Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość prosze powiedzcie
Na czym polega bycie na ryczałcie?płaci sie co miesiąc taką samą kwotę?Jeśli tak to ile wynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Siamese - 107,43podejrzewam, ze tyle masz do zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniacijowa
z dobrowolnym chorobowym jest 117,11 zł, bez 107,43 zł zdrowotne 233,32 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryczałt polega na tym,że płacisz podatek w wysokosci 3 % a nie 22%, poczytaj sobie o tym na necie duzo jest wiadomości na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj ksiegowej
ona najlepiej ci powie..bo tu licytacja kto da mniej.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za odpowiedzz
a do jakiej wysokosci przychodu mozna byc na ryczałcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zamowione-za 10 dni ma by caktywny-ale nie bedzie oczywioscie jeszcze na nim towaru-ale dziewczyny mamy nasze-www.lagriffeoutlet.it jako sklepik katalog hurtowy a lagriffe.pl zostanie tylko jako stronka wizytowka jako,ze niestety jak juz wiecie show room w Warszawie zostal zawieszony-zamkniety i sama nie wiem czy jeszcze bede brala pod uwage otwarcie punktu stalego w Polsce-tak czy inaczej juz sie szykuje do ladowania produktow na stronke. >Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Lagriffeoutlet a gdybyś na Ptaku otworzyła swój punkt? Dla mnie zdecydowanie jets lepiej jak widzę coś naocznie, zdjęcie to tylko zdjęcie. Sama zamawiając tylko drobną biżuterię często jestem rozczarowana częścią towaru, albo uszkodzony, albo wielkość czy kolor zdecydowanie inny itd. Wielu sprzedawców pakuje do paczki dosłownie wszystko, tak aby tylko sprzedać, i może kupujący nie będzie reklamował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''lol trzy miesiące mnie 55 to zajmuje godzinę '' Razem ze zrobieniem i obrobieniem zdjęć, oraz ze zrobieniem strony www i szablonów aukcji? To chyba cię zatrudnię ! ''meeja U mnie ruch w listopadzie tragiczny. Jeszcze nie było tak źle. Mam nadzieję że po długimł łikendzie się coś ruszy A jak u was?'' U mnie też zaczyna się gorzej niż poprzedni miesiąc, zobaczymy jak będzie póżniej, nawet jeszcze połowy miesiąca nie ma przecież. ''marta1902 siamese a na jakim jesteś zusie? na duzym czy małym?'' Dziękuję za odpowiedz. Jestem na małym zusie, zaraz właśnie będę dzwonić do księgowej zapytać. ''prosze powiedzcie Na czym polega bycie na ryczałcie?płaci sie co miesiąc taką samą kwotę?Jeśli tak to ile wynosi?'' Polega to na tym, że prowadzi się ewidencję sprzedaży- wszystko musisz opisać co do sztuki. A co miesiąc płaci się podatek wyrażony w procentach (procent od sprzedaży), ale on jest zależny od branży. Co miesiąc jest to inna kwota. ''OutletArena Siamese - 107,43podejrzewam, ze tyle masz do zapłaty'' Więcej, myślę że koło 390zł, bo za niepełny miesiąc zapłaciłam ok 370zł. Właśnie zaraz dzwonię się dowiedzieć bo nie wiem ile i na jakie konto. ''marta1902 ryczałt polega na tym,że płacisz podatek w wysokosci 3 % a nie 22%, poczytaj sobie o tym na necie duzo jest wiadomości na ten temat'' To zależy jaka branża, są różne procenty, wolne zawody na ryczałcie płacą 22%. 3% ma tylko handel i gastronomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Siamese
Razem ze zrobieniem i obrobieniem zdjęć, oraz ze zrobieniem strony www i szablonów aukcji? To chyba cię zatrudnię ! to zdecyduj sie czy aukcje alegro czy strona www bo to dwie osobne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
meeja u mnie tak samo towaru brakuje a pieniedzy na zakup nie ma wrzesien ,pazdziernik teraz listopad wychodze porpostu na czysto:( nie ma jak odlozyc aby jechac teraz po towar a by sie przydalo w koncu swieta nadchodza .... zaczelam na allegro ale narazie cisza nic nie schodzi,juz sama nie wiem co robic .... dzis odwiedziala mnie tylko 1 osoba a za 3 godz zamykam wczoraj 60zl dzis pewnie 0zl jest tragicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż odziezt stoi
sprzedaż odziezt stoi w ogóe ja poszłam w zabawki i strzał w dziesiatke , 3-4 palety na tydzien lekko zabawek idzie , ludzie wolą dac dzieciom niz kupowac kolejna zbyteczna szamtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''do Siamese Razem ze zrobieniem i obrobieniem zdjęć, oraz ze zrobieniem strony www i szablonów aukcji? To chyba cię zatrudnię ! to zdecyduj sie czy aukcje alegro czy strona www bo to dwie osobne rzeczy '' Przytoczę moje słowa: ''lagriffeoutlet- mi zrobienie strony www i wszystkich aukcji ze zdjęciami (na starcie miałam ich ok. 55) zajęło 3 miesiące codziennej pracy.'' Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Strona www, zdjęcia (czyli ich zrobienie i obrobienie) oraz wystawienie aukcji (a jak się wystawia aukcję to i szablony trzeba zrobić). Missy08- biedna :( No lipa, lipa ten miesiąc... A masz rację że trzeba towaru nakupić, święta idą... Może pożyczka byłaby wyjściem? ''sprzedaż odziezt stoi sprzedaż odziezt stoi w ogóe ja poszłam w zabawki i strzał w dziesiatke , 3-4 palety na tydzien lekko zabawek idzie , ludzie wolą dac dzieciom niz kupowac kolejna zbyteczna szamtke '' Różnie to bywa, z zabawkami też trzeba trafić. Wg mnie np gry planszowe itp schodzą lepiej niż pluszaki. Ja jak mam kupić zabawkę to idę do Smyka, a nie szukam po mieście, ale nie wiem jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż odziezt stoi
ja postawiłam na LEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Siamese
przecież szablon robisz jeden i zapisujesz na stałe , potem tylko wrzucasz tekst zdjęcia i gotowe leci , opcje wysyłek etc masz zapisane i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''do Siamese przecież szablon robisz jeden i zapisujesz na stałe , potem tylko wrzucasz tekst zdjęcia i gotowe leci , opcje wysyłek etc masz zapisane i gotowe '' Tak, ale zanim wykupiłam sobie gotowe szablony (które i tak trzeba poskładać do kupy na image shack) to robiłam wszystko ręcznie w programie do tworzenia aukcji. Musiałam każdej rzeczy zrobić zdjęcie, obrobić je, wymazać tło, opisać, wziąć wymiary, napisać każdą aukcję, załadować zdjęcia na image shack... Masa czasu mi zeszła na to wszystko. Teraz mam gotowe szablony i zdjęcia więc idzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''paniacijowa z dobrowolnym chorobowym jest 117,11 zł, bez 107,43 zł zdrowotne 233,32 zł'' Miałaś rację, 233zł za zdrowotne i reszta 117zł, nie wiem skąd mi się te 390zł ubzdurało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
zawsze kupuje za gotowke nie chce sie zadluzac to nie jest wyjscie popasc w dlugi ktore potem trzeba splacac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale święta, sylwester i studniówki to dobry pretekst do pożyczki bo masz pewność że kasa się zwróci z nawiązką. To jest inwestycja. Jeśli z góry zakładasz że się nie uda, to po co w ogóle kupować towar przed świętami? Lepiej nie kupować i kisić na zero do wiosny, albo i dłużej, i przegapić te wszystkie okazje na zarobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to najlepszy czas na sukienki będzie, sama wiem po sobie, z w tym terminie najwięcej kupuję, poza tym kurtki na zimę, płaszcze, ja jeszcze nie kupiłam nic z tych rzeczy i myślę, że sporo kobiet też jeszcze nie póki nie ma śniego, chociać wiem, że sporo też kupiło żeby mieć na wszystkich świętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
dziewczyny jesli chodzi o sukienki to sama wiem najlepiej już od przyszłego tyg zaczyna sie rozruch w tym temacie a hurtownie już szykuja oferte na sezon karnawałowy, sylwestrowy i studniówkowy. Ja osobiście mam już mnóstwo zamówień i sama nie wiem jak sobie poradze bo się nie rozdwoje. A ze wybór mam olbrzymi to i klienci szaleją a ważne jest żeby ten wybór na sklepie był i tych kreacji było dużo w róznym stylu bo co osoba to inne oczekiwania i gusty. To dobry czas naprawde bardzo dobry ważne zeby zachęcic klienta i nie wypuścic ze sklepu a są na to sposoby:-) A kurtki i dodatki to kolejny punkt zainteresowań ale na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
do Missy Nie martw się, nie jesteś sama:) U mnie wrzesień i październik co prawda ok, ale listopad tragedia. To chyba będzie pierwszy miesiąc w mojej karierze kiedy dołożę do interesu. Zero ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
listopad zawsze jest trudnym miesiącem i wielu moich klientów mówi ze się zatrzymalo na terenie całej polski dzis rozmawiałam z dyr jednej z sieciowek w polsce i mówi ze tez sklepy są zawalone towarem a ludzi jak na lekarstwo. Ale bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie zawsze najlepiej wychod
u mnie zawsze najlepiej wychodził listopad i grudzień, ale ja się nie ograniczam tylko do ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak jak u Was listopad, czyli cienko. Ponoć też styczeń taki jest słaby. Co do sukienek karnawałowych i dodatków- już mam ich kilka, ale planuję teraz na grudzień duże zamówienie, co nie zejdzie na Sylwka to zejdzie na Studniówki. Natomiast płaszcz mam tylko jeden w ofercie :D Pomyślę o nich za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpopwiem Wam na propozycje otwarcia w Ptaku-szczerze to juz pisalam tu,ze otworzylysmy punkt w waszawie i skonczylo sie to smutno bo dostalysmy 50 tys euro w plecy nie liczac kosztow-tak nam pomogli zlodzieje-ja pracuje tutaj we Wloszech-tu mam dom,rodzine,dzieci,tu mieszkam i tu musze pilnowac interesu-wiem,ze nie jest dla mnie mozliwe pilnowanie dwu rzeczy jednoczesnie-moja wspolniczka-Basia ma coreczke z porazeniem mozgowym-wiec tym bardziej nie jest w stanie poswiecic na to tyle czasu ile by nalezalo.Obcy nie dopilnuje-ma to w nozie-a ja do zlodziei dokladac nie bede-jesli beda klienci i bedzie wspolpraca z Polska bedzie mi milo-bede jezdzic nie ma problemu ,zrobie stronke,doloze staran,zeby dalo sie wszystko tak ulozyc,zeby bylo jak najwygodniej,ale juz niestety w najblizszym czasie nie wyrzuce nastepnych 50 tys.Nie stac mnie na to-mam na kogo pracowac-Basia tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
ty tylko dużo mówisz ale jeszcze nikt nic nie widział, musisz byc milionerka jak cie strata 50 tys., euro nawet nie ruszyla, a siedzisz na kafe dziwne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma zrobić? Iść sobie żyły podciąć?! Biznes is biznes, nie zawsze kończy się happy endem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
50 tysięcy euro tia biznes jest biznes normalny człowiek by w psychiatryku skończyl i na ulicy po czymś takim i nie miał za co żyć gdyby to była prawda, a ona sobie jakby nigdy nic wyjezdza do Włoch, ale oferty nadal spamuje z warszawskim adresem na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) ...no tak...polska zdrowa mentalnosc...albo milioner...albo kretacz....albo ma sobie zyly podcinac.... czasem na takie anonimowe wpisy rece opadaja-poza drobiazgiem ze 50 tys euro to nie miliony-mimo ze to ladny kop w plecy-ale ani my pierwsze ani ostatnie-choc dla mnie powiem szcerze-to nauczka i jak juz mam miec towar to pod okiem i pod nosem-ale czym wys ei ludzie gotujecie-ze ktos tak jak wy wchodzi na kaffe? Kazdy z nas na swoje pieniadze pracuje sam-ja na moje ty na twoje-nikt nikomu nie zabrania pracowac i zarabiac-mnie nikt nie dawal i nie daje-jesli zarabiam to w czym problem-jesli se zyl nie podcielam-to w czym problem-czlowieku-miec chore dzieci-to jest problem-pieniadze to tylko dodatek,ktory ulatwia tym dzieciom i nam zycie-mozesz je stracic ,ale jesli masz zdrowie i chec do pracy mozesz je zawsze zarobic-tylko nie daj sie poniesc niezdrowym instynktom-one sa niszczace-badz pozytywny-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×