Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
kur...już mnie rozwale u was też teraz taka huj...nia?normalnie brak ludzi!!! Ile do was weszło ludzi do sklepu? u mnie może z 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wczoraj w jednym 188 wejść, w drugim 276 wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow to masz z***bi... u mnie nędza. Masz sklep w jakiejs galerii? młodzieżówką handlujesz? ja dla osób w wieku 40+ i nie wiem czy to nie w tym cały problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w małej galerii - wszystko mam oprócz nastolatek, bo obok mam house i croppa, wiek średni i takie 40+ plus size też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÅ�Ä�
Hello! Very good job(this site)! Thank you man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super. Ja nie wiem co jest grane, od sierpnia się handel uciął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÅ�Ä�
Hello! Very good job(this site)! Thank you man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviseeek
słuchajcie juz to pytanie padlo kilka razy.wiecie gdzie mozna kupic odziez firmy lolali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÅ�Ä�
Hello! Very good job(this site)! Thank you man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! gdzie na gluchowie mogę kupić fajną włoską odzież damską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviseeek
w d..pie? to bardzi ciekawe.po co wchodzisz na forum jak nie umiesz nic napisac ciekawszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
info@lolali.eu tak trudno poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handlujecie ciuszkami firmy by o la la ? Dość popularna marka ale ceny trochę kosmiczne. .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu chodzi o towar wloski z gluchowa z 1 alei a nie z ptaka, w gluchowie maja o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA handluje tylko firmówkami, żadnymi podróbkami i dlatego istnieje już od 8 lat..na podróbkach długo nie pociągniesz bo ma każdy i wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviseeek
nie lola.tylko lolali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia199111
Ja mam własny butik od 2 lat i planuję otworzyć kolejny ;) Wszystko się ładnie układa i to też wszystko dzięki mojej współpracy z http://stock-hurt.com/kategoria-produktu/hm/ No na prawdę nie sądziłam że będzie tak dobrze się to wszystko układać :) A jednak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrunia
Jęsli inwestować w wyposażenie sklepu to na początek w jakies tanie ale praktyczne sprzęty. Typu pojemny mocny regał http://f.kafeteria.pl/nowy-post/3180040 na różne rzeczy. Ja w swoim sklepie na takich rzczach na początku szukałam oszczedności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drrunia
Jęsli inwestować w wyposażenie sklepu to na początek w jakies tanie ale praktyczne sprzęty. Typu pojemny mocny regał e-regaly.pl/regal-magazynowy-primo-180x80x30-5-polek-500kg.htmlhttp://f.kafeteria.pl/nowy-post/3180040 na różne rzeczy. Ja w swoim sklepie na takich rzczach na początku szukałam oszczedności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaj to ze stratą i w to miejsce kup inny towar - to lepsze niż ma Ci odwisieć następny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zakłada się butik z odzieżą to też warto zainwestować w jakieś niekonwencjonalne metody marketingowe.. ostatnio słyszałam że furorę robi tak zwany marketing sensoryczny, który oddziałuje na zmysły klientów. np. jak jesteśmy w sklepie to od razu (nawet podświadomie!) lepiej sie czujemy, gdy w tle leci przyjemna muzyka i lepiej nam sie robi zakupy. Eksperci twierdzą też, że w takich przypadkach klienci maja lepszy humor i są w stanie więcej kupić. Można sobie o tym poczytać tutaj: http://www.ims.fm/czym-jest-audiomarketing-6334.html. Myślę, że opłaca się zainwestować w takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu tak narzekacie, ja co prawda inna branża ale obok mnie 2 babki prowadzą butik z ciuchami wyższa pólka, kurtki po parę st ów, bluzki po 200 zeta. Codziennie tam tlumy, wychodzą z pelnymi siatami, mają butik już 20 lat w tym centrum. A wy narzekacie , fajne ciuchy eleganckie i drogie , dzisiaj patrzyłam to same kurtki im schodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba bawet dzisia przyszła jedna z tych dwóch i okazuje się ze otworyzły drugi sklep , podzieliły się . W sumie racje po co mają dwie siedzieć na jednym sklepie cały dzien bez sens i strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam własny butik i chce wprowadzić nowy inny towar, wiecie wszystkiego jest pełno. Ostatnio znalazłam polską markę Vippi Design, proponują inne ciuszki nie tylko damskie ale także dziecięce. Miałam okazję zobaczyć je na żywo i jakość mają bardzo dobra no i wiadomo polska produkcja. Możecie mi doradzić czy to się sprzeda :vippidesign.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też marzę o otworzeniu własnego butuku tak na dobrą sprawę z odzieżą używaną. Mam już upatrzoną hurtownię z mega wysortowanymi ubraniami m.in. z niemiec, http://www.stuttgarter-mode.com/ co może będzie gwarantowało jakąś tam jakość dla klientów. Strona się robi, ulotki drukują, a reklama zewnętrzna robi...wch. nie mogę doecekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to świetny pomysł na biznes generalnie. Ja bym się do tego skłaniała. Sama mam w planach taki otworzyć i właśnie się już za przebieralniami rozglądam: http://sanipol.pl/przebieralnie. Co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u was handel? u mnie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×