Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość leggi
na loklanym portalu dwa razy dziennie ogłoszenie podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak nie idzie to zacznij cześć sprzedawać przez neta przynajmniej na opłayt zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leggi podaj maila, nie chcę tu robić reklamy, ale może cos Cię zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
euro- z tą sprzedaża internetową moze masz racje, moje miasto to ok.100tyś ludków, kiedyś wojewódzkie, dzis powiatowe, dwie główne galerie w mieście , jedem bazarek, nie ma wielu ciekawych lokalizacji na sklep,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
a pytanie z innej beczki, dekoracje wielkanocne macie? czy w sklepie z bielizną ma to duze znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leggi
W ulotki 20 tys????????????????Czy wstawilas jedno zero za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
20 tyż sztuk ulotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak cie zainteresuje mam cały worek biustonoszy damskich różnych, moge ci dac w komis , bo ja sie w detal nie bawie , dla mnie to drobnica, nie wiem czy ci sie sprzeda , ale u mnie i tak lezy , mge ci je dac po 1,5 zeta za sztukę bo to koncowka i juz nie sprowadzam bo wole co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
jakie to staniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
ile sztuk ich masz? czy to są tylko poedyńcze sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jakie ś 232 sztuki łącznie, różne nie wiem, spakowany cały worek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
witam mile panie, euro przepraszam ale wczoraj nie moglam zajrzec do neta. Jesli masz jakas ciekawa oferte prosze o info na poczte. laprime@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wyśle ci narazie to co znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
leggi a co sie tyczy twojego sklepu to powiem ze masz bardzo kiepska lokalizacje. Po pierwsze sklep przy centrum handlowym nie ma praktrycznie szans bo ludzie ida najpierw do centrum handlowego i przedewszystkim tam sie obkupuja, a jesli sie nie obkupia to tylko dlatego ze nie odpowiadala im cena. A wszyscy wiemy ze w centrach nie handluje sie tania bielizna tylko markowymi biustonoszami. Wiec zapewne jak ktos ma kupic biustonosz za 100 zl. to badz pewna ze kupi fo w galerii, bo niby po kiego ma przechodzic na druga strone ulicy do malego sklepu i placic po 100 zl.???? Wiec jezeli chcesz utrzymac sie mimo wszystko to musisz miec cos czdego nie ma w galerii czyli tanie chinska bielizne:D I wtedy jest szansa ze przyjda wlasnie do ciebie bo przeciez nie wszyscy kupuja po stowie a w galeri nie ma takich biustonoszy po 15 zl.:D i wtedy warto sie pofatygowac na druga strone zeby kupic cos czego nie ma w galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
ok. dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty poproszę
chętnie kupię buty .ofertę na maila karlenka222@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
euro slicznie dziekuje, ale szukam cos w innym stylu. tzn. buty wygodne ale jednoczesnie kobiece. Najbardziej zalezy mi na ciekawych koturnach, w stylu peep toe. Udalo mi sie kupic juz dwa modele ciekawych wzorów. Takich bardzo kolorowych i wiosennych, dlatego teraz szukam cos spokojniejszego i klasycznego jak te z aukcji allegro. chociaz jak bys miala cos fajnego i pstrokatego to moze tez sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
za granicą w tym rok u w ogole nei widać koturnów a jak już są fajne tow granicach 10 funtów w zakupie , bo szukałam sama dla sieie ale też nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ale mam coś fajnego przyponiałam sobie jeszcze o jednej hurtowni imają fajną dostawę takich jak te na alegro tylko letnie wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tyle ze nie są tanie , bo euro skoczyło strasznie dzisiaj przelewy mi przeliczali w banku już po 4,2 prawie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
a no wlasnie, zapewne jakies fajne by sie znalazly tylko za nie fajna cene:D Ciekawe skad ten z allegro ma te buty, bo nie dosc ze fajne to jeszcze tanie. Euro oczywiscie letnie wzory tez mnie intersuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wysłalam ci, ma pewnie z chin, ale to musi w dużych ilościach iść żeby się oplacało, morzem , bo kurier drogi, a morze się bierze 100 kg za parę stów i się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
to co mi teraz przeslalas sa juz niezle. Tylko ze musiala bym je sprzedawac po ok. 80 zl. A za 80 zl. to juz kreca nosami. Za 60-65 zl. sa zadowolone i buty w takich cenach mi sie sprzedaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leggi zeby mog wojowac z galeria to musisz albo miec super towar w najnizszych mozliwie w miescie cenach-albo miec cos czego nikt w miescie nie ma-wtedy mozesz pozwolic sobie na przyciagniecie klienteli z portwelem i pozwola sobie przejsc przez te ulice specjalnie do ciebie-przy okazji wizyty w galerji-a moze nawet zanim wejda do galerji,ale to wielka szttuka i ciezka do zdobycia klientela-biustonoszami chinskimi jej nie zwabisz-niestety- dziewczyny ci dobrze mowia-nie jest to najlepsza lokalizacja na sklepik z bielizna-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portfelem się pisze
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
lagri wbrew pozorom naprawde spora grupa osob poszukuje taniej bielizny, takiej chinszcyzny po 15 zl. Dzieki temu kobiety moga co tydzien miec nowa bielizne i bez zalu wyrzucic stara. A tdzisiejsza chinszczyzna to juz nie to samo co trzy lata temu. Wzory maja piekne i jakosc uwierz mi wcale nie taka slaba, ba tak naprawde ja nie widze roznicy miedzy biustonoszem za 75 zl.+ majtki za 25 zl kingi np. a kompletem chinskim za 30 zl. Tak samo mi zolknie po praniu, tak samo sie spiera i tak samo defasonuje z tym tylko roznica ze trzy dychy mi nie szkoda a stowke na komplecik juz jest sporo. Dzieki temu mam caly czas nowa i swieza bielizne. I wiem ze juz sporo kobiet wychodzi z tego samego zalozenia, bo to juz nie sa czasy kiedy czlowiek zaplacil wiecej i rzeczywiscie ta jakosc byla lepsza i warta swojej ceny. teraz to jeden choo.... Najwieksze marki szyja w chinach wiec co sie dziwic. Jakosc i swoje koszty obnizyli ale ceny dla klienta juz nie:D Markowa owszem kupuje ale nie dlatego ze jest lepsza tylko zeby polechtac swoje podniebienie:D Bo czasem trzeba kupic sobie cos drogiego, czasem cos zupelnie nie potrzebnego ot tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom wcale nie to mialam na myli-nie uwazam ,ze chinska bielizna jest nic nie warta i ze sie nie sprzedaje-nie napisalam tego i nie napisze-ale nie wiem czy to dla leggi jest najlepsze wyjscie-moim zdaniem naprawde,zeby zaistniec na wprost galerii handlowej w duzym miescie trzeba miec jakiegos naprawde wyjatkowego asa w rekawie-i musi to byc dobrze wyjatkowy as-zeby dal ci zarobic na koszta i przyniosl zyski- Ludzie chodza-chodza-chodza-ale co z tego ,ze chodza-po samych galeriach chodza i sami nie wiedza po co-musisz wiedziec czego chcesz od twojego sklepu zeby go dobrze prowadzic a w tlumie czyms sie nalezy wyrozniac-to tak jakbys miala sklep w srodku galerii-tyle ze tam wchodzili by do ciebie bezwiednie-choc i tak musialabys im cos dac zeby kupowali wlasnie u ciebie-a tu masz jeszcze wyzsza poprzeczke-bo jestes-PO DRUGIEJ STRONIE RZEKI-musisz przekonac klienta ze masz cos po co mu sie oplaca przeplynac na druga strone-bo tego co ty masz t tlumie nie znajdzie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×