Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
http://mar*****.sky-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że materiały biurowe są ważne. Ja jeszcze kupiłam kserokopiarkę http://kserokopiarki-gliwice.pl/ i wszelkie ulotki i gazetki z promocjami sobie drukuję. Reklama dźwignią handlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę butik i mam świetny pomysł, pakuję ubrania w pudełeczka z logo firmy które robiłam tu: http://dcspzoo.pl/. Fajny sposón na promocję a i klienci zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak sobie myślę, że fajnie by było sobie zrobić taki butik, ale wzięłam się za coś innego. Jestem początkującym producentem mebli, takich półek sklepowych, drewnianych - mam sprzęt http://www.demagcranes.pl/, wyobraźnię no i sobie już nie mogę się doczekać opinii klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
ja jusz nie wiem co sie dzieje chcaiałam w tym temacie o odpowieć a tu sami reklamóją sie bes sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tu bywałam, było ciekawie. Teraz topik służy za słup reklamowy dla nierazdzących sobie ze zbytem mini-firemek. A posty "krystyny z pomiechówka" ciągną się już od lat, panna gdańszczanka ma w sobie nieogarnięte pokłady złej energii i zmienia tylko nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
Tak na pewno. Oprucz tych co reklamujom to jeszcze ty taka nieuprzejma. Nie morzesz pomuc to pszy najmiej nie przeszkadzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśka ja myśle ze w Pomiechówku te używane majty i cyckonosze oraz skarpety pójdą jak świeże buły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakieś firmy zajmujące się nadrukami na odzieży? Możecie mi jakieś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temacik dziewczynki. A teraz lecę kupę cisnąć. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciskanie dużej kupy najlepsze są www.kupajakmalowana.eu, zawsze z tego korzystam i jestem zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHLOR
Milena ja ci moge wyhaftowac co chesz......beeeełt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz po handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro otwieram outlet w małym miescie. Naprzeciwko mam lumpeks najstarszy w mieście. Wszystko zrobiłam na elegancko i dopadły mnie wątpliwości jak to będzie. Grubą kasę w to wsadziłam, bo remontowałam wynajęty lokal, towar na wieszakach, ludzie dziś zaglądali ale nie wiem czy się podobało. że przyjdą to wiem ale czy kupią to już nie wiem. Jak to widzicie? Jaki macie grudzień w chandlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handlu miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
outlet naprzeciwko taniego lumpeksu działającego do lat.........trzeba być debilem.....napoczatku troche spzredasz...potem bedzie kaplica.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł zupełnie nie trafoiny,pod koniec lutego nie bedziesz miałą na czynsz!!!a handlu nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od outletu. dzisiaj był spoty ****** sporo poszło, jestem zadowolona. ta z naprzeciwka chyba nie może tego o sobie powiedzieć, rzeczy mam ładne i dokładnie trafione w sezon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
No własnie to morze mi podpowiesz gdzie kupujesz majtusie bo u mnie staneły? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy mają się doskonale . U mnie w centrum handlowym codziennie tłumy ludzi na ciuchach i to taki z najwyższej półki po pare stów, i tez dziewczyny jezdza do lodzi same po towar. aż zazdrość łapie , sukienki po kilkaset zotych , kurtki po tysiac i ludzie z pełnymi siatami od nich wychodza. 20 lat na rynku w jednym miejscu maja sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tylko drogie rzeczy. w grudniu żniwa, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
A z kont kupujesz? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY/PIER/DALAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem importerem odzieży włoskiej. Proszę o kontakt butiki chętne do współpracy na adres dama.di.cuori.italia(malpa)gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa wloskiej.Z Prato zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladam, ze zalezy ci na wygodzie i nie chce ci sie wszystkich spraw w urzedzie zalatwiac? Jesli tak to wykup podpis kwalifikowany warszawa http://www.cencert.pl/ Dzieki temu wszelki dokumenty bedziesz mogla wysylac online no i przy rozliczeniu tez nie bedziesz musiala sie fatygowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaankka
No to ja ciągnę dalej temacik :)...A myślałyście już może o sylwestrze? Jakie macie plany? Ja w tym roku zostaję w domu, ale do północy dotrwam, aby zobaczyć sztuczne ognie :). A słyszeliście może że w Krakowie w tym roku nie będą puszczać fajerwerków? Szkoda, bo zawsze bardzo mi się to tutaj podobało...Dokładnie można o tym tutaj poczytać http://wymarzonysylwester.pl/zwyczaje-noworoczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
Nooo pięknie niema co dziewczyny. Tu som jakieś śfinie, normalnie ten temat jest do kitu. Nikt nic niepomaga. Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×