Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
heheh, alez ten topik zrobił się denny. Same pseudoreklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producent nawiąże współpracę z eleganckimi butikami: fb Miloco Miloco . Zapraszam do współpracy i do polubienia nas na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulinek
A ja znalazłem sklep taniozchin i oni maja air maxy za 100-160zł kopiuje zdjecia od nich, wystawiam aukcje na allegro za jakies 200-230zł i jak ktoś kupi buty ode mnie to przelewam kase na taniozchin i oni wysylaja mojemu kupujacemu towar :) w ciagu miesiaca srednio sprzedaja 70-80 par butów, zysk na 1 parze to 50-80zł ;) oplacalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie tez o tym, ze warto posiadac artykuly biurowe, wszedzie w kazdej firmie sa potrzebne segregatory, papier, niszczarki itd. tu jest tanio www.boxline.pl i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe tamat umarł...same reklamy wciskane w teksty jak debilom....ktos sie na to jeszcze łapie......???...heheh...ooo mam tysiacpincet butików zarabiam kokosy a towar biore ...i tutaj link do hurtowni....buahahahahahah..albo pieprzenie ze ludzie całymi siatami wynoszą bluzki po 200zł /szt.....I CZEKANIE NA PYTANIE O KONTAKT DO HURTOWNI ALBO LOKALIZACJĘ TEGO SKLEPU...to tylko potwierdza ze ta branza sie kończy....tylko sieciówy z własnym toWarem z własnego importu bezposrednio od dostawcy/producenta i z cenami tak niskimi jak tylko sie da.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)polacy obecni to dno! same odrosty od wiesniakow bo komuna wymordowala arystokracje no i ubieraja sie jak wiesniaki wszysxy i mamy takie tematy 888 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka807
Witam chcialambym otworzyć maly butik z odzieza ale nie wiem jak sie za to zabrac i od czego zacząć? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sklep i ostatnio w sąsiednim lokalu wybuchł pożar. Ja na szczęscie wiekszych strat nie odniosłam, na malowaniu zaczadzonych ścian się skończyło. Ale po tej przygodzie postanowiłam zamontować u siebie taki http://www.unitec.info.pl/sygnalizacja-pozaru.html systetemy przeciwpozarowe. Warto zainwestowac w bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura...ten system z tego linku to słabizna i nie działa dobrze....moi sąsiedzi to mieli na osiedlu...cała chałupa sie spaliła i 3 osoby w środku....nie kupujcie tego!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czad jest bezbarwny, nie trzeba było malować ścian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wolicie odzież sportową, codzienną, czy bardziej elegancką? Jakie sklepy lubicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu wy tak narzekacie w moim centrum handlowym sklepy z odzieżą mają się rewelacyjnie. Te co obok mnie prowadzą mają ubrania po kilkaset złotych, a codziennie tłumy ludzi. Utrzymują we dwie dwa sklepy już ,stacjonarne, tylko i wylacznie., Gdzie czynsz za jeden lokal siega 2000-2200 zł miesiecznie. Plus drugi lokal, dwa zusy i pensje. Byle płaszczyk u nich 700 stów kosztuje. I są na rynku od 20 lat już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biewa
Witam, przepraszam jeżeli piszę w nieodpowiednim miejscu itd wykonuje muchy męskie, dziecięce jeżeli jest ktoś zainteresowany beate1@onet.pl proszę o kontakt pokaże zdjęcia itd dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z pomiechówka
Cześć dziewczyny ja nie wiem co się z tym tematem ze się nikt nie odzywa. Ja prowadzę swój butik i chcem powiekszyć sprzedasz bielizny i majtek. Myśle tesz o skarpetach czy dobże to pójdzie bo się bojałam na początku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfgang
>>>Nie wiem czemu wy tak narzekacie w moim centrum handlowym sklepy z odzieżą mają się rewelacyjnie. Te co obok mnie prowadzą mają ubrania po kilkaset złotych, a codziennie tłumy ludzi. Utrzymują we dwie dwa sklepy już ,stacjonarne, tylko i wylacznie., Gdzie czynsz za jeden lokal siega 2000-2200 zł miesiecznie. Plus drugi lokal, dwa zusy i pensje. Byle płaszczyk u nich 700 stów kosztuje. I są na rynku od 20 lat już . <<<<< a ten znowu swoje....ludzie co tu sie dzieje??? co to za spam albo to psychole jacyś....czynsze po 2 tys zł za lokal w centrum handlowym??? gdzie??? chyba na peryferiach Kozienic....tyle sie płaci za byle bude na bazarze w wiekszym miescie w dobrym punkcie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma to pójść źle…bielizna od zawsze była opłacalna i jest na nią popyt. Tylko moim zdaniem powinnaś to jakoś rozreklamować…nie wiem, może po prostu powinnaś oddać do drukarni jakiś pomysł http://www.tomexsc.pl/ - ulotki, reklama dźwignią handlu. Może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z pomiechówka
A ile by kosztowały te ulotki bo niewiem? I ile trzeba rzeby dosyć było bo u mnie mieszkancow jest około 25tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jesteśmy producentem odzieży. Zapraszamy na naszą stronę internetową, proponujemy również sprzedaż hurtową. http://ester.shoplo.com/#modal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar****a
(Jestem pod wrażeniem - temat ciągnie się od 2006 roku ) Jeśli szukacie ślicznych i doskonale odszytych ( w Polsce !) sukienek na Studniowkę lub Sylwestra zapraszam www.mar*****.pl . Dla forumowiczów oczywiscie ceny hurtowe! ( proszę dać znać na maila) Pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a ********* a
A te gwiazdki to co ? www. m a ********* a . p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×