Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

ja nie chce wysyłać ja bym chciała kupić z USA, na odzież jest cło? jeszcze niv nie czytałam na ten temat, tylko znalazłam coś fajnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
oczywiście ze jest cło na wszystko , musisz miec faktury na wszystko , i wsztsko ze stanó przechodzi porzez urząd celny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Będziesz musiał zapłacic cło około 12 - 15 % liczone od wartośći towaru i kosztu przesyłki plus 23 proc., vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro a mam takie pytanie
a jak na allegro duzo sprzedawcow jest z tajlandi, tajwanu itp i chce kupic u nich ciuszek to tez są jakies oplaty oprocz tej za przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie sądzę ponieważ oni wysyłają po jednej sztuce w paczce ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
przy większych ilościach, kurierem to podejrzewam że tak, z tym że tajlandia chiny to są nieduże kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro nie bierz tego
tak strasznie do siebie i nie zuzcaj sie odrazu ale wiedze to ty masz z zakresu handlu, ogolne takie rozpoznanie;)ze tak to nazwe tylko widze ze jestes bardzo konfliktowa osoba nie lepiej ci zmienic nastawienie do ludzi i swiata a zobaczysz bedzie latwiej i interes tez bedzie lepiej szedl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
czy ktos prowadzi sklep z odzieza badz artykulami dla dzieci i niemowlat? Zastanawiam sie nad tym, tutaj wiekszosc opini odnoscie sklepow z ciuchami o o dzieciecych nikt nic nie mowi, czy tez jest w tej branzy tak kiepsko jak z odziezowka i tez do tego dokladacie;)prosze o opinie doswiadczone w tym biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie narzekam na interes , i nie widzę potrzeby zmieniania nastawienia , mam swoje zasady i swoje warunki postępowania jak komuś nie odpowiada to tam są drzwi , wolny wybór , albo akceptuje moje zasady albo idzie gdzie indziej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
justyna odzież dziecięca zawsze będzie się sprzedawać, zabawki tez , to jest branża stała z fazami na okresy świąteczne i okazje , ja siedzę w hurcie dziecinnym i przyznam że w zabawki weszłam tak z ale, może , ale zobaczymy przed świętami , więc było super, myślałam że w styczniu przycichnie a zabawki na hurt schodzą paletami nadal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
w fashion zależy co chcesz sprzedawać , jakie ilości sprowadzać, czy chcesz załatwiać transport sama czy profesjonalną firmę, czy masz na myśli dostawy lotnicze czy tańsze morskie, czy masz tam zaufną osobę która ci ewentualnei zaniży faktury na gifty , bo i trak się da , żeby sprowadzać coś przez cło trzeba się zabezpieczyć z każdej strony, dlatego że cło jest rzecz nie pewna, a humor celników zmienny , poa tym trza mieć nerwy ze stali jak widzisz na rozpoisce kurierskiej swoją paczkę któa tydzien, dwa i nadal gnije na cle i się nie zmienia nic , zabawy z cłem to jest duża operacja , jak chcesz spokojnie spać t lepiej brać towar z Europy szybko miło i przyjemnie bez zadnych zbednych zachodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
uwazaj tez na falszywe strony amerykanskie, zamawiasz ze stanow, a przychodzi ci list z cła , albo telefon ze czeka na ciebie paczka z chin i sa problemy z odprawa , i mozna za to nie zle beknąć , i nigdy nie placac za dostawy z ua wester union albo przelewem tylko paypal z blokadą środków bo inaczej stracisz kasę, wybieraj tylko te firmy ktore maja paypal bo te nie oszukają a nawet jeśli w ciagu dwoch tygodni dostaniesz zwrot kasy na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
Eurolifestyle a co bardziej polecasz sprzedaz ubran i zabawek dla dzieci czy wozki, foteliki, łóżeczka, posciele .... bo nie hcce tego mieszac ze ubrania i artykuly razem bo chcialabym zeby byl to sklep nastawiony na cos konkretnego a nie tak wszystko naraz namotane, no ale nie wiem czy dobrze mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
obydwie rzeczy są opłacalne , z ytm że musisz mieć konkutrencyjne ceny, z tego co wiem na et chwile 90 proc. mamuś robi rekonesans po sklepach sprawdza jak to wygląda na żywo potem wyszukuje okazje cenowe na necie , dobra reklama plus konkurencyjne ceny i można się przebić, jeśli chcesz w tą branże to najlepiej jakieś dzieciowe fora, miejsca gdzie piszą mamy żeby się rozreklamować , wyboru nie musisz miec wielkiego stawiaj na dobre ceny , z reguły jak juz w realu sobie ktos cos znjadzie o ten konretny typ model wozka , to pote,m szuka go w okazji cenowej , moge ci tez polecic na poczatek hurtownie poslka dropshipingowa maja w ofercie, lozeczka, kojce foteliki mozesz sobie zwiekszyc ofke nimi bo wystawiasz je u siebie , oni wysylaja do klienta , i nie inwestujesz towar a zawsze oferte masz wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jeśli chodzi o zabawki natomiast to głownie marka ale i solidność trwałość , niezmiennie na pierwszym miejscu jest fisher price z dzieciowych , plus klocki lego , to sa dwa pewniki ktore zawsze sprzedaż ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
sądzę że równie dobrze sprawdzają się sklepy konkretne jak i mieszane z artykułami do dzieci, wszystko zależy od zaopatrzenia zarówno specjalizacja jak i misz masz można dobrze rozkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
tylko wiesz mi chodzi o sklep stacjonarny a nie internetowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
stacjonarny hmm sądze że musiałabys eic duzy wybor i dobre ceny zeby sie utrzymac, kompleksowe zaopatrzenie pełna wyprawka , reszta jak wyzej jest duzy odwrot w strone internetowyc zakupow wyprawek, ze wzgledu na ceny , dostawe do domu pod nas, do stacjonarnych ludzie przychodza raczej poogladac, sprawdzic jak wyglada na zywo, musialabys miec sile przebicia, atrakcuyjna oferte, no i zalezy jeszcze jakie miasto, lokalizacja etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
miasto ponad 40 tys mieszkancow i sa trzy sklepy dla dzieci, no wlasnie teraz internet dzwignia handlu, dlatego duzo sklepow stacjonarnych upada niestety;( a myslisz ze jesli mialabym otwierac skle to raczej dzieciecy czy jakas odziezowke? bo nastawilam sie wczesniej na odziezowke ale na tym foru m tyle osob narzeka, ze doklada do biznesu, mam znajoma ktora prowadzi outlet odziezowy i tez mowi ze doklada do tego, takze juz sama nie wiem a jestem bardzo zdeterminowana zeby cos otworzyc tylko nie wiem co;) tzn albo odziezowke albo dzieciecy ale nie wiem czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
odzież dziecięca raczej ma większe przebicie dzieci niestety albo stety mają to do tego że rosną za szybko, i tu nei ma wyjścia że boli trzeba kupować, myślę że na stacjonarnym z odzieżą dziecinną można się przebić, wszystko tylko zależy od tego jacy odbiorcy czy trafisz w ich gust, ceny , asortyment wybór , i tak dalej i dalej , na pewno nie jets łatwo przebić się przez poziom cenowy oferownay na necie, zależy jaki towar wybierzeszm,. zrob dobre roeznanie wśród klientow, poczytaj na miejscowych forach co mamusie pisza, jest wiele takich na pewno ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
myślę ze internet tez mozesz swietnie wykkorzystac do rozreklamowania sklepu na miejscu, a najlepiej to ja bym polaczyla dwa w jedno internet plus sprzedaz stacjonarna , w dzisiejszych czasach dosc ryzykowne zaprzec sie tylko na sklepie stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o sztucznej biżuterii? Albo sklep w którym byłyby wszystkie dodatki? czyli apaszki, biżuteria, torebki itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
internet tez wchodzi w gre, tylko na poczatku wolalabym sie skupic na sklepie stacjonarnym i dobrze go zareklamowac, a potem jakas stronek w necie, allegro, świastak itp;) ale caly czas sie boje, wiem ze kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, ale jakbym byla osoba samotna to byla bym bardziej odwazna a tak musze myslec o dziecku, jak nici z interesu to za co dziecku kupie mleko, mam meza ale nie chce polegac tylko na nim, chce sama cos zrobic. To euro radzisz ta odziez dziecięca i zabawki?? wydaje mi sie ze na poczatek chyba mniej kasy trzeba niz na łóżeczka, wozki itp jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
EURO... "moge ci tez polecic na poczatek hurtownie poslka dropshipingowa maja w ofercie, lozeczka, kojce foteliki mozesz sobie zwiekszyc ofke nimi bo wystawiasz je u siebie , oni wysylaja do klienta" , mozesz mi podesłac dane tej hurtowni na benan@tlen.pl dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
ten sklep z dodatkami to tako, wiesz u mnie np jest rynek w soboty i przyjezdza koles sprzedaje torebki po 20zł - 50zl ida jak swieze buleczki, ma rozne rodzaje i ogromny wybor, apaszki tez na rynkach tanio mozna kupic, zalezy chyba od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
sąze że tak a pózniej z czasem możesz dokłądać te większe i drożśze produkty co do wózków to jest teraz kilka topowych marek które się sprawdzają, ale z tego co wiem, zdecydowanie kupowane są przez internet, sklepy stacjonarne mają je za drogie, więc w wózki na Twoim miejscu bym się nie pchala na początem, odzież + zabawki + akcesoria jakieś pierdółki ddodtaki nei drogie , coś co się sprzedaje przy okazji ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
szkoda że dopieor otwierasz bo dzisiaj mam ofercie zabawkę markowe po 10,99 brutto ale u mnie sa oferty czasowe, więc to będzie tylko parę dni ta akurat i lego mam teraz na dniahc po 19 zeta , w kazdym razie pozniej tez beda tyle ze ceny są płynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 1234
wiesz zanim otworze to tez minie jakis czas, chcialabym jeszcze starac sie o dotacje z uni bo mam torche kase ale jak bedzie wiecej to chyba lepiej;) a na sklep z ubraniami i zabawkami ile trzeba miec? orientujesz sie troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
z tym ci nie doradzę , nie mam doświadczenia w stacjonarnych sklepach , to już musiz podpytać kto prowadzi taki stacjonarny bardziej,ja siedzę w interntowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×