Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość DANGER
HELLO a może raczej dobry wieczór powiem wam że odczuwam różnicę pracując na siebie niż dla jakiegoś tam prezesika :~ kasa do kieszonki dla mnie a nie dla kogoś kto i tak ma miliony NIECH SPADAJą !!!! a tak poza tym jest OK :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
Aha nie bójcie się strach jest na samym początku później mija jak zaczynasz latać za swoimi sprawami wiesz że musisz dać z siebie wszystko bo robisz to dla siebie dla swojego biznesu a nie dla kogoś obcego. :) :) :) na samym początku potrzeba baaaardzo dużo optymizmu bo inaczej to klapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
A ja wystawiam też na allegro swój towar ale nic nie schodzi a ceny mam na prawdę dobre i od czego to zależy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabresco
znam dziewczyne ktora wystawia towar na allegro i schodza jakies tam buzeczki itp moze to zalezy od tego w jaki gust sie trafi ogolnie ja bym obstawial na odziez mlodziezowa damska i meska sadze ze by schodzila jakies koszulki w paski hehe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro przedewszystkim dobre zdjęcie!!!, wyróżnienie chociaż jednego przedmiotu!!! to są dwie najważniejsze rzeczy, dobra cena oczywiście też:), odpowiedni tytuł aukcji, dobrze opisana, wymierzona odzież, może jakaś zachęta typu przy zakupie iluś tam sztuk przesyłka gratis:), to wszystko co mi przychodzi do głowy:) danger podasz linka do aukcji? może coś jeszcze uda ci sie doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
Fabresco ja właśnie sprzedaję bluzki w paski /he he he/ są młodzieżowe dla pań i panów ale niestety jakoś one nie się nie sprzedają. no cóż sklep stacjonarny szybciej przemawia do ludzi niż allegro które w gruncie rzeczy wcale takie tanie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
PS chodzi mi o koszty wystawienia towaru na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Cos mi sie wydaje,ze nie chce sie juz wam pisac?Danger,jak ci idzie w sklepie?oszo,a ty kiedy ruszasz?ja na temat allegro sie nie wypowiadam,gdyz wole przyziemne zakupy,kupuje to co moge przymierzyc,a nie kota w worku.pozdrawiam z Italii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nio co mam pisac, zarejestrowalam sie w UP, zlozylam wniosek o dofinansowanie i czekam na telefon od doradcy, ktory umowi sie ze mną na rozmowe, potem okolo 30-do 60 dni mają na decyzje ( mam nadzieje ze 30 nie 60), jak przyznają dotacje to ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
OJ OJ NAGA PRAWDo TO wszystko takie piękne aż nie prawdziwe, myślę że jesteś przedstawiciel "owej" super strony i chcesz aby wiele osób groszem sypnęło za program partnerski. Wybacz ale i bez tych programów można mieć strony internetowe i sprzedawać towar. Niestety teraz w internecie a szczególnie na allegro jest taka konkurencja nawiasem mówiąc często i gęsto nieuczciwa, że przebić się tam jest okropnie trudno, Mówiąc krótko lepiej sprzedawać w sklepie stacjonarnym niż przez internet ja przy najmniej tak robię. Może czasy się zmienią i sprzedaż internetowa znowu wróci kiedyś do łask bo z tego co wiem bardzo dużo osób nacięło się na zakupach elektronicznych pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabreco
a naciela sie naciela nie powiem z enie DANGER ale wydaje mi sie tez ze ludzie podchodza inaczej do kupowania z allegro a inaczej np od firmy ja osobiscie allegro nie preferuje nie wchdoze tam nigdy nie kupowalem latwo tam sie natknac na jakiegos cwaniaczka ale reprezentowac sie jako firma w necie mysle ze to odrebne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,gdzie jestescie?danger,mam pytanko,jaka marze narzucasz u siebie w sklepie,i ile placisz hurtem np.za spodnie damskie dlugie?chodzi mi o ceny zwyklych ubran w hurtowni,bo chce przekalkulowac czy nie lepiej mi sciagac ubran stad.Dzieki z góry za odpowiedz.Wpadl mi do glowy super pomysl,ale narazie siedze cicho,musze przeliczyc wszystko i posprawdzac kontakty.A co tam u was?pozdrawiam z dusznej makaroni.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszo trzymam kciuki.Danger prosze podaj mi przykladowe ceny hurtowe ubran.Typu spodnie,bluzka damska.Pytam ciebie,bo juz zaczelas.dzieki czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM Powiem tak nie ma konkretnego przedziału cenowego bo im lepsza "bluzka" bądź spodnie to cena hurtowa wzrasta np spodnie męskie lniane- modne w delikatne prążki kosztują około 60 pln, a na przykład zwykła zwiewna bluzka damska z gniecionego materiału kosztuje 6 pln a już lepsza nawet 40 pln więc przedział cenowy bardzo się waha i w zależności co byś chciała mieć w sklepie takie czekają cię wydatki albo mniejsze ale towar trefny albo większe i towar dobrej jakości. pozdrawiam ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
Aha OSZO i co dostałaś dofinansowanie???? Fajnie by mieć takie wsparcie ale z tego co ja wiem to nie tak łatwo to dostać taka weryfikacja że strach. moja koleżanka się starała i nie dostała choć miała dobrze zrobiony biznes plan itd. nie wiem od czego to zależy że jeden dostaje a drugi nie . UKłADY CZY COOOOOOOOO???!!!! ;);):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki Danger,bardzo mi pomoglas.Ja juz po 10-tym wracam do kraju.Mam nadzieje,ze znajde jakis interesujacy lokal.Pozdrawiam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze decyzji co do dofinansowania nie ma, nadal czekam! Wiem że jest ciężko, ale mam nadzieję że się uda, już sie starałam o dofinansowanie z UE jeszcze pracując ale nie udało się, słyszałam że o te pieniądze z UP łatwiej:) liczę na nie, wpisałam w podaniu o dofinansowanie że rozpoczynam działalność 1go września, także myślę że tak ruszę. Jeśli chodzi o ubrania to rzeczywiście wszystko zależy od jakości, ja byłam w weekend rozejżeć się za ubraniami i ceny hurtowe bluzek to okolo 25-35 zl. Danger jak idzie twoj biznes? pisz bo jak się domyślasz jesteśmy ciekawe. :) Tontina> fajnie że już wracasz:) powodzonka życzę, Jak się wyjaśni sprawa z dofinansowaniem to dam znac, aha otwieram też sklep internetowy:) tak zdecydowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM U mnie jak w handlu jednego dnia pohandlujesz drugiego nie. Wiecie dochodzę do wniosku że Polacy jednak kasę mają bo ja w swoim sklepie mam różny towar i jak cena jest przystępna tzn. na każdą kieszeń/ to ludzie są zdziwieni że tak tanio. Ja wtedy też się dziwię że co niby za tanio. Sami się proszą żeby im ceny podnosić. Tak myślę OSZO a jaki będziesz miała sklep internetowy ktoś ci zrobi stronę czy kupujesz gotowy projekt z miesięczną opłatą? pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Przerazily mnie te ceny hurtowe.Dowiedzialam sie,ze hurtownicy z Ptaka w Lodzi,Tuszyna zaopatruja sie we Wloszech.Znalazlam to miejsce,podobno przedzial cenowy ubran to 0,50-1euro!wiec jak wielka marze oni narzucaja?zastanawiam sie wiec,czy nie skorzystac ze znajomosci jezyka i kraju do zaopatrzenia sie w owym miejscu.Mysle o dostawie raz w miesiacu.Co o tym myslicie?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FH-MARGARET
WITAM WAS WSZYSTKICH! POSTANOWIŁAM SIĘ DO WAS DOŁĄCZYĆ. JA ZACZĘŁAM SPRZEDAWAĆ BIELIZNĘ PRZEZ ALLEGRO, IDZIE MI JAKO TAKO ALE TO DZIĘKI KOSTIUMOM KĄPIELOWYM, NA KTÓRE JEST TERAZ SEZON! NA SWOJĄ FIRMĘ DOSTAŁAM BEZZWROTNĄ DOTACJĘ Z UP. MYŚLAŁAM TEŻ O SKLEPIE INTERNETOWYM ALE JEST ICH JUŻ TYLE Z BIELIZNĄ, ŻE ZREZYGNOWAŁAM Z TEGO. CHCIAŁABYM NATOMIAST OTWORZYĆ STACJONARNY BUTIK Z BIELIZNĄ ALE JESZCZE NIE WIEM CZY UDA MI SIĘ NA NIM ZAROBIĆ W MIASTECZKU OK. 25TYŚ.LUDZI ŁĄCZNIE Z WIOSKAMI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORĄCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
HELLOO !!!! TONTINA myślę że raz na miesiąc wystarczy. A propos tych cen we włoszech to chyba lekka przesada w takim razie na czym tamci zarabiają nie wspomnę o producentach i tak dalej, chyba że są to rzeczy używane?? :) 0,5 euro to zaledwie niecałe 2 pln - co za to można kupić, chyba gumkę do majtek?? :) :) ;) Sorry Tontina ale jakoś nie mogę w to uwierzyc. zgodzę się jeżeli byłoby to związane z importem z Chin itd. Wtedy to ma jakiś sens. Ale z tego co wiem to włoskie rzeczy są drogie. Dwa lata temu tam byłam i ceny na prawdę są wysokie. Więc z tego co ty piszesz to mają za-------bistą marżę. /sorry za wyraz/ pozdrowionka :):):) danger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ostatnio na Ptaku kilka razy widziałam napisy ubrania z Włoch, ale nawet nie wiem czy pytałam tam o ceny:) kurcze rzeczywiście 2 zl czy 4 to malutko!!!! Witam nową bizneswomen:)>fh-margaret, butik z bielizną fajna sprawa, :) ja w swoim sklepie też będę miała bielizne ale jako dodatek:) ogólnie to ciuszki UP nadal milczy! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Przedewszystkim zaczne,ze nawet najwieksze firmówki maja swoja produkcje w Chinach,bo sa to tanie koszty.Z tego co slyszalam,to nie sa to chinskie ubrania,a nawet jesli to z wloska metka.Napewno za te cene nie masz najwiekszej jakosci,ale jest tanio i to tez sie liczy.Ja np kupilam koszulki damskie w sklepie za 2euro i nie narzekam.Pralam je ze 20razy i sa normalne.Co tanie nie znaczy,ze do dupy.No ale jak tam bede to sie podziele,co tam jest.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×