Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość OutletArena
Mamy w ofercie, ostatnie 4 szt, męskich bluzek longsleeve marki Tommy Hilfiger. Jeden model w rozm. 2 szt -L, 2 szt XL, jeśli ktoś byłby zainteresowany oddamy je w cenie 77 zł/szt. Zainteresowanym prześlemy zdjęcia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a ja mam damskie z krótkim rękawiem TH po 59,99 jakby ktoś chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani Euro nic nie mam
ale ludzie wpieprzacie sie w kłopoty na własne życzenie. Kilka osob pisalo na tym forum ze z tą Panią miało tyle problemów, jednej paczka za 400zl zginela i ani paczki ani potwierdzenia ze zostala wyslana, innemu klocki lego nie doszly i to tylko na tym forum, jak poszukac w necie to o tej Pani wiele takich opini krązy, najpierw zachowuje sie na kafe jak zwykła prostaczka i obraża wyszystkich a nagle taka miła, a wy tu jesszcze dyskutujecie i nteresy chcecie robic. Jak dla mnie taka osoba jest niepoważna bo Pani Euro chwali ze ze ma tyle kontaktóe tyle zamowien a leży w łóżku do 14tej??? duzo by jeszcze pisac, dla mnie brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie wiem skąd masz takie informacje bo zadna paczka nie zaginęła chyba że z winy fuirmy kurierskiej ale też nie bo dotarła po miesiącu a o lego się niw wypowiadam jak ktoś kupuje i ma pretensje że nie dam mu lepszej ceny niż bezpośredniu importer z alegro to moge powiedziec tylko ze jest to frajer i debil wpisany na czarna liste, bo ja niestety nie mam szans miec lepszych cen niz bezposredni sprzedawcy z alegro ktorzy kupuja dokladnie tam gdzie ja , wiec spadaj z tymi swoimi pustymi teroiami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ta leży bo chodzę spać o piątej jak ty swoją tłustą dupę na trzeci bok przewracasz , a pozatym sądzisz że klikanie leżąć jest gorsze od klikania siedząc , liczą się efekty co zazdrościsz że ktoś może leżeć pół dnia i zarabiać , jak się umie używac internet jedynie do właczania kafe to nic dziwnego pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
Uwaga na eurolifestyle, mojesłowa mogą być niewiarygodne dlatego zachęcam osoby ktore chce z ta pania robic interesy, aby cofnely sie na tym watku do strony 148, i przeczytac co pisze betina110 , strona148, 150, 151- 154, 158-159, 214-215, 266 jak ludzi obraza, 268 jak" w dupie ma wysyłane" (cytat pani euro)paczki, nick "tylko nie euro" na str 268 tez przed nia ostrzega. I jeszcze to ;) http://videodslr.pl/canon-eos-5d-mark-ii-za-jedyne-5500-zl-brutto-t1107.html Pani Euro oszukałą Panią Betine i bezczelnie zaczela ja oczerniac na forach ; http://www.goldenline.pl/forum/2060594/nie-polecam-sklep-firma-ph-betina/s/1 UWAZAJCIE DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
WIDZI PANI TO NIE SA "PUSTE TEORIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
http://www.forum.chh.pl/t337-UWAGA-FIRMe-EUROLIFESTYLE-(ANNA-MARIA)!!!.html TO JEST SKOPIOWANE ZE STRONY; 227 TEGO WATKU odnosnie pani euro.... Trafiłam na necie na taki artykuł 04.05.2010 09:46:29 Wiadomość:Witam. Zostałam uszukana przez Krystynę Kraskę, prowadzącą hurtownię internetową Anna Maria.Zamówiłam sukienkę dla mojej klientki, i nie ma ani towaru, ani zwrotu przedpłaty w wys. 400,00 zł. Trwa to już ponad miesiąc.Ta Pani prowadzi też sklepy nawww.eurolifestylle.sklepna5.pl iwww.annamaria-sklep.maxtrader.pl Ostrzegam wszystkich internautów - Pani Katarzyna Kraska wyłudza pieniądze i nie odbiera telefonów, nie odpowiada na e-maile i zachuwije się, jakby w jej firmie nikt nie pracował http://oszusci.pl.tl/Twoja-Historia/index-3.h tm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wzruszające pfff ale nietrafionie , bo ta sukienka po dziś dzien lezy w mojej szafie bo zostala bez powodu zwrocona pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i oczywiście nie zwróciłam i nie mam zamiaru za nią zwracać bo sukienk szytych na zamówienie się nie zwraca, jej strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
kobieto tyle ludzie przestrzega przed toba, to co podalam nie wystarczy? to nie jedna osoba, lecz kilkanascie a sadzac po twoich aroganckich wypowiedziach zaliczasz sie do takich osob jak tu wszyscy pisza, ja poprostu chce ostrzec ludzi przed toba, bo wiem co znaczy ciezko pracowac i dla mnie jest wazny kazdy pieniadz, nie mozna tak bezkarnie ludzi oszukiwac, ja sie dziwie ze ty jeszcze nie siedzisz w ciupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że po przeprowadzce jest dużo lepiej, jednak nie na tyle dobrze bym chciała to nadal ciągnąć, firma zarabia na siebie jednak sklep przynosi nam straty. Ja chyba nie mam serca do prowadzenia sklepu, wyszłam z założenia, że to będzie proste bo niby co musi wiedzieć taka sprzedawczyni... No musi wiedzieć sporo. Kolejna sprawa to co się sprzedaje dobrze w innych miastach u mnie się nie sprzedaje. Pamiętam jak bardzo modne były fiolety u mnie pierwsze słowa klientki tylko nie fiolet. No i to co było modne w tamtym roku teraz się sprzedaje a nowości leżą. Pierwsze słowa od klientek po otworzeniu sklepu to kiedy następna dostawa, w chwili obecnej to ile dostane zniżki. U mnie ludzie nie lubią płacić kartą wolą lecieć kawał do bankomatu. Nie nakładam chorej marży max 60% przy założeniu, że 10% dostanie każdy kto się upomni o rabat. Bardzo lubię klientki z ze wsi potrafią kupować dużo nie narzekają. No i jeszcze targowisko dla większości w moim mieście to taka galeria handlowa na powietrzu :). Muszę zrobić zdjęcia pokaże jak jest teraz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no widzisz nei siedzę, wiec widać jaka to jest prawda , dwal sie jak ci sie nudzi to idz pobiegaj nie masz ciekawszych zajęć niż życie czyimś zyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
poprostu szkoda mi tych wszystkich ludzi ktorych wykorzystalas i tych ktorych w przyszlosci wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to popatrz sobie na wpisy ten facet pisał 13 stycznia atermin dostawy miał na 23 stycznia bo powiedziałam mu ze nie pracuje w swieta i nowy rok a on uznal ze i tak bedzie liczył sobie czas dostawy mimo ze firma byla zzamnieta i za to ze 10 dni przed terminem dostawy mnie obrazil zamowienie anulowalam i nie zarobil i teraz sie msci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
green-dworcowa ciekawe problemy wywołałaś wpadłam tu tylko na chwilkę ,ale może później skrobnę kilka rad z własnego doświadczenia , może rozwazysz i pomogą ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
tu nie chodzi o jednego faceta, lecz o mase ludzi oszukanych przez ciebie, nie mam zamiaru sie sprzeczac z toba tylko chcialam ostrzec bo widzialam ze niektorzy chcieli cos zamowic u ciebie, ja juz z toba dyskutowac nie bede, bo to nie ma sensu, niech kto to czyta wyciagnie odpowiednie wnioski, milego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jasne mówić to se każdy może , weź się nie wysilaj bo się zmęczysz , nie wiem kim jesteś i szczerze mam w dupie twoje kłamstwa i oczernianie nieprawdziwe jak wszystkie anonimowe kłamliwe z zazdrości komentarze , pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
ale ty ograniczona jestes, jakie klamstwa?ja cie nie oczerniam, ja tylko podalam strony na ktorych ludzie pisza ze zostali oszukani przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
"jasne mówić to se każdy może" dlatego tez podaje same fakty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i nawzajem ja właśnie o tych wpisach pisze , 90 proc z nich dotyczy pretensji że nie mam taniej niż importerzy bezpośredni na alegro cóż , trzeba byc debilem żeby wierzyć że kupi sie w Polsce i sprzeda na alegro coś , i przebije ceny bezpośrednich importerów, żal.pl na takich frajerów, takie komentarze tro ja mam głeboko w tylnej czesci ciała , wiadomo ze zaden hurtownik nigdy nie przebije cen na alegro skoro tam sprzedaja hurtownicy nawet małpa z małym rozumkiem by to zrozumiała ale nie Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
jena co za kretynka, gdzie tam jest o cenach????????tam jest ze paczek nie wysylasz, ludzie ci placa a towaru nie ma daj juz spokoj z tymi tlumaczeniami i nie mysl ze kazdy jest tak ograniczony jak ty ludzie swoj rozum maja i mam nadzieje ze wyciagnal wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na panią euro
wyciągną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no bo tak piszą, żeby pisać, p przecież wiem kto pisze, w tym taka kretynka co odesłala towar i napsiała ze nigdy nie dostała a zwrocila bez słowa bo sobie zamowila dla zartow bo uznala ze 50 zeta na zabawce to ona nie znizy sie zarabiac i wystawila okmentarz ze nigdy nie dostala , wsyztskie sa takie same kłamliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no zawsze pojawią się jakieś anonimowe mendy mocne w gębie tylko dlatego że sobie pisza anonimowo , taka polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
tylko doczytajcie do końca, bo tam jest najciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×