Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Krystyna z pomiechówka
Te kasy dom drogie okrutnie! Niepolecana gdyż szkoda pienionszków! Lepiej kupić używanom od jakiejś kolerzanki co się ogłaszajom pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwieraja butik i juz wybieraja kase.....sa bardziej papiescy od papieża...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykam topik. Same ogłoszenia i przygłup krystyna z pomiechówka, wszyscy normalni odeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij se lepiej zwieracz bo masz luźne stolec patafianie bez szkoły heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
No pienknie tylko na tyle cie stać. Wielki intelektułalista. niemusisz tu wchodzic nikt i nic ci nie karze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerdustvenharm1975xftkz
Wiesz z tymi hurtowniami to z tego co wiem nie najlepszy pomysł i najlepiej jechać po towat do łodzi lub warszawy bo tam najtaniej Z tego co sie narazie zorientowałam to marży narzuca się z reguły 50% wiec jest nieźle Też myśle o sprowadzaniu odzieży z zagraniucy ale też nie wiem czy jest to dopuszczalne i czy nie ma z tym dużych komplikacji. Jak duży bedziecie płacić czynsz? U mnie raczej nie znajde nic poniżej 1000 więc troche sporo:/ Jasne http://vcup.in/jHbM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz otworzyć własny Butik, to polecam zapoznać się z ofertą firmy www.wavegroup.pl Mają własną szwalnią, a także zajmują się nadrukami na koszulkach i produkcją opakowań. Polecam zerknąć, bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Szukam osób chcących zacząć współprace z firma tiens. pozdrawiam kontakt a.kowalska1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same głupie c i p y hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaiprasemal1973clmre
Jeśli chodzi o klientki to tak jak mówie stawiam na kobiety które umia się ubrać tanim kosztem ale w gustowny sposób a więc planuję troche wybrzydzać przy wyborze towaru Mijesce nie na samym rynku jednak w dośc dobrym miejscu mam upatrzone Nie wiem jednak nic odnośnie tego ile mniej wiecej można zarobić. Wiem tyle że sklepy z odzieżą nigdy nie sa puste a zainteresowanie jest wręcz duże Jasne http://nsu.pe/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brasemunbo1987uhdhr
Dodam tez że będzie to butik w mniejszej miejscowości. Ciekawi mnie ile można tak naprawdę zarobić i czy rzeczywiście się to opłaca? Jasne http://jpmags.com/feKj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
a jak tam PTAK? był ktoś ostatnio? wiosny chyba jeszcze nie ma? kiedy jechać po wiosnę - interesują mnie bluzki rękaw krótki lub 3/4, spódnice już cieńkie i sukienki? kiedy kiedy kiedy? bo mam dośc zimy i nie mogę się doczekać wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ptak całkiem w porządku. Myję go codziennie, wyprowadzam na spacer, dużo czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również prowadzę sklepik i sprowadzam rzeczy z Chin, całkiem opłacalny biznes ;) łatwo ściągnąć jakieś rzeczy w hurtowych ilościach właśnie z allinside.pl etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama222222
badziewiem nie na handlujesz, na Ptaku już wiosna na stoiskach więc można śmiało jechać. Żeby istnieć musisz sie wyróżniać ofertą mieć inne rzeczy niż wszyscy w około. Na odzieżowce nie oszukujcie sie kokosów nie zarobicie mam duży sklep w średniej miejscowosci płace dwa duże zusy lokali inne opłaty i zostaje tylko na wypłaty dwie po 2 tys. wiec szału nie ma.. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
u mnie zima.... zawsze stoi... dlatego czekam na wiosnę że jak powieje lekkim towarem to się ruszy. mam nadzieję ;) teraz to tylko czekam żeby przetrzymać styczeń i luty. może marzec będzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będzie lepiej. Zawsze na wiosnę jest lepiej. Ja zawsze ze wszystkimi inwestycjami czekam na wiosnę. Jakieś zakupy nowego wyposażenia do sklepu typu drukarka, tonery, materiały biurowe (http://www.biuroklub.pl/). Po prostu są większe obroty wtedy i mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
nie no rozwaliłeś mnie tym komentarzem a raczej reklamą. jakie materiały biurowe? tonery? najwidoczniej nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu sklepu. to ci to jasno wytłumaczę. materiały biurowe albo nie są potrzebne wcale bo ich nie używam. albo są potrzebne i wtedy po prostu musisz je kupić wtedy gdy się zużyją. miło było Cie tu gościć ale wiesz schowaj reklamę w kieszeń. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Was :P powiedzcie mi czy jest z was ktos tutaj kto kupuje odziez z Wólki Kosowskiej przez internet z ich stron? otóż ja chcialam zakupic towar u nich przez internet. nie duzo z 5-6 rodzai bluzek. otoz na stronie jest cena netto a jak juz zamawiam to wyskakuje +23% VAT a ja nie chce placic Vatu bo jestem na ryczałcie... pomoze ktos? na miejscu wiem ze mozna kupic bez vatu ale to od cholery km by jechac po 5 paczek bluzek... pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z pomiechówka
Czesc dziewczyny normalnie z tymi reklamami to jusz dosyć!!!!!!!!! Nie dadzom spokoju tylko wciąsz spamerujom ludzią Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna_12
Jak chcesz sie zaopatrzyc w fajne ciuchy to polecam hurtownie Pati :) maja swietny asortyment i dobre ceny dla takich sklepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
też mam dość reklam - to jest forum samych reklam, nikt tu już nie zagląda pogadać o sklepach. tylko wciskają nam genialne "hurtownie". co do zamawiania przez stronki internetowe - myślicie że to dobry pomysł? ja mam obawy że to co ładnie wygląda na zdjęciach to będzie badziew jak przyjdzie. że w dotyku/gatunku to nie będzie taka jakość materiału jak ja chcę mieć. albo kolory nie fajne przyjdą. oczywiście każdy decyduje sam ale ja potrzebuję towar obejrzeć i dotknąć zanim kupię a nie tylko popatrzeć na fotkę. a co Wy myślicie o zamawianiu przez internet? Zadowoleni? Warto? Jakies komentarze pomocne dla innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co sie zamawia. Ja czasami zamawiam ubrania, ale też wole coś dotknąć, obadać, zanim to kupię i co najważniejsze przymierzyć. Za pośrednictwem internetu to mogę zamówić próbki wydruków z drukarni (http://www.elfax.pl/), żeby zobaczyć projekt przed wydrukowaniem duzego nakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że raz na jakiś czas trzeba odszczurzyć lokal coby dziur w majtkach myszy nie porobiły. Ja używam środków z tej strony i nie mam problemów z gryzoniami (szczur,mysz,skoczek mongolski,piżmak,nutria) www.opierdzgryzonia.sru.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
no to jeszcze załatwmy sprawę reklam na tym forum : raz na jakiś czas trzeba lokal odnowić = pomalować (www. itd), trzeba kupować środki czystość : płyn do szyb, środek do podłóg, papier toaletowy (www.wiecie co) i jeszcze wyposażenie czasem dokupujemy bo coś nam wyjdzie potrzebnego. potem to potrzebne leży u mnie na zapleczu ale to inna bajka. w temacie wyposażenia polecam abm, pewnie dlatego że jestem z krakowa i znam ich od xxx lat. a ja bym se pogadała o trendach ludziach i co u was słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Was jezyk.gif powiedzcie mi czy jest z was ktos tutaj kto kupuje odziez z Wólki Kosowskiej przez internet z ich stron? otóż ja chcialam zakupic towar u nich przez internet. nie duzo z 5-6 rodzai bluzek. otoz na stronie jest cena netto a jak juz zamawiam to wyskakuje +23% VAT a ja nie chce placic Vatu bo jestem na ryczałcie... pomoze ktos? na miejscu wiem ze mozna kupic bez vatu ale to od cholery km by jechac po 5 paczek bluzek... pomóżcie smutas.gif Nie da się kupić bez vatu czegoś, jeśli kupujesz to nawet się nie przyznawaj bo to jest karane! skarbówka Ci sie do d**y dobierzesz to zobaczysz jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TCC Poland
my oferujemy swoim klientkom czerwone majty po 19,99..idom jak swierze bółki...napaawde.....karol Obara.....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiem w czoko....na czoko najlepsze www.czokookomaroko.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×