Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bnyyy
uroda modelek jest nieważna . ważne , że ciuszki całkiem fajne i tanie. w końcu to hurtownia , a nie sklep .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może takie sobie ,ale nie powinno być jakiś dziwnych pozowań, powinny stać jakoś normalnie, żeby było widać że jest to prezentacja odzieży, i zdjęcia a tyły też powinny być, bo np podoba mi się bluzka z koronką na plecach ,ale nie wiem jak to dokładnie wygląda z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła890
Czy dzisiaj otwierałyście swoje sklepiki?Jak u was utargi w niedziele handlową? Umnie całkiem nieżle.Ale liczyłam że będzie lepiej.Większośś klientów obkupywała się w jedzenie i chyba buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ponawiam pytanie gdzie na ptaku można dostać eleganckie sukienki firmy you&you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralowa
zamierzam otworzyć sklep z odzieżą damską. Czy ktoś mógłby doradzić ile na początek kasiurki potrzeba na zatowarowanie sklepiku (pow.23m) + metkownica, kasa, manekiny. A czy ktoś wie gdzie można kupić ciuchy takich firm jak Lady Elite italy, i think by...jerry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed założeniem działalności możesz kupować towar na fakturę z tym że musi się tam znajdować Twoje dane jak nip imię nazwisko itd. A jeszcze jestem ciekawa stwierdzenia "nie chodzi mi o grafikę tylko przestarzałą strukturę kolumnową ". Dla mnie układ jest bardzo czytelny więc o co chodzi z tymi kolumnami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ktoś
się orientuje, gdzie można kupić/ zamówić takie rury jak w systemie kulowo-rurowym - czyli żeby je można było w różny sposób łączyć ,tylko aby nie były one takie błyszczące chromowe?- każdy lumpeks ma takie rozwiązanie, ja bym chciała żeby to był kolor czarny, albo chociaż aby te rury były matowe a nie takie błyszczące :/ nie mogę nigdzie znaleźć innych...pomocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Dziewczyny pomocy znalazłam stoisko które jest na nowej hali w gluchowie niestety Pani nie umiała mi podać informacji gdzie to jest dokładnie i godziny otwarcia ,wiem ze jak jedzie sie do Ptaka mija sie głuchów czy ta nowa hala jest też przy drodze kce - łódź ? i czy nie wiecie od której godziny jest ona czynna proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
tak zagmatwałaś:)...o co pytasz, o hale , o godzinę...pewnie szybciej pisałaś niż myślałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
hehhe może :] chodzi mi gdzie jest nowa hala w głuchowie ? czy jest przy trasie kce - lodz po drodze do ptaka i jakie sa godziny otwarcia najlepiej o przesłanie linka jezeli taki istnieje bo nie wiem czy chodzi o ta hale gluchow madex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W-fashion ;-) Dzięki za rady. Może jeszcze przed świętami zdążymy zrobić sesję najnowszych wzorów. Napewno skorzystam z dobrych rad i zrobimy zdjęcia ciuszków z każdej strony. Pozdrawiam i zapraszam ..... www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam „Tenos Group od 18 lat jest producentem i importerem odzieży. Główne magazyny znajdują w Zielonej Górze. Zajmujemy się sprzedażą odzieży wiodących producentów z Grecji, których towary dostępne są na terenie całej europy m.in. „Le coq sportif, „Rebel, „Agressive, „Sprider, „New Look, „Belinda i inne. W asortymencie posiadamy: tuniki, swetry, bluzki, sukienki, spódniczki, koszulki, stroje sportowe, bluzy, dresy, koszule, odzież dziecięcą, garnitury, marynarki, spódnice, obuwie, bieliznę damską i męską, odzież dla puszystych i inne. Często dostawy są urozmaicane markowym towarem uznanych firm m.in. „Lee, „Wrangler, „Zara, „Mexx, „Bershka, „Marlboro, „Everlast, „Landrover i wiele innych. W tygodniu przyjmujemy 4-6 ładunków 15 tonowych, każda dostawa charakteryzuje się wysoką jakością, zapewniamy modne wzory i systematyczność dostaw. przykładowe ceny na wybrane towary: 1. t-shirt 7,50 zł 2. tuniki 13-20 zł 3. spodnie jeans 18 zł 4. bojówki i spodnie sztruksowe 13 zł 5. sukienki 15-20 zł 6. obuwie 10-25 zł 7. biustonosze 5 zł 8. odzież dziecięca 6,50 zł 9. pończochy każdy wzór 3,29 zł 10. odzież dla puszystych 18 zł Zgodnie z oczekiwaniami klientów posiadamy rownież w ofercie odzież sprzedawaną na wage. Oczywiscie odzież jest wyłącznie nowa. Odzież wierzchnia w cenie 25zł/kg (sami pakujemy towar) oraz 30zł/kg (jeżeli klient chce sam wybierać u nas w firmie). Lato 2011 męskie i damskie 35 zł/kg Dostawa bielizny jest co tydzień (3-4 TIRY). Jest to towar z dwóch najlepszych firm w Grecji: Venus Victoria oraz Belinda - uznane marki w całej Europie. Ponadto jeansy. Po 18zł sztuka - topowe modele znanych marek jak np. Rebel. Sprzedawane w mixie rozmiarowym od 30 do 60cali: Sztruksy, Bojówki, Canvasy, Gabardyna, po 13zł sztuka Towar charakteryzuje się wysokiej klasy jakością. Zapraszamy do współpracy hurtownie odzieży, bielizny, obuwia oraz sieci sklepów. Pozdrawiam. Grzegorz Szafarz +48 509 666 491 www.tenos.pl gszafarz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
ponawiam pytanie chodzi mi gdzie jest nowa hala w głuchowie ? czy jest przy trasie kce - lodz po drodze do ptaka i jakie sa godziny otwarcia najlepiej o przesłanie linka jezeli taki istnieje bo nie wiem czy chodzi o ta hale gluchow madex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula06
Nowa hala jest za starym Głuchowem na tym samym placu. Otwarta od 5.00 nie wiem do której ale chyba tak samo jak na Głuchowie, czyli do mniej więcej 11.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do green-dworcowa mam małą sprawę do Ciebie ale wolałabym na @ gdybyś mogła podać albo napisz na mojego anezob1op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23agatha84
A znacie może jakieś firmy które dają odzież, galanterię w komis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozliczenie PIT!!!
Od styczni do czerwca 2010 pracowałam na umowę o pracę. Od września prowadzę własną działalność. Jak powinnam sie rozliczyć z US - na jednym picie 36 ująć też dochody ze stosunku do pracy czy osobno PIT-37 i PIT-36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozliczenie PIT!!!
Jak działają wasze biura rachunkowe, które prowadzą Wasze księgi? Powiem szczerze, że właśnie bardzo zawiodłam się na swoim biurze, byłam pewna, że biuro rachunkowe biorąc pieniądze, wcale nie małe, powinno wszystkim się zająć. A tu nagle dzisiaj dostaję maila z mojego biura z zapytaniem czy ja się sama rozliczam? Tym bardziej, że zanosząc w tym miesiącu papiery chciałam zostawić również PIT-11, na co w biurze mi odpowiadają, że nie jest im to potrzebne bo to rozliczam sama, więc wywnioskowałam, że ok. PIT-37 pewnie mam rozliczyć sama. Nagle dzisiaj dostaję takiego maila i jeszcze się dowiaduję, że powinnam zamówić opracowanie bilansu na koniec roku w celu ustalenia łącznego dochodu/straty:/ Czy Wy dodatkowo płacicie za takie rozliczenie bilansu i jak ogólnie to wygląda w waszym biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
Witajcie. Czy możecie polecić mi hurtownie z odzieżą dziecięcą w niskich cenach? Możę znacie jakieś w okolicach Trójmiasta, Interesują mnie też hurtownie internetowe, jednak pewnie najlepiej jechać do Tuszyna... Czekam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niej to znaczy tandentna
niej to znaczy tandentna chinszczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
dla zainteresowanych hala głuchów madex w tuszynie jest czynna tylko w poniedziałek i tylko w piątek o 5 do 15 ja niestety pocałowałam klamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Wrociłam dzisiaj z ptaka i powiem wam ze w porownaniu do tego co bylo mc temu kazde stoisko zawyzone ceny okolo 100 % bardzo drogo i odziez i bizuteria nie wiem czy to przez okres przed swiateczny czy nowe kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie powiedzieli
ze juz teraz bedzie coraz drozej bo oni kupuja drozej no i wzrosly im koszta prowadzenia hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×