Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
jutro jets za 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dla mnie ok , dużo lepszy niż zeszły rok , nie było pustki i przerwy po świętach ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka78
Witam. A ja mam takie pytanie znajoma chce mi odsprzedać sklep( odzież ciążowa) sklep istnieje od 5 lat. Jest znany w mieście ,duzo reklam ,strona internetowa.dobry punkt.Chce go odsprzedac ze wszystkim- spory towar,wyposażenie , wszystkie kontakty handlowe.Za wszystko chce 45 tyś. Czy to się opłaca? ile się wkłada w rozkręcenie takiego sklepu od zera ? Lokal jest wynajmowany ( opłaty ok.3000 ) Sprzedaje ze względów osobistych (wyszła za mąż za bardzo bogatego pana;-) spodziewa się blizniąt nie chce i nie potrzebuje juz pracować) Doradzcie bo jestem zielona w tych sprawach. Musiała bym założyć działalność itd. Wiem ze sklep przynośi zysk ( wiem też ze są miesiące lepsze i gorsze) musiała bym wziąść kredyt (te 45 tyś) i się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka78
A i na co zwrócić szczególnie uwagę? O co się dopytać zanim się zdecyduje. Jest to tylko moja znajoma nie wiem czy moge jej ufać na 100%. Ona mówi ze to okazja bo niby towar jest tyle wart. Doradzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
triche dziwne sprzedawacv tak dochodowy interes bo przecież mogłaby kogoś zatrudnić do sprzedazy skoro tka dobrze prosperuje , hmm a może zatrudnij się u niej na tydzień zobacz od środka jak to rzeczyywiście wygląda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
masz rozeznanie w rynku, dostawców tez ci sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka78
Przekaże kontakty do firm /hurtowni od których kupuje towar.Oni wiedzą ze ona chce sprzedać interes i sami to zaproponowali. Warto kupić to wszystko za 45 tyś? Jej się juz naprawdę nie chce ( trochę jej się w głowie po przewracało) mąż zarabia 10 razy więcej a za rok.dwa planują wyjechać na stałe do Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
hmm jak czujesz sie w tym dobrze, masz w tym rozeznanie i mozesz jej zaufac to czemu nie, sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green dworcowa, firma Norbi - miała w ofercie marynarki sportowe w odbrych cenach? Ja właśnie poszukuje czegoś jak z tego link, który ktoś wkleił, jednak przeglądam w necie firmy z Ptaka i nie mogę znaleźć, jeśli mogłabyś podpowiedzieć, która to hala byłoby super... A moze ktoś jeszcze moze doradzić, gdzie kupić, albo ma w swojej ofercie tego typu marynarki? np. Euro, ty nie masz? botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie widze takich marynarek w zageranicznych hurtowniach, przeglądam właśnie , mam za to spódniczki w kwiaty i kiecki w kwiaty , dzizes obrzydednie mnie łapie już, kto wymyslił modę na kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam nową ,zagraniczną odzież damską Zainteresowanych proszę o kontakt :) gg:11574137 wfashion@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogoś zorientowanego
Czy butik internetowy może sprzedawać ubrania w detalu i hurcie? ten 'hurt' to ok. 30szt w jednej aukcji ??? mozna tak ???czy tylko hurtownie tak moga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,ze można tak zawsze jak sie wypelnia wniosek o zalozenie dzialalnosci to wybiera sie zgodnie z PKD rodzaje dzialalnosci , pewnie ta osoba ma sprzedaz detaliczna i sprzedaz hurtowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena78
Czy ktoś jeszcze mi doradzi.( Posty wyżej) plisssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do Marlena78 ja gdybym była na twoim miejscu poprosiłabym o udokumentowanie wyników finansowych firmy np za 2 , 3 lata . jeżeli twoja znajoma jest uczciwa to nie będzie problemu by ci dała np książkę przychodów i rozchodów do wglądu , oraz deklaracje składane do US. właściwie od tej czynności powinnaś uzależnić dalsze plany dotyczące zakupu zaprowadzonej firmy. jeżeli sama nie potrafisz wyciągnąć wniosków z przedłożonej dokumentacji , to powinnaś skorzystać z porady doradcy-fachowca , chociażby dobrej księgowej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marleny76
Według mnie takie biznesy nie mają chętnych do kupna, twoja znajoma nie sprzeda tego tak szybko bo ludzie sie boją ze zostaną oszukani. powinnas poczekac troche i jak juz zobaczy ze chetnych brak zaproponowac jej połowe co najwyzej, nie wiecej z tej kwoty. Musisz takze zrobic przeglad ksiag rachunkowych tz zobaczy jakie sa całkowite koszta jaki przychód i czy sie to opłaca bez wzgledu czy znajoma bedzietak twierdziła sprawdz to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marleny76
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marleny78 a nie 76 sorry
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia76
do marleny hej ja mam też odzież ciążową i nigdy nie zdecydowałabym się na prowadzenie tylko samej ciążówki nie wierzę że można zarobić 3000 tyś na czynsz zus i jeszcze żeby ci zostało.Nie wiem jak duża jest to miejscowość i co to za firmy tej odzieży ale teraz jest coraz więcej fajnej i taniej ciążówki u chińczyków i ludzie wolą kupować coś taniego niż firmowego za dwa razy drożej na te 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
do Marleny...a ja bym na twoim miejscu zaproponował tej znajomej, że spróbujesz u niej popracować z miesiąc czasu nawet za darmo, bo chcesz spróbować czy sobie poradzisz i wtedy zobaczysz czy tam się coś kręci i czy ona nie ściemnia przypadkiem:) ...inaczej bym nie zaryzykowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbi jest chyba w któreś z hal A,B,C,D nie pamiętam dokładnie. Jak nie zapomnę sprawdzę w poniedziałek wtedy podam dokładnie... niestety wizytówkę mam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
to będę wdzięczna, bo przeglądam i chyba ślepa jestem, ale nie widzę :/ Czy może ktoś porównać Ptaka z Maximusem? Bo chyba rzeczy są takie same? Tylko jak cenowo? Bardzo proszę o poradę, gdzie lepiej jechać... botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep odziezowy
Witam was wszystkich jestem ciekawa jak wam szło w marcu bo u mnie kiepsko juz nie wiem co mam myslec w styczniu byl ruch a w lutym i marcu tragedia z jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
zdecydowanie w gore, żadnych tendencji spadkowych, wreszcie sie normalnie kreci przez caly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powem tak
zeszły rok marzec był o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jutro
A ja jutro idę wymówić lokal i zawieszam działalność, od stycznia same straty, na lokal wyrabiałem ale już zus z własnych (pożyczonych) pieniedzy szło a gdzie inne media i dla siebie. Jak ktoś by chciał odzieży troche kupić to odsprzedam w cenie hurtowej, głównie spodnie Jeans. Szkoda mi sklepu ale żyć muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Witam Zapraszamy serdecznie na nową dostawę w nowym magazynie, znajdującym się w Katowicach na ul. Kłodnickiej 64 W ofercie nowa dostawa odzieży damskiej MORGAN oraz YSATIS, pochodzących z kolekcji wiosna-lato 2010. Piękne, letnie długie sukienki, najmodniejsze fasony spodni, stylowe tuniki, eleganckie płaszcze wiosenne oraz wiele ciekawych i najmodniejszych fasonów tego sezonu. W ofercie kilka tysięcy sztuk odzieży, wywieszonych na wieszakach z możliwością osobistego wyboru towaru. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od dnia 6.04.2010 (w tym dniu możliwośc umówienia się od godz. 18:00) oraz w następne dni w godzinach dogodnych dla klienta, po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie: tel. 514 111 200 w godz. 8:00-18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×