty tu takie ilości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nittkaaa
Uf, jakoś przebrnęłam przez te 280 stron wątku ;) Na początku marca wybieram się pierwszy raz po towar "włoskie chiny" w wiadome miejsce do Włoch, nie ukrywam że troszkę mam obawy. Czy jest wśród Was ktoś, kto tam jeździ i zechce podzielić się wrażeniami ? Uprzedzając ewentualne ataki, nie chodzi mi o kontakty ;) Mój mail cathalina0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Nitka a powiedz ja zdobyłaś już kontakty ? Bo ja nie wiem....Myślę dalej tym biznesem.Nawet lokal mam na oku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa na forum
Witam, otwieram butik z odzieżą markową jak waggon paris, rossodisera, anna biagini, JUST-R, MARY C, RINASCIMENTO, GUARAPO i inne. Szukam dostawcą z okolic Poznania lub Łodzi. Proszę o jakieś kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy poszukac w necie-ja jeden znalazlam-moze nie jest w okolicach gdzie szukasz-ale mysle,ze nie ma wielu dostawcow tych marek w Polsce wiec moze ci sie przydac. Pozdrawiam Odzież firm LASAGRADA, Waggon, Speedway, Sogo, Say, Ciolla, Gizia, Rocco Barocco, Vodka & lemon, Blumarine,Cinema Donna i innych !!!!!!!!!!!! Zapraszam do zakupu ilości hurtowych jak i detalicznych. ATRAKCYJNE CENY! Szukasz stałego i solidnego dostawcy?? Napisz do nas: galeria.larin@wp.pl !! Wysyłka na terenie całej Polski Larin tel. 48 36 22 078 ul. Kelles-Krauza 13, Radom e-mail: galeria.larin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bigielpoz wyślij na email sylwia0207@vp.pl ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lagriffeoutlet. Dziękuje bardzo za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na naszą stronę . . www.vogahurt.pl obniżka 20% i nowe kolekcje!. . Poznaj naszą kolekcję, zaskoczą Cię ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w Poznaniu znajduje się ten duży bazar z odzieżą??? Słyszałam że tam mogę dostac dużo znanych markowych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgo
wielkopolska gielda odziezowa wgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież turecka
odzież turecka letnia t-shirty , koszulki na ramiączka 19,99 brutto i 22 zł brutto t-shirty z nadrukami 32 zlote sukienki 25 zł brutto koszule z długim rękawem 22,99 tylko hurt, minimalne zamówienia po 50 sztuk z jednego rodzaju oferty wysyłam na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : odzież turecka proszę o przesłanie oferty aniwlam@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : odzież turecka - proszę o przesłąnie oferty na adres aniwlam@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Queen
Do : ann291111 Jeśli chodzi o długie spódnice niestety nie jestem w stanie Ci wiele doradzić. Długie spódnice jakby zniknęły z rynku. Sama nie raz szukałam u producentów, bo zdarzają się klientki, które noszą tylko długość MAXI. Producenci tłumaczą, że nie szyją bo "nie ma takiego zapotrzebowania" lub "bo długich się już nie nosi". Ostatnie całkiem fajne długie spódnice w dużych rozmiarach (powyżej 46,48) które przywiozłam zakupiłam w Lamii. Trudno mi powiedzieć, czy nadal je mają, zaglądam do nich raz po raz ale szczerze przyznam, że nie wiem czy nadal je szyją. Na pewno ostatnie rzuty spódnic mieli w długości ok. 80cm - osobiście uważam, że ładne fasony, co do tkanin - trzeba ostrożnie wybierać wzory w zależności od tego jaką ma się klientelę. Stoisko : PTAK: Lamia, Hala D box 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki sprzęt polecacie do sklepu do prasowania towaru? Oglądałam na allegro prasowacz TOBI, ale zastanawiam się czy sprawdza się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej3400
Do mk fashion. Kup sobie stację parową jest najlepsza do odzieży. Mam taką w swoim butiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×