Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
potrzebuje namiary na ciuchy Lemonada. Ktos cos wie? Prosze o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam tez otworzyc wlasny sklep z odzieza. Hurtowanie odziezy znalazlam w http://www.gdpoland.pl/ do tego Mam juz upatrzony lokal do wynajecia i z poczatkiem nowego roku ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
No nie wiem czy ta churtownia gdpoland taka dobra. Droga jast i same takie na oko babcine majty som rze szkoda jak to muwio transferu z modemu. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu sie krysiu musze z tobo sie zgodzic.Ta gdpoland to tylko hinskie centròm jest.A hinczyki coraz drorzsze niestety sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
No tak ale hyba teras same chińskie żeczy są. Powiec gdzie kupujesz inne zeby chinskie nie były a fajne i nie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niònia,szyja mnie w lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z pomiechówka
bez sęsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo, że na początek trzeba mieć przygotowany wkład własny. To oczywista oczywistość. W każdym razie to jest mega fajne. Już się nie mogę doczekać mojego sklepiku. Już sobie wynajełam lokal, hurtownię z odzieżą używaną już mam na oku: http://www.stuttgarter-mode.com/ i teraz tylko dekoracja. Ruszam po nowym roku. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzmi
Hurtownia Pati ma rzeczywiscie dobry towar. NIezle ciuchy, dobre sa tez te ich hurtowe ceny. Wiem to od cioci, ktora sama prowadzi taki lumpeks i z tej hurtowni jak zamawia to mam ochote 1/3 odlozyc dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
Gupia jesteś z tom ciociom to se tak wymyślasz. Ten temat to jurz nie sie nie dzieje. Nikt nic pomuc nie chce tylko gupie komętarze a szkoda wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysia z Pomiechówka- świetna jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:P mam wlasny szmateks ale taki nie na wage tylko z wyceną niby ciuszki ok i co? zero ludzi!! u was tez tak slabo? bo ja juz od zmyslow odchodze... przez caly dzien jak z 20 osob zajrzy to cud i to te 100 zł w tym tyg to cudo bo i 60zł było dniowki... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez prowadze ciucholand i mam to samo,juz przecena 50% i babki wchodza,podotykaja kilka szt i wychodza.Juz zaczynam swirowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed jutrem to poprostu panikuję tak sie nudze ludzi brak czas sie dluzy a oplaty z czego zrobic? :( masakra. mam lokal 30m2 i jestem przerazona:( moze odezwiesz sie do mnie na maila? fuziamia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa lipa... jest i 0 utargu :( niech nadchodzi wiosnaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny! Jeśli któraś byłaby zainteresowana dotacjami chętnie dam dobry namiar na osobe która jest w stanie wam taką dotacje załatwić z unii na rozkręcenie biznesu. Jeśli jesteście zainteresowane proszę pisać d.unijne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intelektułalista
ty z tymi dotacjami wal sie a ty od wiosnaaaaa wiosna bedzie jak zima idzta bo biedronki robic poki mozeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niż te ciucholandy otworzyć biznes na zasadzie sprzedaży nowych ubrań. Z Chin łatwo ściągnąć dużo ubrań za grosze w hurtowych ilościach. Sprawdź allinside.pl, pełna rozmiarówka, ściągasz je, sprzedajesz drożej i tyle, a są nowe ;) Wiadomo, że to bardziej przyciągnie klientów niż lumpeks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do inty..coś tam coś tam weź nie pierdu**l lepiej pierdzieć w tapczan tak jak ty i nic nie robić gamoniu?typowy wieśniopolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arobalka
dla wszystkich ktorzy chca otworzyc lumpeks :) to zdecydowanie polecam zaopatrywac sie w Hurtowni Pati :) do sprawdzenia pod adresem http://hurtownia-pati.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam te lumpeksy! Za taką samą cenę można ściągnąć nówki z Chin ;) Prosto od producentów ;) Na allinside.pl możecie zobaczyć o czym mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
Tu normalnie to jusz jest ch u j d u p a i kamieni kupa. Same beszczelne reklamy fóójjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na allinside.pl tylko dla siebie i byłam zadowolona, także polecić również mogę, 0 reklamy, chcę pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jest tu jeszcze ktoś normalny:) czy tylko same reklamy:).Piszę z prośbą do wszystkich którzy się orientują gdzie można sprzedać nowe ciuchy ponieważ likwiduję swój butik i mam tego mnóstwo i nie wiem jak się tego pozbyć bo wyprzedaż mam już od dawna ale to nie pomogło ponieważ obok mnie otwarli galerię i poprostu muszę zwijać biznes,tylko co z tymi ciuchami zrobić może ktoś z Was ma lumpex to bym odsprzedała za bardzo niską cenę,żeby tylko się tego pozbyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spalić w p**du to barachło. Taniej ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z pomiechówka
O nie. To by była szkoda! Rozżutnosć! Wyślij na mejla pocztowego zdjencia wszystkich ciószkuw to może se coś wybiere i inni tez morze coś i karzdy bedzie zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z siostra otwieramy taki wiekszy butik. Juz wlasciwie wszystko dopiero na ostatni guzik: kasa fiskalna http://www.vector.info.pl/ , lokal, regaly i wieszaki. O reklame rowniez zadbalysmy wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×