Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

http://www.kupujizarabiaj.com/ Ta strona nie przechodzi poprawnej walidacji proszę zwrócić informatyką na to uwagę trzeba to poprawić :) . Strona czytelna bardzo fajne kolory. To wypośrodkowanie pod zdjęciami mało fajne może lepiej by informacje o firmie były w innej zakładce niż pod spodem nikt tego nie będzie czytał ludzie nie przewijają szukają menu i chcą tam informacji. Nic więcej jak zarazie nie mogę napisać poczekam na gotowy produkt. Teraz ta strona: http://zabawkihurt.otwarte24.pl/ Jakiś czas temu patrzyłam na ta stronę i jak się nie mylę przechodziła walidacje teraz są jakieś 3 błędy ale z tym tu jest dużo lepiej niż poprzednia. No niestety przyczepie się do efektu wizualnego strony. Tło wprowadza bałagan i rozprasza nie wiadomo na co patrzyć a przecież ja jako klient chce przejrzystej strony z widocznym menu i tym co jest do sprzedania, cała reszta ma być dla mnie mało widoczna. Samo wywalenie tła bardzo dużo zmieni na tej stronie. no i nie wiem po co ta ogromniasta czcionka jak ktoś nie widzi jest taka opcja w przeglądarce może sobie czcionkę powiększyć. Szybko się wczytuje zdjęcia ładnie się wyświetlają. Proponuje tło albo białe albo jednolity kolor no a rozmiar czcionki dla mnie za duża. To moja opinia wiec nie koniecznie musicie się z nią zgadzać :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
czcionka jest i tak za mała bo ciągle pytają czy to ceny netto czy brutto albo składaja mi detaliczne zamoweinia i wkurza mnie to , ile razy mozna odpowiadac na idiotyczne pytanie czy karton 20 rzeczy kosztuje 20 złoty , ale nawet takie napisy jak krowie na miedzy nie pomagają , nie wiem skąd sie luzie biora z takimi pytaniami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc vatowcem musisz: Mieć na każdy towar znajdujący się w sklepie dowód zakupu czyli fakturę lub rachunek ale z rachunkami są problemy bo ty będziesz musiała jakby zapłacić 2 razy podatek mogę się mylić odnośnie rachunku od tego mam księgową :). Nie wolno Ci sprzedać nic na co nie będziesz miała dowodu zakupu. Jak masz 10 swetrów na fakturze i je sprzedaż na kasę fiskalną musisz mieć wbite 10 swetrów i ani jednego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :) dla takich klientów czcionka nie wiele zmieni :). A głupie pytania są związane z tym, że łatwiej zadzwonić czy wysłać meila niż poszukać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
ja tez jestem na ryczałcie, jak otwierałam firmę wszystko bralam na fakture, przeciez ksiegowosc musi jakos ewidencjonowac twoje koszty, co później ma związek z podatkiem dochodowym jak pisze euro. Wiem że vat nie zostaje odliczony, ale płacisz go zawsze, jeśli jesteś watowcem to odliczasz. Zresztą skoro nie znasz się na tym, to przecież ktoś prowadzi Ci tę księgowość, więc najlepsze informację znajdziesz właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zarobić?
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biznes (z) łomen: Czy możesz podać adres tej hurtowni? od 100zł?! Ale mówisz o całopostaciowych manekinach? to chyba niemożliwe, na kilku stronach widziałam ceny 800 a nawet 1000zł :) Na allegro patrzę codziennie, czy coś nie dochodzi, ale tam cena przeciętna to 400zł, nie mam rozeznania i nie wiem,czy to dużo czy mało... Chodzi mi o taki model mniej więcej: http://allegro.pl/wyposazenie-sklepu-manekin-damski-dila-i1519057248.html tylko ciekawa jestem, czy gdzieś można kupić taniej :/ Bardzo proszę o opinie i jakieś sugestie, podpowiedzi... Co do faktur za rzeczy z wyposażenia - jest taki obowiązek? Nie mogę niczego przynieść z domu albo dostać od kogoś do sklepu? Np. Manekina- jako prezent i przecież nie miałabym dowodu zakupu, jest to sprawdzane? Myślałam, ze wyposażenie mogę nawet kupić jako osoba prywatna skoro to mój sklep :/ botox3 @ wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do botox "Co do faktur za rzeczy z wyposażenia - jest taki obowiązek? Nie mogę niczego przynieść z domu albo dostać od kogoś do sklepu? Np. Manekina- jako prezent i przecież nie miałabym dowodu zakupu, jest to sprawdzane? Myślałam, ze wyposażenie mogę nawet kupić jako osoba prywatna skoro to mój sklep :/" Oczywiście, że możesz:) Tylko wiadomo, że takie wyposażenie nie będzie wtedy kosztem. Jeszcze się nie spotkałam z sytuacją, żeby ktoś sprawdzał takie rzeczy, a działalność prowadzę prawie 14 lat. Jeśli chodzi o manekiny, to już ktoś przede mną podawał Polimex. Tu masz link - na samym dole są interesujące Cię manekiny: http://www.polimex.net/sklep/index.php?page=Product&id=2855&sid=17&PHPSESSID=5361c51e3d5b7ffb45e5924af9bc75d8 Bardzo dobre ceny manekinów ma ma też firma Tadex, mają mały pawilon koło hal Ptaka (blisko wjazdu), ale nie wiem czy są takie bez głowy, całopostaciowe są na pewno. To jest ich strona, ale nie wiem dlaczego teraz nie działa, bo wcześniej wszystko było ok. http://www.tadex-manekiny.pl/ Ja kupowałam manekiny z firmy Target i wówczas ich przedstawiciel dał mi najlepsze ceny: http://www.target-manekiny.pl/ Maja naprawdę bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
dziekuje za odpowiedz i rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
juz mnie znajokmy katuje tym od miesiaca litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
MANEKINYja zamawiałam w firmie Loutoff , mają polską stronę i wysyłaja z Polski loutoff.pl bardzo fajne manekiny , jak zywe ,w róznych tęgościach , peruki do wyboru. nie są bardzo drogie jak na swój gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że kary zapłacą tylko te firmy, które spóźniły się ze złożeniem sprawozdań (złożyły, ale po terminie), natomiast te które nie złożyły w ogóle, mimo że powinny - kary unikną. No cóż, tylko w naszym kraju może dziać się taki cyrk. My na szczęście nie musimy się martwić, bo sklepów odzieżowych ten przepis nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
śmieszko...mozesz napisać na kontakt podany na tym moim portalu . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie jesteśmy producentami ale jednak produkujemy wypalone żarówki czy tonery od drukarek. Tak naprawdę to sama nie wiem kto powinien to sprawozdanie składać a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
myślalam ze chodzi o zwykle manekiny sory za wprowadzenie w błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Prada
ponoć na ŚLĄSKU jest świetna hurtownia odzieży używanej i outletowej czy ktoś zna i brał? i czy nue był to jednak kot w worku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej praw dla klientów sklep
Więcej praw dla klientów sklepów internetowychRzeczpospolita | 25.03.2011 | 06:27 (fot. Jupiterimages) Dłuższy termin na rezygnację z towaru i obowiązek zwrotu kosztów przesyłki przez sprzedawcę - takie zmiany przewiduje nowa dyrektywa UE. Nową dyrektywę dotyczącą praw konsumentów poparł wczoraj Parlament Europejski. Wprowadza ona szereg udogodnień dla klientów robiących zakupy przez Internet czy też zamawiających towar przez telefon. - Potrzebujemy tych przepisów - przekonywał niemiecki deputowany Andreas Schwab, który był sprawozdawcą projektu. - To prawda, że niektóre kraje Unii mogą na tym trochę stracić, ale są niezbędne dla wspólnego rynku. REKLAMA Czytaj dalej Jednym z celów jest harmonizacja przepisów dotyczących e-handlu i zachęta do sprzedaży w całej UE. Znaczna część sklepów nie wysyła bowiem towarów do wielu państw, w tym do Polski. Co gorsza, klienci dowiadują się o tym dopiero podczas składania zamówienia. - Transakcje są często przerywane - mówi Schwab. - Dlatego dyrektywa zobowiązuje do rzetelnego informowania klientów, do jakich krajów może zostać wysłany towar. - Myślę, że nowe przepisy będą szczególnie ważne dla polskich klientów. Mogą zintensyfikować handel transgraniczny i zwiększyć zaufanie do e-handlu. Dyrektywa reguluje wiele kwestii, o których przepisy milczały - ocenia europoseł Adam Bielan, który brał udział w pracach nad dyrektywą. Sprzedawca pokryje koszty przesyłki Przepisy unijne od dawna przewidują możliwość zwrotu towaru zakupionego przez Internet bez podawania przyczyn. W różnych krajach obowiązują różne terminy odstąpienia od umowy. W Polsce jest to dziesięć dni. Nowa dyrektywa wydłuża ten termin do 14 dni. Zobacz także Elitarny klub ludzi z Wilanowa E-rodzice na zakupach Klienci w sieci będą bardziej bezpieczni Producenci cię oszukują. Uważnie patrz na opakowania! Tusk dostał list z rachunkiem ze sklepu Sprzedawca musi poinformować o możliwości zwrotu towaru. Jeśli tego nie zrobi, to okres na odstąpienie od umowy wydłuży się aż do roku. Europosłowie zdecydowali, że e-sklepy będą zamieszczać na swej stronie specjalny formularz, który ułatwi rezygnację z zakupów. W ubiegłym roku Europejski Trybunał Sprawiedliwości wydał wyrok, w którym przesądził, że po odstąpieniu od umowy przez klienta sprzedawca musi mu zwrócić nie tylko zapłatę za sam towar, ale również opłacone wcześniej koszty wysyłki (C-511/08). Teraz będzie to wprost wynikać z dyrektywy. Już w jej preambule postanowiono, że po odstąpieniu od umowy koszty przesyłki od sprzedawcy do klienta - musi wziąć na siebie przedsiębiorca. Konsument płaci tylko za odesłanie produktu. Ale uwaga: jeśli wartość zwracanego towaru przekracza 40 euro, to także ten koszt obciąża przedsiębiorcę. Zmiany możliwe nawet w tym roku Dyrektywa dotyczy także plików pobieranych z sieci. Tu będzie można odstąpić od umowy, tylko gdy nie rozpoczęto jeszcze ściągania. Chyba że pobrany plik (np. film) okaże się nie tym, który został zamówiony. Dyrektywę poparł wczoraj Parlament Europejski. Teraz trafi do Rady UE. Jest duża szansa, że nowe przepisy zaczną obowiązywać już w tym roku. Nowy akt łączy aż cztery dotychczas obowiązujące dyrektywy dotyczące praw konsumentów. Z szacunków eurodeputowanych wynika, że co trzeci Europejczyk dokonuje zakupów przez Internet. Eurodeputowanym zależy więc na zmianie przepisów, która wzmocni uprawnienia konsumentów w poszczególnych państwach i zapewni im zbliżone uprawnienia. Sławomir Wikariak - współpraca mrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogidogi
no juz widze jak konkurencja na allegro sprejalnie kupuje na aukcjach a potem oczywiscie zwraca towar - kosz przesylki w obydwie strony ponosi sprzedawca czyli np. ok. 25-30zl za aukcje. Wiec walka z konkurencja bedzie prosta - bede kupowal w ciemno rozne przedmioty (w dziesiatkach aukcji) a pozniej korzystal ze swojego prawa do zwrotu. Jako kupujacy nic za to nie zaplace nawet kosztow przesylki zwrotnej. Za to sprzedawca zostanie obciazony kosztami zwrotow np. 5 tys miesiecznie bez jakiegokolwiek zysku. BRAWO UE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" green-dworcowa Niby nie jesteśmy producentami ale jednak produkujemy wypalone żarówki czy tonery od drukarek. Tak naprawdę to sama nie wiem kto powinien to sprawozdanie składać a kto nie." Wszystko zależy od rodzaju i ilości produkowanych odpadów. Podaję link, gdzie jest to wyjaśnione, jest tam też odnośnik do Rozporządzenia Ministra Gospodarki, gdzie podane są limity odpadów. http://opieka-prawna.eu/kto-musi-sporzadzac-sprawozdanie-o-wytworzonych-odpadach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" green-dworcowa Niby nie jesteśmy producentami ale jednak produkujemy wypalone żarówki czy tonery od drukarek. Tak naprawdę to sama nie wiem kto powinien to sprawozdanie składać a kto nie." Wszystko zależy od rodzaju i ilości produkowanych odpadów. Podaję link, gdzie jest to wyjaśnione, jest tam też odnośnik do Rozporządzenia Ministra Gospodarki, gdzie podane są limity odpadów. http://opieka-prawna.eu/kto-musi-sporzadzac-sprawozdanie-o-wytworzonych-odpadach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
do green-dworcowa...jak u Ciebie handel wygląda po przeprowadzce, czy jesteś bardziej zadowolona z lokalu...chętnie bym zobaczyła jak się tam urządziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mogliby się polacy uczyć odprawa celna w słowacji 1,5 godziny, w Polsce 8 dni, 4 dni dostawa paczki z Chin do Sniny na Słowacji , z przelotem przez Paryż , Wiedeń i odprawe celną w Bratysławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dzisiaj taka brzydka pogoda a ludziska chodzą sobie ładnie na zakupy :)) to mi się podoba... Zsamego rana byłam u księgowego który mnie uświadomił w sprawie tych faktur o których wczoraj pisałam,, ogólnie rzecz biorąc nie muszę sie tym martwić bo to jego działka hihihi... Pozdrawiam. P.S. czy wiecie że jutro przestawia się zegary?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wiemy, ja niewiem jaka pogoda bo jeszcze leżę w łózku ale juz powoli dojrzewam do tego ze jestem głodna ale pewnie skonczy sie na obiedzie z knajpy jak zwykle z dostawa do domu, bo i tak gotowac tu nei moge gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak tak mówisz o tym obiedzie to też mnie ssać zaczęło...lece kupić coś do jedzenia bo mi smaku narobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to kup mnie te ż bo niechce mi się wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Mam ostatnie 4 sztuki męskich bluzek longsleeve Tommy Hilfiger, 2 szt - rozm. L, 2 szt rozm. XL oddam je z w cenie 77 zł/szt. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to prześlę zdjęcia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×