Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Marlenka78
Sklep ma ok.38 mk. Co do ilości rzeczy to szczerze -niewiem dokładnie ile sztuk.W sklepie jest sporo towaru. I kolekcje letnią ok.400 szt ma jeszcze w swoim magazynie.( w sklepie nie ma miejsca na to wszystko). Włascicielka handluje z 3 firmami na zasadach komisowych. (kontakty mi przkarze). Myslałam jeszcze zeby dołożyc jakieś akcesoria dla kobiet w ciąży np. poduszki + coś co doradzicie :-). Albo jeszcze cos dla niemowląt np chusty,nosidełka- tego nie ma w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka78
Najblizszy taki sklep jest ok 20 km od tego co mam kupić. Ale nie daleko jest H&M i C&A .No i zostaje Allegro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
niewiele osób wydaje teraz na ciuchy ciążowe bo to zbędny wydatek ana parę miesięcy lepiej kupić używanego od kogoś albo na allegro ,moim zdaniem sklep na samych ciuchach ciążowych to porażka , siedzę na wielu forach dla mam i 90 proc., z nich ogląda w sklepe stacjonarnym a potem szuka jak najtaniej w necie, no i niestety żaden sklep stacjonarny nie przebije tych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marlenka78
Jeśli jest faktycznie tak jak piszesz z konkurencją to masz wielkie pole do popisu. Jeżeli sklep jest w dobrym miejscu i go rozreklamujesz to masz wielkie szanse na sukces. W moim mieście 200 tyś jest nas 5 sklepów ciążowych do tego C&A i H&M i od kilku dobrych lat się utrzymujemy na rynku. Co do kosztu zatowarowania takiego sklepu to wszystko zależy od tego jaki towar chcesz wstawić tzn. czy to bedzie odzież polskiego producenta czy np. od chińczyków z wolki kossowskiej czy outlet z zagranicy. Na pewno najdroższa opcja to jest odzież ciażowa polskich producentów, moja konkurencja właśnie u nich sie zaopatruje, ja jako jedyna ściągam odzieź ciążową z zagranicy. Dobrze zatowarować sklep o tym metrażu u polskich producentów odzioży ciążowe to mysle że koszt około 60 tyś. Zaopatrując się u chińczyka czy za zagranicą w outlet maternity to koszt 30-35 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Na jakiej hali w ptaku można kupić fajne leginsy, wiele razy się pytałam tam gdzie sprzedawali rajstopy i skarpetki i nigdy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marlenka78
Bardzo mnie ciekawi co to za miasto bo jeśli było by nie daleko ode mnie a ty byś nie weszła w ten biznes to sama bym tam otworzyła sklep z odzieżą ciążową skoro tam taka mała konkurencja. A co do allegro to wcale bym się go tak nie bała bo Panie z brzuszkiem bardzo często chca koniecznie przymierzyć ubranie, czy dobrze leży czy brzuszka spodnie nie uciskają itp. Wiem bo sama przez internet sprzedaję i praktycznie sie nie zdarza żeby wysyłać komuś z okolicy a co dopiero swojego miasta. Przyjezdzają nie raz nawet 50 km żeby przymierzyć. Kuzyn który w necie handluje odzieżą damską i męską mówił że często wysyłał do okolicznych miejscowości a nie raz nawet do swojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka78
Rzeczy 50 % polskich producntów a 50% dunskie-MAMA LICIOUS . Woj.Kujawsko-pomorskie. Ale narazie nie powiem gdzie bo konkurencji sobie narobie:-) .A co sądzisz o tych akcesoriach o których pisałam. Dzięi za wszystkie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka78
A jeśli możesz napisz z jakiego kraju najbardziej się opłaca sprowadzać. Oczywiśćie dobra gatunkowo i taka co się sprzedaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
MAMA LICIOUS to vero moda ,bardzo ładne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Spryedam stok obuwia New Look obuwie na cały rok tylko palety (40% Wysokie obcasy, 20% Kozaki, 40% Obuwie codzienne) 20 złotych netto para, minimalny zakup paleta - 500 par dostawy palety gratis ydjcia na e+mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep odziezowy
witam wszystkich jestem ciekawa jak wam idzie w swoich sklepikach bo u mnie kiepsko i nie wiem co się dzieje wogole nie ma ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza_ama
Miał tutaj ktoś te bransoletki o które pytałam, jest jeszcze ta osoba??? kolczyki122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUPIE JAPONKI KLAPKI
kupię w dobrej cenie japonki, klapki basenowe itp damskie , męskie ok 200-400 par jak ma ktoś ciekawą ofertę proszę o maila, interesują mnie raczej tańsze produkty oke0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaMa
Pisałam wczesniej o odkupieniu sklepu. Własciciel chciał 40 tys z vat. Teraz zszedł do 35 z Vat ale mówi ze możemy wystawić fakture na mniej a resztę rozliczyć się prywatnie,( np.15- 20 na fakturze) Jak bym przejeła sklep była bym na KPiR czy mi się to opłaca ? Znajoma mówi ze im więcej rzuce sobie w koszta tym lepiej dla mnie. No ale na start zawsze trochę mam w kieszeni ( na kase, rozpoczęcie działalność itp) Doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Pilnie sprzedam kompleciki dziecinne angielskie ilość 36 sztuk , najlepiej całość , cena za całość 1008 złotych brutto trzy wzory rozmiar 0-9 miesięcy dwa i sukieneczki do 23 miesięcy, angielskie marki Georgus , zdjecia na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaMa-moja rada to jeszcze chwile poczekac-zobaczysz ze cena zejdzie jeszcze nizej-to jemu sie spiieszy a tobie nie powinno.... czas to pieniadz...czasem sie go traci-czasem mozna zyskac Ty masz niewiele do stracenia w tym przypadku wiec jak narazie wszystkie Assy masz ty w rekawie...nie goraczkuj sie-daj mu twoja oferte i potwierdz ,ze jest nie do negocjacji-potem poczekaj kilka dni....nic sie nie stanie. Pamietaj-mozesz tylko zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaMa
A co z tym Ktoś mi doradzi? możemy wystawić fakture na mniej a resztę rozliczyć się prywatnie,( np.15- 20 na fakturze) Jak bym przejeła sklep była bym na KPiR czy mi się to opłaca? Będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy cena 300zl za używanego ale w dbb stanie manekina postaciowego, bez glwoy, bialego z mozliwoscia zakaldania butow, (okolo 155cm) to dobra cena? Nowe w hurtowniach internetowych są po 500-800zl, jednak moze sa jakies tanie hurtownie stacjonarne... Moze sie ktos wypowiedziec i mi podpowiedziec? Bede potrzebowala kilku takich manekinow, dlatego mi tak zalezy, by nie przeplacic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
Gość eurolifestyle
okrutnie obrzydliwe te buty , do czego to nosić fujj , to chyba dobre dla 15 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
w zagranicznych hurtowniach sprzedaj ato w dziale dzieciecym mowilam ze dla 15 latek fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z eurolifestyle
Chyba po raz pierwszy zgadzam się z eurolifestyle, te buty są paskudne i obciachowe wq sam raz na wieś do pola gumowce ;) Ale będzie jechało dziewczynom z pod paznokcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to coś w stylu jka ze 30 lat temu się nosiło plastikowe sandałki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
e ale na tym można zarobić po 2 funciki są takie plastiki za granicą a oni je ppo 90 zyla wystawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ty to i tak zysk kupisz za 10 sprzedasz za 59 zeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×