Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Te tuniki są po 28 zł w hurcie netto i do tego vat i jeszcze zakup paczki czyli ok 10 szt. Detalistko cena na allegro jest bardzo dobra. Płacisz tylko za przesyłkę. W Gwarku może uda ci się kupić jedną sztukę ale na pewno nie w takiej cenie. W Jaworznie nie masz szans, tam tylko całe paczki. A poza tym sprawdź czy to co podoba ci się na zdjęciu będzie pokrywało się z twoimi wyobrażeniami. I kup na allegro. Czekamy na twoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam hurt. z ciekawą odzieżą
Witam. Otwieram sklep z odzieżą damską. Szukam hurtowni, która zajmuje się sprzedażą odzieży lepszej gatunkowo, z nietypowym wzornictwem, coś ciekawego, przykuwającego wzrok, przede wszystkim zależy mi na tym aby nie była to typowa masówa, którą widać praktycznie w każdym prywatnym butiku. Proszę o kontakty na mail: strefamody@interia.eu Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka7654321
Faktycznie bluzeczki na zdjęciach prezentują się niczego sobie - sprzedawca jest dobrym fotografem skoro to słabe tuniczki - przeglądając ciuchy tego sprzedawcy to same takie fotosy w lepszym wykonaniu i jak tu teraz kupić coś na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zamierzam sie do otwarcia slepu z odzieza powiedzcie czy warto sie za to brac nie majac pracy i czy sa szanse na utzrymanie sie na rynku przy takiem kryzysie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zamierzam sie do otwarcia slepu z odzieza powiedzcie czy warto sie za to brac nie majac pracy i czy sa szanse na utzrymanie sie na rynku przy takiem kryzysie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stokrotka0309
Jeśli nie masz dostępu do jakiegoś super dostawcy lub swojego lokalu to chyba nie warto ryzykować bo szanse że Ci się uda to jakieś 5-20% zależy od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższym
liczy się towar trafiający w gust klienta bardziej niż towar konkurencji oraz niezła lokalizacja. dużą rolę odgrywa znajomość marketingu. nawet wiedza z książek pozwala uniknąć podstawowych błędów. można się unieść honorem że sama nauczysz się wszystkiego z doświadczenia ale to kosztuje dużo pieniędzy. w ogóle zdobywanie wiedzy w sposób "naukowy" dużo kosztuje (ceny laboratoriów naukowych są bardzo wysokie), więc zabawa w doktorka od marketingu w małej firmie nie wchodzi w grę. w biznesie chodzi o to żeby zarabiać i nigdy nie zainwestować za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższym
oczywiście nie namawiam do nie uczenia się z doświadczenia ;) trzeba się uczyć ale przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższym
może kilka przykładów podam ;) każdy kto pierwszy raz zaczyna prowadzić biznes rzucając się na głęboką wodę bez przygotowania z doświadczenia dowiaduje się co to znaczy utrata płynności finansowej i kosztuje go to najczęściej plajtnięciem. taką wiedzę można zdobyć za darmo z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka boutiQue
witam prowadze sklep z odzieza od prawie 2 lat jesli ktos ma jakies fajne namiary na hurtownie wloskie lub jakies inne, to prosze o kontakt gg 2848927 lub karolina.badera@poczta.fm osobiscie nie polecam tanich ubran bo ponoc ludzie nie maja kasy a to jest G.. prawda.... wiec jesli mozna cos polecic to tylko lepsze ubrania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższym
Podam wam jeszcze inny przykład z marketingu. Miałam kłopot ze sprzedaniem swetra w romby. W końcu znalazłam klienta, tylko musiałam m spuścić 10% z ceny. Lepiej tak niż w ogóle. A śmiechu było przy tym co niemiara. Tak się wyluzowałam po tej sprzedaży, że zrobiłam temu gościowi loda w przymierzalni. Po jego wyjściu następna klientka zwróciła mi uwagę, że coś białego wisi mi na brodzie :) Zapomniałam wytrzeć spermę z twarzy po tym lodziku. A ten pan jak mu robiła laskę powtarzał mi połknij połknij. A ja głupia łoża nie posłuchałam i teraz mam. Wstyd przed klientką na maksa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12345asajksdhadsash
nogafashion był dobry dawno temu...teraz [przesadzaja z cenami...prwie 40 zł za szt outletu dunskiego??????? chcecie Bershke 2011 po 25 zł za szt.?...kazda ilosc prawie 1000 modeli jak leci.......od 100 szt. i bez zadnej łachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalojbogaplatucha
te kamila Pomorskie ksiegowa ci powiedzała ze jak nie 150 koła obrotu to kasy nie pottrzebujesz......ty lepiej k...wa zmien tą ksiegową buhahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryjan
Witam wszystkich ! Jestem w trakcie otwierania butiku z odzieżą damską, bardzo bym chciała by była to odzież nietuzinkowa. Bardzo proszę o namiary na takie hurtownie... z góry dziękuję wiolettajankowsa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila pomorskie
do kamila pomorskie chcialbym rowniez otworzyc sklep z agd w wielkopolskim daj znac na meila janusz.lewinski1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odziez turecka AMED
Witam... Firma AMED zaprasza na zakupy tureckiej odzieży damskie (tuniki, bluzki, getry, t-shirty, bokserki,bluzy itp.) C.T PTAK ul.Rzemieślnicza 35 95-030 Rzgów k.Łodzi Hala B, box 223.... dobra cena dobry jakość.. Tuniki cena od 16 do 30 bluzki cena od 10 do 25 bokserki cena od 9 do 18 getry cena od 10 do 25 t-shirty cena od 10 do 20 bluzy cena od 18 do 28 co tydzień nowa dostawa dużo wybór koloru możliwość przesyłka kurierska ZAPRASZAMY Poniedziałęk 6.00-14.00 Wtorek 7.00-14.00 Środa 6.00-14.00 Czwartek 7.00-14.00 Piątek 6.00-14.00 Sobota 8.00-14.00 Niedziela 7.00-14.00 Kontakt: lovely_girl_pl@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola12345asajksdhadsash
Ola poproszę o przesłanie oferty na mail: strefamody@interia.eu Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie jest mnóstwo hurtowni zciuchami, tylko jak to ruszyc z tym, czyli skąd kasa na towar, czynsz za wynajem sklepu i wiele innych spraw. jak sobie radza z tym ludzie. Czy pierwszy krok to handel na łóżku polowym na rynku? Bo nie wiem. przecież w mieszkaniu sklepu nie otworze bo kto kupi na 8 pietrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie czy otwarcie sklepu w domu to dobry pomysł? mieszkanie po wyprowadce dziecka -bo sie żeni, jest dobrym pomysłem? jest tyle fajnych ciuchów po cenach hurtowych , pewno by szło, ale czy w mieszkaniu przyjdzie ktoś kupic? jak do speluny jakiejś.....co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sobie wyobraziłam tak, ide na rynek rano rozkładam ciuchy (a co jak będiz epadac?) no i opylam w miare tanio, znowu zamawiam , znowu wykładam i znowu....i tak w kółko, tyle, że nie wiem czy to jest najlepszy pomysl....musiała bym sobie kupic taka walizke na kółkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zamówić mnóstwokapciza pare złotych, skarpetek, cyckonoszy i spróbowac to opchnąc na rynku, na łózkupolowym albo stole, ale stół to trzeba rano lecieć zając okołom4 , 5 rano ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czym przyciagnąc klienta, , dodatkowa para skarpet gratis? To zbankrutuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nad otwarciem sklepiku pod tytułem "Poranny chlebek" i uruchomic sprzedaż pieczywa i artykułow pierwszej potrzeby - gazety , ale tylko codzienne, wybrane tytuły, papierochy, rajstopy, no i te jedenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tytuł sklepu " Do sklepiku w kapciach i piżamie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tureckie ciuchy
Do gazia Może w necie jest i mnóstwo hurtowni ale napisz namiary na hurtownie które przebiją sprzedawców z allegro.....???????? poszukuje hurtu tureckiego z obecnego topu targowego tzn te wszystkie nowosci z zamszem i skórka - napisz gdzie je widziałas taniej niz na allegro - ludzie kupują tam gdzie taniej no a teraz kazdy ma dostep do neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myslałam sprzedawac na allu, ale jak sie handluje na allegr. to tez trzeba miec działalnośc gosp. otwartą. To po pierwsze. A po drugie, jesli by towar schodził, np. zakupiony w hurtowniach , to mozna by to rozważyc. Tylko, czy zejdzie towar. A szukasz hurtowni? Wpisz w gogle hurtownia odzieży. Wyskoczy Ci dużo propozycji. Przeszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemy wyskoczył jakis nieznany mi adres mailowy , przy moim nicku???/nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×