Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
Ja na przykład chętnie wrócę właśnie , apropo reklamacji kupiłam pończochy z doczepianymi kokardkami, wiadomo chiński badziew, po jednym założeniu kokardka odpadła. Nawet nie chciało mi się bawić w reklamację ale odesłałam . Zwróciili za wysyłkę, przysłali nowe , i jeszcze gratis dołożyli dwie pary innych , To się nazywa klasa rozpatrywania reklamacji, a wszystko to za produkt wart 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LA PRIMA
GOTOWY SKLEP W 14 DNI !!!! Otwórz swój własny sklep z włoską odzieżą damską + sklep internetowy. LA PRIMA – to pierwsza w Polsce sieć sklepów z atrakcyjną i niedrogą włoską odzieżą damską. KATALOGI 2014 NA NASZEJ STRONIE CENY JUŻ OD 3,00 Euro / szt. Otwórz swój własny sklep odzieżowy w dwa tygodnie od A do Z . Gotowy pomysł na biznes ! Pracując z nami nie musisz już tracić czasu na szukanie chińskiego bubla po "Ptakach", "Wólkach" itp. U nas wybierasz i zamawiasz przez internet lub u przedstawiciela Oferta dla osób chcących otworzyć swój własny niezależny sklep odzieżowy oraz dla istniejących już punktów sprzedaży. *MOŻLIWOŚĆ AKTYWACJI PROFESJONALNEGO I PROSTEGO W OBSŁUDZE SKLEPU INTERNETOWEGO ZE SWOIM WYBRANYM ASORTYMENTEM. Od wielu lat prowadzimy owocną współpracę z wieloma partnerami z branży odzieżowej a nasi wykwalifikowani pracownicy , specjaliści do spraw sprzedaży są do Państwa dyspozycji oraz pomogą w rozwiązywaniu najdrobniejszych problemów. korzyści z LA PRIMA : - niskie ceny zakupu towaru - niski koszt inwestycji - brak ukrytych opłat - opłata licencyjna – BRAK - brak umów lojalnościowych - dowolny wystrój sklepu - bardzo bogaty wybór asortymentu - duży wybór modeli i kolorów - wysoka jakość towaru - brak ograniczeń powierzchni sklepu - duża dowolność przy zamówieniach - możliwość zamówienia on-line oraz u przedstawiciel - krótki termin otwarcia sklepu – do dwóch tygodni. wsparcie LA PRIMA : - profesjonalne doradztwo przy otwarciu nowego sklepu - zakładanie działalności , pozyskiwanie dotacji , wybór dobrego lokalu , dopasowanie odpowiedniego asortymentu , krótkie szkolenie z obsługi kasy fiskalnej oraz sprzedaży. - cykliczna reklama sklepu w lokalnej prasie - stała opieka nad otwartym sklepem - systematyczne zwiększanie obrotów firmy poprzez wprowadzanie produktów sezonowych dostawy towaru LA PRIMA : - towar można zamówić on-line i wysyłany jest firmą kurierską GLS , DHL , UPS ( bez opłat ) - towar można zamówić u przedstawiciela LA PRIMA po wcześniejszym umówieniu wizyty - towar można zamówić w siedzibie firmy LA PRIMA więcej informacji o LA PRIMA : - zapraszamy na naszą stronę internetową - prosimy o kontakt telefoniczny Zapraszamy do współpracy Na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiem telefonicznie. Adam Piotrowski La Prima Polska laprima.com.pl tel. : 533 503 485 LA PRIMA ® ITALY - 20123 MILANO , VIA NERINO 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to niedrogie made in italy to skad?Prato,Bolonia czy inne chinsko/włoskie wynalazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no ja uwielbiam mode na kolorowo wszyystko wtedy ladnie wyglada 222 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do sprzedania wyposażenie sklepu wraz z ubraniami około 300 kg . Urządzicie cały sklep za 5 000 tys złotych. Kontakt email: katarzyna1120@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenosModa
Wlasny butik zaopatrzysz u nas: www.tenosmoda.pl Zapraszamy. Jesteśmy hurtownią odzieży w Zielonej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2455
mam do sprzedania piękne meble do sklepu odzieżowego duża półokrągła lada, gondola i wiele elementów m.in. pułki na buty lub torebki ,dodatkowo daję manekiny oraz wieszaki kontakt: annamieszczak@op.pl 514083264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelenka
Hej! Jestem studentką i szukam drobnych zleceń żeby jakoś dorobić i nie głodować :P Napewno macie firmy, sklepy, zajmujecie się czymś gdzie potrzeba zadbać o Wasz wizerunek w internecie (logo, przejrzysty szablon strony czy aukcji, retusz zdjęć do internetu) czy też "offline" (wizytówki, papier firmowy itp). Nie skreślajcie mnie od razu że spamuję, ale jakoś muszę szukać potencjalnych klientów :( Jeśli znacie kogoś kto właśnie potrzebuje jakiegoś projektu to chętnie się tym zajmę ;) Wykonam dla Ciebie: - loga, logotypy, - projekty wizytówek, plakatów, bannerów, kalendarzy, ulotek, t-shirtów, wlepek, - projekt strony www, bloga, szablon na aukcje, style na fora, - animacje we flashu, gify, - grafiki na facebooka / youtube'a, avatary, sygnatury, headery, - przerobię zdjęcia, wyretuszuję, usunę tło (na aukcje), dodam profesjonalnego look'u, zamienię na wektory (do druku), - i dużo dużo więcej, zapytaj. Kontakt na meffjuonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcelanka a wystawiasz faktury vat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reserved w nadchodzących nowościach ma już buty zimowe, a koniec czerwca. Jak tak dalej będzie to sezon zimowy będziemy kupować w kwietniu. Jak tam u Was sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za chińskimi ubraniami nie przepadam. Tak jak ze wszystkim – uważam, że to masuwka za wielką kasę. Wielką kasę, bo 50 zł za bluzkę z bawełny podejrzanej jakości nijak mi się nie kalkuluje. Ja stawiam na oryginalność i dobrą jakość, dlatego też zainwestowałam w butik w którym oferuję odzież używaną z Niemiec i Austrii. Bardzo dobre firmy w cenach….no umówmy się śmiesznych. Takie miejsca mają szansę moim zdaniem zyskać grono przychylnych klientek, a nie jakieś chińskie sorty. Tu zamawiam http://www.stuttgarter-mode.com/about.html i mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna osoba, która delikatnie zachwala swoją firmę. te używane rzeczy to pewnie produkcja made in księżyc i jeszcze dodatkowa wszywka very good quality... Tak na poważnie, nigdy używana rzecz nie dorówna nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sprzedam wyposażenie niewielkiego sklepu odzieżowego tj. manekin, wieszak na ubrania mocowany do ściany rurkowy, wieszak na ubrania stojący pojedyńczy, wieszaki na ścianę " fajka" 4 szt., jrzesło obrotowe , biurko, stojak na drobne przedmioty koszyczkowy, a także projekt sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedługo otworzę mój sklep z odzieżą, znalazłam fajnych dostawców towaru, mam kontakt z dobrą hurtownią kartonów http://www.wok-kartony.pl/ mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi a po co kartony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co, z kartonów będzie sprzedawać. Wiesz taki butik na targowisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie...żeby były do spakownia towaru jak splajtuje...ot jakie to ludziska przewidujace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zaczynam po 5 latach działalności internetowej sklep stacjonarny . Lokal 2 tysiące z opłatami ( lokal przy starówce, centrum miasta) . Meble znalazłam z używki za 1500 zł cały komplet. Do tego metalowe kosze, stojaki , etc d**erelki zapłaciłam 1000 zł . Kasa fiskalna ( fiskalizacja, programowanie , szkolenie w cenie ) 1200 zł . Towar mam ze sprzedaży internetowej ( zapas w cenach sprzedaży na jakieś 60-80 tysięcy). Na razie wydałam na start więc jedynie około 6 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatamaj
Witam ja tez właśnie startuję ze sklepem stacjonarnym , sprzedawałam długi czas an targowiskach i trochę w necie, poodkładalam kasiorkę , zwolnił się fajny lokal i od 14 lipca ruszam , towar zamówiłam u Pani Edyty do której namiary znalazłam tez na Kafeterii tylko na innym forum tak zachwalali więc jakoś było pewniej , no i nie zawiodłam się :-)i na pewno u niej będe się zaopatrywać.Wyposażenie sklepu kupiłam używkę bo taniej a w bardzo dobrym stanie i pasowało do mojej koncepcji.Mam nadzieję że wszystko pujdzie dobrze , chyba najważnejsze ze lokal jest w bardzo dobrej lokalizacji i towar bardzo fajny i na czasie , trzymajcie kciuki. Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie majchrowskaag@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o otwarciu sklepu z klasyczną odzieżą męską ? Garnitury, spodnie, koszule, krawaty, swetry, kurtki, płaszcze , szaliki, czapki ,bielizna. Byłyby to rzeczy dla dojrzałych mężczyzn, którzy cenią sobie klasykę. Nie trzeba co sezon gonić wymianą rzeczy według trendów modowych. A najważniejsze jest to , że mężczyźni są najlepszymi klientami pod słońcem. Nie marudzą, są konkretni, nie lubią tracić czasu na oglądanie każdej rzeczy. Pracowałam trochę w takim sklepie z elegancką odzieżą męską. Facet wchodzi, pyta o daną rzecz, podaje rozmiar, przymierza i kupuje. Czasem bierze bez przymierzania. Chyba że jest taki z żoną, to już jest trochę jej marudzenia :-) Ale w takim sklepie można naprawdę liczyć na niezłe obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagriffe
Czy ktos z Was wybiera sie na targi w sierpniu? Czy sa one reklamowane w Polsce? cos sie o nich slyszy? Jakie jest wasze zdanie warto jest pojechac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy warto zależy tylko od Ciebie, może zobaczysz coś ciekawego, inspirującego. Osobiście jestem zwolenniczką takich targów. Jak tam u Was? U mnie piękna jesień. Kurta zimowa dalej nie schowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam idzie dziewczyny? ummie juz troche po sezonie niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzisiaj dobrze ale ostatnie 2 tygodnie beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barteksubaru
witam mam do sprzedania odzież sortowaną jesien-zima dziecięcą i damską głównie kurtki, kombinezony, spodnie narciarskie, sweterki, tuniki,. sukienki, spódnice, żakiety , bezrękawniki, czapki, szaliki, rękawiczki i inne...wszystko do dalszej odsprzedaży w sklepie lub hurtowo na worki jest tego ok 1700 kg w razie zainteresowania proszę o kontakt bartlomiejabram@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz pozbywam się letniego towaru,wyprzedaję z minimalnym zarobkiem byle nie zostało,w porównaniu do dwóch ostatnich lat mała sprzedaz tego lata bynajmiej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nasza firma to M.A.GROUP Zajmujemy się sprzedażą hurtową stoków ubrań z nadwyżek magazynowych. Nasze magazyny znajdują się na terenie Włoch w Caluso niedaleko Turynu. W naszej ofercie pośiadamy duże ilosći stoków odzieży znanych europejskich producentów. Odzież damska,meska,dziecięca a także obuwie i bielizna damska. Cenny już od 1.20euro do 6,50euro przy większych zamówieniach możliwość negocjaci cen. Wrazie zainteresowania proszę pisać lub dzwonić podeślę zdjęcia i przejdziemy do konkretów Piotr.Jarmusz@wp.pl +393491200717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny byle do jesieni!! Od połowy sierpnia znowu się ruszy głowy do góry!! Niedługo sezon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok mojego sklepu są dwa sklepy odzieżowe i aż mnie dziwi co piszecie, tam tłum ludzi się przewala, baaa nawet przed otwarciem stoją i czekają , ja zaczynam łoficjalnie we wtorek oby do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×