Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość nic dziwnegoto
15:22 [zgłoś do usunięcia] czaro_mała Może i na allegro jest taniej, ale bez kosztów przesyłki. Często przychodzą dziewczyny i mówią, że takie kolczyki kupiły sobie 2 pary po 1 zł na allegro. Doliczając 7 zł kosztów przesyłki nie wychodzi to wcale taniej, a u mnie można kupić je po 3 zł za parę. Większe firmy mają przeważnie tylko opcję kurier za 13 czy 16 zł i wtedy mało jest to opłacalne, jesli się chce kupić 1 rzecz np: z odzieży. oczywiście dlatego rozsądny człowiek kupuje kilkanaście rzeczy na raz za cenę 4 razy niższą i ma na tym zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAĆ PAN
DOM MILA123 PROWADZĘ 13 LAT SWOJE SKLEPY . ALE CZY TY PROWADZISZ SWOJE SKLEPY CZY ZACZNIESZ DOPIERO? BO JAK PROWADZISZ TO GRATULUJE A JAK ZACZNIESZ TO TROSZKĘ BAJASZ . UWIERZ NIE WYPADŁEM SROCE Z POD OGONA I PO TOWAR LATAM PO ŚWIECIE ALE TO CO SIĘ WYRABIA OBECNIE Z HANDLEM ODZIEŻĄ (CAŁY ŚWIAT ) TO JEST KOSZMAR. I GENERALNIE NIE IDZIE KU LEPSZEMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
"milla123 w poprzednich firmach (duże sieci odzieżowe składające się z kilkudziesięciu sklepów o powierzchni od 700m2 każdy) prograny były podstawą na analizach spędzaliśmy multum czasu, ale się opłacało. Ja nie myślę, o takich ilościach ani powierzchniach, ale dlaczego nie 'ściągać' trafionych rzeczy?... myślę, ze podobnie jest z np. wystrojem sklepów, większość mniejszych sklepików nie ma witryn, manekinów, odpowiedniej prezentacji towaru (a ludzie na to zwracają mega uwagę) - sieciówki się prezentują i mają wymierne korzyści...a sklepiki (szczególnie te starsze) reagują na to : a po co? tak samo po co programy?...." Myślę, że porównywanie małych sklepów (jakie większość z nas prowadzi) do sieciówek, które mają obroty rzędu kilkudziesięciu tysięcy dziennie nie ma większego sensu. Sieci mają wymierne korzyści przede wszystkim z lokalizacji w centrach handlowych oraz z bardzo niskiego kosztu produkcji. Napisałam swoją opinię na temat zastosowania programu magazynowego w małym sklepie odzieżowym, a mam taki program w sklepie (innej branży) od ponad 10 lat, tak że laikiem w tym temacie nie jestem. Ty oczywiście zrobisz, jak uważasz - ale warto znać różne punkty widzenia. Życzę powodzenia i pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
masz rację, że porównywanie małych sklepów z sieciówkami nie ma sensu, moja wypowiedź nie dotyczyła porównywania, tylko tego, że może warto by było 'ściągnąć' to co mają dobrego i przełożyć to na nasze warunki. a tak jak napisałam wcześniej na początku może to być zbędna inwestycja, ale być może w późniejszym czasie warta przemyślenia ze względu na to że moze okazać się opłacalna... absolutnie nie było moim zamiarem ignorowanie czyjej kolwiek opinii, gdyż każda informacja jest dla mnie cenna (a czy z niej skorzystam to już inna bajka). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
do WAĆ PANa nie zażucam Ci nie znajomości branży, nie neguje również tego że obroty dziś są nieporównywalnie niższe niż te z przed 10, czy 15 lat. Bo to przepaść. Być może jesteś przyzwyczajony do innych obrotów a przez to i zarobków (tym bardziej, ze masz kilka punktów). Ja mam to 'szczęście' że zaczynam od początku teraz, więc jeżeli u siebie osiągnę zyski porównywalne do zarobków jakie proponowali mi poprzedni pracodawcy to już będzie dobrze. A nadal myślę, że to możliwe. Tym bardziej że właśnie dzięki tzw. kryzysowi wielu producentów daje towary w komis (niechetnie do 1 sklepu, ale przy np 3 jest już inna rozmowa), więc jeżeli odpada koszt zatowarowania powiedzmy 1/3 sklepu (bo jak się nie przeda to zwracasz do producenta) i dzięki temu jest duża rotacja towaru (wymiana w trakcie sezonu) to może nie być aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
*zarzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poszukuję odzieży w stylu Roccobarocco,Fracomina,Lasagrada ale tańszej ,,No Name,,Za namiary prześlę adresy bazarów chińskich w Pradze i 1 na Węgrzech. aga.kal@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAĆ PAN
DO MILA 123 POZOSTAJE ŻYCZYĆ TOBIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie Dziewczyny powiedzcie mi czy wszystko kupujecie na faktury do swoich butików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w - fashon
tandetny japan style, od chinczorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
Witam, sezon przenosi się na wybrzeże,mazury lub południe kraju. Jestem dystrybutorem odzieży damskiej i młodzieżowej. Bogata, kompleksowa oferta. Dojeżdżam z pełną ofertą do klienta. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika160378
Czy ktoś z Was wie jak wygląda współpraca z Blue Shadow? Czy to typowa franczyza, ile biorą za licencję i czy pomagają w wyborze lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly Cwaniaczek
ika160378 My nie wiemy ale ty nam chcesz to zapewne wytłumaczyc. Tylko czy nie szkoda twojego czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje namiarów na bizuterie i inne dodatki (kalepusze, chusty, paski) firmy LOLITA - czy ktoś cos wie? Może czaro_Mała? Dodam, że nie zajmuję się sprzedażą ozdób, lecz odzieży, chciałabym tylko trochę dodatków tej firmy. boox3 @ wp.pl Szukam też sukienek ale w rozmairze +40 najlepiej outlet, żadne chińskie "Italy" mnie nie interesuje. Muszą to być modne fasony dla młodych babeczek... Dziekuję Ja mam od miesiąca otwarty butik, nie wiem ,czy początki miały być z założenia złe, czy dobre? U mnie jest bardzo dobrze i zastanawiam się, czy będzie lepiej czy gorzej póżniej ;] Na razie jestem naprawdę zadowolona, więc nie zawsze musi być żle... ale zobaczymy co dalej... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dodam, że miałam jeden kontakt na stoisko w Ptaku, ale ostatnio jak tam byłam - nie było już biżuterii tej firmy, tylko taka typowa no name :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do botox
A jakie masz utargi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam mam pytanie ponieważ zawsze jezdziłam do ptaka w tygodniu poniedzialek sroda piatek teraz jestem zmuszona do wyjazdu w sobote lub niedziele ,czy jest jakas roznica cenowa w tych dniach ? czy ceny nie są zawyżone ? i jak rzeczywiście jest czynne w weekend bo to ze bedzie tam mnostwo osob detalicznych to mozna przewidziec prosze o odpowiedz bo wyrawa juz w nast weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
acha i czy towar juz nie jest przebrany i duzo rzeczy brakuje ,moze ktoras z was ma porownanie z tygodniem a weekendem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
do botox Ja pierwszy mc otwarcia sklepu mialam najlepszy wydaje mi sie ze chodzi o to ze jest nowy sklep ktory wzbudza zainteresowanie innych ,duzo towaru ,i jakies nowosci pozniej tylko mc z swietami grudzien kwiecien dorownywaly utargą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początki zawsze są dobre
Botox, początki zawsze są lepsze, niż późniejsza szara rzeczywistość. Ja w pierwszy dzień miałam utargu 3800, a teraz cieszę się jak mam 1200, bo 700-800 a nawet mniej też się zdarza. W piątki i soboty jest oczywiście lepiej 1500-2500. Jak wysokie masz utargi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W jakie dni najlepiej wybrać się na Ptak,Do Tuszyn,czy do Głuchowa warto? aga.kal@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Głuchów jest czynny tylko w poniedzialek i piatek ,a wydaje mi sie ze sroda piatek sa najlepsze ale nie wiem czemu tak jakby w srode i piatek bylo wiecej swiezych dostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt z innej beczki
a ja mam do was pytanie z innej beczki. czy zdarzyło się wam zapłacić zus nie w terminie??jeśli tak to jakie były konsekwencje? ja zapomniałam i zapłaciłam dopiero dzisiaj,3 dni się spóżniłam i teraz sie zastanawiam co będzie, może wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie stało jak się spóźniłaś 3 trzy dni. Możesz mieć problem jedynie z chorobowym gdybyś chciała pójść. Bo wymagają aby trzy miesiące przed było terminowo zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
hej. jak wam idzie handel??? bo mi kiepsko. macie może jakieś sprawdzone sposoby jak przyciągnąc klientów,jak zwiększyć sprzedaż ubrąn?? poradzcie cos, bo ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×